Opinie o Domański Piotr Partner w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Domański Piotr Partner. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Domański Piotr Partner o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domański Piotr Partner w Dąbrowa Górnicza

Kacper

Z przykrością stwierdzam że Pab Domański nie płaci za urlop! Praca jako operator lasera to tylko ściema. Pracujesz na kilku stanowiskach. Zapomnij o obiecanym wynagrodzeniu. Dostaniesz tylko podstawe. Maszyna psuje się kilka razy dziennie . Nie można od niej odstąpić chodź by na chwilę a trzeba jeszcze wydawać i przyjmować towar jak i nakładać wózkiem blachę ponieważ nie ma suwnicy! Często detal schodzący z lasera jest obrabiany ręcznie gdyż nie nadawał by się do wydania dla klientów! Wszystko to robi jedna osoba w ramach umowy! Ja jeszcze musiałem pracować na prasie krawędziowej. Jak się upomniałem o podwyżkę Pab Domański stwierdził że jej nie będzie. Odradzam również zlecenia dla tej firmy. Przez dwa lata było cały czas to samo a w tej chwili gdy pan Domański założył własną firmę to już zrobiła się tragedia! Nie liczcie też ja jaką kolwiek pomoc tego pana. Nie jest to firma godna polecenia a po prawdzie to nawet nie jest działalność jednoosobowa. Panu Domańskirmu radził bym się zatrudnić w obsłudze klienta. I tak cały czas "wisi" na telefonie!

Piotr Domański Nowy wpis
@Kacper

Witam, przez przypadek tutaj trafiłem na ten i kolejny wpis i jestem zaskoczony. Co tu się wypisuje?! Zacznijmy od tego, że: 1. Jestem rozliczony z każdym pracownikiem, który był u mnie zatrudniony a współpraca została zakończona. Jeżeli ktoś twierdzi inaczej, to zapraszam do rozmowy ze mną a w razie sporu - do sądu - żaden były pracownik mi nie zarzucił jeszcze, że się z nim nie rozliczyłem. 2. Nigdy nie zatrudniałem pracownika o imieniu Kacper. Może Pan Kacper nie pamięta firmy, w której znalazł zatrudnienie? Proszę sprawdzić na umowie o pracę bo z treści wpisu wynika, że taka umowa była zawarta ale na pewno nie z firmą PARTNER - Piotr Domański. 3. Jak to rozumieć: "a w tej chwili gdy pan Domański założył własną firmę to już zrobiła się tragedia!"? To wcześniej Domański nie miał własnej firmy? Firma PARTNER - Piotr Domański funkcjonuje nieprzerwanie od 2003 roku, więc coś tu jest nie halo. Dziękuję za poradę, żebym zatrudnił się w obsłudze klienta. Jako właściciel firmy faktycznie zajmuję się m.in. obsługą klienta i bywa, że wiszę na telefonie - ot, taka praca. Jeszcze raz podkreślam - na pewno nigdy autor tego wpisu nie był moim pracownikiem. Mój numer telefonu jest ogólnie dostępny, jeżeli ktoś ma jakieś ukryte żale to zapraszam do rozmowy.

Kacper Nowy wpis
@Piotr Domański

Proszę sobie dokładnie zweryfikować dane jeżeli nawet nie wie Pan kogo zatrudnia. I dziękuję za wypłacenie ekwiwalentu za urlop po tak króciutkim okresie! Nigdy więcej firm kogucik!

Wiecie, czy Domański Piotr Partner udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Piotr Domański Nowy wpis

Może warto do mnie bezpośrednio skierować takie zapytanie?

Kacper

Nie dodałem jeszcze oceny. Takie firmy nie powinny istnieć. Liczę że następni pracownicy tak jak ja napiszą same superlatywy o tej firmie kogucik. Opisuje zawsze każdego pracodawcę by inni mogli ich od razu wykluczyć!

WRUKWIONY

Witam wszystkich zainteresowanych firmą w/w Pana. Stanowczo nie polecam!!!! Miałem jako firma nieprzyjemność współpracować z tym Panem przez jakiś czas. To co piszą na stronie to jedno wielkie kłamstwo. Ten człowiek nie ma nawet własnej hali produkcyjnej. Jest to tylko pośrednik, którego rolą jest rozesłanie zapytań ofertowych po okolicznych firmach zimujących się obróbką stali, wybranie najtańszej oferty, doliczenie swojej kosmicznej marży i zarobieniu na przedruku faktury. Cygan, krętacz, oszust, wesz na dupie uczciwych firm w branży metalowej. Jeszcze raz stanowczo nie polecam tej firmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Firma Domański Piotr Partner poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Zostaw merytoryczną opinię o Domański Piotr Partner - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Domański Piotr Partner?

Zobacz opinie na temat firmy Domański Piotr Partner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Domański Piotr Partner?

Domański Piotr Partner
  • Kasprzaka 70