Macma Polska Sp. z o.o.

Byków

Opinie o Macma Polska Sp. z o.o.

Taka akcja

Do micham Jestes pewnie mężem anety k panie lider ktorego zwolnili za kradzieże na magazynie Nikt o zdrowych zmysłach by tam nie wrócił

michal

Jak to czytam to nie wierze, pracowalem kiedys w Macmie i nie narzekalem...na prezesow ani kierownictwo nie moglybym powiedziec zadnego zlego slowa co prawda zostalem zwolniony ale z wlasnej glupoty czego pozniej dlugo zalowalem, i powiem ze jesli by sie tylko nadarzyla okazja to z checia bym tam wrocil.

Klecha
@michal 23.07.2017, 12:38

W magszynie pracowales czy na drukarni???

Adwokat diabła

Gdyby firma byla taka super porządna to byli pracownicy nie szli by do sądu. Jeszcze trochę i się wszystko wyjaśni a wtedy Macma popłynie gruby hajs na odprawy. Nastepnym razem zanim pani kierwoniczka kogos zwolni to się pięć razy zastanowi.

adgjl

nikt jej nigdy nie zwolni a reklamację im nie przeszkadzaja fachowców nie potrzebują do drukowania tych prostych rzeczy każdy tam może być tak zwanym drukarzem bo nie mam tam ani jednego prawdziwego drukarza tak samo.jak nie ma żadnego normalnego lidera ani kierownika samo donosicielstwo ale młode ładne karierę przy Jacku zrobię on lubi dekolty w sumie niezależnie od wieku

Do prezesów

Ciekawe kiedy wreszcie szefostwo przejrzy na oczy i zwolni jedną właściwą osobę, która wprowadza cale zamieszanie w firmie. Działa na jej niekorzyść i doprowadza do zwolnień doświadczonych fachowców. Miejmy nadzieję, że kres tej osoby nadejdzie szybko. W przeciwnym razie ludzie się będą zwalniać, a reklamacji będzie jeszcze więcej. Choć na obecną chwilę już jest ich calkiem sporo. Opinia o firmie jest bardzo zła. Każdy sie przestrzega przed podjęciem tam pracy właśnie z powodu kierowniczki, która swoje życiowe niepowodzenia wyładowuje na pracownikach. Przykre, ale prawdziwe...

abcd

oprócz niekompetencji osób zazrządzających oraz kolesiostwu i ogólnej hipokryzji szefostwa warto zauważyć że firma przez ostatnie kilka lat pozbyła się 90 % prowników z doświadczeniem

Ex

Problemem drukarni Macma jest niekompetencja osób nią zarządzających. Kierowniczka, która pracuje tam około 20 lat ugrzęzła w starych przyzwyczajeniach z czasów PRL-u, gdzie panowało przekonanie, że połajanie pracownika jest najlepszą motywacją. Dochodzą do tego osobiste uprzedzenia, kierowanie się emocjami wynikającymi z smutnego życia podstarzałej, sfrustrowanej i nieszczęśliwej kobiety. A może to po prostu jej podły charakter. Poza tym mocno razi niedokształcenie liderów, brak umiejętności współżycia i komunikacji z podwładnymi, nepotyzm. O pojęci "Zyczliwość" chyba nikt tam nie słyszał.. .Jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Firma ma potencjał tylko odpowiednich ludzi brak... Jako były pracownik nie polecam.

heart
użytkownik zarejestrowany

Ja to bym się chętnie załapał, ale skoro dbają o stabilne zatrudnienie, to się wcale nie dziwie, że atmosfera dopisuje.

Elo elo 3 2 0

Gorszy sort siedzi w biurze drukarni.

Załamka

Jak żyć, jak żyć

Love;-)

Szanujmy się :-)

magazynier

Jesteście śmieszni. Firma jest naprawdę w porządku. Jak macie takie problemy, to czemu nie pójdziecie do właścicieli?? Ich też się boicie? Najlepiej drzeć ryja w internecie. Ja pracuje w magazynie i jestem naprawdę zadowolony. Fakt czasem trzeba ruszy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale zawsze wszyscy graja zespołowo i na pewno nie ma mobbingu. Oglądacie chyba za dużo seriali.

@Al 07.10.2016, 22:51
Jestem ciekawy czy na magazynie pracują Ukraińcy?

A to jakiś gorszy sort?

Al
@magazynier 10.10.2016, 13:11
A to jakiś gorszy sort?

Nie o to chodzi. Jestem z Ukrainy,dlatego pytam. Chcę dowiedzieć się jak praca.

