Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Polaszek Jadwiga Polaszek w Długołęka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Polaszek Jadwiga Polaszek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Polaszek Jadwiga Polaszek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Polaszek Jadwiga Polaszek w Długołęka

Prawda Kole w Oczy

Postaram się opisać obiektywnie. Sam zakład widział już lepsze czasy, jest mocno zaniedbany, a budynki wymagają gruntownego remontu. Pracownicy, z którymi miałem przyjemność pracować, to duży plus. Na początku byli nieco nieufni, ale z czasem staliśmy się bardzo dobrą ekipą. Młody kierownik jest pomocny w sprawach technicznych i pracowniczych, co zasługuje na duży plus. Brak jakiejkolwiek formy świadczeń socjalnych w firmie, takich jak Karta multisport. Bony na święta są dostępne, ale nie oczekujcie kwot powyżej 100 zł. Właścicielka firmy jest nastawiona wyłącznie na zarobek i brakuje z jej strony jakiegokolwiek wsparcia. Moim zdaniem nie jest miła, ale nie chcę brzydko opisywać tego na tej stronie. Praca jest ciężka i brudna, a zarobki są niskie. Jeśli ktoś szuka tutaj pracy, to raczej na chwilę, dopóki nie znajdzie czegoś lepszego.

Prawda Kole w Oczy Nowy wpis

Jaka umowa obowiązuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Polaszek Jadwiga Polaszek podczas okresu próbnego?

Ciekawy

Warto składać CV do firmy Polaszek ???

Nie polecam Nowy wpis
@Ciekawy

Wszystko zależy od tego, jak bardzo jesteś zdesperowana, żeby podjąć pracę. Firma pamięta czasy (usunięte przez administratora) bez żadnych modernizacji. Jeśli będziesz wykonywać wszystkie obowiązki za Szefową: odbieranie telefonów, rozpatrywanie reklamacji, przyjmowanie zamówień, ręczne prowadzenie rejestru faktur, drukowanie na drukarce biurowej i wycinanie nożyczkami naklejek na szafki,wysyłki towaru itp oraz nie oczekujesz słowa dziękuję i premii, to kariera pracownika biurowego w tej firmie czeka na Ciebie. Powodzenia!

Czy pracodawca Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Polaszek Jadwiga Polaszek motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Polaszek Jadwiga Polaszek odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Nowa

Jakie warunki pracy? Jaka atmosfera? Złożyłam podanie do pracy w charakterze pracownika biurowego i chciałabym zorientować się, czy warto tutaj pracować?

employee
@Nowa

Wszystko zależy od tego, jak bardzo jesteś zdesperowana, żeby podjąć pracę. Firma pamięta czasy PRL bez żadnych modernizacji. Jeśli będziesz wykonywać wszystkie obowiązki za Szefową: odbieranie telefonów, rozpatrywanie reklamacji, przyjmowanie zamówień, ręczne prowadzenie rejestru faktur, drukowanie na drukarce biurowej i wycinanie nożyczkami naklejek na szafki,wysyłki towaru itp oraz nie oczekujesz słowa dziękuję i premii, to kariera pracownika biurowego w tej firmie czeka na Ciebie. Powodzenia!

Meryl
@Nowa

Słuchaj, na twoim miejscu bym szukała pracy gdzie indziej. Szefowa traktuje ludzi z góry jak ci się nie podoba to wypad. Ci ludzie nie mają szacunku do pracowników, najważniejsza dla nich jest tylko żeby kasa się zgadzała.

Dagmara
@employee

Serio jest aż tak źle? Pojawiło się ostatnio ogłoszenie, szukają pracownika do działu handlowego. Aplikowałam. Po przeczytaniu Twojej opinii i kilku poprzednich zastanawiam się czy dobrze zrobiłam ????.

Byly pracownik
@employee

Bo bylam, pracowalam. Tak to wyglada!

Jak w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Polaszek Jadwiga Polaszek wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Nie istnieje. Firma jeszcze zyje w czasiach (usunięte przez administratora)… Zdecydowanie nie polecam.

Robert

Przeczytałem ze nie ma co liczyć na podwyżki a wypłata była w granicach 2500 zł. To jak dla mnie troche mało. A co z sojalem? Dają jakieś benefity typu bony na święta? Bo zawsze byłoby to na plus:)

Franek
@Robert

Coś tak jest z socjalnego ale bony chyba nie.

Edyta
@Franek

A chociaż jakieś paczki dla dzieciaków?

