MAXUS Stanisław Kopczyk

Wieliczka

Opinie o MAXUS Stanisław Kopczyk

olga

Pracowałam tam rok czasu i przez ten rok nie było mnie stać na podstawowe opłaty bo zawsze oszukiwali na godzinach i obcinali ... teraz jestem na bezrobociu i spokojnie sobie żyję i stać mnie na wiele rzeczy na które nie było mnie stać pracując u tego złodzieja.

mis

maxus firma traktuje pracowników jak roboty mało płacą i dotego godziny odbijaja i daja jakies kary za nie zrobienie za duzo maja wymagania nikt tam pracowac w takiej firmie nie bedzie

jola
@mis 21.11.2013 09:48

bezwzględny drenaż ludzi i absolutna arogancja, wręcz chamstwo prezesa Kopczyka to atmosfera pracy w tej firmie

Zostaw opinię o MAXUS Stanisław Kopczyk - Wieliczka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAXUS Stanisław Kopczyk