3p- Projekt Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Prokop

Pacanów

Opinie o 3p- Projekt Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Prokop

Zenek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

@Zenek 13.02.2018 15:56

Cały czas są przyjęcia

Fantastyczny Pracodawca. Oby więcej takich było..... Jak macie szanse się przyjąć to polecam

Montażysta

Polecam współpracę. Bardzo uczciwy pracodawca. Ci co go opluwają na tym forum to zwykłe kanalie które znam lecz nie chcę mieć z nimi nic wspólnego. Jakbyście nie kradli i robili cokolwiek to pewnie jeszcze by was trzymał. A tak ma macie g.... Krzysztof.

Monter

Odradzam jakakolwiek współpracę z tym czlowiekiem najpierw ustala wszytko tak zeby czlowiek byl zadowolony a puzniej odwraca kota ogonem. Mam nie najlepsze doswiadczenia po skonczonej robocie jak kasy nie bylo tak niema

Ja

Uwaga. Ostatnio widziano go w towarzystwie znanego oszusta z firmy PLASTMOT Zator. Jednak nie dał się mu naciągnąć co Mareczku. Pisać można wszystko. Więc piszę. Okradaj kogoś innego Zatorska mędo.

Marek

PRZESTRZEGAM przed rozpoczęciem współpracy z firmą 3p Projekt. Jako inwestor potwierdzam wcześniejsze negatywne opinie, zwłaszcza użytkownika "Klient" z 2017-03-28 15:48:04. Mam dokładnie takie same doświadczenia. Dodatkowo właściciel nie pojawia się na ustalonych wcześniej spotkaniach, kombinuje, kręci, zmienia ustalenia. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak nieodpowiedzialnym podejściem do współpracy. Szczerze odradzam.

Wojtek

O.K.

Damian

Mają tyle pracy że ciężko się doprosić.

Tomasz

Wiem jak działa ta firma, rozgryzłem ich przez 8 lat współpracy. Mniej więcej tak to działa: udajesz że płacisz to oni udają, że pracują. Tomasz.

Adam

Witam. U mnie tydzień po terminie ale warto było zaczekać na efekt.

Klient

Piszę jako klient. Odradzam współpracę z tym panem. Kretacz i kombinator. Dotrzymanie terminu u niego jest niemożliwe, chyba że się mu da parę dodatkowych miesięcy!!! Pierwsze wrażenie i rozmowa - niby super, później coraz gorzej, nerwy mi przy nim już puszczały bo w niczym nie widział problemu.

Wiktor T.

Mam zamiar się zatrudnić w tej firmie, z rozmowy z jednym z pracowników wynika że nie jest źle. A do kiedy tam pracowałeś??? Ja mam informację z początku lutego 2016 rok. Pozdrawiam

lokaty

pracowałem w tej firmie i potwierdzam tak sie kreci tu tydzien i zaliczka i nowy tydzien nowa budowa

X

Burak,oszust,Ja jako inwestor wiem co pisze jak trzeba zacząć ,jest są w pracy dwa dni może tydzień i znikają a przy okazji jest f-vat Nie polecam termin do lutego ale za rok!!inteligentny oszust

Wodzu

Robiłem, robię, robił będę mam nadzieje. Pozdrawiam

Alicja B

Z tego co wiem od męża, który pracuje w tej firmie, szef wymagający ale troszczy się o ludzi i za to go szanują... Powodzenia życzę.

Konkurencja

Trochę za tanio robicie. Może się zrównajcie z resztą...??? Pozdrawiam.

Michał

Bardzo duże doświadczenie i wiedza techniczna w zakresie konstrukcji aluminiowych. Polecam.

Klient

Nie polecam współpracy. Bardzo złe relacje handlowe.

SŁAWEK

PRACUJE W TEJ FIRMIE OD 2 MIESIĘCY, BARDZO POLECAM. DOBRE WARUNKI PRACY. ZAJMUJE STANOWISKO MONTERA

Zostaw opinię o 3p- Projekt Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Prokop - Pacanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 3p- Projekt Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Prokop