Opinie o Zakład Usługowo-Handlowy Instalbud-Szepielak Eugeniusz Szepielak w Koszyce Wielkie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Usługowo-Handlowy Instalbud-Szepielak Eugeniusz Szepielak. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Usługowo-Handlowy Instalbud-Szepielak Eugeniusz Szepielak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usługowo-Handlowy Instalbud-Szepielak Eugeniusz Szepielak w Koszyce Wielkie

Czy oferta na stronie internetowej jest aktualna? Strona wygląda jakby dość dawno nie była aktualizowana. Próbowałem kiedyś połączyć się z biurem ale zostałem połączony z jakąś jakby wewnętrzną firmą, do końca nie rozumiem o co może chodzić.

Rusek Nowy wpis

Firmę należy skontrolować kilkukrotnie specjalnym dronem podczas procesu produkcji z zaznaczeniem iż ze względu na wysokość temperatury mamy do czynienia z innym etapem procesu spalania(ktory nie zachodzi do końca). Inne efekty będą przy 250 stopniach a przy 350 będą jeszcze inne. Warto zaznaczyć że przy pełnym procesie spalania jak np. w spalarni (usunięte przez administratora) we Wiedniu stosowane są dodatkowo specjalne filtry na kominach. Jeśli w firmie ich niema to zapewne to zapewne w okolicy czuć plastik a razem z tym zapachem wydostają się szkodliwe substancje do środowiska.

Gabriela Nowy wpis
@Rusek

Dobrze, że posiadasz taką wiedzę i świadomość na temat całej tej szkodliwości. Ale piszesz, że należy skontrolować tak profilaktycznie czy to lekki zarzut, że według Ciebie robią to wszystko niepoprawnie i negatywnie dla środowiska? Bo piszesz to wszystko z przypuszczeniem i sama nie wiem jak to rozumieć

Staś pedal

Gienek (usunięte przez administratora) ekologia 0 zobaczcie co robią z odpadami plastiku. Cała firma jeden wielki śmieć

kabako
@Staś pedal

proszę o kontakt 146340031

Aleksander
@Staś pedal

A co takiego robią? Weź napisz. Jestem absolwentem ochrony środowiska.

Ekolog
@Aleksander

W piecu do rotomouldingu masz wysoką temperaturę która powoduje przechodzenie ze stanu stałego do ciekłego plastiku. Podczas tego procesu opary plastiku są szkodliwe dla człowieka. I posiadając taka technologie należy odpowiednio zabezpieczyć pracowników montując odpowiednią wentylację z hali gdzie odbywa się taki proces. Dla porównania pasowało by sprawdzić jak podobne firmy za granicą czy w Polsce prowadzą taki proces. A jeśli ktoś myśli że ten proces jest super ekologiczny to proszę zrobić test w domu i na patelni rozgrzać plastik do stanu płynnego i napewno będzie pachnąć fiołkami.

Aleksander pseudo ekolog
@Aleksander

Aleksander jeżeli skończyłeś ekologię to wiesz że: "Powietrze zanieczyszczone w wyniku palenia plastiku może powodować m.in. astmę oskrzelową, alergiczne zapalenia skóry, alergie pokarmowe oraz choroby nowotworowe. Emitowane substancje mają także negatywny wpływ na układ krążenia, układ nerwowy oraz pracę mózgu. "To podstawowe info z google. Spytaj swojego lekarza o skutki pracy w takim otoczeniu.

Sedno Nowy wpis
@Aleksander

Formowanie rotacyjne to nic innego jak termiczne przetwarzanie plastiku i proces jest bardzo podobny do spalania. Aby spalanie plastiku było bezpieczne należy osiągnąć odpowiednią temperaturę. CYTAT:Termiczne przekształcanie odpadów – technologia unieszkodliwiania odpadów komunalnych i odpadów przemysłowych polegająca na procesie ich spalania (mineralizacji) zachodzącym w warunkach tlenowych przy wysokich temperaturach (850-1000°C), w przypadku rotomouldingu mamy temperaturę około 360 stopni czyli nie zachodz proces spalenia bezpiecznego. Natomiast podczas tego procesu rozpoczyna się niekorzystny wpływ na środowisko naturalne w związku z emisją dużych ilości szkodliwych zanieczyszczeń do atmosfery (zawierających m.in. tlenki azotu, tlenki siarki, chlorowodór, dioksyny, furany, lotne węglowodory, związki metali ciężkich, sadze, lotne popioły). Aby uzmysłowić sobie szkodliwość całego procesu wystarczy włożyć materiał z którego produkowane są wyroby plastikowe do domowego pieca i specjalnym dronem do badania emisji spalin sprawdzić co się wydostaje do atmosfery. Już kilka miast w Polsce posiada taki sprzęt.

