Opinie o Okna Wiśniowski (Grupa Wiśniowski Sp. Z O.O. S.K.A.) w Wielogłowy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. w Wielogłowy

Chciałem zapytać czy są stanowiska z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności? Bo zastanawiam się o złożenie CV. Jak to wygląda w praktyce tzn zarobki takie same jak każdy inny pracownik na takiej umowie. Proszę o odpowiedź

@Nowy

Teraz w ogóle nie ma przyjęć do firmy

Zadowolony

Widzę, że szybko nieprzychylne opinie na temat przyszłych braków podwyżek są usuwane.

Niezadowolony
@Zadowolony

Ilość przerobową metrów większa niż rok czy dwa lata temu a premie i wypłaty mniejsze. Jak to jest? Jawne robienie w (usunięte przez administratora). Pracowników. Co chwile słychać, że ktoś się zwalnia bo znalazł lepiej płatną pracę, nie dziwie się. Jeszcze trochę i majsterki sami sobie będą robić za takie pieniądze, a większość z nich nie ma bladego pojęcia o robocie.

@Niezadowolony

Nie cuduj ,pieniądze są dobre a i kasiora na Święta , premia roczna a i żarcie dobre i jeszcze bułki smaczne , czego chcieć więcej? Mi jako kawalerowi wystarcza aż nadto. Pozdrawiam wiecznie narzekających

masło
@Głodny Mirek

N(usunięte przez administratora)! Weź porównaj sobie pensję rok do roku albo sprawdź PIT. Normalny jesteś? Zarobki mniejsze niż rok wcześniej a wszystko droższe 30% minimum! Widać, że coraz więcej ludzi odchodzi i dobrze. Niech wszyscy zadadzą sobie pytanie czy jest ok? Kto kumatszy i z ambicjami odchodzi zostaną same pociotki na stanowiskach co nic nie robia i firma padnie w ciagu dwoch lat!

@masło

Po co jest ten portal skoro usuwa niewygodne opinie ? Wczoraj dodałem, dzisiaj zniknęła. Ma być chyba obiektywnie ? Skoro w firmie dają (usunięte przez administratora) to takie mają słabe opinie nie. Ciekawe jakie hasło będzie na 35 lecie? Co będzie filarem tej firmy, bo na pewno nie pracownik. Obecnie pracownik obdarty jest z prywatności, godności i motywacji i napisze to po raz drugi. Miło, jak nie usuniecie tego Drodzy moderatorzy. Na prawdę nikt w nieskończoność nie będzie słuchał, że nic mu nie wolno, bo jesteśmy ludźmi. To zwierzęta mają większe prawa. Mogą chociaż w spokoju zjeść, a my biegiem na stołówkę, biegiem do kibelka, biegiem na stanowisko. To miejsce pracy, nie(usunięte przez administratora) Nie wszyscy przychodzą tu, żeby kraść i ściemniać. Ale wszyscy dostają za pojedyncze jednostki.

Mmm

Dokladnie z każdej strony ścigają ludzi jak (usunięte przez administratora). Miałem okazje zobaczyć jak malarnia siatek wozi te palety. To jest poprostu szok. Kiedyś moze sie stać tragedia a wtedy bhp uzna ze oczywiscie bedzie wina operatora bo za szybko jechał itp itd a nikt sie nie zainteresuje czemu tak jest. Presja, próba wyrobienia sie a może jeszcze cos innego

Gaweł

Na kamerach będą patrzeć kto telefonów używa i zdjęcia wysyłać hahah Ta firma to porażka

@Gaweł

Nie napinaj tak Się bo Ci ciśnienie podskoczy, jak jesteś w pracy to telefonu nie używaj, Masz mieć umysł sprawny i oczy wokół głowy a nie ślipia wpatrzone w telefon. Narzekacie a firma ok , dobre pensje, kasiora na Święta i Życzenia , micha dobra i bułki smaczne , Mi wystarcza aż nad to . Na Święta wszystko kupione i jeszcze do skarpety odłożyłem. Żyć nie umierać

