Opinie o Medcom - przetwornice trakcyjne w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Medcom - przetwornice trakcyjne. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Medcom - przetwornice trakcyjne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medcom - przetwornice trakcyjne w Warszawa

Donek-Jebonek

@ktoś Jeżeli już piszesz na forum to proszę bez błędów. I tym przypadku "niesmaczne" piszemy razem ponieważ jest to przymiotnik. "Nie" piszemy roździelnie tylko z czasownikami. A jeżeli coś jest niesmaczne to Twój post. A co do kolczyka i sposobu chodzenia to raczej nie Twój interes.

ktos

Firma jest OK. Jest herbat kawa woda, na czas wypłata i wszystkie świadczenia naprawdę super. Fakt jest trochę zbieraniny którzy przykleili się z innych firm i tak siedzą. A propos zbieraniny, ten rudy z kolczykiem i wyciętymi włosami powinien zmieniać, bo gacie ma na wierzchu i jest to nie smaczne wręcz obrzydliwe. Podobno chce wyrwać jakiegoś chłopaka, bo jak idzie to porusza się tak jak by chciał żeby ktoś go poderwał. No ale tacy chyba też powinni być Ale nie tu.

ktoś inny
@ktos

A oto wypowiedź a propos tolerancji, fajnych stosunków i koleżeństwa. A swoja drogą ciekawe skąd ty wiesz jak chodzić i się poruszać, kiedy facet chce poderwać drugiego faceta ? Mnie osobiście to lata , czy ktoś jest rudy, czy brunet, ma kolczyk, czy koło na czubku głowy, czy mu gacie widać, czy półdupska, albo jak chodzi – człowiek się liczy i to jaki jest. A to, że jak piszesz jest zbieranina z innych firm, to znaczy, że ty żeś się przykleił do medcomu i świata poza nim nigdy nie poznałeś, tak że za tą kawę, herbatę i wodę, możesz po nogach całować. Ale kolego mogę ci powiedzieć, że ta zbieranina poradzi sobie wszędzie, ale ty byś zginął, jakby cię medcom kopnął, bo takich się w większości firm tępi.

Inżynier=nierób

@inżynier Jak myślisz że posiadając wiedzę zdobytą na studiach jesteś inżynierem to się mylisz, jesteś tylko posiadaczem dyplomu. Większość inzynierów w tej firmie to nieroby i ignoranci.

Witam, Czy orientuje się ktoś na czym polega faktycznie praca na stanowisku Specjalisty ds sprzedaży sieci handlowych? Warto wysyłać cv? Orientuje się ktoś w zarobkach?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Medcom - przetwornice trakcyjne spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno

kruk

jakżeś wlazł między wrony to musisz krakać jak i ony bo cię rozdziobią, a mili byli ale szybko to ukryli jak dłużej pracować chcieli

lol

tu nie ma koleżeństwa, za to wielu chętnych, żeby cię podpier , obgadać, świnie podłożyć, podpuścić, zadrwić, każdy, każdego się obawia, bo tylko kasa się liczy, więc nikt nie ma oporów, żeby cię sprzedać, byleby ratować swój tyłek, a że można by inaczej, nawet nie pomyśli, bo tylko cyferki na pasku ma przed oczami dlatego ciężko się pracuje

inżynier

Nie przypominam sobie bym był mendą , nikogo nigdy nie (usunięte przez administratora) a mnie nieraz i owszem i to naj mniejsi nie mając pojęcia o czymmówią , bo żeby zabierać zdanie w kwestiach technicznychto trzeba troszkę wiedzieć !

Król Julian

Praca jak praca, zarobki, jak zarobki, ale ludzie i atmosfera beznadziejni. Zwykle to ludzie tworzą atmosferę w pracy, a tutaj atmosfera tworzy ludzi, a dokładnie pozbawia ich bycia ludźmi. Im gorszą mendą będziesz, tym lepiej sobie tutaj poradzisz.

Van Diesel

No brygadziści są do kablowania i do krycia nierobów a takich to tutaj jest trochę. Największy kabel w Piasecznie !

Szalona decha

No, jeśli ktoś lubi słuchać wypiardów to montuje podsłuch w kiblu. Ciekawe jak jest przy odsłuchu tego i jak człowiek zajada batonik a tu z głośnika wydobywa się prrrrrrrrrrrrr. Może jak technologia niebawem pozwoli to i smród z kibla przy nagraniu będzie. A taki szpiegun to po odsłuchu zwymiotuje wszystko z całego tygodnia ! Hahaha !

stary brygadzista

jest coraz gorzej, ale nam brygadzistą chyba płaca wiecej zeby sprzedawac informacje kto i co bo lubią wiedziec o wszystkich szczegułach. podobno podsłuchy są juz zamontowane nawet w toalecie i szatni. o magazynie juz nie wspomne.

lolek

Zastanawiające czemu tak bystry gość jak prezes zatrudnia szkodników którym na dodatek płaci dużą kasę ? Szkodnik jeden z drugim przez beton proradziecki w głowie powodują zahamowanie wszelkich działań, również tych konstruktywnych. Brak jakiegokolwiek działania ma stwarzać pozory działań oszczędnościowych, a naprawdę w dłuższej perspektywie przyniesie duże straty dla firmy. W sumie to duża sztuka, żeby tak na prawdę prawie nic nie robić, a zarobić i jeszcze dużo szumu narobić, jak to niby się trzeba narobić, żeby nawet nadgodziny robić. Pańskie oko konia tuczy, dlatego też prezes powinien częściej schodzić na niziny i zajrzeć w każdy kąt, żeby zobaczyć jak mu się firma kiedyś przez takich posypie. Poza tym to mało budujące i motywujące np dla pracowników na produkcji, pracujących uczciwie za grosze, którzy muszą patrzeć na podobnych szkodników a i obawiać się donosów z ich strony. Bo powszechnie wiadomo, że szkodnik, to również donosiciel i kłamca, który głównie na tym zbudował swoją pozycję w tej firmie.

