Opinie o Fabryka Armatury Przemysłowej Wakmet sp.j. Kaczmarek Krzywdziński Wachowski Wilczyński w Bodzanów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fabryka Armatury Przemysłowej Wakmet sp.j. Kaczmarek Krzywdziński Wachowski Wilczyński. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Fabryka Armatury Przemysłowej Wakmet sp.j. Kaczmarek Krzywdziński Wachowski Wilczyński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja armatury łazienkowej i wyrobów sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Armatury Przemysłowej Wakmet sp.j. Kaczmarek Krzywdziński Wachowski Wilczyński w Bodzanów

Elżbieta Nowy wpis

Hmmm firma wydaje się dość duża, ale nie widziałam w internecie żadnych ofert pracy, ani nowych ani starych. Wiecie, dlaczego jest tu taka cisza rekrutacyjna? Nawet na stornie firmy nie ma zakładki kariera. Może wiecie, gdzie są oferty pracy na stanowiska w kadrach, Hr?

Brandeaux Nowy wpis

Szukają obecnie pracowników do biura? Na jakie zarobki można liczyć w dziale konstrukcyjnym? Wie ktoś?

Renata Nowy wpis

@Ubogi Czesiek, jakie są plusy pracy w tej firmie skoro poświęciłeś aż tyle lat pracując tam? Od pewnego czasu nikt nie wypowiadał się na temat Fabryka Armatury Przemysłowej Wakmet Kaczmarek Krzywdziński Wachowski Wilczyński. W jakiej kondycji jest obecnie ta firma? Czy zatrudnia ona nowych pracowników? Na jakich warunkach można tam podjąć pracę? Zapraszam do komentowania.

pracownik Nowy wpis

Firma się rozbudowała właśćiciele firmy bardzo się z bogacili widać ich standard życia,a my pracownicy fizyczni co mamy niskie pensje, opary oraz olej w emulsji który wdychamy podczas obróbki to jest klimatyzacja na hali od listopada do kwietnia ,bo wtedy zakład jest uszczelniony na okres zimy dlaczego wtedy niema żadnych kontroli z PIP bo od tej instytucji zależy nasze zdrowie. Co do szatni to skandal żeby opary z hali ogrzewały szatnie. Ubrania śmierdzą tymi oparami.

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
NIWEA

Bieda. Samowola budowlana, totalna. Nie tak dawno rozwalone totalnie ubikacje. Dosłownie fekalia na podłodze. Teraz kamera w ubikacji po remoncie. Choć okazało się że to nie z winy pracowników. Tylko ze złego podłączenia rur, 17 lat temu!!! Brak stołówki. Stołują się przy maszynach. Szatnia to klika, dobudowana na dachu. Teraz upada, może i dobrze. Bo poważnie nie wiem ile ich przejście kontroli kosztuje, ale na pewno za mało. Bo kiedyś dojdzie tam do wypadku. I dużo ludzi będzie zachodziło, jak do tego mogło dojść. Szefów czterech, wszyscy z rodziny "pracują". Zarobki leżą. Chyba że jesteś z rodziny. Pozdro.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Armatury Przemysłowej Wakmet sp.j. Kaczmarek Krzywdziński Wachowski Wilczyński - Bodzanów

• 75
    48-340 Bodzanów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042