BALMONT Sp. z. o.o.

Kraków

BALMONT Sp. z. o.o.

Opinie o BALMONT Sp. z. o.o.

Opinie dotyczące warunków zatrudnienia w BALMONT Sp. z. o.o., to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w firmie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w przedsiębiorstwie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

apul o boże

gruba klucha

@apul o boże 18.02.2018 21:01

XDDD

Były pracownik zwolniiny w wigilie.

Widze że Lesia kolą w oczy opinie o jego firmie gdzie pracownik tyra od rana do wieczora sześc dni w tygodniu z jedną sobota wolną na miesiąc, za psie pieniądze. Były negatywne wpisy to trzeba je usunąć bo rysa na idealnej firmie pojawiła sie.

anonymous
@Były pracownik zwolniiny w wigilie. 15.09.2012 11:06

Ale ten pracownik tak strasznie "tyrajacy"sie na to godzi skoro tam pracuje...przeciez nikt go do tego nie zmusza wiec o co chodzi...

Klient

Obsługa wybitnie chamska. Customer care na żenującym poziomie. Szkoda czasu, najgorszy dostawca internetu.

ucz

czyli rozumiem że atmosfera nie jest dobra @piotrek276?

piotrek276

internet BALMONT chamstwo i arogancja !! Najgorszy internet jaki kiedykolwiek miałem. Działa jedynie w dwóch pokojach, trzeci pokój w mieszkaniu jest już podobno za daleko (mieszkanie 74m^2) lub jest za dużo zakłóceń. Według firmy Balmont jest to normalna sytuacja i nie będą z tym nic robić. W abonamencie za 60 zł z telewizją praktycznie zawsze występują problemy z działaniem internetu. Pracownik firmy podczas rozmowy telefonicznej wykazuje się chamstwem oraz arogancją po czym się rozłącza. Zachowanie godne dziecka w podstawówce. Jeśli wszyscy pracownicy tej firmy są podobnego pokroju jak opisana osoba, to nie widzę dla nich przyszłości. Szczerze odradzam!!!

Zdziwionu
@piotrek276 08.03.2016 16:49

Jak masz słaby router, to do kogo te pretensje?

Zostaw opinię o BALMONT Sp. z. o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BALMONT Sp. z. o.o.