Opinie o Microsystem Sp. z o.o. w Sopot

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Microsystem Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Microsystem Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Microsystem Sp. z o.o. w Sopot

Czy nowo zatrudnione osoby w Microsystem Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Ka Nowy wpis

Sama rozmowa już mnie bardzo zniechęciła, wymagania z kosmosu a pieniądze strasznie słabe. Nieprzyjemny wiceprezes na siłę próbujący udowodnić, że nic nie umiesz żeby obniżyć wynagrodzenie, nie traćcie czasu.

Ktoś

Nie polecam nikomu tej firmy, a w szczególności wiceprezesa, który z bankowca nagle stał się fachowcem od instalacji elektrycznych, żenada. Ciekawe czy obecny prezes wie co wyrabia wiceprezes z jednym z podwykonawców Panem Markiem. Umawiają się na konkretne terminy płatności, których oczywiście nie potrafią dotrzymać. A Pan Wiceprezes gadki nauczył się, sprzedając naiwniakom kredyty frankowe. Obecnemu prezesowi radzę wnikliwie skontrolować wiceprezesa i Marka( podwykonawce)

@Ktoś

Dokładnie mam takie samo zadanie o tej firmie. Nowy wiceprezes wraz ze swoim przyjacielem Markiem chcą aby ta firma ogłosiła upadłość. Bo nie widzę innego wytłumaczenia z tego co tam się dzieje. Nie wypłacają pieniędzy które obiecali, bo niby nie mają. A 8 miesięcy w roku spędzają na urlopie za granicą. Po prostu dwójka kłamców i złodziei na co Prezes Bogdanis pozwala.

Hanna Nowy wpis

Ale nie wypłacają w ogóle wynagrodzeń? Czy mówisz tylko o jakichś opóźnieniach? Wszystkich pracowników to dotyczy?

Ktoś Nowy wpis

Nawiązując do wypowiedzi Pracownika, to Pan Wiceprezes wraz Podwykonawca Markiem, działają jawnie na szkodę firmy Microsystem, co zagrożone jest bardzo wysoką grzywną, naprawą szkody i zakazaem prowadzenia dalszych biznesów. Tak jak Pan Wiceprezes pięknie potrafi rozmawiać z kontrahentami, obiecując im złote góry, to po wystawieniu faktury za usługi, nie jest zapłacić w terminie i zwala wine na Generalnego Wykonawcę. Podwykonawca Marek kolejny delikwent do zgłoszenia KAS, szuka naiwniaków którzy odwalą robotę za niego. A Panu Prezesowi Bogdanisowi radzę wnikliwie skontrolować Wiceprezesa i Marka. Stanowczo nie polecam współpracy z tą firmą, Pozdrawiam Pana Wiceprezesa i Marka.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Microsystem Sp. z o.o. Biuro Projektów Systemów Informatycznych?

Van

Wpływa całe na konto

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Microsystem Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista ds. instalacji i serwisu systemów zabezpieczenia technicznego ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Oferta pracy - Archiwizacja dokumentów - Gdańsk Osowa Pierwszy raz piszę opinię w tym serwisie, ale w tym wypadku uważam to za ważne - chciałabym ostrzec ludzi, którzy rozważają współpracę z tą firmą. Byłam zatrudniona od 4.12.2018 w tej firmie przez agencję pracy. Pracowałam normalnie przez dwa miesiące. Na początku lutego szef do mnie podszedł i powiedział, że w związku z tym, że kończy nam się projekt, "musi mi dać wolne". Myślałam, że to wolne będzie trwało max. tydzień. Szef powiedział, że zadzwoni, kiedy mam przyjść do pracy. Nie zadzwonił. 22.02. dowiedziałam się od agencji, że nie przedłużają ze mną umowy. Szef nawet nie miał odwagi, żeby do mnie zadzwonić i mnie o tym poinformować. Na moją wiadomość, że tak się ludzi nie traktuje, odpisał, że nie widzi w tym żadnego oszustwa i że miał zastrzeżenia co do jakości mojej pracy, czego nigdy mi prosto w twarz nie powiedział. A w styczniu rozmawiałam z nim jeszcze co do ewentualnej umowy o pracę (bo zależy mi na stabilnym zatrudnieniu) - odparł, że tak, ale po 800h przepracowanych, bo tak ma skonstruowane umowę z agencją. Krótko mówiąc - nie polecam !!! Jeżeli szukacie stabilnego zatrudnienia, trzymajcie się od tej firmy z daleka! (Na potwierdzenie swoich słów mogę wysłać zdjęcia moich umów)

Magda

Tylko,że ja przyszłam po Pani i musiałam te błędy poprawiać :(

admin

Wiele osób szuka pracy w firmie. Twoja wiedza i doświadczenie może okazać się dla nich bezcenne. Zachęcamy do komentowania.

Zostaw merytoryczną opinię o Microsystem Sp. z o.o. - Sopot

• Jak się pracuje w Microsystem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Microsystem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Microsystem Sp. z o.o.?

Microsystem Sp. z o.o.
  • Bitwy Pod Płowcami 38 lok. 6