Auto Części Wojciech Korkuć

Elbląg

Opinie o Auto Części Wojciech Korkuć

anonymous

Beznadziejna Obsluga. Najlepiej doplacic jak chcesz oddac auto. W innych skupach dają 2 razy wiecej. Ogólnie żenada. .. I to by bylo na tyle bo szkoda mojego czasu na pisanie. Pozdrawiam.

marian

firma jest spoko pracownicy ogarnięci dobrze doradzają jestem zadowolony z ich usług

Adam

Ostatnio kupiłem taniej czesci od pracownika korkuca mozna sie dogadać polecam ,

Stachu

Tam pracownicy więcej zarabiają niż korkuc itak trzymać chłopaki .

lucyna

pozdrowienia dla(usunięte przez administratora) wporzo gosc

monika

wogole chamstwo bylam po kola to se sama mialam szukac dziekuje temu panu i tej firmie

Katarzyna

Witam.Ogólnie wszyscy pracownicy oprócz jednego pana są bardzo mili.Byliśmy po korek wlewu do mazdy.Zaszliśmy do biura gdzie pan bardzo miły zresztą powiedział zebysmy poszli na warsztat bo tu nie maja i trzeba poszukać.Na warsztacie równiez spoko chłopaki odesłali nas na druga stronę szrotu żebsysmy sie tam zapytali.Mąż podszedł do pana z kulturalnym zapytaniem czy ma pan te korki .Pan chyba miał muchy w nosie poniewaz był opryskliwy i zaczął nas uświadamiac cytuje Ludzie to nie moja działka ja jestem od kół musicie iśc do biura ja jestem od kół (na plecach nie mia tego napisane)był po prostu chamski ,powiedziałam że pan jest niemiły to coś tam gadał gdy odeszliśmy dalej usłyszałam ze jesteśmy pierdolnięci.Naprawdę są tam bardzo kompetentni pracownicy którzy chcą pomóc a przez takiego jełopa nie będziemy tam jeździć .Jest dużo szrotów w Olsztynie.I dobrze że mamy wybór

Zostaw opinię o Auto Części Wojciech Korkuć - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Części Wojciech Korkuć