Kosta Sp. z o.o. Hurtownia

Opole

Kosta Sp. z o.o. Hurtownia

Opinie o Kosta Sp. z o.o. Hurtownia

Aleksander

Pracujesz w firmie Kosta w Opolu, a może byłeś związany z tą firmą w przeszłości? Jeśli masz wieści o nowych miejscach pracy lub wiesz jak obecnie rozwija się ten pracodawca i jakie proponuje warunki zatrudnienia, nie wahaj się tylko dodaj swoją opinie. Nowe komentarze w tym temacie będą bardzo przydatne dla innych czytelników forum.

Jak przedstawia się sytuacja Kosta Sp. z o.o. Hurtownia na tle innych firm? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z warunkami zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Opole i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Darek

Rotacja pracownikow, niskie zarobki, a najlepiej jeszcze niższe.

xsvavien

jest ok, ale bardzo biednie, na nic nie ma kasy , na wypłaty też

Wiecie czy w firmie Kosta Sp. z o.o. Hurtownia jest długi okres próbny? Jak wygląda praca w firmie? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw opinię o Kosta Sp. z o.o. Hurtownia - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kosta Sp. z o.o. Hurtownia