PPHPolaszek

Długołęka

Opinie o PPHPolaszek

Bywalec

Byłem przed momentem na rozmowie kwalifikacyjnej. Zapytałem o zarobki, gość (kierownik tego syfu) uniósł się do mnie i powiedział, abym go nie atakował cokolwiek to znaczy. A zapytałem tylko o kwestie finansowe. Wszedłem po schodach na górę gdzie mogłem zobaczyć jak to wszystko funkcjonuje i powiem tak. Jeden wielki syf i smród nie wiem jak to przechodzi kontrole BHP. Rozmowa kwalifikacyjna trwała 2 min na stojąco, a po 30 sekundach wiedziałem że to oszust i krętacz. Nie pracowałem tam. Ale wiem że to bagno.

Ja

Witam . Ja też miałem okazje pracować w firmie Polaszek . Syf kiła i mogiła delikatnie pisząc .Nic się nie liczy poza produkcją i sprzedażą . Prace tam można porównać do orania 100 hektarów pola na kolanach albo karczowania puszczy nożyczkami do paznokci. zarobki są dobre dla osób mieszkających na skłocie lub z rodzicami którym nie trzeba się dokładać. Wiecznie nie zadowolone szefostwo napuszone dorobkiem po ojcu nie mające pojęcia o niczym poza kasą . Dajcie sobie spokój z taką pracą . Praca dla desperatów o mocnych nerwach !

Kornik

Witam wszystkich. Jest to jedna z najgorszych firm które miałem okazje do tej pory zobaczyć . Firma nastawiona tylko i wyłącznie na zarobek. Proces produkcyjny i technologiczny jest tam na poziomie zero. Materiały z których się wykonuje detale jak i gotowe wyroby są najniższej jakości . Pracownicy są wyzyskiwani i traktowani jak ... . Warunki pod kontem BHP jak i ISO są poniżej wszelkiej krytyki . Ktoś powinien zrobić tam porządek i wymusić na właścicielach podstawowe rzeczy które są w dzisiejszych czasach wymagane dla dobra pracowników jak i konsumentów. Pozdrawiam Kornik

spawacz

Witam moja opinia o tym zakładzie to praca za 1500 zł na ręke na początku na czarno sejfy nie które sa bardzo ciezkie waza kolo 100 kilo pracuja tam przewaznie spawacze co sa blisko emetury ODRADZAM PRACA BEZ PERSPEKTYW ,[usunięte przez moderatora] TO CWANIAK!!! DAWNIEJ NIEDORAJDA BYŁ NIEKTÓRZY WIEDZA OCZYM MÓWIE

Nie mam dobrego zdania o tej firemce, istnieje tylko dzięki dobrej opinii poprzedniego szefa. To, co dzieje się tam od kilku lat, to wariatkowo. Szefostwo samo nie wie, czego chce - oprócz kasy oczywiście.Wieczne awantury i rotacja pracowników.Dla amatorów rodzinnych kłótni i desperatów.

Zostaw opinię o PPHPolaszek - Długołęka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHPolaszek