Opinie o Blachbud-R Robert Ostryński w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Blachbud-R Robert Ostryński. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Blachbud-R Robert Ostryński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blachbud-R Robert Ostryński w Wrocław

Filip Nowy wpis

Chcę podzielić się opinią o bardzo fajnej ekipie składającej się z kilku konkretnych fachowców znających się na swojej pracy mój dach jest do oglądnięcia w Dobrzykowicach k. Wrocławia i robi pozytywne wrażenie świetna robota od a do z Polecam firmę P. Roberta mimo że termin nie jest od ręki. Filip Filipkiewicz

Sępolno Nowy wpis

Po raz kolejny skorzystałam z Usług Blachbud. Prace związane z pokryciem dachu wykonane zostały z pełnym profesjonalizmem. Dach wygląda super. Przyznam że pracownicy usługę - bardzo grzeczni, rzetelnie wykonujący swoje obowiązki, i co szczególnie jest istotne to utrzymanie porządku przez okres wykonywania prac BRAWO ! Firma Pana Roberta Ostryńsiego w pełni zasługuje na zaufanie. Polecam skorzystanie z usług tej firmy

Konrad

@Agata To jest forum pracownicze ,więc nic rozumiem dlaczego tu zamieściłaś te uwagi, chyba, że to konkurencja?

@Konrad

Nie mam siły do takich przepychanek z kimś kto się ukrywa za jakimś nikiem chcesz to pisz te bzdury najlepszą reklamą są zadowoleni klijenci do których mogę podać kontakt o opinie. Pozdrawiam Właściciel Robert

Ankh-Moropork Nowy wpis
@Właściciel Firmy

KLIENCI* baranie...

Właściciel Firmy Nowy wpis
@Ankh-Moropork

Który to taki fachowiec ma ochotę pogadać :)

Tedy

@Agata Mam wrażenie, że konkurencja zainspirowała to takiego wpisu?

@Tedy

No raczej :)

Janusz
@Właściciel Firmy

Tak przeglądając ten wątek w pierwszej kolejności zastanawia mnie, czy pracodawca ten zatrudnia aktualnie jakichś nowych pracowników? Jak wygląda proces rekrutacyjny dla osób, które chciałyby tam pracować? Może ktoś z Was mógłby w tym zakresie się wypowiedzieć?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Blachbud-R Robert Ostryński.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Sępolno

Bardzo dziękuję Firmie DachBud-R za wykonane powierzonych prac dekarskich. Zakres prac wykonany został z należytą starannością i dużym zaamgażowaniem .Firma jest godna zaufania i polecenia wszystkim inwestotom.

@Sępolno

Dziękuję za opinię.

Agata

Firma Blachbud wykonuje swoje usługi nierzetelnie. Przed rozpoczęciem prac ustalany jest zakres prac a realizacja jest zupełnie inna. Nie wykonują wszystkich ustaleń zleceniodawcy do końca i poprawek po swojej pracy. Nie polecam.

@Agata

Nie wiem o jakiej pani inwestycji pisze ale wpisy tego typu proszę poprzeć jakimiś faktami.Moja firma nie będzie się tłumaczyć na forach przed tego typu wpisami jakimi konkurencyjne firmy się posługują.Moją najlepszą rekomendacją są klienci u których wykonaliśmy wiele prac.Proszę o kontakt z właścicielem firmy czyli zemną jak ma pani odwagę bo ja się nie ukrywam jestem dostępny pod nr.telefonu .A najlepiej podpisać się Agata i niech idzie w eter :( Przepraszam wszystkich za moje wzburzenie ale nieprawda denerwuje każdego. Robert O. Właściciel

Co jaki okres czasu w Blachbud-R Robert Ostryński można ubiegać się o podwyżkę?

Właściciel Firmy

Podnoszenie wynagrodzenia jest zawsze uwarunkowane po przez pracę wykonywaną przez danego pracownika. Jego efektywność i podejście do zleconego zadania może skutkować natychmiastową zmianą wynagrodzenia jak i rozwiązaniem wspułpracy. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy osoby które osobiście mogą się przekonać.

Lolek

Wprawdzie firmie działa bardzo krótko ale jak na razie zbiera same pozytywne opinie!!!

Rzetelna firma polecam.Jestem zadowolony ze zrobionego dachu. Lubię atmosferę w Blachbud-R Robert Ostryński za: Komunikacja i logistyka firmy

Darecki (łysy)

Witam pracuję w tej firmie od początku i niema problemu z wzięciem dnia wolnego oczywiście oprócz konsekwencji finansowej na końcu przy wypłacie.Kasa zawsze do 10 jest na kącie .I prace wykonywane nie są jakieś na wyrost trudne. Pozdrawiam Dariusz

Zostaw merytoryczną opinię o Blachbud-R Robert Ostryński - Wrocław

Blachbud-R Robert Ostryński
  • Katowicka 64 lok. 4