ALFA POLAND SP. Z O.O.

Bielsko-Biała

Opinie o ALFA POLAND SP. Z O.O.

Maja
użytkownik zarejestrowany

@Piotrekco oznacza dużo delegacji? Rozumiem, że nie czułeś się dobrze pracując w tym charakterze. Jakie stanowisko w firmie zajmowałeś?

leon

Witam a jak z Zarobkami w firmie po roku pracy 3 tyś się wyciagnie bez nadgodzin za fizycznego????????

Zdziś

Praca dobra dla studentów na początek... Żeby było co w CV wpisać... a tak to nie polecam...

Piotrek

Nie polecam. Dużo trzeba jeździć po delegacjach itp.. męczarnia...

aldo
użytkownik zarejestrowany

Na tą chwilę @ado poszukują zarówno elektryków jak i samych konstruktorów, na ich stronie są oferty pracy

Checck my nick

Firma jak firma miałem przyjemność tam pracować na dosyć fajnym stanowisku lecz mało opłacalnym( usunięte przez administratora )Niemniej jednak wypłaty są co do grosza to uczciwy gość ale znam też ceny usług, które przewyższają twoją wypłatę i to o kilka msc za jedną usługę. Tak czy inaczej miło wspominam ( usunięte przez administratora )

bylypracownik100

Chyba firma z przeszłością ( usunięte przez administratora ). Gdybys tam dalej pracowal to bys tak nie pisal wiec zly nick dobrales! A jesli pracujesz juz 2 lata to zostal ci jeszcze rok bo taka tam srednia jest;)

bylypracownik

Dobra atmosfera, Dużo ciekawej pracy. Firma z przyszłością.

melo

Pięćset złotych polskich

tr

Ile na reke nowemu daja

DarthVader

Nie ma tam ciepłych posadek, za solidną pracę można dobrze zarobić, ale niestety trzeba być bardzo dyspozycyjnym.

DarthVader

aras350

miałem jakiś czas temu okazję pracować w/w firmie.moja opinia:( usunięte przez administratora ).jest brak organizacji,zamieszanie,stawki niesą wysokie,a nadgodziny i weekendy trzeba robić i nikt cię nie pyta,czy możesz zostać dlużej lub czy np.niemasz już planów na niedzielę.atmosfera jest nie fajna i raczej nikt nie słyszy słów w stylu dobra robota.....nieplecam

Ziomek

Firma dość ciekawa, co do atmosfery tworzą ją przede wszystkim pracownicy. Jak wszędzie są i solidni i obiboki, stąd kwasy. Jeśli stanowisko nie wymaga wielu umiejętności trudno o kokosy. Co do zarobków, na początku rzadko gdzie dostaje człowiek godziwy pieniądz, ale kto jest solidnym pracownikiem i się wykazuje jest doceniany.

baśka

czy są tam jakieś przyjęcia, jeśli tak to jak starać się o pracę? (usunięte przez administratora)

xxx

A jak wygląda tam praca kierowcy w zaopatrzeniu ?

Mirek
@xxx 05.02.2014, 14:55
A jak wygląda tam praca kierowcy w zaopatrzeniu ?

Kierowca, ma prawa szeryfa drogowego.

Hellcat

Generalnie firma jest stabilna, polecam ja glownie młodym osoba które dopiero zaczynają karierę zawodowa. Można się wiele nauczyć niemniej jednak na duże zarobki bez dużych nadgodzin niema co liczyc. W firmie niegdyś panowala atmosfera rodzinna jednak ostatnimi czasy probuje się tam wykazac nowy kierownik dlatego atmosfera nie jest zbyt ciekawa... Polecam firme ambitnym osobom ponieważ tak jak wspominałem wczesnej można zdobyc doświadczenie które w dzisiejszych czasach jest brane pod uwagę jako pierwsze.Dodatkowym celem jaki można zdobyc jest nauka jezyka wloskiego który akurat w tej firmie się przydaje. Pozdrawiam

Zostaw opinię o ALFA POLAND SP. Z O.O. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALFA POLAND SP. Z O.O.