Opinie o Elcorpbud Sp.z o.o. (dawniej Erekta Budownictwo Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Elcorpbud Sp.z o.o. (dawniej Erekta Budownictwo Sp. z o.o.). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Elcorpbud Sp.z o.o. (dawniej Erekta Budownictwo Sp. z o.o.) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elcorpbud Sp.z o.o. (dawniej Erekta Budownictwo Sp. z o.o.) w Warszawa

czy

szukają jeszcze kogoś ??????

Paulina

A teraz poszukują Inżyniera Budowy. Macie jakieś doświadczenia związane z konkretnie tym stanowiskiem?

AS

Tak ma Pan(kapsel) racje prostactwo i chamstwo . Upominając się o wynagrodzenie za wykonaną prace ....to dopiero trzeba mieć żelazne nerwy , Pani W.. kieruje do księgowości ,księgowość do P. T . a on po prostu nie odbiera teflonu i tak w kółko jacy to oni są wspaniali samozachwyt .... Nie maja za grosz taktyki odniosłem wrażenie ze trzeba ich po piętach całować ze wykonałem prace , a co do płatności to w d....e dosłownie . Nie polecam !!!! wielkie 0000000

kapsel

W ogóle nie polecam. Zwlekają z płatnościami od kilku miesięcy. Przez telefon takt tak już płacimy i tyle na oczywiście. Państwo Tuszyń... wysoce nie kulturalni i roszczeniowi ludzie. Ja będę bardzo źle wspominam współpracę z tymi ludźmi i proponuję omijać ich z daleka. W Warszawie mają bardzo złą opinie. Ciężko im znaleźć podwykonawców którzy nie chcą z nimi współpracować. Jak osobiście wystawie "0". Po kontaktach z Paniami Tuszy... i Wierz... dałbym "-0" ale niestety niżej już się nie da. Poprostu prostactwo i chamstwo.

Czy po rozmowie w Erekta Budownictwo Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
olo

To może ktoś napisze jakieś konkrety, bo stanowisko na Kierownika Budowy jest jeszcze wolne

mm2427

Nie polecam !!! współpraca z firmą Erekta to WIELKA porażka.

marek

A ja mam zupełnie inną opinie na temat Erekty. Z tego co widzę to zatrudniają kompetentnych ludzi, krtórzy są raczej zadowoleni z pracy. Jako podwykonawca mogę dodać, że robię dla nich już kolejne zlecenie i dopóki praca jest wykonywana ok. to nie mam żadnych problemów z płatnosciami

chudy

Nie polecam współpracy z tą firmą.Pracowałem tam jako podwykonawca i ich nie interesuje czy pada deszcz czy śnieg.Ich interesuje jak nie zapłacić faktury.Kilka lat temu miejsce miała taka oto sytuacja: zbliżają się święta,podwykonawcy mają fv po terminie a prezes Tuszyński zasłania rolety w biurze i udaje,że go nie ma.Nie zaczynajcie z nimi współpracy bez zlecenia lub umowy.Tam jest tak: zacznij robotę a umowa będzie za kilka dni gotowa,tylko że o warunkach nie chcą rozmawiać,później jest tak że nie chcą Ci dać umowy i nie możesz wystawić fv.NIE POLECAM ZRESZTĄ KAŻDY ZROBI JAK ZECHCE.KTO JEST ZAINTERESOWANY OPINIĄ NA TEN TEMAT NIECH PODA EMAIL PRYWATNY WREDY POWIEM WIĘCEJ.Teraz kiedy u nich nie pracujemy wreszcie mamy pieniądze terminowo i bez szarpania.

bolo

Idzie zima, bedzie mróz, to i ziemia twarda, utrudnione prace, jak sobie wówczas radzie Erekta Budownictwo? W ogóle biora sie za nowe kontrakty, czy raczej macie zimowy przestój z robotą, czy robicie prace wykończeniowe na innych obiektach? Czy też jednak na zimę również jest szansa załapac się do roboty?

BACK

witam. powiedździe cos jak firma obecnie stoi co z płatnościami dla podwykonawców Z góry dziękuje

jurand
@BACK

ostatnio dostali dużo kasy to może płacą

ziulak

Ogólnie nie polecam. Parę inwestycji dla tej firmy wykonałem - ale jak zawsze były problemy z płatnościami. Nawet 500 zł to problem. Generalnie aktualny wpis frmy w KRD mówi sam za siebie.

pearljam

Z tego co wiem, to realizują duże projektu dla klientów państwowych, sąd, urząd miasta, szpitale, chyba by im tam nie odpuścili gdyby coś było nie tak.

byłem tam

Odradzam współpracę z tą firmą - wszystko pięknie wygląda na początku, warunki, umowy, a później się zaczyna....terminy, łacina, wytykanie(usunięte przez administratora)

alko

odradzam

kikimimni

Nie polecam(usunięte przez administratora) Bałagan i chaos na budowie

góra

(usunięte przez administratora) przecież tacy ludzie nie mają żadnych uprawnień do podpisywania jakichkolwiek budowlanych papierów

podwykonawca

to prawda, odradzam współpracę

chudy

Adam nie pakuj się do współpracy z tą firmą

Em

Witam serdecznie,prowadzę firme budowlaną i pracowałam dla Erekty jako podwykonawca.napisze krótko..(usunięte przez administratora)Maja problem z terminowym wystawianiem fv a pamiętajcie,że termin płatności liczy się od daty wystawienia faktury.

?

Tylko dlaczego?

?

Proszę o więcej szczegółów. Jestem podwykonawczą firmą budowlana i jestem ciekaw czy podjąć z nimi współpracę. Głównie zależy mi na informacjach dotyczacych rozliczeń i płatności

Zostaw merytoryczną opinię o Elcorpbud Sp.z o.o. (dawniej Erekta Budownictwo Sp. z o.o.) - Warszawa

• Jak się pracuje w Elcorpbud Sp.z o.o. (dawniej Erekta Budownictwo Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy Elcorpbud Sp.z o.o. (dawniej Erekta Budownictwo Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elcorpbud Sp.z o.o. (dawniej Erekta Budownictwo Sp. z o.o.)?

Elcorpbud Sp.z o.o. (dawniej Erekta Budownictwo Sp. z o.o.)

Elcorpbud Sp.z o.o. (dawniej Erekta Budownictwo Sp. z o.o.)