@Głodny Mirek

I proszę w poniedziałek kasiora na Święta a i dziś sprawdzam pasek i wypłata przed Świętami będzie i to całkiem całkiem wporządku i znów parę stówek do skarpety odłożone i jak tu narzekać . Ja jestem na "tak". Pozdrawiam

Skoro zapełnione to pewnie coś szmuglujesz na boku bo są tacy co tak wynoszą. Stąd takiś bogaty i tak zachwalasz firmę bo dają Ci dorobić do tej lichej stawki. Do takich świątecznych skarpet co przy kominku się wiesza najlepiej naładuj sobie co zechcesz to pozbędziemy się jednego Janusza z hali.

Głodny Mirek

Jestem uczciwy i czysty jak łza i dlatego Mam to co mam , żadne szmuglowanie , przekręty . Spróbuj Być uczciwym a zobaczysz jak będzie Ci się dobrze żyło. Pozdrawiam

Witam. Jakie są zarobki w firmie. Czy warto się tam zatrudnić? Interesuje mnie dział montażu

ona
@88

Zarobki są takie, że tak naprawdę nie wiesz ile dostaniesz bo 40% pensji to premia. Tak to wygląda. Poza tym pensja nie jest zbyt wysoka, w ostatnim czasie żadnych podwyżek... Wszedzie coraz wieksza drożyzna a na kwitku tyle ile 2 lata wstecz...kpina!

norman
@ona

Dlatego coraz więcej ludzi z ktorymi rozmawiam chce zmienić pracę. Nie ma się co dziwić...

On xd
@ona

A jeszcze do tego stoją ci z 5S liczą ile nawet w toalecie a nie wiedzą co się jak wykonuje. Nawalają na kierowników i majstrów a sami a nie mają zielonego pojęcia jak się pracuje w firmie.

Don Żuan Bebzol

Bendom cos dawac na Wielkanoc ? Jakiejs bony czy kasa na konto ?

Obłędny
@Don Żuan Bebzol

Tak słyszałem podobno w poniedziałek bd wypłacane premie świąteczne

Oszołom
@Obłędny

Premia świąteczna zajumana z premii miesięcznej, No cieszmy się niezmiernie. Jeszcze czekać aż z roczną będą wymyślać że nie ma kasy, a pracy wcale nie ma mniej. Ale trzeba opłacić nierobów siedzących w zielonych budkach w białych kaskach i czających spod byka na pracowników, specjalistów od 5S, i reszty bezużytecznych nierobów żerujących na naiwniakach co po 8 godzin angażują się w pracę bardziej niż zastępcy. Róbmy tak dalej to zostaną same nieudaczniki bo prędzej czy później osoby które się cenią i swoją ciężka prace przez brak docenienia w końcu ją zmienią. Wesołych

Stołówka

Temat jadalnia i pobieranie jeden drugiemu jedzenia są osoby które biorą po dwie porcje i jak by było im mało to jeszcze bułki (usunięte przez administratora)i nie wychowane bukiety co oni sobie myślą że się im należy

jaceek
@Stołówka

Są rzeczy ważniejsze od braku porcji jedzenia na stołówce np. brak podwyżek w sytuacji, że wszystko tak drożeje.

Bardzo spokojna i rzeczowa rozmowa, jedynym - bardzo dużym - mankamentem jest fakt braku jakiegokolwiek kontaktu po jej przeprowadzeniu. Jeżeli na zakończenie pierwszego etapu rekrutacji podaje się informacje, że kontakt będzie do konkretnej daty i później go nie ma to ciężko jest traktować potencjalnego pracodawcę poważnie.

Brak

Aaa

Chciałbym się zapytać co sądzicie o założeniu związków zawodowych w firmie Wiśniowski. Może udałoby się wywalczyć jakieś prawa dla pracujących pracowników niższego szczebla bez których ta firma by nie istniała .

