Firma Ekobowir Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Firma Ekobowir Sp. z o.o.

Krzysztof_Golderbaum

Firma postawiła krzywe znikające rondo. Fuszerka1111 Nie polecam. Wszystko robota Jakuba Liszkowskiego11 Postawił rondo kolo SONDU, postawił też mi w kiblu i nie mogę porządnie się wypróżnić!

Krzysztof_Golder

Bardzo zła firma, niejaki Jakub Liszkowski pseudonim 'Richie_Tieri' bardzo źle naskrypcił. Powstała masa bugów. Ukradł mape 2.6 i zrobił bardzo niedobry serwer. Nie polecam, 2/10.

Czy podoba Ci się komfort pracy w firmie Firma Ekobowir Sp. z o.o. ? Jak oceniasz atmosferę pracy oraz zespół pracowników? Pomóż innym poznać firmę i napisz swoją opinię.

Chiara_Tieri
@admin 14.11.2015 08:19

Nie polecam tego allegrowicza, zostałem oszukany i okradziony. Miał mi dać miniguna w zamian za pokzanie prawej piersi a dał mi tylko jakis chujowy dom i KU. Nie polecam go

Zostaw opinię o Firma Ekobowir Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Ekobowir Sp. z o.o.