Staszek

Dobra firma tylko z pracownikami bywa bardzo różnie bo o dobrych fachowców trudno

Bartek
@Staszek

Fachowców pełno na rynku, tylko jak ktoś jest dobry i ma odrobinę odwagi to ceni siebie i swoją pracę. Brak fachowców jest tylko w firmach w których wynagrodzenie jest nieadekwatne do wykonywanej pracy. Ci którzy płacą najwięcej, dostają najlepszych pracowników, bo oni sami chcą tam pracować.

Pompowy
@Staszek

STASZKU w czym ta firma niczym jest dobra? W nepotyźmie (usunięte przez administratora)to na pewno w Koszycach nr 1

@Staszek

Co Stasiu dalej liżesz dupe temu Żydowi?

Niko
@Staszek

Dobrzy pracownicy już dawno odeszli. Nikt (usunięte przez administratora) nie chce pracować.

Edward
@Niko

Czyli rotacja jest duża widzę ... A z czego to wynika?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zakład Usługowo-Handlowy Instalbud-Szepielak Eugeniusz Szepielak? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Cba

W tej firmie brakuje już tylko CBA. Kiedyś tego króla tarnowskiej kanalizacji zawiną za Tarnowskie wodociagi

Jaką macie opinie o pracy w tym zakładzie? Warto?

sb

to ta firma jeszcze istnieje??

Były

Firma jest dobra na początek, można się wiele nauczyć i poznać ciekawych ludzi. Wypłata zawsze w terminie, premie też były a po jakimś czasie można było dostać podwyżkę. Może nie zarabia się tyle co w Warszawie i Krakowie, ale w Tarnowie mieszkania są dużo tańsze. W firmie są niezbędne narzędzia pracy i firmowe samochody, parking dla klientów i pracowników, łatwy dojazd i ładna okolica. Firma ma bogatą historię i ponad 20 letnią historię, co świadczy o ugruntowanej pozycji na rynku.

były 2
@Były

faktycznie firma ma bogatą historie w wyroki wydane w sądzie w Tarnowie za za postępowanie dyrektora do którego nie powinno dojść, jak potrzeba to nawet zacytuje sentencje wyroku i numer sprawy

były 3
@Były

Zgodzę się tylko z tym że to firma dobra na początek i wypłata na czas, bo cała reszta to same brednie. Dyrektor ma tendencje spychania podwyżek i premii jak najdalej się da. Odpowiedzi zawsze takie same: jest kryzys, nie mam teraz pieniędzy, to porozmawiamy później, to zamienia kwotę z netto na brutto, to od przyszłego miesiąca. Na pewno nie zarabia się co w krk czy wawa. Nie znam nikogo co odeszli z firmy i poszli na gorsze warunki. Zawsze mieli więcej i to nawet drugie tyle plus inne benefity jak multisport lub auto do dyspozycji prywatnej. Lecz w tej firmie skoro dzieci dyrektora jeżdżą to niemożna ..... Niezbędne narzędzia pracy to że niby jakie są? bo faktycznie dziurkacz jest ale kartki już raz wydrukowane należało wkładać jeszcze raz do drukarki i marnować czas na sprawdzanie czy są dobre, drukarka to już drukuje czarne paski bo szkoda wydać parę stówek na serwis. W zimie dyrektor zabiera czujnik temperatury do siebie gdzie się nie otwiera tak często żeby zaoszczędzić czego efektem jest że wszystkim zimno. Jak pracowałem to brakowało na sprawnego GPS i oczywiście nie było na nowego z aktualizacjami. Ubrania firmowe to też wielka i ciągła walka bo nie istnieje normalana wymiana na nowe po roku czy proszek np co 3 mc czy normalnie jak w innych firmach gdzie po prostu firma sprzątająca się tym zajmuje - po co za drogo na pewno