Majo

Wydaje mi się że pan Andrzej nie zauważa tego że zarząd , dyrektorzy i kierownicy ciągną ta formę na (usunięte przez administratora) a było kiedyś dobrze w tej firmie, gdzie pracownik też się liczył i był szanowany bo dzięki niemu firma prosperuje.

True
@Majo

Parę lat temu owszem..teraz to inna firma. Na prawdę źle się dzieje. Rączka rączkę myje. Szkoda.

Aaa

Inflacja do góry a podwyżki inflacyjne gdzie są.????

Pracus
@Aaa

Nie ma i nie będzie żadnych podwyżek no chyba że dla brygadzistów bo przecież na 50 osób potrzeba minimum 10 do tego 10 kolegów a pozostali niech dziękują że pracują bo nigdzie indziej pracy nie ma i nie będzie myślę że powinniśmy wogole pracować za darmo ku chwale albo maksymalnie za (usunięte przez administratora)

Plk
@Aaa

Podwyżki dostaną drektorzy kierownicy i brygadzisci bo oni robią największą robotę. Kto by dal rade chodzić od filara do filara patrzyc na ludzi z pod byka? zastępcom wciskac ze za malo zrobione. Maja gonić ludzi i koniec, o kasę nie wolno pytać i robić wszystkie soboty jakie sie da czy jest potrzeba czy nie

Aaa

Pogonić tam dział handlowy niech robią jakieś oferty promocję żeby było co robić przyjęcia się pracy handlowców i rozliczać ich że swojej pracy jak się będzie starał to i zarobi nie to nie będzie zarabiał.

Co to za afera złomowa

Qwerty
@Xyz

Brak dyscyplinarki za znajomosci? Brzmi ciekawie

Pzdr
@Xyz

Żeby ludzie nie kombinowali to trzeba im dać zarobić. Wina jest u dyrektorów i kierowników (usunięte przez administratora) pracowników nie dadzą zarobić to co tu się dziwić.

Czy kierownictwo przyjrzy się w końcu pracownikom (kierownictwo, bo majstry to patrzą na to co nie trzeba), którzy na prawdę się starają i pchają do przodu produkcję i doceni ciężką pracę? Bo niektórzy tylko „są” i zarabiają więcej od innych którzy są ambitni. Sprawiedliwości brak.

Xyz

Hahahaha marzenia. Ambicje to jeszcze kierownictwo podetnie, żeby nie wyszło, że ktoś są lepsi od nich. Oby tylko ukrucić zdolnych. Niestety wspiera się nie te osoby co trzeba. Awansuje się osoby, które się podlizują, nie te które mają wyniki czy logicznie myślą, chcą się rozwijać i kształcić. Odnoszę wrażenie, że takie osoby nad stan to zło i zagrożenie na hali.

nck
@Xyz

To co piszesz jest prawdą, ale nie dotyczy to tylko produkcji w biurze jest tak samo. Ci co robią, starają sie, ciągną wszystko są gorzej traktowani niż ci co robią bardzo niewiele... możesz pokazać, że umiesz, jesteś ambitny, chce ci się a bedziesz (usunięte przez administratora)przez system. I taka jest prawda. Zero rozwoju, nikt cie nie doceni... To jest przykre, ale tak to wygląda!! Nic trzeba stąd (usunięte przez administratora) jak się coś trafi...

