Opinie o Eg-Automatyka Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Eg-Automatyka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eg-Automatyka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Eg-Automatyka Sp. z o.o. w Gdańsk

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Anonim

Stanowczo odradzam tę firmę. Nie domyśliłem się że to klon sławnego Elektromontażu. Dałem się skusić na wyjazd do Niemiec.Praca jak to praca na budowie, nie mam zastrzeżeń jednak zakwaterowanie to tragedia. Wynajdują najtańsze rudery i upychają jak najwięcej ludzi w pokojach. Brakuje miejsca w lodówkach, sprzętów a meble i szafy zatęchłe że świeżo wyprane ubrania na drugi dzień śmierdzą. Dla niektórych osobników utrzymanie porządku i sprzątania po sobie to abstrakcja. Ogólnie katastrofa.

Gruby Nowy wpis
Kandydat
@Anonim

Hahaha czyli dalej 9 euro na rękę i 300 godzin w msc i kwatery w oborach -zadnych zmian ,aha jeszcze podobno sami ( usunięte przez administratora) jako brygadziści .

Aneta Nowy wpis
@Gruby

A jako kandydat to skąd znasz aktualny stan rzeczy? I to wgl., możliwe żeby tak długo nic się nie poprawiało? Bo przy takich warunkach to by się przecież nie mogło kręcić normalnie

Aneta Nowy wpis

A tak się teraz zastanawiam, nie można samemu szukać sobie lokum tutaj?

ikonka

Sprawdź 1 opinia klientów firmy Eg-Automatyka Sp. z o.o. w Gdańsk.

Sprawdź
Administrator Nowy wpis

Czy Inżynier jest możliwy w firmie Eg-Automatyka Sp. z o.o.? Ktoś z pracujących się wypowie?

Halina

Te niedociągnięcia w pracy o których piszecie wynikają z braku umiejętności zatrudnionych pracowników, czy to kwestia niedopilnowania przez kierownika zespołu?

Na stronie internetowej Lento.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Eg-Automatyka Sp. z o.o.. Poszukiwani są Brygadzista. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eg-Automatyka Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku ELEKTROMONTER W NIEMCZECH?
logo firmy Specjalista Googe Ads - SEM - ZDALNIE
logo firmy Tajemniczy klient
Eco-Solar Monika Król
Aplikuj na wiele ofert
zorro

Firma przejela budowy zagraniczne po "EG" ale z marnym skutkiem,finansowo bez rewelacji ,"kwatery" w budynkach po bylych stajniach ,oborach lub w "emigranckich" dzielnicach ,pani "dyrechtor"ktora sie tym zajmuje i "zarzadza " chyba robi to za "kare" albo nie ma pojecia co robi ,generalnie wielkie rozczarowanie,nie polecam.

Robert
@zorro

Ja sobie chwalę . Może i 9 EUR na łapę jako elektromonter.Przejazdy do pl za free w pracy spoko jak umiesz pracować za granicą.Mieszkanie za free moze bez szaleństw ale spoko. Kto chce robić i lubi robotę elektryka ma szansę.

Marek2345
@zorro

A co to za kontrakty, dużo roboty?

Zenek
@Marek2345

Kontrakty są,praca jest ,zapraszam do działu kadr tam najszybciej się dowiesz co i jak .

@Robert

Darmowe zjazdy ? Owszem jeśli załapiesz się z jakimś kierowcą wracającym do kraju. Jeśli jedziesz busem lub pociągiem to droga przez mękę o odzyskanie kasy za fakturę...Mieszkania ? Po trzech w pokoju ,jeden chrapie drugi pierdzi a zdarzają się też zarobaczone. Mała kuchnia i wc razem z toaletą na sześć osób, zapisy kolejkowe trzeba robić żeby się umyć lub coś ugotować po robocie. Dzięki za takie luksusy.

Waldi

Ogólnie jak się patrzy na tą firmę, to starzy pracownicy całe dnie spacerują i siadza na telefonach a nowowozatrudnienii i podwykonawcy zasuwają . Jak ktoś ma ochotę zasuwać na innych zapraszam do EG.

Beata
@Waldi

@Waldi, Twoja opinia jest jakby niedokończona. O atmosferze już napisałeś, ok. A co z pensją, socjalem itp.? Wcześniej pisano tu o 3k, to prawda, że tyle można zarobić?

Teresa
@Waldi

@Waldi wydaje mi się, że każdy przez podjęciem pracy uzgadnia jej warunki. Kwestia wieku, a obowiązków nie powinna mieć znaczenia. Piszesz o zasuwaniu na innych, przecież pracujesz chyba dla siebie. Powiedz proszę jakie warunki umowy i benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

Heniek

Jaki poziom niemieckiego wymagają od elektryka?

virus
Kandydat

ile placa elektrykowi w de? zjazd swoim autem czy sindbad? jakie kwatery?

Mariusz

@anonim1 25.10.2019 19:13 Czyli ten kontrakt w Niemczech to tak jakby okres próbny? Czy na tym właściwym w Skandynawii różni się jakoś wysokość pensji?

Grzegorz

Witam ,czy firma nadal prowadzi projekty na terenie Niemiec i czy potrzebuje - zatrudnia fachowców i jakie warunki i benefity pracownicze może zaoferować ?

Anonim

Czy to prawda że firma ma mieć kontrakt w Skandynawii

anonim1
@Anonim

Skąd takie info?

anonim1 25.10.2019 19:13
@anonim1

tez "dostalem" podobne info ,ale najpierw do niemiec trzeba jechac sie "wykazac" i jak sie sprawdzisz wtenczas to do skandynawii na kontrakt za 3msc.

czesiek
@anonim1 25.10.2019 19:13

A co to za kontrakty w Skandynawii ?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Eg-Automatyka Sp. z o.o.?

nick
@Pytanie

jak umiesz trzymac srubokret w reku stratuj

Puchacz
@Pytanie

Jeżeli lubisz atmosferę zastraszenia i wszechobecny mobbing,oraz zakaz rozmowy na temat zatrudnienia i warunków panujących w ,Eg Automatyka ,(praca w delegacji w Niemczech) to się zatrudni , cały czas szukają pracowników.

Szapołow

Potwierdzam to wszystko co wyżej,dodam od siebie czy pracujesz 180 godzin ,czy 300 wypłata zawsze taka sama około 3k zł ,w firmie karierę robić mogą jedynie "(usunięte przez administratora)" lizusy i pupilki wiadomo.Polecam dla zdesperowanych.

Marek2345
@Szapołow

Karierę? Czyli można Awansować? Na jakie stanowisko?

Stefan
@Marek2345

Awansować można z pomocnika na elektromontera z 3.000 na 3000 netto.Tylko i aż tyle.Pozdrawiam.

Stefan

Firma krzak,brak fachowców ,duża rotacja miedzy budowami,zarobki do 3 .000 zł,zarządzanie jak za komuny ,nie polecam.

Nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie EG-Automatyka Sp. z o.o. – bądź pierwszy! Pomóżmy innym podjąć dobrą decyzje o zatrudnieniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Eg-Automatyka Sp. z o.o. - Gdańsk

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Eg-Automatyka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eg-Automatyka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eg-Automatyka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Eg-Automatyka Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Eg-Automatyka Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eg-Automatyka Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wosia Budzysza 7
    80-612 Gdańsk
  • NIP: 5832705400 KRS: 0000184179

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Eg-Automatyka Sp. z o.o.