Drukarnia Profesja-Druk

Opinie o Drukarnia Profesja-Druk

kllient

hej co tam w profesji

Agnieszka

A jaka atmosfera pracuje w miejscu zatrudnienia?

daniel

@grut a premie są co miesiąc, co kwartał? Od czego są zależne? W sumie fajnie, że jest na nie szansa. Faktycznie w takim razie ktoś może pomylił firmę, albo były dwie o bliźniaczych nazwach, ktoś wie o co z tym chodzi? Rekrutacji akurat nie ma, a szkoda.

grut

Nawet premie są regularnie wypłacane.

lolek

Ludzie, tej firmy nie ma już od dwóch lat, brednie piszecie. Pracownicy zostali na lodzie i każdy musiał sobie poradzić.

ona

masz wyobrażnie

śmiech

Co za niezorientowane osły piszą na tym forum albo zaciemniałe dinozaury(dino). Firma od roku przestala istnieć i już nie będzie.Zakończyła swoją dzałalność w niewyjaśnionych okolicznoścach wszystko było nieźle zagmatwane,zakrecone , grubymi nićmi szyte!!!!????Dla zainteresowanych wszystkiego można sie dowiedzieć w sądzie gospodarczym w Łodzi albo Warszawie.

Wyrok
@śmiech 03.02.2015 21:59

No ale jest wyrok cz MZ wykrecil sie sianem?

dino

wiesz co ja nie słyszałem aby z drukarnią profesja druk miało być coś nie w porządku. Wręcz przeciwnie wydaje mi się , że wszystko jest ok i firma całkiem nieźle sobie obecnie radzi. Nie wiem do końca jak jest z kasą ale raczej na kokosy liczyć nie ma co. Ale na początek raczej nigdzie dobrze nie zarobisz

sprawiedliwosc

Do sądu to powinni trafić Ci co popełnili przestępstwo gospodarcze i to nie jedno!!!!! oszukali nie tylko ludzi ale i cały system.Widać że jakaś pani"adwokat" sie wkurzyła i próbuje kogoś usprawiedliwiać.

ja

Czytam i jestem w szoku,dlaczego nikt jeszcze nie napisał,że do poczatku 2013 roku,szef-który do dziś udziela się w poligrafii został OSZUKANY I WYP..NA BRUK PRZEZ PANA KTÓRY PÓŹNIEJ TAKŻE oszukał pracowników,jak i wspólnika ROK WCZEŚNIEJ!!!!! Pan Prezes rzadził drukarnią rok sam i bez wiedzy wyparował z kasą w ciepłe kraje.A samo to,że drugi BYŁY WSPÓLNIK pracuje w poligrafii i się nie ukrywa chyba o czymś świadczy? A zapomnieliście kto załatwiał świadectwa pracy i pomagał byłym pracownikom? Cały czas jest kontakt z adamem i zawsze każdy może zadzwonić i pogadać. Zapomnieliście jak spotykaliście się z Adamae na mieście i żałowaliście ,że z dnia na dzień po 15 latach został wyp na bruk przez wspólnika,a teraz że też oszukał,ale jak? Bronię go bo wrzuciliście go do jednego worka z ta kanalią oszustem,a szkoda.

dlaczego

Dlaczego inicjały M.Z. i A.H usuwane są przez administratora przeciez i tak wiadomo o kogo chodzi ha...ha...ha... czyżby ktoś sie czegoś obawial?

real

Szef (usunięte przez administratora) nie zachorował tylko wyparował a dokladnie musiał sie ulotnić (wszedzie mial długi) a szef (usunięte przez administratora).wciążsię udziela w poligrafi. Kiedyś sprawiedliwość ich dopadnie i zapłacą za wszystko majątkiem albo cialem :-))))))))))))))

tere_fere

Tak, tak - oczywiście 'nieprawda' ;) Wystarczy przeczytać cały ten wątek, żeby wyrobić sobie zdanie na ten temat ;)))

ja

Prostaku jeden prezes był już od roku, a wspólnika wyroków al rok wcześniej jeden się rozplynal, a drugi jest cały czas z ludźmi

tere_fere
@ja 24.09.2014 23:54
Prostaku jeden prezes był już od roku, a wspólnika wyroków al rok wcześniej jeden się rozplynal, a drugi jest cały czas z ludźm...

