Opinie o Nowax w Bełchatów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nowax. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Nowax o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowax w Bełchatów

akdkn Nowy wpis

Może i w tej chwili @franek nie pojawiły się żadne oferty pracy ale dosyć często są one w necie. Wystarczy lepiej poszukać, firma organizuje sporo szkoleń dla swoich pracowników dzięki nim można się rozwinąć

primark Nowy wpis

Widziałem dziś, że Nowax zatrudni pracowników na stanowisko Spawacz. Wymagają umiejętności spawania metodami: 141, 135, 136 i/lub 141 (135,136)/111, poparte certyfikatami UDT, TUV lub innej uprawnionej jednostki, dyspozycyjności (praca w delegacji na terenie Polski), orientacji na jakość i wysoki standard pracy Wymagania całiem normalne, ale szokiem jest dla mnie wynagrodzenie jakie oferują, bo mówią o 5000 do 10 000 zł (netto), myślicie że to możliwe żeby tak dużo?

arczi90 Nowy wpis

atmosfera w pracy ma moim zdaniem najmniejsze znaczenie, w zasadzie żadne.liczy się w pracy tylko praca i wyniki, dla zysku. nie możecie podchodzić do swojego zawodowu emocjonalnie i towarzysko. chętnie zatrudnię się w nowax i wam to pokażę jak działają zawodowcy. wiecie może czy teraz szukają kogoś do pracy?

paweł Nowy wpis

to prawda, atmosfere w pracy budujemy my sami, wszystko zlaezy od tego jakich ludzi spotkamy na swojej drodze i od tego jacy jesteśmy dla innych. Mam nadzieje, że jednak można u Was jakoś na dłuzej się zatrzymac w firmei, bo interesuje mnie tylko stała współpraca oczywiscie po okresie próbnym wcześniejszym.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Nowax? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
romek

dobra atmosfera w firmie jest zależna od typu pracy tak naprawdę no i też od samych pracowników tak naprawdę..bo jednak nie wiem na jakiś się trafi kolegów, a to jest chyba trochę niezależne od Was, no chyba że spytacie o to samego szefa i coś Wam powie, ale nie sądze, żeby znał każdego w firmie i jego zachowania.

babcia

witam, zależy mi na pracy z dobrą atmosferą, dużo przeszłam w różnych zakładach pracy i szukam czegoś nawet za mniejsze pieniądze, ale w spokojnej atmosferze

Natan

mi działa stronka http://www.termokor.pl/ coś musi być na rzeczy, że pracownicy milczą, nie ma też żadnych ofert pracy..

dariusz

@lokos, gdzieżby znowu, strona termokor.kaefer.com działa, więc i firma zapewne działa, nie widzę powodu, by mieli ich zamknąć.

lokos

skoro od trzech lat nikt się nie wypowiada to sprawa mogła zakończyć się chyba tylko zamknięciem firmy

Faktem jest,ze te sprawy zawsze wygrywa pracownik:)) Tylko,ze sprawa moze ciagnac sie kilka lat.A na wyplate przegrany pracodawca ma kolejne kilka lat:((( Wiec jezeli zalozyc sprawe w sadzie to nie poto,zeby sie odkuc,ale tylko poto,zeby postawic na swoim(nie darowac) i wogole odzyskac zalegle pensje!!!

werwa

Pracownik, który nie otrzymuje na czas bądź wcale świadczeń pracowniczych może złożyć skargę w Państwowej Inspekcji Pracy. Możne również skierować pozew bezpośrednio do sądu pracy i domagać się wypłaty zaległych wynagrodzeń (np. wraz z odsetkami i odszkodowaniem). Postępowanie sądowe w tym przypadku wolne jest od opłat sądowych.

[usunięte przez administratora]i wisi pracownikom srednio 10-20 tys.zlotych kazdemu i bezczelnie zwodzi nowymi terminami wyplaty.

tez oszukany

no i jak wygladaja sprawy wyplat????i co robicie w tej sprawie ja jestem utemperowany bo pracujac tam mailem umowe o dzielo i jest [usunięte przez administratora].wielki ale duzo pracownikow mialo umowy o prace nie skladacie jakiegos pozwu???

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Prezes świnia człowieku my mamy rodziny na święta nawet grosza przyslowiowego nie dałeś ty zapewne świeta bedziesz miał i twoje dzieci a nasze rodziny zostaja bez niczego weż sie czlowieku zastanów co robisz .

????????????????????

Do dzis ludzie nie odzyskali pieniedzy zostawił pracowników na przysłowiowy lodzie na swieta bez grosza z dziecmi tak pan prezes załatwil swoich pracownikó którzy ostaniom pensje wzieli w za czerwiec dał im w prezencie za to wypowiedzenia z pracy.ludzie w jakim my żyjemy kraju ze psełdo biznesmeni robiom co chcom z pracownikami jak chcom to płaco jak chcom to nie płacom a sądów mówiom że się nie bojom

Stefan

Znów obiecanki z kasą.Zobaczymy czy do połowy grudnia wypłaci kasę.Jak nie to ciężko widzę jego sytuacje jak chłopaki niebędą mieli nic na święta..........

kolega spawacz

to prawda[usunięte przez admina] To złodziej,ludzie koczują w Strzelcach Opolskich Bez pieniędzy.A zostało ich 3.Nie mają na Życie i na bilet do domu CHAŃBA!!!! PREZES robi sobie wycieczki do LONDYNU Może chce się ulotnić.Na tyle kasy co zarobił to wszystko mozliwe.UWAGA!!!UWAGA!!!najleprzy pozew zbiorowy!!!

szok!!!

Ludzie maja po kilkanascie tysiecy zarobione, a ich dzieci nie maja co jesc!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moze gdyby prezes sprzedal ziemie,lub jakies auto albo to i to,moze wtedy bylby w stanie splacic pracownikow!!!!!!!!!!!!!

monter

Nowax to [usunięte przez admina].Prezes ten (usunięte przez administratora) do dzisiaj nam nie zapłacił wypłaty za 3 miesiące.Przez telefon sekretarka powiedziała,że mamy sobie szukać pracy bo chyba tą firmę (usunięte przez administratora) strzelił.[usunięte przez admina]

ZłODZIEJE ZłODZIEJE I JESZCZE RAZ ZłODZIEJE.TA FIRMA CHYBA SPLAJTUJE BO MUSI ZAPłACIć KOłO MILIONA KARY ZA NIEDOKOńCZONą BUDOWE W STRZELCACH OPOLSKICH(KRONOSPAN) PREZES TO [usunięte przez admina] NOWAX Z KWIDZYNA TO OSZUśCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Nowax - Bełchatów

Nowax