1024 Ireneusz Niemczyk

Bielsko-biała

Opinie o 1024 Ireneusz Niemczyk

zielpro

Współpracowałem z Panem Irkiem i ten okres wspominam z sympatią. Pan Irek rozwija się w temacie CNC, ja "poszedłem w falowniki". Jako pracodawca, był bez zarzutu - wynagrodzenie na czas (plus zaliczki, w razie niespodziewanych kłopotów), a zakres obowiązków był wyjaśniany "tu i teraz". NO PROBLEM. Współpracowałem - tak właśnie się uważałem, i dalej uważam.

właściciel

Od lat mam stałą kadrę, zatrudniam średnio 1 nową osobę rocznie. Stale więc szukamy osób otwartych na wiedzę i odpowiedzialnych. BUCHU przykro mi, że przez miesiąc próbnego nie potrafiłeś przekonać nas do siebie. Życzę powodzenia i satysfakcjonującej pracy. I.N.

BUCHU

trzymajcie się z daleka chyba że lubicie Auschwitz-Birkenau i chujową atmosferę z kierownikami i z niemczykiem na czele. nieeeee polecam!!!!

Zostaw opinię o 1024 Ireneusz Niemczyk - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 1024 Ireneusz Niemczyk