przedstawiciel

Jako były dostawca pomp dla tej firmy śmiało mogę potwierdzić ze firma (usunięte przez administratora) faktur w terminie a kaczmarkowi wisi pareset tysięcy na ten czas co pracowałem

mysza

firma to BIDA aż piszczy, w biurze trzeba recyklingowac papier po nowemu czyli wszystkie zużyte kartki z jednej strony ustawiać aby można było wydrukować ponownie. (wkrótce ptaki przelatujące nad koszycami będą zrzucać papier dla Gie.....ka), księgowa musie uciekać z biura bo myszy zajmują jej pomieszczenie. Dzieci właściciela notorycznie odwiedzają firmę i: - niszczą sprzęt biurowy - obijają auta służbowe - zostawiają bałagan - wielokrotnie pracownicy zbierają bure za to co zrobiły dzieci

frend

budynek firmy to stara zagrzybiona buda, klimatyzacja jest przenośna na kilka pomieszczeń bo właściciel sępi na dwie sztuki, sępienie to norma w tej firmie na wszystko, chyba że chodzi o nowe BMW dla właściciela to ok ale jak auto dla pracowników to ma problem żeby przejść przegląd techniczny, niema co się łudzić że będzie dobrze w tej firmie ponieważ właściciel chyba ma motto drogo drożej (usunięte przez administratora)

Lolek

Jak sie pracuje aktualnie? Od dawna nikogo nie było na forum, jest jakaś przyczyna?

klient

Z punktu widzenia klietna firma totalne dno, sprzedają badziewne przepompownie za niebotyczne sumy których potem odmawiają serwisować, poziom obsługi klienta zerowy.

Kornik

Pracowałem tam kiedyś, szkoda marnować czas na tę firmę, płaca minimalna, generalnie obiecanki cacanki o podwyzce i premiach a płaca dalej minimalna i bieda. Własciciel zyje jeszcze w poprzedniej epoce i mysli że jesli komuś da pracę za minimalną to bedzie po stopach całowany. Niestety wszystkie poprzednie wpisy to prawda. Każdy kto odchodzi z tego miejsca trafia lepiej, ktokolwiek tam jeszcze pracuje musi nie mieć żadnych ambicji.

Jasiek

Szkoda, że nie można dowiedzieć sie coś o pracy. Wprawdzie firma ma w internecie dobra opinię ale jak się pracuje?

Pampam

Witam, czy ktoś mógłby się wypowiedziec na temat pracy w biurze? Dokładniej chodzi o stanowisko specjalisty ds. Sprzedaży. Jaka płacą, warunki i atmosfera?

Wladysław

Nie polecam ! Oszukuje innych kontrahentów !

prawnik

Przeciwko pracodawcy w Tarnowskim sadzie jest prowadzona sprawa o niedopełnienie warunków umowy wobec przedstawiciela, czyli jak powyżej obiecanki cacanki,nareszcie ktoś się odpowiednio z nim postąpił

przedstawiciel

Fatalne doświadczenie, najlepiej robić za darmo i nadgodziny to tam nie istnieją, dzieci szefa korzystają ze sprzętu firmowego i nic w tym złego gdyby nie to ze zepsują i się nawet nie przyznają, a ty człowieku sobie radź i naprawiaj po nich i sprzątaj

tanio

tanio taniej to tu właśnie,ale nie ceny a wynagrodzenia, nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usługowo-Handlowy Instalbud-Szepielak Eugeniusz Szepielak - Koszyce Wielkie

• Jak się pracuje w Zakład Usługowo-Handlowy Instalbud-Szepielak Eugeniusz Szepielak?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Usługowo-Handlowy Instalbud-Szepielak Eugeniusz Szepielak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Usługowo-Handlowy Instalbud-Szepielak Eugeniusz Szepielak?

Zakład Usługowo-Handlowy Instalbud-Szepielak Eugeniusz Szepielak
  • Ks. St. Kędronia 5