Qwerty
@Xyz

Dokładnie, niektóre białe kaski to z przypadku albo znajomosci, nie mający zielonego pojęcia co się dzieje, ale sztama z majstrami to nie do ruszenia, a kierownictwu mydlenie oczu jacy to oni przydatni i pracowici, a ci którzy zasługują (usunięte przez administratora) na ich premie, sami zarabiając grosze. Oby się ktoś tym zainteresował, bo takie stanowiska powinny pełnić osoby logicznie myślące, PRACOWITE, nie ściemniacze

@Qwerty

A najlepsze jest jak taki lizus kradnie Twój pomysł i sprzedaje jako swój. Jaki on bystry i mądry haha. Nieraz tak było. Ale nie bójcie się zgłaszać mi swoich spostrzeżeń. Tylko, że lizus za to dostanie uznanie lub kase, a ja dalej wychodzę na przygłupa..Nie myślę, nie wyciągam wniosków i nie zgłaszam ulepszeń lub błędów haha. Czasem to aż zazdroszczę umiejętności w sprzedaży swojej osoby kierownictwu.

Widocznie-Niewidoczny

Wiadomo, jak pójdziesz do restauracji i dobrze zjesz - poklepiesz się po brzuszku i pojdziesz dalej, ale jak zjesz źle - od razu na neta z opinią, bo 'kozak w necie c--pa w świecie'. Szanowni krzykacze, będzie kilka 'njusów' - WIŚNIOWSKI to zakład PRODUKCYJNY realizujący CIĘŻKI PRZEMYSŁ, a wpisy tutaj takie jakby w hucie narzekali że gorąco - teraz uwaga: TAKA SPECYFIKA FUNKCJONOWANIA ZAKŁADU REALIZUJĄCEGO CIĘŻKI PRZEMYSŁ. Pieniążki (bo to przecież najważniejsze)? Ok, stawka podstawowa nie jest zbyt wysoka bo - znów UWAGA "njus"- jest tzw.'ZMOWA PRACODAWCÓW' - sam jakbyś był szefem dużej firmy to "umówiłbyś" się z pozostałymi żeby nie "podbierać" sobie pracowników, nie? Oczywiście że skomentujesz pod nosem "nie" - kwituje śmiechem bo sam chyba w to nie wierzysz. Powracając do tematu pieniędzy, ktoś tutaj zapomina o stawkach dodatkowych (comiesięcznych premiach), premii rocznej, bonusach na święta, pożyczkach pracowniczych (gdzie deklarujesz w jakiej wysokości raty jesteś w stanie spłacić - i akceptacja praktycznie z dnia-na-dzień), w cięższych sytuacjach rodzinnych pomoc socjalna (KTO TAK ROBI???), dofinansowanie do kursów, szkoleń - które chcesz zrobić "dla siebie" (ale i tak krzykniesz: trzeba podpisać lojalke! i znów skwituje śmiechem - bo załóż firmę i sponsoruj kursy i szkolenia pracownikom, którzy odrazu po zrobieniu kursu odejdą), czasem zdarzających się prezentach z różnych okazji (nie pamiętasz już skąd dostałeś torbę WITCHENA z którą do dziś jeździsz w podróże albo inne gadżety które do dziś wykorzystujesz? Oczywiście że nie pamiętasz...a SZEF nie musiał mieć woli, żeby KAŻDEMU Z NAS TO DAĆ - a DAŁ - jaki szef TAK robi??) I wszystkie pieniądze rzetelnie na papierze - z odprowadzonymi podatkami - TERMINOWO!! Wszystko liczy system, więc nadgodziny wypłacane przez systemowe rozliczenie tego czasu. Ooooo trzeba robić nadgodziny...soboty... bo jest coś takiego jak SEZON PRODUKCYJNY! I trzeba zrobić zamówienia, żeby firma miała pieniążki, żebyśmy MY je dostali!! TAK TO SIĘ KRĘCI KRZYKACZE!! Kiedy jest poza sezonem - narzekacie że NIE MA PRACY, kasy mało - kiedy jest sezon, narzekacie że jest jej ZA DUŻO... Odwiedziłem WSZYSTKIE okoliczne firmy produkcyjne i WIŚNIOWSKI jest PIONIEREM DUŻYCH FIRM - a Ty i tak porównuj sobie firemke gdzie jest 20 pracowników, gdzie 20 ludzi ŁATWIEJ OGARNĄĆ niż grubo ponad TYSIĄC! Tylko wiesz co? Ta firemka za pewne upadnie - jak nie to szacun, bo "taki mamy Polski klimat!" Tutaj nawet ubrań prać nie musimy - bo robi to firma, a jak chwile prałem sam - dostałem ekwiwalent za to. Jedzenie super, nigdzie lepiej nie jadłem niż tutaj za głupie 80 zł / miesiąc - ale i tak niektórzy mówią że za dużo i pożerają bułki z pasztetem - smacznego. Hala czysta - tzn. na tyle na ile to możliwe bo TO CIĘŻKI PRZEMYSŁ - SPAWALNIA, CYNKOWNIA, MALARNIA, dużo SZLIFOWANIA a to UWAGA 'njus'- PYLI!! Myjki jeżdżą często, śmieci nie zalegają, nie gonią szczury - jest CZYSTO! Środki ochronne? Pionierskie firmy, 3M, UVEX, PELTOR - i co chciałem to majster mi wydał, kiedy chciałem jakiś filtr do maski - dostałem. Nawet jak pracowałem przy wiacie w zimie, gdzie były przeciągi dostałem czapkę, bezrękawnik, ciepłe rękawiczki. Rękawiczek ochronnych pod dostatkiem, różnych rodzajów, a są firmy (i to duże) gdzie nawet tego nie dostajesz (dostajesz 5 par, a jak zużyjesz - to juz twoj problem - TUTAJ TAK NIE MA!!). A te wszystkie wpisy o komorach śmierci i cynkowniach - śmiech na sali ! W tej 'komorze śmierci' masz zestaw ochronny kosztujący 3 tys. na pracownika, ssawy od dołu takie, że spodnie porywa.. no tylko CIĘŻKA PRACA... BO TO CIĘŻKA PRACA!!!!!!!! A żeby wykonać proces cynkowania, to 'njus' MUSI BYĆ CHEMIA!! (ale widocznie na lekcjach chemii grzebałeś w nosie i zajadałeś się gilami, i tego teraz nie wiesz, a bramę ocynkowałbyś malując ją na srebrno) Jak chcesz lekką czystą pracę - to zatrudnij się w innej firmie przy lekkiej - czystej pracy! Jaki pracodawca da ci sprzęt za 3 tysiące? Jak robiłem kiedyś przy rozpuszczalnikach pracodawca dał mi maseczkę !przeciwpyłową! i powiedział: "masz-stosuj". A tutaj ? Maski, półmaski, filtry, systemy ochronne - tam gdzie trzeba. I wielu osobom powiedziałem - pewnie i tobie który tak tutaj krzyczy - nie pasują ci warunki? zwolnij się, znajdź lepszą pracę - to zawsze było, nie no..mi tu dobrze - ale ponarzeka i popsuje atmosfere w pracy - bo jemu bedzie wtedy lepiej. Żenada. Podsumowując,pracując u POLSKIEGO PRACODAWCY dawaj z siebie wszystko, bo WSZĘDZIE panoszą się inne firmy z kapitałem zagranicznym, chcesz - zarabiaj dużo na PKB innego kraju - ja będę się trzymał TEGO KRAJU, bo POLSKA JEST PIĘKNA, tylko przez takich krzykaczy wielu uważa, że WIŚNIOWSKI to kołhoz pracy. Fakt- są stanowiska gdzie jest praca cięższa, są gdzie jest lżejsza - ale od tego MASZ WYBÓR pracodawców! Panie Andrzeju, niech Pan lata śmigłowcami, samolotami, jeździ drogimi samochodami - ZASŁUŻYŁ PAN! Stworzył Pan SUPER FIRMĘ. Teraz proszę ODPOCZYWAĆ! A krzykacze ? Zawsze będą-"taki klimat".

