Instalbud-Szepielak Zakład Usługowo-Handlowy Eugeniusz Szepielak

Koszyce wielkie

Opinie o Instalbud-Szepielak Zakład Usługowo-Handlowy Eugeniusz Szepielak

Wladysław

Nie polecam ! Oszukuje innych kontrahentów !

prawnik

Przeciwko pracodawcy w Tarnowskim sadzie jest prowadzona sprawa o niedopełnienie warunków umowy wobec przedstawiciela, czyli jak powyżej obiecanki cacanki,nareszcie ktoś się odpowiednio z nim postąpił

przedstawiciel

Fatalne doświadczenie, najlepiej robić za darmo i nadgodziny to tam nie istnieją, dzieci szefa korzystają ze sprzętu firmowego i nic w tym złego gdyby nie to ze zepsują i się nawet nie przyznają, a ty człowieku sobie radź i naprawiaj po nich i sprzątaj

tanio

tanio taniej to tu właśnie,ale nie ceny a wynagrodzenia, nie polecam

xcz

to wszystko prawda..(usunięte przez administratora)

Anglik

Pracowałem tam kiedyś,dziś pracuje w Anglii i stać mnie na życie

konik

w firmie są osoby uprzywilejowane, które mogą całymi dniami bawić się na internecie i są nie do ruszenia, ale opierdol za nich się chwyci no i oczywiście trzeba za nich robotę odwalić

konik

nie polecam, konfliktowy pracodawca, niesłowny i minimalna płaca a wymagania jak z międzynarodowej firmy, strach się o cokolwiek upomnieć bo obraza i udowadnianie ze to nieprawda, wszyscy wartościowi pracownicy już odeszli

c25
@konik 04.02.2014 19:56

no niestety muszę się z tym zgodzić

Zostaw opinię o Instalbud-Szepielak Zakład Usługowo-Handlowy Eugeniusz Szepielak - Koszyce wielkie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instalbud-Szepielak Zakład Usługowo-Handlowy Eugeniusz Szepielak