Ja, czy możesz napisać o co chodzi, bo coś nie do końca mogę zrozumieć: kto jest z pracownikami, kto się rozpłynął i kto ma wyrok?

Blady

No i jak- dupneli ich? Ktos za te sprawe odpowiedzial? Tyle bylo bicia piany a teraz cisza. Moze ktos tej sprawie leb ukrecil?

były

a autko dyrektorka ho.b.er.ka nadal stoi pod profesja tylko z boku zeby sie dłuzniki nie skapneli,moze nie wiedza ze ta alfa to darusia

Michał

Z tego co wiem w projekcie są jeszcze miejsca, na szkolenia też są jeszcze jakieś miejsca. Wiem, że kilka osób korzysta, ja idę dzisiaj dowiedzieć się więcej. Rozmawiałem z jednym facetem i wszystko mi wyjaśnij telefonicznie, żebym na darmo nie jeździł przez całe miasto. Numer telefonu ktoś już podawał, ale powtórzę( usunięte przez administratora )

edzia

to jest projekt dla wszystkich chętnych, zwolnionych lub przewidzianych do zwolnienia z przyczyn dotyczących zakładu pracy, maja jeszcze ok.160 miejsc biuro mają na Piwnej 3/8 tel.42 630 22 50 lub 691 811 198 tam udzielają informacji na temat projektu dzwoń bo warto sprawdzić. Tam są bardzo mili młodzi ludzie , chętnie udzielają informacji.

dyrektorek sobie drukarenke otworzył-ch.o.b.e.r.e.k.y

,,..

w ŁWD mówili że chcą z nami rozmawiać w czwartek na piotrkowskiej 103 na dużej auli bo jakiś projekt jest dla osób którzy utracili prace z przyczyn od nich nie zależnych.

m-er

Pomyślności Kajtek!

Kwak

Coś nowego? Złapali - nie złapali? Sprawa się wyjaśniła czy nie? :-)

m-er

Trzymam kciuki za pomyślność realizacji Masterplanu!

Kwak

No i co tam sie dzieje? Cos wiadomo?

Ted

Jutro mam rozmowe kwalifikacyjną

była

z wikinga.teraz brewka sobie poszuka pracy, tylko byle z dala od łodzi.

Ale kto? Zaaamarlis? ;)

była

Po prostu ją spuścił w kanał-jasne jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] anioła

A jasniej?

nieposzkodowany

Nie strasz, nie strasz bo się ........

poszukiwacz

Cały czas ktoś zleca usuwanie trafnych spostrzeżeń i drobnych informacji na temat tego wielkiego przekretu. Kogoś bardzo boli że ludzie wiedzą dużo i dużo faktow łączy sie w logiczną całość. Kądziu to pionek prezesa Marcina ktory pod koniec działalności dał mu furtke do dalszych oszustw.Ciekawe czy znowu to usuną chociaż wszyscy o tym wiedzą , a kto nie wie niech się dowie :-)

poszkodowany

a czy przypadkiem ( usunięte przez administratora ) w takim przypadku wszystko zostałoby w rodzinie ( usunięte przez administratora )na własną rękę też prowadził takie interesy jak ( usunięte przez administratora ) , ale gdzie ? też w łodzi ? jedno jest pewne , i tak ich znajdą ;)

OSZUKANY

( usunięte przez administratora ) który musiał kogoś znaleźc żeby jeszcze więcej narobić przekrętów pod koniec swojej działalnośći i jak najszybciej dopóki nikt sie nie zorientowąl bo ile mozna mieć firm i ile kredytów można nabrać na swoje nazwisko i firmy o podobnej nazwie. ( usunięte przez administratora )

były jak wszyscy

Prezes wszystkich odłamów PROFESJIDRUK pan MARCIN Z. miał łeb do interesów jak i również łeb do fszelakich przekrętów. Wykorzystał swoją wiedze z wykształcenia jako głowny ksiegowy i ekonomista do wyciągnięcia kasy zewsząd się dało i wyczaił moment kiedy nikt się tego nie spodziewał i zniknął.Wykorzystał wszystkie luki prawne na maxa i opieszałość naszego państwa i instytucji państwowych które mu w tym nie przeszkodziły. Można powiedzieć żę zrobił interes życia no chyba że kiedyś Go znajdą i beknie za wszystko . NIECH MU ZIEMIA LEKKĄ BĘDZIE.

