Fabryka Armatury Przemysłowej Wakmet spółka jawna

Bodzanów

Opinie o Fabryka Armatury Przemysłowej Wakmet spółka jawna

Firma się rozbudowała właśćiciele firmy bardzo się z bogacili widać ich standard życia,a my pracownicy fizyczni co mamy niskie pensje, opary oraz olej w emulsji który wdychamy podczas obróbki to jest klimatyzacja na hali od listopada do kwietnia ,bo wtedy zakład jest uszczelniony na okres zimy dlaczego wtedy niema żadnych kontroli z PIP bo od tej instytucji zależy nasze zdrowie. Co do szatni to skandal żeby opary z hali ogrzewały szatnie. Ubrania śmierdzą tymi oparami.

Ubogi Czesiek

Pracuję w tej firmie od około 20 lat. Dorobiłem się garba a Szefostwo jeździ Leksusami a obiecywali nam dobre godziwe zarobki. Po 20stu latach ciężkiej pracy moja pensja to około 1800 złotych. Wyzysk i mobbing jest na porządku dziennym. Żeby się za dużo nie rozpisywać ujmę to w dwóch słowach BIEDA z NĘDZĄ!!!!!

NIWEA

Bieda. Samowola budowlana, totalna. Nie tak dawno rozwalone totalnie ubikacje. Dosłownie fekalia na podłodze. Teraz kamera w ubikacji po remoncie. Choć okazało się że to nie z winy pracowników. Tylko ze złego podłączenia rur, 17 lat temu!!! Brak stołówki. Stołują się przy maszynach. Szatnia to klika, dobudowana na dachu. Teraz upada, może i dobrze. Bo poważnie nie wiem ile ich przejście kontroli kosztuje, ale na pewno za mało. Bo kiedyś dojdzie tam do wypadku. I dużo ludzi będzie zachodziło, jak do tego mogło dojść. Szefów czterech, wszyscy z rodziny "pracują". Zarobki leżą. Chyba że jesteś z rodziny. Pozdro.

Zostaw opinię o Fabryka Armatury Przemysłowej Wakmet spółka jawna - Bodzanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Armatury Przemysłowej Wakmet spółka jawna