But-Gum S.C. Małgorzata Sobieszczańska Genowefa Olszewska

Siedlce

Opinie o But-Gum S.C. Małgorzata Sobieszczańska Genowefa Olszewska

Sdl

Kiedys pojechalem do Tego Pana na wymiane opon. Wlasciciel zobaczyl, ze opony mam nowe. Zapytal czy kupione u niego ? Odpowiedzialem, ze nie. Wiec policzyl mi cene za wymiane (205/55 16) 120 zl. Opony spakowalem spowrotem do auta, pojechalem do konkurencji i wymienilem za polowe tej kwoty. Nie polecam..

Chciałbym w kilku słowach sprostować w moim odczuciu krzywdzącą opinię. Owszem opony były dwuletnie jednak pomijamy kilka ważnych faktów. Po pierwsze zamawiając opony w hurtowni bądź u producenta w/w podmioty mogą wysłać takie opony i nie mają obwiązku informować o tym sklepu ponieważ opony wyprodukowane do 36 miesięcy wstecz są oponami pełnowartściowymi. Idąc krok dalej zamawiając opony przez jakikolwiek portal zajmujący się sprzedarzą opon można również otrzymać opony dwu- a nawet trzyletnie. Druga sprawa, że opony które w Pana odczuciu były oponami "starymi" zostały bezpłatnie wymienione na inne bardziej Panu odpowiadające. Firma nie zważając na własne straty ("stare" opony zostały zdemontowane mimo tego, że już były jeżdzone i muszą zostać sprzedane jako używane) postarała się o pełna satysfakcję klienta za co została potraktowana krzywdzącym i bardzo wybiórczym komentarzem.

naciągnięty klient

dwuletnie opony będące leżakami magazynowymi - montują jako nowe i nie widzą w tym problemu. radzę uważać na tą firmę.

Zostaw opinię o But-Gum S.C. Małgorzata Sobieszczańska Genowefa Olszewska - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie But-Gum S.C. Małgorzata Sobieszczańska Genowefa Olszewska