Opinie o Led-Glass Andrzej Bendik w Starogard Gdański

counter
1 1 3 5 1
Renata Nowy wpis
 Rekomendacja

Jedna Pani zresztą ze Starogardu Gdańskiego najlepiej opisze pracodawcę... Zanim jakąkolwiek umowę dostała to po kilku miesiącach ją pożegnał z dnia na dzień bez niczego... Przekazała cenne pomysły i już mu nie była potrzebna. Uciekajcie jak najdalej od tej firmy. Wypłaty na raty albo wcale i wszystko pod stołem. (usunięte przez administratora)

TakNie
Heh Nowy wpis
 Rekomendacja

Kto by tu pisał jak wszyscy na czarno a później muszą się błagać aby dostali wypłatę. Nie polecam. Poza tym firma mieści się w Pruszczu Gdańskim a nie w Starogardzie. Chyba, że już się przeniósł do Starogardu i myśli, że kilkanaście kilometrów dalej pozwoli mu uciec od długów.

TakNie1

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda praca w firmie Led-Glass Andrzej Bendik w miejscowości Starogard Gdański? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe wpisy od zatrudnionych na temat Led-Glass Andrzej Bendik. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Led-Glass Andrzej Bendik - Starogard Gdański