były

kto usuwa jednego z winowajców z listy którzy uwalili drukarnie?dyrektorka produkcji hobereczka?sam zainteresowany?tylko pracodawca ma na to wpływ,albo jego prawa łapa!!!!!

były

(usunięte przez administratora)no to pozamiatałes następną firme !może znowu czas pobawic sie w polityke bo tam nikt nie bedzie ci frajerze patrzył na łapy i nie ma co spieprzyc!!!!

fler

Zła

emil

Znowu zatrudniają

team

Współczuję pracownikom a szef wydawał się być bardzo rozsądny - Pozdr. dla ( usunięte przez administratora )

piotr

głośno nas wprasie...

,,,,

Wydział Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych odpisali"Odpowiadąjąc na przedstawione pytanie ,uprzejmie informujemy, że wg. naszej wiedzy wszystkie podmioty wymienione w piśmie są zarządzane przez te same osoby. Są to wspólnicy mający 50% udziały. Fakt, ze jednego z nich dotknęło nieszczęście nie powinno przeszkadzać drugiemu by się z Pracownikami rozliczyć, Trudno także uwierzyć, żę wspólnik jest pozbawiony możliwości dotarcia do konta firmy-( 3 Firm). Sytuacja jaka zaistniała nie zwalnia drugiego wspólnika od działania w imieniu i na rzecz podmiotów jakie razem panowie tworzyli. Ponieważ, adresy firm wymienionych w Państwa piśmie znajdują się w Warszawie prosimy o kontakt z biurem warszawskim pod adresem internetowym Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie - (usunięte przez administratora)

qwer
@,,,, 19.03.2014 22:44

a drugi zakład profesji pełną parą idzie

.....
@qwer 24.03.2014 11:04
a drugi zakład profesji pełną parą idzie

napisz gdzie kmi-ocie po co siejesz ferment poadaj gdzie drukują tu na forum dla wiedzy każdego wiemy kto to pisze

pracownik?

wpiszcie w google hasło Szukamy kontaktu z pracownikami firmy Profesja Druk na tej stronie znajdziecie telefon do redakcji która czeka na telefony od nas.

JOD

Szukam Zarządu firmy, oferuję poradę prawną za darmo. Kontakt mail po nicku

JOD

jodal@op.pl

ha ha ha
@JOD 17.03.2014 12:21
jodal@op.pl

Który szef to ta porządna firma??? Nie siej zamętu jezeki masz jakieś info to pisz szczegóły!!!

Marek

Potwierdzam zaległe pieniadze wpłynęły na konto ale oczywiscie trzeba wczesniej podpisac oswiadczenie o zrzeczeniu sie innych roszczeń, szef to jednak porządna firma i nastepnego dnia dostałem przelewem

ktoś

czy ktoś z was był w okręgowym sądzie pracy na Kościuszki?? doradzono co w tej sytuacji firmy robić??

kurde

A gdzie nasza strona internetowa?

xxx

Bez świadectwa szczepienia ani rusz.

ciekawski

A po co ci swiadectwo

ADAM
@ciekawski 13.03.2014 11:46
A po co ci swiadectwo

do świadczeń socjalnych na dziecko, złożone umowy nie wystarcza musi byc swiadectwo pracy

kamil

to kpina jesli jest prawnik niech podają namiary, prosze podac nr tel do wspólnika trzeba działać zawiadomić (i do niego beda dzwonic skoro nic nie robi) organy nie będę czekać, potrzebuje świadectwa i to na gwałt niech nie mysla ze damy spokój i tyle napisze do gazet łódzkich tvn i urzędasów. jk nie ma kasy to nich wydaja papiery a do zmarlika powinni się odpowiedni ludzie wybrać i zrobić rodzinie niespodziankę

@kamil 13.03.2014 07:26

( usunięte przez administratora )kwspólnika nie ma już ponad rok,bo go wyportkował i puścił bez grosza,wszyscy o tym wiedzą,a sprawę trzeba założyć zapłacić adwokatowi i działać. A może jakaś fundacja pomoże w darmowej poradzie prawnej. A pomysł jest super nagłośnijcie to u Jaworowicz,TVN bo na takiego oszusta powinna sprawiedliwość go dopaść za to co zrobił.

Zostaw opinię o Drukarnia Profesja-Druk - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Profesja-Druk