Anetka

Widać, że prawda boli takie trzy chciwe osoby , grożące zwolnieniami , bo już usuwane są komentarze na temat poczynań tej nietykalnej trójki. Ale przed prawdą i tak nie uciekną. A jedna z tych osób nawet nie zdaje sobie sprawy, że spora część pracowników wie o ciekawych wybrykach tejże osoby. Także nie tylko wy rozdajecie karty. Pozdrowienia dla wszystkich ciężko pracujących a nie tylko biorących kasę ☺️

qwerty

chcialam wyslac cv.... zwątpilam

Ktoś super gość

Darku a jednak to Ty! Widzę że często tu zaglądasz skoro tak szybko ukazał się Twój komentarz :-) zajmij sie lepiej pracą a nie przeglądaniem stron na internecie w czasie pracy bo Cie podpier... za 10 zł. Mówisz że tak super jest?! I ze niby kto się sam zwolnił bo jakoś sobie nie przypominam.

Jaaa
@Ktoś super gość 07.09.2016, 08:52

Jak to kto?! Zwolniła się taka dziewczyna z działu kalki. Nie wytrzymała presji.

Zocha
@Jaaa 22.09.2016, 18:43

Nie wytrzymała presji? Śmiechu warte! Była jednym z najlepszych pracowników i znała się na tym co robiła a nie tak jak te b.g , a.k i a.w , które znają się tylko na mobbingu i myślą, że są takie fajne bo kilka ich koleżanek włazi im w du.e aby mieć dobre posadki. PS inicjały z małych liter bo nie mam szacunku dla tych osób

bbbbb

Z tą kasą pod stołem to prawda. Myślę że takie rzeczy powinno się zgłosić gdzieś to może przestaną wreszcie oszukiwać ludzi.

Darek

Oj wypraszam sobie :) Nie wplątujcie mnie w swoje śmieszne konflikty. A tak swoją drogą zdajecie sobie sprawę, że z Macmy nikt się sam nie zwalnia? Od dwóch lat 1 osoba odeszła z drukarni dobrowolnie. Chyba nie jest jak źle?! :)

aaaaa

czemu nikt nie wspomina o tym że cały jackprint bierze pieniądze pod stołem a oficjalnie zarabia tylko najniższą krajową a pracę chwała sobie tylko ci którzy są tak inteligetni że we wszystkim słuchają Barabry może i leniuchow już nie ma ale zostali da mi tacy mądrzy ze kadym pomieszczeniu musi być lider albo i dwóch zreszta wystarczy popatrzeć na kadrę zarządzającą braki na każdym kroku zaczynając na wykształceniu widzy i najważniejsze umiejętności

Ktoś super gość

Darku skończ już się pucować :-)

sitek

Wszędzie trzeba pracować. W Macmie pracuje się szybko. Na szczęście leni i obiboków już nie ma z nami.. R.I.P.

Pracownik macmy

A skąd wynikają te dobre opinie? Chyba robią to pracownicy którzy włażą w du...ę! Stabilna praca?! Nie zły żart tylko że to nie jest prima aprilis :-) a na te wspomniane grille i wigilię sami od zawsze przynosimy sobie prowiant i napoje więc nie wiem na co są wydawane te pieniądze o których mowa. Chyba na wypłaty dla największych obiboków tej firmy.

Pracownik macmy 3
@PFFF 29.08.2016, 12:31
No niezły żart... Pracuję w tej firmie od kilku ładnych lat i i jakoś sobie nie przypominam, by trzeba było przynosić własny pr...

Kogo interesuje żarcie?! Chyba tylko tych co przychodzą się nażreć i nachlać. A może powiesz co dzieje się w firmie hm? Skoro to taka "stabilna" praca... A za chwilę piszesz o tych co zwolniono. Chyba jednak nie jest taka stabilna... zresztą każdy trzęsie portkami i boi się odezwać a to też chyba o czymś świadczy. Jakby było tak przyjemnie jak mówisz to każdy mówił by głośno co mu nie leży a niestety tak nie jest.

pff
@Pracownik macmy 3 29.08.2016, 19:19

A co się dzieje w firmie? Możesz wymienić dokładnie? a to, że się zwalnia kogoś za ciągle kłótnie, obgadywanie, złe wykonywanie swojej pracy, pomyłki to już odrębna sprawa. Według mnie jest całkiem spoko.

PRACOWNIK HARCOWNIK

Naprawdę nie wiem skąd wynikają te negatywne opinie... mi się wydaje, że robią to zawistni pracownicy , których zwolniono... Kasa jest dobra, praca stabilna. Szefowie zawsze chętni do pomocy, mają zrozumienie dla prywatnych problemów itd. A kto Wam organizuje wigilie formowe, premie, grille itp.? Szefowie, którzy wykładają na to kasę. Uważam, że to opinie powyżej są bardzo niesprawiedliwe. Wiadomo, że s ą rzeczy, które należy poprawić, nie ma miejsca, w którym jest idealnie. Ale naprawdę nie ma co narzekać.

