counter
2 4 27 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Czy Balmont Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Pytanie Nowy wpis

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Balmont Sp. z o.o.?

Zespół Techniczny Nowy wpis
@Pytanie

Jako reprezentant zespołu technicznego firmy Balmont mogę wypowiedzieć się w samych pozytywach! Przede wszystkim dzięki rodzinnej atmosferze każdy z pracowników do pracy przychodzi z uśmiechem na twarzy, co przekłada się na efektywność. Chyba każdy klient inaczej traktuję osobę z uśmiechem od ucha do ucha, która z chęcią porozmawia niż osobę która tylko wykonuje określone zadanie ;)

Benek Nowy wpis

@piotrek276 To jest akurat forum dla pracowników a nie dla klientów firmy!!

piotrek276

internet BALMONT chamstwo i arogancja !! Najgorszy internet jaki kiedykolwiek miałem. Działa jedynie w dwóch pokojach, trzeci pokój w mieszkaniu jest już podobno za daleko (mieszkanie 74m^2) lub jest za dużo zakłóceń. Według firmy Balmont jest to normalna sytuacja i nie będą z tym nic robić. W abonamencie za 60 zł z telewizją praktycznie zawsze występują problemy z działaniem internetu. Pracownik firmy podczas rozmowy telefonicznej wykazuje się chamstwem oraz arogancją po czym się rozłącza. Zachowanie godne dziecka w podstawówce. Jeśli wszyscy pracownicy tej firmy są podobnego pokroju jak opisana osoba, to nie widzę dla nich przyszłości. Szczerze odradzam!!!

Zdziwionu
@piotrek276

Jak masz słaby router, to do kogo te pretensje?

Piotrek pracuje w balmont
@Zdziwionu

do dostawcy który wciska kit o tym jak ten router który jest w ofercie nie jest cudowny byleby podpisać następną umowę... Żalowo trochę pieterku...pewnie router z kolegą zamontowaliście (usunięte przez administratora) w przedpokoju na dnie szafy żeby po najmniejszej linii oporu się obeszło... tyle o balmont. Partactwo xd

@Piotrek pracuje w balmont

Nie rozumiem w jakim celu router miałby być montowany na dnie szafy? Montaż urządzenia odbywa się w miejscu wskazanym przez klienta oraz w miejscu do którego deweloper doprowadził okablowanie strukturalne

@piotrek276

Postaram się pomóc chodziarz nie jestem z działu technicznego. Sytuacja, która Pan opisał z słabym zasięgiem w 3 pokoju jest normalną w niektórych blokach. Jest to uwarunkowane od różnych czynników takich jak: -odległość od urządzenia Router , ilość ścian przez, które sygnał przechodzi co powoduje tłumienie -technologia z jakiej zbudowany jest blok. -ilość sieci W-Fi w bliskiej odległości. Ten problem można w prosty sposób rozwiązać dokładając urządzenie Access Point po kablu Ethernet. W takiej konfiguracji sygnał po Wi-Fi będzie rozsyłany z 2 miejsc w mieszkaniu. Jeżeli nie ma Pan doprowadzonego kabla do pokoju a nie chce go Pan przeciągać można zastosować system PLC i użyć gniazdek elektrycznych . Mam nadzieję że chociaż trochę pomogłem rozwiązać problem związany z słabym Wi-Fi w 3 pokoju.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy pracodawca Balmont Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

@Pytanie

Jeśli chodzi o właściciela firmy to nigdy nie miałem problemów z ustaleniami dotyczącymi dodatkowych pieniędzy do wypłaty. W firmie Balmont dbają o pracowników, dlatego też stała ekipa pracuje od kilku lat a to najlepsza rekomendacja.

Jak wygląda podstawa w Balmont Sp. z o.o.?

@Pytanie

Jak najbardziej zadowalająca ;)

Zwolniłem się.

