Nowax

Bełchatów

Opinie o Nowax

Bartek

Nowax ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Zastanawiająca jest ta cisza na forum, chciałbym tu pracować i liczyłem na więcej informacji bezpośrednio od pracowników.

akdkn

Może i w tej chwili @franek nie pojawiły się żadne oferty pracy ale dosyć często są one w necie. Wystarczy lepiej poszukać, firma organizuje sporo szkoleń dla swoich pracowników dzięki nim można się rozwinąć

primark

Widziałem dziś, że Nowax zatrudni pracowników na stanowisko Spawacz. Wymagają umiejętności spawania metodami: 141, 135, 136 i/lub 141 (135,136)/111, poparte certyfikatami UDT, TUV lub innej uprawnionej jednostki, dyspozycyjności (praca w delegacji na terenie Polski), orientacji na jakość i wysoki standard pracy Wymagania całiem normalne, ale szokiem jest dla mnie wynagrodzenie jakie oferują, bo mówią o 5000 do 10 000 zł (netto), myślicie że to możliwe żeby tak dużo?

arczi90

atmosfera w pracy ma moim zdaniem najmniejsze znaczenie, w zasadzie żadne.liczy się w pracy tylko praca i wyniki, dla zysku. nie możecie podchodzić do swojego zawodowu emocjonalnie i towarzysko. chętnie zatrudnię się w nowax i wam to pokażę jak działają zawodowcy. wiecie może czy teraz szukają kogoś do pracy?

paweł

to prawda, atmosfere w pracy budujemy my sami, wszystko zlaezy od tego jakich ludzi spotkamy na swojej drodze i od tego jacy jesteśmy dla innych. Mam nadzieje, że jednak można u Was jakoś na dłuzej się zatrzymac w firmei, bo interesuje mnie tylko stała współpraca oczywiscie po okresie próbnym wcześniejszym.

romek

dobra atmosfera w firmie jest zależna od typu pracy tak naprawdę no i też od samych pracowników tak naprawdę..bo jednak nie wiem na jakiś się trafi kolegów, a to jest chyba trochę niezależne od Was, no chyba że spytacie o to samego szefa i coś Wam powie, ale nie sądze, żeby znał każdego w firmie i jego zachowania.

babcia

witam, zależy mi na pracy z dobrą atmosferą, dużo przeszłam w różnych zakładach pracy i szukam czegoś nawet za mniejsze pieniądze, ale w spokojnej atmosferze

Natan

mi działa stronka http://www.termokor.pl/ coś musi być na rzeczy, że pracownicy milczą, nie ma też żadnych ofert pracy..

dariusz

@lokos, gdzieżby znowu, strona termokor.kaefer.com działa, więc i firma zapewne działa, nie widzę powodu, by mieli ich zamknąć.

lokos

skoro od trzech lat nikt się nie wypowiada to sprawa mogła zakończyć się chyba tylko zamknięciem firmy

Faktem jest,ze te sprawy zawsze wygrywa pracownik:)) Tylko,ze sprawa moze ciagnac sie kilka lat.A na wyplate przegrany pracodawca ma kolejne kilka lat:((( Wiec jezeli zalozyc sprawe w sadzie to nie poto,zeby sie odkuc,ale tylko poto,zeby postawic na swoim(nie darowac) i wogole odzyskac zalegle pensje!!!

werwa

Pracownik, który nie otrzymuje na czas bądź wcale świadczeń pracowniczych może złożyć skargę w Państwowej Inspekcji Pracy. Możne również skierować pozew bezpośrednio do sądu pracy i domagać się wypłaty zaległych wynagrodzeń (np. wraz z odsetkami i odszkodowaniem). Postępowanie sądowe w tym przypadku wolne jest od opłat sądowych.

[usunięte przez administratora]i wisi pracownikom srednio 10-20 tys.zlotych kazdemu i bezczelnie zwodzi nowymi terminami wyplaty.

tez oszukany

no i jak wygladaja sprawy wyplat????i co robicie w tej sprawie ja jestem utemperowany bo pracujac tam mailem umowe o dzielo i jest [usunięte przez administratora].wielki ale duzo pracownikow mialo umowy o prace nie skladacie jakiegos pozwu???

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Prezes świnia człowieku my mamy rodziny na święta nawet grosza przyslowiowego nie dałeś ty zapewne świeta bedziesz miał i twoje dzieci a nasze rodziny zostaja bez niczego weż sie czlowieku zastanów co robisz .

????????????????????

