F.H.U.P Bed-Bud Robert Bednarski

Koniemłoty

Opinie o F.H.U.P Bed-Bud Robert Bednarski

Arek

Ludzie nigdy więcej,takiego pracodawcy.Ta pozytywna opinia to jakaś ściemka.Na pewno to pisał Bednarski,bo nie ma człowieka który był zadowolony z pracy u tego huja.To jest oszołom zapatrzony w pieniądze.A jak już musicie,to pamiętajcie że [usunięte przez admina]i zawsze będziecie na tym stratni.

oszukany

Ja tam pracowałem.Wypłata nigdy nie jest na czas!Nigdy nie dostałem pieniędzy za nadgodziny!Pracować trzeba nawet do 21-ej i dłużej.Trzeba znosić [usunięte przez admina] p.bednarskiego i jego [usunięte przez admina].Jego brak kultury jest adekwatna do ilorazu inteligencji.Zawsze ma racje bo ma kasę.[usunięte przez admina]j.Ludzie jak najdalej od tego człowieka.

Zostaw opinię o F.H.U.P Bed-Bud Robert Bednarski - Koniemłoty

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U.P Bed-Bud Robert Bednarski