Wyzysk na chwilę obecną. Daleko do poszanowania jakichkolwiek zasad moralnych czy też kodeksu pracownika. Lesia komentarze negatywne strasznie bolą nooo alee nie ma się co oszukiwać. Ta firma nie ma w tej chwili szans na rozwój. Płaca jest....noooo ciężko powiedzieć że to pieniądze które powinien otrzymywać instalator... Spotykasz na bloku pracowników innych firm...dysponują lepszymi narzędziami. Lepszym samochodem służbowym rozmawiasz i słyszysz o systemie szkoleń itd...Tutaj zerooooooooo....Zarabiają więcej... Więc rezygnujesz przechodzisz do konkurencji gdzie właśnie się znajduję. Niebo a ziemia. (usunięte przez administratora) Powiadomiłem PIP skontrolują wreszcie tą (usunięte przez administratora) się może ktoś ogarnie.

Damian
@Zwolniłem się.

Jak zakończyła się sprawa, którą zgłaszałeś do PIP? Od Twojego wpisu minęło już trochę czasu, dlatego też chciałbym wiedzieć, czy kontrola tego organu wykazała jakieś nieprawidłowości.

@Zwolniłem się.

Dziwne jest, to, że nikt od nas się nie zwalniał w ostatnim czasie ;) Także widzę, że ktoś tutaj czuje się dowartościowany pisząc coś takiego ;)

Jerzy

Poprzednie opinie były pozytywne, jednak od jakiegoś czasu nikt nic tu nie dodawał, co jest tego przyczyną? Możecie podpowiedzieć mi, czy warto aplikować do tej firmy? Jak Wam się pracuje w Balmont, na jaką pensję można liczyć i jaka panuje tam atmosfera? Odpiszcie proszę, zależy mi na tych informacjach.

Bartek
@Jerzy

Atmosfera bardzo rodzinna ;) Na pensje nie można narzekać, pracy sporo, także nudzić się nie ma kiedy ;) Aplikuj śmiało

Piotr

Pracuje w firmie od kilku lat i mogę napisać kilka słów o pracodawcy. Wiedza jaką można zdobyć w tej firmie jest naprawdę dużym plusem.Zespół pomocny zgrany . (usunięte przez administratora)potrafi zaufać pracownikom jest słowny a to się ceni bo dla mnie to ważniejsze od pieniędzy :) Mogę polecić pracę w firmie Balmont Moje sugestie dla Balmont Sp. z o.o.: Trzymać tak dalej a firma będzie się mocno rozwijać Lubię atmosferę w Balmont Sp. z o.o. za: Pomoc szefa , zaangażowanie zespołu, rodzinna atmosfera

Kuziu

Bardzo przyjemna atmosfera w pracy. Szef anioł, takich ze świecą szukać :D Co więcej pisać lepiej zapytać osób korzystających z usług ;) Moje sugestie dla BALMONT Sp. z. o.o.: Rewelacyjna firma ;) Mało takich istnieje aktualnie na rynku pracy. Lubię atmosferę w BALMONT Sp. z. o.o. za: Zaufanie pomiędzy pracownikami

Opinie dotyczące warunków zatrudnienia w BALMONT Sp. z. o.o., to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w firmie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w przedsiębiorstwie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

apul o boże

gruba klucha

@apul o boże

XDDD

Były pracownik zwolniiny w wigilie.

Widze że Lesia kolą w oczy opinie o jego firmie gdzie pracownik tyra od rana do wieczora sześc dni w tygodniu z jedną sobota wolną na miesiąc, za psie pieniądze. Były negatywne wpisy to trzeba je usunąć bo rysa na idealnej firmie pojawiła sie.

anonymous
@Były pracownik zwolniiny w wigilie.

Ale ten pracownik tak strasznie "tyrajacy"sie na to godzi skoro tam pracuje...przeciez nikt go do tego nie zmusza wiec o co chodzi...

Klient

Obsługa wybitnie chamska. Customer care na żenującym poziomie. Szkoda czasu, najgorszy dostawca internetu.

ucz

czyli rozumiem że atmosfera nie jest dobra @piotrek276?

Zostaw merytoryczną opinię o Balmont Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

2/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad