Erekta Budownictwo Sp. z o.o.

Opinie o Erekta Budownictwo Sp. z o.o.

Paulina

Na stronie http://www.erektabudownictwo.pl/kariera/ znajdziecie kilka ofert pracy, np. na stanowisko Specjalisty ds. ofertowania i przygotowania produkcji. Pracodawca oferuje przyszłym pracownikom możliwość rozwoju zawodowego. Co osoby obecnie zatrudnione w Erekta Budownictwo Sp. z o.o. mogą powiedzieć na ten temat? Czy organizowane są szkolenia, podczas których, pracownicy podnoszą swoje kwalifikacje?

Obecny pracownik

To jest forum wyłącznie dla pracowników firmy Erekta Budownictwo . Praca na budowie nie jest lekka ale jeśli ktoś ma taki zawód to powinien być zadowolony bo firma jest spoko

Jestem bieżącym podwykonawca robót specjalistycznych dla EREKTA Budownictwo ,i z wpisów widzę że w większości są wiarygodne ,chaos na budowie ale to zdarza si ew większości firm ,ale opóźnienia w płatniości nagminne ,a to nie zdążyłem a to w następnym miesiącu i kredytujemy tych tzw. "Generalnych Wykonawców" po tych doświadczeniach drugi raz bym się zastanowił i to bardzo mocno ,bardzo dokładnie sprecyzowana umowa i można próbować ,Pozdrawiam podwykonawców .

ICD

Witam W 2013-2014 roku nasze drogi się skrzyżowały a krzyż noszę do tej pory . Współpraca układa się do momentu rozliczeń , oczywiście pod warunkiem wcześniej podpisanej prawidłowo umowy najlepiej z prawnikiem puki Cię stać na to . Pan prezes tusz... ki ma układ z warszawskim Warbudem który słynie z pewnych upodobań . Na jednej budowie potrafili wykończyć paru podwykonawców. Płacą tylko wtedy gdy im bardzo zależy i zawsze 50-60% tego co było umówione i tak do następnego m-ca . Szantaże są nagminne , polegają na tym aby zrobić następną robotę a my Ci zapłacimy za to co się już dawno należy . Zwracajcie uwagę na umowy tzn. punkt gdzie kierownik budowy wycenia waszą robotę !!! A jeśli mogę odnieść się do pozytywnych komentarzy o erekcie to raczej sami je piszą , bo po dobrze wykonanej pracy każdy zabiera się za kolejną , a nie szuka opinii czy tylko mnie wybzykali . Ja z konkretnymi firmami współpracuje latami , spotykam tych samych ludzi na kolejnych budowach . W erekcie podwykonawcy są jednorazowi , czemu ? . Nie polecam !!!

marcin

To jest b fajna firma,kiedyś tam pracowałem i nie żałuję. Sporo się nauczyłem i mam nadal b dobry kontakt z właścicielami. Oczywiście zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony ale najczęściej sam sobą nie reprezentuje zbyt wiele...:(( Zdecydowanie polecam tę firmę choć nasze drogi się rozeszły to bez wzajemnej urazy. Dużo się można nauczyć i ludzie są ok. 100% lepsze niż kołchoz w korporacji !

czy

szukają jeszcze kogoś ??????

Paulina

A teraz poszukują Inżyniera Budowy. Macie jakieś doświadczenia związane z konkretnie tym stanowiskiem?

AS

Tak ma Pan(kapsel) racje prostactwo i chamstwo . Upominając się o wynagrodzenie za wykonaną prace ....to dopiero trzeba mieć żelazne nerwy , Pani W.. kieruje do księgowości ,księgowość do P. T . a on po prostu nie odbiera teflonu i tak w kółko jacy to oni są wspaniali samozachwyt .... Nie maja za grosz taktyki odniosłem wrażenie ze trzeba ich po piętach całować ze wykonałem prace , a co do płatności to w d....e dosłownie . Nie polecam !!!! wielkie 0000000

kapsel

W ogóle nie polecam. Zwlekają z płatnościami od kilku miesięcy. Przez telefon takt tak już płacimy i tyle na oczywiście. Państwo Tuszyń... wysoce nie kulturalni i roszczeniowi ludzie. Ja będę bardzo źle wspominam współpracę z tymi ludźmi i proponuję omijać ich z daleka. W Warszawie mają bardzo złą opinie. Ciężko im znaleźć podwykonawców którzy nie chcą z nimi współpracować. Jak osobiście wystawie "0". Po kontaktach z Paniami Tuszy... i Wierz... dałbym "-0" ale niestety niżej już się nie da. Poprostu prostactwo i chamstwo.

olo

To może ktoś napisze jakieś konkrety, bo stanowisko na Kierownika Budowy jest jeszcze wolne

mm2427

Nie polecam !!! współpraca z firmą Erekta to WIELKA porażka.

marek

A ja mam zupełnie inną opinie na temat Erekty. Z tego co widzę to zatrudniają kompetentnych ludzi, krtórzy są raczej zadowoleni z pracy. Jako podwykonawca mogę dodać, że robię dla nich już kolejne zlecenie i dopóki praca jest wykonywana ok. to nie mam żadnych problemów z płatnosciami

chudy

Nie polecam współpracy z tą firmą.Pracowałem tam jako podwykonawca i ich nie interesuje czy pada deszcz czy śnieg.Ich interesuje jak nie zapłacić faktury.Kilka lat temu miejsce miała taka oto sytuacja: zbliżają się święta,podwykonawcy mają fv po terminie a prezes Tuszyński zasłania rolety w biurze i udaje,że go nie ma.Nie zaczynajcie z nimi współpracy bez zlecenia lub umowy.Tam jest tak: zacznij robotę a umowa będzie za kilka dni gotowa,tylko że o warunkach nie chcą rozmawiać,później jest tak że nie chcą Ci dać umowy i nie możesz wystawić fv.NIE POLECAM ZRESZTĄ KAŻDY ZROBI JAK ZECHCE.KTO JEST ZAINTERESOWANY OPINIĄ NA TEN TEMAT NIECH PODA EMAIL PRYWATNY WREDY POWIEM WIĘCEJ.Teraz kiedy u nich nie pracujemy wreszcie mamy pieniądze terminowo i bez szarpania.

bolo

Idzie zima, bedzie mróz, to i ziemia twarda, utrudnione prace, jak sobie wówczas radzie Erekta Budownictwo? W ogóle biora sie za nowe kontrakty, czy raczej macie zimowy przestój z robotą, czy robicie prace wykończeniowe na innych obiektach? Czy też jednak na zimę również jest szansa załapac się do roboty?

BACK

witam. powiedździe cos jak firma obecnie stoi co z płatnościami dla podwykonawców Z góry dziękuje

jurand
@BACK 01.10.2014 15:39

ostatnio dostali dużo kasy to może płacą

ziulak

Ogólnie nie polecam. Parę inwestycji dla tej firmy wykonałem - ale jak zawsze były problemy z płatnościami. Nawet 500 zł to problem. Generalnie aktualny wpis frmy w KRD mówi sam za siebie.

pearljam

Z tego co wiem, to realizują duże projektu dla klientów państwowych, sąd, urząd miasta, szpitale, chyba by im tam nie odpuścili gdyby coś było nie tak.

byłem tam

Odradzam współpracę z tą firmą - wszystko pięknie wygląda na początku, warunki, umowy, a później się zaczyna....terminy, łacina, wytykanie(usunięte przez administratora)

alko

odradzam

kikimimni

Nie polecam(usunięte przez administratora) Bałagan i chaos na budowie

góra

(usunięte przez administratora) przecież tacy ludzie nie mają żadnych uprawnień do podpisywania jakichkolwiek budowlanych papierów

podwykonawca

to prawda, odradzam współpracę

chudy

Adam nie pakuj się do współpracy z tą firmą

Em

Witam serdecznie,prowadzę firme budowlaną i pracowałam dla Erekty jako podwykonawca.napisze krótko..(usunięte przez administratora)Maja problem z terminowym wystawianiem fv a pamiętajcie,że termin płatności liczy się od daty wystawienia faktury.

?

Tylko dlaczego?

?

Proszę o więcej szczegółów. Jestem podwykonawczą firmą budowlana i jestem ciekaw czy podjąć z nimi współpracę. Głównie zależy mi na informacjach dotyczacych rozliczeń i płatności

Zostaw opinię o Erekta Budownictwo Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Erekta Budownictwo Sp. z o.o.