Opinie o Robert Bednarski Bed-Bud F.H.U.P w Koniemłoty

Rockefeller Nowy wpis

Wspaniały Szef,chojnie mnie nagradza, więcej takich pracodawców,Ja za wyrównanie z metra wyprodukowanej stolarki dom stawiam, oczywiście pracuje po 10 godzin,stała pensja to 3200,W ostatnim miesiącu wyrównania wziąłem 6000 tysi.Wspaniały Szef,godny polecenia.Ci co odeszli to z żalu piszą bo wyrównania nie dostali.

Olga Nowy wpis
@Rockefeller

Bardzo miło czyta się wpisy zadowolonych pracowników firmy. Cieszę się, że tak dobrze określasz pracodawcę. Może napiszesz jeszcze coś na temat warunków pracy w Robert Bednarski Bed-Bud F.H.U.P? Na pewno będzie to zachęcające dla innych by wysyłali swoje CV do firmy. Jak wyglądają np. relacje z innymi pracownikami?

Michalina Nowy wpis

Skoro pracujecie tam po 7 lat to jest to stabilna firma?

Bobi Nowy wpis

Ja pracuję w firmie BED-BUD już 7 lat . Wypłata na konto każdego miesiąca na koniec 30-31. ZUS od pełnej kwoty. Dodatkowe ubezpieczenie w AXA . Czego więcej chieć !!!!!!! U innych pensja minimalna , czasami brak ubezpieczenia . Wszystko wychodzi jak się coś przytrafi !!! Ja nie narzekam !!!!!!!!

Adam

@kufel a na jakich umowach teraz pracujecie ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kufel

Witam Panowie jak mnie słuchy doszły to kolesie którzy tam pracują nie dostali nawet funta podwyżki, wszędzie tylko nie tam. Większość zakładów podawali od 6/10%jakieś 300 /600 zł. Jak mi wiadomo to pracownicy szykują się do odejścia, ponoć jeden odszedł. Co można tam zwiększyć i podnieść to normy, więcej za mniej. Pracujmy po 10godz. Zapłacę za 8.

To (usunięte przez administratora) jakiego świat nie widział.Brak ,kultury,obycia i wychowania,żadnych manier.Jak pracowników nie okradnie ,to chory.Ma dwóch dupowłazów ,którym wyrównuje z metra oczywiście poza wypłatą.Mowa o tym co uczył świnie chodzić po schodach.Z reszty pracowników się śmieje że to (usunięte przez administratora) ze slumsów.Zakazał korzystać z toalet,pracownik ma lać pod płotem,jak pies.

Bizon
@anonim

Dzięki za opinie poparte faktami,miałem iść tam do pracy.Z moim 10 letnim doświadczeniem Pewnie trzeba robić za darmo.

Dominika
@Bizon

Oczywistością jest, że opinie innych pracowników są nieocenionym źródłem wiedzy, ale zawsze czasami warto jest zaryzykować. Może przecież okazać się tak, iż praca w F.H.U.P Bed-Bud będzie dla Ciebie odpowiednia. Wspomniałeś, że masz 10-letnie doświadczenie. A na jakim stanowisku?

Bizon.
@Dominika

Jestem przeszkolony na wszystkich stanowiskach,obecnie pracuje w Niemczech też przy produkcji stolarki aluminiowej zarabiam 3000tyś.euro.obsługuje CNC.

Dominika
@Bizon.

Dziękuję, że odpisałeś. Rozumiem, że ostatecznie nie zatrudniłeś się w Bed-Budzie? Ciekawe, ile p. Bednarski płaci osobom o takim doświadczeniu, jak Twoje. O zarobkach nikt tu konkretnie nie wspomniał, tylko o jego zachowaniu.

Arek

Ludzie nigdy więcej,takiego pracodawcy.Ta pozytywna opinia to jakaś ściemka.Na pewno to pisał Bednarski,bo nie ma człowieka który był zadowolony z pracy u tego huja.To jest oszołom zapatrzony w pieniądze.A jak już musicie,to pamiętajcie że [usunięte przez admina]i zawsze będziecie na tym stratni.

oszukany

Ja tam pracowałem.Wypłata nigdy nie jest na czas!Nigdy nie dostałem pieniędzy za nadgodziny!Pracować trzeba nawet do 21-ej i dłużej.Trzeba znosić [usunięte przez admina] p.bednarskiego i jego [usunięte przez admina].Jego brak kultury jest adekwatna do ilorazu inteligencji.Zawsze ma racje bo ma kasę.[usunięte przez admina]j.Ludzie jak najdalej od tego człowieka.

Zostaw merytoryczną opinię o Robert Bednarski Bed-Bud F.H.U.P - Koniemłoty

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Robert Bednarski Bed-Bud F.H.U.P
3/5 Na podstawie 2 ocen.