karabin

Ostatnie nominacje potwierdzają że małpie nie powinno się dawać karabinu a prostakowi władzy. Obojgu odbija

Jozek

Jeden wielki Burdel na kólkach!!!! Praca od Rana do samiutkiego wieczora!! 13h dziennie ! i to nie zart. Na dodatek zero poszanowania! Jak białe murzyny! Brygadzista traktuje cie jak niewolnika!! Jednym słowem Porażka!!!

Bolo Manolo

Szanowni koledzy nie czepiajcie się kierownika, przecież to wspaniały i uczciwy człowiek. Pracę daje a jak czasem pogoni to nie ma co się denerwować, tylko zakasać rękawy. A w ogóle to firma wspaniała i płacą bardzo dobrze. Pozdrawiam wszystkivh !

maniek
@Bolo Manolo

Bolo ale ci się żart udał. Dawno się tak nie uśmiałem. A który to taki wspaniały ? Może ten młody co to głowę nosi coraz wyżej że dach niedługo przebije? Schodzi firma na psy widać że coraz gorzej się dzieje. Ludzi nie szanują i nie słuchają tego co mówią. A trzeba słuchać bo coraz więcej zaczyna rozglądać się za nową robotą. Po co to przyjmować tych nowych ? Nauczyć ich roboty a oni szybko uciekną bo za te pieniądze co im teraz dają to wiadomo że długo nie zostaną. Tą nową od tych sreberek widać że też zajadą a ona zasuwa bo myśli chyba że ją tutaj kto doceni. Ciekawe ile kobita pociągnie w tych lakierach ? Dużo się zmieniło i zmienia cały czas na gorsze. A zarobki ? Wiadomo że o podwyżce nie masz co marzyć a ile można ciągnąć te nadgodziny ? Mnie się już rzygać chce od tej ciągłej roboty. Z domu w nocy wychodzę i w nocy wracam. A dzieciaki swoje to i tak podziwiam że do mnie na pan nie mówią i nie zastanawiają się co to za facet co przy matce czasem się kręci. Kiedyś jakoś z przyjemnością człowiek leciał do tej roboty a teraz ? Wiadomo że jak się nie podoba to można poszukać innej roboty jedyne co można teraz usłyszeć. Tylko tym sposobem to w końcu kiedyś sami brygadziści zostaną a i chyba kierownik jeden z drugim będzie musiał zakasać rękawy i wziąć się za robotę.

kkk
@maniek

dobrze podsumowane, ale są ludzie i są parap........ i taki przez rodzine na stanowisku posadzony myśli, że jest bogiem, panem twojego życia i śmierci, a ty zapier......... biały murzynie i siedź cicho ! ale nie myślcie, że tylko u was na produkcji jest taka lipa, gdzie indziej też już coraz "weselej" zaczyna się dziać

robi

Witam praca w MEDCOM tak wygląda tyrasz za 2 na premie starszych kolegów ,dostaniesz pseudonim ,ja też dostałem ['pogania mnie łysy] . Robota od 7 do 20 plus pracujące soboty jak masz słabą psychikę to długo nie pociągniesz musisz być twardzielem 70 nadgodzin minimum

Wieśniak

Jak Ci nie pasuje to zawsze możesz poszukać innej firmy. Jest okazja żeby nieźle zarobić to trzeba cisnąć.

robi

macki

A ja nie narzekam. Jak się nie stawiasz to nie jest źle. Ja zawsze uśmiechnięty do kierownika. Zawsze wiem kiedy się zaśmiać jak brygadzista żartuje. To skutkuje. nie czepiają się mnie nawet jak coś zawale. Mogę sobie wybierać siedzącą robotę. A innych mam w ... niech się wpieniają. Ja tu jestem tylko dla kasy i nie szukam kolegów, a że się wpieniają, że wybieram sobie robotę to ich sprawa nie moja. Mogą mi (usunięte przez administratora)zrobić no i są zbyt ciency by mi to w twarz powiedzieć. Kasa fajtłapy, kasa a nie fochy.

Bea

Witam, podobnie - myślę o wysłaniu aplikacji do Medcomu. Posty dały mi już pewne wyobrażenie, ale byłabym wdzięczna za więcej informacji na temat ścieżki kariery: czy firma zapewnia szkolenia, czy są jakieś formalne wymagania, które należy spełnić by awansować? I jak kształtują się zarobki? Z góry wielkie dzięki.

on

ta firma sprawiedliwa nie jest. Starsi pracownicy dostają ciągle tą samą ciężką robotę a ktoś młodszy od razu dostaje ciekawsza i lrzejszą.

Zostaw merytoryczną opinię o Medcom - przetwornice trakcyjne - Warszawa

• Jak się pracuje w Medcom - przetwornice trakcyjne?

Zobacz opinie na temat firmy Medcom - przetwornice trakcyjne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medcom - przetwornice trakcyjne?

Medcom - przetwornice trakcyjne
1.8/5 Na podstawie 331 ocen.

Medcom - przetwornice trakcyjne