Baśka
@Widocznie-Niewidoczny

Rzeczywiście masz rację praca na tych działach zwłaszcza na ocynku jest ciężka i związana z chemią przemysłową, tylko jak ktoś wymaga od pracowników pracy za najniższą krajową i jakieś nędzne ochłapy (usunięte przez administratora) Niech najlepiej robi sobie za taką kasę sam albo zatrudnia takich kozaków jak ty którym jak widać płaci. (usunięte przez administratora)

Masarnia

I czy się stało czy leżało, 2 tysiaczki się należały, nie ? Szkoda że teraz nie można się lenić i zarabiać... i że zakłady nie zarabiają więcej jak nie sprzedają swoich wyrobów. Mam tylko nadzieję, że wiesz, że od 1989 tego ustroju już nie ma...

Widocznie-Niewidoczny

Adamie wszystko co napisałem było MOIMI obserwacjami przez lata pracy w różnych zakładach, w tym i tutaj - gdzie się już zahaczyłem bo mam rodzine, dzieci i mam dla kogo żyć . Jeżeli uważasz za kłamstwo co napisałem - Twoja sprawa - Twoje obserwacje - z tym że ja Cie nie obrażam a jak widzisz nawet piszę do Ciebie z dużej litery z szacunku, więc proszę to nie miejsce żeby obrzucać się miesem. Ale mam dla Ciebie radę - odwiedź innych DUŻYCH przedsiębiorców - tylko tych dużych, bo firemeczki gdzie wszystko jest w zasiegu wzroku rządzą się innymi prawami. Zobaczysz - porównaj, wróć na Gowork i - jeżeli stwierdzisz że FAKTYCZNIE jest tak tragicznie tu - wypowiedz się - merytorycznie, a nie obrzucaj mięsem bo to poziom niższy niż dno. Byłem u WIŚNIOWSKIEGO na 4 działach już, na przeróżnych stanowiskach i wiesz co ? Za ciężką pracę zdarzało się mieć 4 z przodu, za bardzo ciężką 5 - ale nie dałem tam już rady więc się przeniosłem. I znam doskonale takich 'za 1800 nie bede pracował' - tacy o 14 przestają pracować żeby godzinę sprzatać stanowisko, siedzą po kiblach kilka x po pół h a jak majster prosi żeby zostać dłużej bo jest więcej zamówień, to bez mrugnięcia "NIE" - i tyle. Albo żeby zrobić coś innego - bez mrugnięcia "NIE" - bo to jest moje stanowisko i ja się nie ruszam z niego. A premie drogi Adamie są w tej firmie uznaniowe, więc się nie dziwie, że tam gdzie byłeś stwierdzili, że nie jesteś warty więcej niż 1800 na ręke - bez szydzenia, ale starałeś się kiedyś postawić na poziomie osoby przyznającej premie? "Ten sie opierdzielał, dam mu 5 tysi a ten zapierdzielał, masz 2 tys" ??? Chyba czujesz, że tak to nie działa, nie? Albo jakie byłyby konsekwencje takiego rozdziału premii. Adamie, życzę Ci takiej pracy że czy będziesz stał czy leżał - żeby się należało, ja niestety jestem stare pokolenie ludzi pracujących, ciężko pracujących - to stracone pokolenie.

