Ever Trans S.C. Barbara Posiadało Krzysztof Posiadało

Police

Opinie o Ever Trans S.C. Barbara Posiadało Krzysztof Posiadało

~pasażer

Nigdy nie byłem pracownikiem tej firmy, ale jeżeli Pan [usunięte przez moderatora] podchodzi do pracowników jak do swoich pasażerów to współczuję. Jechałem dwa razy na trasie Police - Nowe Warpno i to co słyszałem z ust właściciela do pasażerek (nadmienię iż jedna z nich to była Pani w bardzo podeszłym wieku) to można określić tylko jednym słowem i to delikatnie mówiąc chamstwo z faceta wylewało się z każdego słowa po prostu zwykły burak.Brak widać konkurencji spowodowało iż czuje się jak Bóg i władca.

Marian

....ależ oczywiście Maxiu. Wystarczy popracować tam tak z pół roku i..oczy wyjdą Ci na wierzch. Zanim sklecisz kolejny pean porozmawiaj z kimkolwiek kto tam pracował. Wypłaty ,,po terminie\",[usunięte przez moderatora] od ,,zawsze\", szef nieosiągalny (mocno zadłużony) dla wierzycieli. Jeżeli dołożyć OBOWIĄZEK wożenia pasażerów nie zawsze sprawnym taborem (średni wiek tak około 29 lat) to z grubsza masz obraz ,,firmy\", która ma ambicję mienienia się FIRMĄ. Pozdrawiam wierzycieli i szczerze im współczuje. No cóż - ŻYCIE.....

Zostaw opinię o Ever Trans S.C. Barbara Posiadało Krzysztof Posiadało - Police

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ever Trans S.C. Barbara Posiadało Krzysztof Posiadało