Do dzis ludzie nie odzyskali pieniedzy zostawił pracowników na przysłowiowy lodzie na swieta bez grosza z dziecmi tak pan prezes załatwil swoich pracownikó którzy ostaniom pensje wzieli w za czerwiec dał im w prezencie za to wypowiedzenia z pracy.ludzie w jakim my żyjemy kraju ze psełdo biznesmeni robiom co chcom z pracownikami jak chcom to płaco jak chcom to nie płacom a sądów mówiom że się nie bojom

Stefan

Znów obiecanki z kasą.Zobaczymy czy do połowy grudnia wypłaci kasę.Jak nie to ciężko widzę jego sytuacje jak chłopaki niebędą mieli nic na święta..........

kolega spawacz

to prawda[usunięte przez admina] To złodziej,ludzie koczują w Strzelcach Opolskich Bez pieniędzy.A zostało ich 3.Nie mają na Życie i na bilet do domu CHAŃBA!!!! PREZES robi sobie wycieczki do LONDYNU Może chce się ulotnić.Na tyle kasy co zarobił to wszystko mozliwe.UWAGA!!!UWAGA!!!najleprzy pozew zbiorowy!!!

szok!!!

Ludzie maja po kilkanascie tysiecy zarobione, a ich dzieci nie maja co jesc!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moze gdyby prezes sprzedal ziemie,lub jakies auto albo to i to,moze wtedy bylby w stanie splacic pracownikow!!!!!!!!!!!!!

monter

Nowax to [usunięte przez admina].Prezes ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do dzisiaj nam nie zapłacił wypłaty za 3 miesiące.Przez telefon sekretarka powiedziała,że mamy sobie szukać pracy bo chyba tą firmę [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] strzelił.[usunięte przez admina]

były pracownik

ZłODZIEJE ZłODZIEJE I JESZCZE RAZ ZłODZIEJE.TA FIRMA CHYBA SPLAJTUJE BO MUSI ZAPłACIć KOłO MILIONA KARY ZA NIEDOKOńCZONą BUDOWE W STRZELCACH OPOLSKICH(KRONOSPAN) PREZES TO [usunięte przez admina] NOWAX Z KWIDZYNA TO OSZUśCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ares79

oszukałeś po raz kolejny[usunięte przez admina]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

arturstovby

Ludziska-jak najdalej od tej firmy.Powiadają że maja juz następne kontrakty.A wychodzi że to wszystko mżonki.A kasy jak niebyło tak niema.Pan kawał [usunięte przez admina] i nic więcej.UNIKAĆ

żona pracownika

Ludzie unikajcie tej firmy!!! Od czerwca pensje wyplacane sa w ratach po kilkaset zlotych i jak tu zyc?? Pracownicy i ich rodziny musza zebrac wlasciwie o swoje pieniadze,a szefostwo ma to gdzies. Powtarzaja tylko-rozumiemy,jestesmy w takiej samej sytuacji.Niezly kit!! A jak ktos za bardzo sie upomina to leci z pracy!!! Karygodne!!!

er

Nowax sp ZO.O ~monter / 2009-08-02 21:19/ Następna firma NOWAX. Firma bez honoru beżczelnie obiecujom ludziom wypłacenie wynagrodzenia które nalezy się za miesiąc czerwiec a ludzie pracujący w tej firmie przebywający w delegacji pozostawieni są bez pieniedzy.Pan prezes firmy NOWAX niepotrafi nawet przeprosić pracowników za zaistniałom sytuacje.Dzieje się źle w tej firmie juz od kilku miesięcy.Praca polega na delegacji ale jakoś nikt nie otrzymuje w tej firmie pieniedzy za delegacje monteży i spawacze uwazajcie na tą firme prezes twierdzi że się nie boi sądów i jak się komus nie podoba to niech się zwolni.

malutki

malutki - 2009-08-02 09:24:40 jesli chodzi o kwidzynski nowax to firma ma problemy z platnosciami w terminie prezes duzo mowi i malo robi wieksza czesc pracownikow robi za marne stawki i najczesciej jeszcze na umowe o dzielo na dzien 14 sierpnia nie sa wyplacone wyplaty z czerwca tylko zapewnienia......... prezes przeciaga to byle do piatku i piatku paranoja nie polecam tej firmy w obecnym czasie wszyscy mysla ze firma jest dla pracownikow a nie pracownicy dla firmy omijac z daleka firme NOWAX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

malutki

O jaki Nowax chodzi ten z Kwidzyna?

Zostaw opinię o Nowax - Bełchatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowax