Opinie o Drukarnia Profesja-Druk w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Drukarnia Profesja-Druk. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Drukarnia Profesja-Druk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia Profesja-Druk w Łódź

pj-69

A ja generalnie szukam handlowców do marketingu w naszej drukarni. Skoro macie problemy to może spróbujecie na innym gruncie, w naszej drukarni. Zainteresowanych proszę o telefon (usunięte przez administratora)

pj-69@o2.pl
@pj-69

A ja dalej szukam handlowców w naszej, innej drukarni(usunięte przez administratora)

powodzenia

Nie chcę cię martwić, ale ciężka choroba jako przypadek losowy wyłączy odpowiedzialność.

OKULISTA
@powodzenia

A kogo macie na myśli z tego zarządu.(usunięte przez administratora)

wierzyciel optymista

profesja druk to sp. z oo., tak więc za długi oprócz profesji odpowiada całym swoim majtkiem osobistym zarząd. wierzyciele! głowa do góry! jak nie ze spółki to z majątku zarządu coś ściągniemy, nic straconego:)

kandydat 2

Biorę w ciemno.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
kandydat

Mam rozmowe kwalifikacyjna w piatek, o co beda pytac ? I ile mozna oczekiwac na reke? 3 lata doswiadczenia

@kandydat

po co człowieku tu (usunięte przez administratora)chyba będziesz sprzatał kurz jak maszyny wywiozą. na (usunięte przez administratora)to ty nie wyglądasz. na rękę 3 kopy w(usunięte przez administratora)

nowy

co za pierdoły, ja podpisałem dzisiaj umowę, pracowałem całą zmianę tak jak reszta. Podobno były jakieś opóźnienia w pensjach ale tak jest wszędzie.

VVVVVVV
@nowy

od razu widać że jesteś NOWY a umowa to nic nie znaczy bo zaraz po niej dostaniesz wymówienie .....POWODZENIA

vvvvvvvvvv

Buda zamknięta na cztery spusty i zobaczymy co dalej.. (usunięte przez administratora)Profesje i ciekawe gdzie pójdzie i która następna drukarnia padnie,tylko takiego szmalu jak tu to nigdzie nie dostanie.A była mowa że gdzie ON się pojawi to firma (usunięte przez administratora)to szefostwo nie zastanowiło się wtedy kiedy był jeszcze na to czas...

klient

I co będziecie istnieć bo nie wiem gdzie złożyć zamówienie

klient2
@klient

nie będzie, zamówienia trzeba składać w innych drukarniach

klient3
@klient2

a skąd wiecie? czasem pracownicy sieją zamęt, trzeba rozmawiać z właścicielem

była

I jak tam dyrektorku?szkoda stacić taką kaskę-strach u bram się pojawił?może zatrudni cię ten co tak ładnie o tobie pisał na forum, że ty to taki fachowiec w poligrafii?

chętny

Ale ja chcę się zabrać do roboty, tylko roboty nie ma.

beti

Do roboty sie weźcie(usunięte przez administratora) a nie ciągle kwękacie na innych cheche

porzadna
@beti

ty beti do ROBOTY TO TY SIĘ BIERZ BO PRACY JUŻ NIE MA.NIE NAMAWIAJ DO NIERZĄDU

nie zla dupa

Tak, a jak się uda znów będzie rozdawać komórki w nagrodę dla naszego działu, oczywiście za firmowe pieniądze

JaTyOn

A ciekawe co ma do powiedzenia właściciel na temat tych wszystkich wątpliwości i strachu przed utratą pracy przez pracowników?

PROPOZYCJA!!!

ZRÓBMY STRAJK!!! ALBO WSZYSCY RAZEM W JEDNYM CZASIE CHODZMY NA URLOP NA ŻĄDANIE LUB ZWOLNIENIE LEKARSKIE!!! NIECH POKAZA JAK SOBIE RADZA BEZ TYCH PONIEWIERANYCH ROBOLI KTORZY UTRZYMUJA ZA JALMUŻNE TĘ FIRME I PENSYJKI GÓRZE!!!

kjkhk

skoro lcl dal rade to i my damy rade

Może będzie dobrze , może damy radę :)

beti

do roboty nieroby

JA

HE HE HE NADZIEJA MATKĄ GŁUPICH

&&&&

Nowe inwestycje i coraz większe długi i tak szukajcie pracy

jeszcze pracownik
@&&&&

dzięki inwestycjom wykosimy konkurencję i wyjdziemy na prosta, ps. dlugi maja wszyscy a największe nasze państwo zus-y itp damy radę

jeszcze pracownik

wkrotce nowe inwestycje

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia Profesja-Druk - Łódź

• Jak się pracuje w Drukarnia Profesja-Druk?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia Profesja-Druk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia Profesja-Druk?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drukarnia Profesja-Druk?

Kandydaci do pracy w Drukarnia Profesja-Druk napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drukarnia Profesja-Druk