Opinie o Dachy I Blachy Marek Mielczarek w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dachy I Blachy Marek Mielczarek. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dachy I Blachy Marek Mielczarek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dachy I Blachy Marek Mielczarek w Wrocław

Kamilos

Uważajcie ten Człowiek jest nie zrównoważony psychicznie. Krzyczy na klientów pracowników i wszystkich do o koła. Praca u niego to jakiś kołchoz nikomu nie polecam. Praca 10h stawka nie najgorsza ale nie ma opcji żeby zaspać czy się spóźnić. O wyjściu wcześniej to zapomnij zawsze jakieś zlecenia mega pilne na rano. Najczęściej jeszcze w ciągu dnia jakieś szemrane interesy z obywatelami narodowości Romskiej i znów trzeba zostać nadgodziny. Tylko że p. Marek nie pyta czy możesz masz zostać i koniec jak nie to nie przychodź więcej. Za to jeśli chodzi o rozliczenia to musisz mieć równie dużo czasu. Bo p. Mielczarek nigdy go dla Ciebie nie ma.

Tomek Nowy wpis
@Kamilos

Panie Kamilu, spóźniał się Pan praktycznie codziennie, mogę to potwierdzić jako pracownik firmy Dachy i Blachy i choćby dlatego zostawał Pan dłużej. W poniedziałki na ogół nie było Pana w ogóle no i wyłączony telefon. Czy tak wygląda praca uczciwego pracownika? Czy sprzedaż materiałów budowlanych klientom innych narodowości ma coś wspólnego z szemranymi interesami? Nie bardzo rozumiem. Wypłaty jak komu pasowało były tygodniowe, nadgodziny wypłacane codziennie więc cóż więcej chcieć . Faktycznie czasem była nerwowa atmosfera przy większej ilości zamówień I trzeba było zostać dłużej ale to chyba rzecz normalna. Pozdrawiam całą załogę pracująca u p.Marka.

fragles 1993 Nowy wpis
@Tomek

pracowałem u tego człowieka 3 lata i nic mu nie mogę zarzucić , szef jak każdy inny z umiejętnościami przywódczymi

Wieloletni pracownik Nowy wpis
@Kamilos

Pieniadze na czas. Normalne godziny pracy. Duzo sie zmienilo swego czasu. Mila atmosfera i lecimy do przodu

Deka-bud1968

W tej firmie właściciel wymusza pracę 9 h zamiast regulaminowych 8 i oczywiście nie płaci za te nadgodziny, podobnie jak za pracę w soboty. Ustalenia z nim są nic nie warte, dlatego wszystko należy potwierdzać na piśmie. Odradzam jednak jakąkolwiek współpracę z tą pseudo-firmą, ponieważ Marek Mielczarek jest agresywny: pobił pracownika ASPY, gdzie wcześniej miał swoją hurtownię i musiał stamtąd parę miesięcy temu uciekać, pobił również swojego pracownika (starszego pana!), groził wielu innym, również kobietom i KLIENTOM!!! Poza tym nie płaci dostawcom, od klientów bierze zaliczki i tygodniami nie odbiera telefonu. To chory człowiek; nie chcę używać przymiotników ale ludzie: UWAŻAJCIE i z daleka od tego człowieka i jego firmy-krzaka!

Krzysztof
@Deka-bud1968

Pan Marek Mielczarek to dobry człowiek i uczciwy płatnik. Nie wiem kto pisze te brednia ale wypłaty zawsze na czas, do tego zawsze rozliczone pieniądze za nadgodziny. Z drugiej strony patrząc na niektórych pracowników których zatrudniał , ciągle się spóźniających, pijących alkohol , wynoszących materiał z hurtowni itp. Nie dziwię się że od czasu do czasu wybuchał.

klient Nowy wpis
@Krzysztof

po kilkuletniej współpracy i wielokrotnych wizytach ,jestem bardzo zadowolony z usług oraz gościnności w firmie pana Marka , zawsze poczęstunek w formie kawy i cukierków i ciastek a do tego miła atmosfera i tematy załatwiane od ręki

Piotr T.

Wysoka jakość wykonanej usługi. Dach wykonany od podstaw z perfekcyjnym dobraniem materiałów Fachowcy pierwsza klasa Polecam tą firmę

Czy to praca tylko dla mężczyzn ?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dachy I Blachy Marek Mielczarek? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KLex

Kto wie gdzie pan Marek ma swoją siedzibę? Proszę o info tu, albo: ciekawy1905@o2.pl

zaniepokojony

Proszę o pomoc - czy koś wie, gdzie i dla kogo ten pan wykonuje jakieś prace?

NICK

Czy ktoś wie, gdzie obecnie ten pan ma swoją siedzibę?

pedro
@NICK

na wyścigowej :D

Teresa
@pedro

Czy rzeczywiście pan Marek Mielcarek ma siedzibę na wyścigowej? Proszę o odpowiedź, mail-teremar@wp.pl,dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o Dachy I Blachy Marek Mielczarek - Wrocław

Dachy I Blachy Marek Mielczarek
  • Jana Długosza 41/47