Mh Serwis S.C. Małgorzata Hołowczak Magdalena Hołowczak

Katowice

Opinie o Mh Serwis S.C. Małgorzata Hołowczak Magdalena Hołowczak

xxx

xxx - 2011-09-12 11:37:01 Nic cikawego firma jakich wiele cienko z kasą i wymycie samochodu do[usunięte przez admina]omijajcie tą myjnie z daleka wiem bo tam bylem dwie kobitki co myją nie mam nic wiecej do powiedzeniamyjnia straszna fuszerka. Omijajcie ją z daleka

xxx

Nic cikawego firma jakich wiele cienko z kasą i wymycie samochodu do [usunięte przez admina] omijajcie tą myjnie z daleka wiem bo tam bylem dwie kobitki co myją nie mam nic wiecej do powiedzenia

Zostaw opinię o Mh Serwis S.C. Małgorzata Hołowczak Magdalena Hołowczak - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mh Serwis S.C. Małgorzata Hołowczak Magdalena Hołowczak