Pracownik macmy

Zgadzam się soboty są płatne 100% (ale są dla wybrańców) a nadgodziny 50%, jest również premia uznaniowa. Jeśli Ci jej nie zabiorą to dostaniesz. Tyle że kierowniczka ma dużo asów w rękawie i zawsze może uznać że na nią nie zasługujesz pod byle pretekstem :-)

Bolek
@Pracownik macmy 19.08.2016, 20:22

Mobing, Mobing i jeszcze raz Mobing. Umowy sieciowe albo na czarno.... Lipa

Wezuwiusz
@Bolek 12.10.2016, 19:33
Mobing, Mobing i jeszcze raz Mobing. Umowy sieciowe albo na czarno.... Lipa

Cooooo Ty gadasz... większość ludzi ma normalną umowę o pracę. W ogóle jest super i uwielbiam tu pracować. Ciekawa jestem kim jest ten Troll, który wypisuje te kłamstwa i jak bardzo musi zazdrościć dziewczynom z drukarni, że się posuwa do takich żałosnych tekstów. ( usunięte przez administratora ).

Pracownik macmy2

Faktycznie jest dużo pracy i pojawiają się nadgodziny (zależy na jakim dziale). Na szczęście nadgodziny są płatne +50%, a soboty +100%, więc można naprawdę fajnie zarobić :)

@Pracownik macmy2 18.08.2016, 15:08

Mi też się nigdy nie zdarzyło żeby nie dostać kasy za nadgodziny. Kasa zawsze na koncie na czas i zgadza się co do złotówki, a do tego premia. Polecam.

Obserwator
@Pracownik macmy2 18.08.2016, 15:08

Tylko warto dodać, że w soboty do pracy zapraszani są wybrańcy. A jak wyrobisz za dużo nadgodzin to na koniec miesiąca znajdą powód, by uciąć Ci premię.

Pracownik macmy

Kobieto dużo się zmieniło. Zamknęli drukarnie w Niemczech i wszystko co było robione tam będzie robione u nas. Pytasz o nadgodziny? Nadgodzin nie ma... bo jest 10 godzinny tryb pracy do którego jesteśmy zmuszani.

Ania

Hej, Pracowałam kiedyś na sicie, ale wówczas było bardzo mało zamówień. Coś się zmieniło? Są teraz jakieś nadgodziny?

Transfer z Ukrainy

W firmie zaczynają zatrudniać ukraińców, bo Polacy nie chcą już tam pracować i nie będą pracować za takie stawki i na umowy śmieciowe. Radzę zmienić taktykę bo chętnych do pracy będzie coraz mniej...

N.N.

UCZCIWOŚCIĄ I PRACA LUDZIE SIĘ BOGACĄ* *nie dotyczy Macmy

Przykre ale prawdziwe

Z tym ostatnim to prawda. Kolesiostwo na każdym kroku. Podam może przykład : kierowniczki koleżanka jest liderem, jej koleżanka z knajpy również jest liderem ale działu, znowu jej koleżanka została również liderem działu co śmieszniej tego samego. A teraz : najlepsze osoba która ma ruchy jak mucha w smole dostała awans i jest w biurze. Także pracowniku jeśli nie masz znajomości nawet tam nie idź!

Marcin

W tamtym roku miałem z tą firmą trochę do czynienia lecz po szybkim czasie zdałem sobie sprawę ze jest to zwyczajnie mówiąc kołchoz! Roboty do h... przy chemii - nitro farby lakiery, wymagania jeszcze większe a kasa średnia. Współczuje tym co tam pracują. Ja sie z tamtad zawinęłam i nie polecam

ktoś

Nie ma co się w tej firmie zatrudniać bo co z tego jak się będziesz starać i pracować sumiennie jak i tak cie zwolnią tak jak bodajże 5 czy 6 osób w tym roku. (a rok się jeszcze nie skończył) Nie ma co tracić czasu na taką firmę która zwalnia i przyjmuje nowych pracowników za niższą stawkę i na umowę zlecenie. Życzę powodzenia w dalszej karierze tej firmy :)

Ania

Pracowałam tam w ubiegłym roku i nie polecam. Zanim nie dadzą Wam umowy nie przystępujcie do pracy. Umowy są typu umowa zlecenie i niekoniecznie wstecznie zapisują to co ustaliliście.

XYZ

Ciężki orzech do zgryzienia. Kierownictwo nie dokształcone i nie wyszkolone. Praca ciężka i odpowiedzialna za grosze.

aks

Nie polecam.

Yes or not

2 tys na rękę?! Chyba jak się ma dobre wtyki albo dobrze strzela się z ucha tak jak połowa tej firmy... dobrze ze juz tam nie pracuje bo nie mógł bym znieść widoku tych mord !!! Pozdrowienia dla Basieńki i jej glonojada A.W.

eustachy

Uważajcie na tą firmę wpółpracują z agencją Asistnet Work Group non stop dają ogłoszenie i szukają niewiadomo kogo, szkoda nawet wysyłać aplikację do tej agencji, firma kogucik, nawet nie potrafią określić czy miejscem pracy jest Długołęka czy Byków raz tak piszą raz tak...

Zostaw opinię o Macma Polska Sp. z o.o. - Byków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Macma Polska Sp. z o.o.