On
@Robert

Jeśli chodzi o zarobki to w tej firmie to najniższa wynosi 3 tys netto, nie ma możliwości robienia nadgodzin. Zakład pracuje od 6 do 14. Ja sobie tam prace chwaliłem. Miałem cisze i spokój, tylko praca monotonna. Jeśli chodzi o swięta, to paczek nie ma, socjal jest ale minimalny na swięta coś tam było dorzucane ale nie duzo:(.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie PPHPolaszek? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

employee

Też jestem ciekawy odpowiedzi. Jeśli zadałeś takie pytanie, to znaczy, że mialeś już taki problem. Czy w firmie Polaszek? Ja wiem od kolegi, który już w tej firmie nie pracuje, że szefowa obiecała mu podwyżkę 300 zł. Odwlekała wypłatę tak długo aż się zwolnił. Może ktoś jeszcze może się wypowiedzieć na temat praktyk szefowej przy wynagradzaniu za pracę?

Byly pracownik
@employee

Dalej to samo, synus szefowej biega z zeszytem i odpisuje kazde 5 minut! Zero rozmow, telefonow, a przerwa rozliczana co do minuty. Temperatury na hali to jak lodowki, i nie waz sie nie przyjsc. Zero szacunku do kogokolwiek. Mnie najbardziej bawilo jak mowia w formie trzeciej- zrobic to, wygiac tamta. Praca dla zdesperowanych

Wenden

Premii niema ale możesz dostać coś pod stołem jak się dogadasz z szefowa w sumie płaca jest w kopercie a nie na przelew

Irka

@Wenden mówisz o rozmowach między pracownikami? Macie pracować w ciszy?

@Irka

Oto chodzi że przyłapana rozmowa między pracownikami nawet kilkusekundowa przyłapana przez pracodawcę jest niemile widziana odrazu zjeba masz od razu wracać do siebie do budy (stanowisko) że skuloną głową

Wenden

Powiem tak w tej firmie rozmowy w czasie pracy są surowo zabronione odrazu zjeba od kierownictwa są też kamerki nic tak nie poprawia nastrój do pracy jak jebanie ludzi jak po starej kobyle, zarobki około 2500 mc

Bywalec

Byłem przed momentem na rozmowie kwalifikacyjnej. Zapytałem o zarobki, gość (kierownik tego syfu) uniósł się do mnie i powiedział, abym go nie atakował cokolwiek to znaczy. A zapytałem tylko o kwestie finansowe. Wszedłem po schodach na górę gdzie mogłem zobaczyć jak to wszystko funkcjonuje i powiem tak. Jeden wielki syf i smród nie wiem jak to przechodzi kontrole BHP. Rozmowa kwalifikacyjna trwała 2 min na stojąco, a po 30 sekundach wiedziałem że to oszust i krętacz. Nie pracowałem tam. Ale wiem że to bagno.

Witam . Ja też miałem okazje pracować w firmie Polaszek . Syf kiła i mogiła delikatnie pisząc .Nic się nie liczy poza produkcją i sprzedażą . Prace tam można porównać do orania 100 hektarów pola na kolanach albo karczowania puszczy nożyczkami do paznokci. zarobki są dobre dla osób mieszkających na skłocie lub z rodzicami którym nie trzeba się dokładać. Wiecznie nie zadowolone szefostwo napuszone dorobkiem po ojcu nie mające pojęcia o niczym poza kasą . Dajcie sobie spokój z taką pracą . Praca dla desperatów o mocnych nerwach !

Kornik

Witam wszystkich. Jest to jedna z najgorszych firm które miałem okazje do tej pory zobaczyć . Firma nastawiona tylko i wyłącznie na zarobek. Proces produkcyjny i technologiczny jest tam na poziomie zero. Materiały z których się wykonuje detale jak i gotowe wyroby są najniższej jakości . Pracownicy są wyzyskiwani i traktowani jak ... . Warunki pod kontem BHP jak i ISO są poniżej wszelkiej krytyki . Ktoś powinien zrobić tam porządek i wymusić na właścicielach podstawowe rzeczy które są w dzisiejszych czasach wymagane dla dobra pracowników jak i konsumentów. Pozdrawiam Kornik

spawacz

Witam moja opinia o tym zakładzie to praca za 1500 zł na ręke na początku na czarno sejfy nie które sa bardzo ciezkie waza kolo 100 kilo pracuja tam przewaznie spawacze co sa blisko emetury ODRADZAM PRACA BEZ PERSPEKTYW ,[usunięte przez moderatora] TO CWANIAK!!! DAWNIEJ NIEDORAJDA BYŁ NIEKTÓRZY WIEDZA OCZYM MÓWIE

Nie mam dobrego zdania o tej firemce, istnieje tylko dzięki dobrej opinii poprzedniego szefa. To, co dzieje się tam od kilku lat, to wariatkowo. Szefostwo samo nie wie, czego chce - oprócz kasy oczywiście.Wieczne awantury i rotacja pracowników.Dla amatorów rodzinnych kłótni i desperatów.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Polaszek Jadwiga Polaszek - Długołęka

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Polaszek Jadwiga Polaszek?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Polaszek Jadwiga Polaszek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Polaszek Jadwiga Polaszek
  • Kolejowa 1A