Widocznie-Niewidoczny

"Chłopie" jak potrafisz czytać ze zrozumieniem, to powinieneś przeczytać że te rzeczy są MOIMI obserwacjami, Ty masz swoje, więc "chłopie" masz swoje zdanie - i ja sie z nim nie kłóce. Nie napisałem, że "normalnie" zarabiam 4 czy 5 z przodu, tylko że zdarzyło się za ciężką i bardzo ciężką pracę - grubo ponad 200 godzin miesięcznie, kiedy nie wiedziałem jak się nazywam i kiedy ze zmęczenia zasypiałem w domu nad talerzem zupy. Jeżeli nie znasz takiej liczby godzin - "chłopie" to nie mamy o czym pisać. Jeszcze raz podkreślam, są to moje OBSERWACJE, więc proszę nie róbcie g--wno burzy. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, a ja wolę konkretnie merytorycznie się wypowiedzieć, a nie robić chryje że ten czy tamten jest "ble" a zarobki kicha i ogólnie kołhoz. Mówię Wam, odwiedźcie duże firmy: Fa.., Da..., Bu..., Ko..., Szu..., Ce... popracujcie tam - a później wróćcie do WIŚNIOWSKIEGO i dalej mów że jest źle. Tylko proszę nie porównuj z "bo ja u szwagra 5 tys wyciągam spokojnie" - bo nie chodzi o to tylko o utrzymanie dużego przedsiębiorstwa. Chętnie bym podzielił się swoim doświadczeniem z tych firm, ale po co, jak zaraz zaczniesz krzyczeć ? I tak Panie "Pracownik" - to napisał zwykły gość z produkcji, zmierz się z tym i zastanów, bo może nie powinieneś mieć zarzutów do Wiśniowskiego tylko...do siebie ? Mat. 7:3-5 "A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz? (...) Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego"

Mirek świrek
@Widocznie-Niewidoczny

Za dużo czytania, po prostu nie chce mi się :-)

Pracownik k006
@Widocznie-Niewidoczny

Ja "cierpie dole", czegoś takiego nie napisałby nikt kto pracuje na produkcji, ten wywód cuchnie (usunięte przez administratora)na kilometr, boją się bo nie ma już chętnych do roboty za najniższą krajową, a ludzie nie przychodzą do roboty nawet po rozmowach kwalifikacyjnych.

Monter k002 jb jo j wszystko
@Widocznie-Niewidoczny

Osobo niedouczona. (usunięte przez administratora)to nie jest przemysl ciężki. Wspaniale brzmi to okreslenie jednak jw. TO NIE JEST PRZEMYSŁ CIĘŻKI. Wyspawanie paru furtek i bram roznego rodzaju nie jest przemyslem CIEZKIM! Co innego wszelkiego rodzaju hutu, stocznie, kopalnie, zaklady chemiczne, firmy zjednoczone w PGZ, a nie jakies siatki. Ogrom twojej wypowiedzi wcale nie świadczy o ogromie twojej wiedzy.

@Widocznie-Niewidoczny

Może zdradzisz gdzie jest tak super na jakim dziale bo chcąc tu zarobić 4 to trzeba z niej nie wychodzić.

samouwielbienie .................

Bolo
@Widocznie-Niewidoczny

To ta bardzo ciężka praca niby na jakim dziale jest? Jeśli jesteś zwykłym pracownikiem na produkcji to jestem ciekaw jak natrzaskałes tyle godzin. Zazwyczaj to majstrowie tyle siedzą bo muszą siedzieć i chcą ( nic dziwnego 8 h ściemy to na nadgodzinach można jeszcze się poplątać ). Jesteś w stanie się pochwalić jaki to był dział ? Skoro piszesz o merytoryce to powinieneś i tym też powiedzieć ;)

Znajomy

A dlaczego podebral pracowników z Dało, Fakro?j

wri
@Widocznie-Niewidoczny

Jest w firmie bardzo dużo ludzi którzy zostają po godzinach i w tym czasie nic ale to nic nie robią bo jak to mówią odrabiają sobie premię. Takich ludzi powinno się tępić i od razu zwalniać. Kierownicy niech sobie to zaobserwują bo to plaga tej firmy.

Waldek
@Widocznie-Niewidoczny

Tak dostalem torbe Witchena i zaraz po jej otrzymaniu spakowalem sie i wyjechalem,jej tylko mi brakowalo,najlepsza decyzja jaka podjolem.Grubo ponad 200 godzin,zasypiales nad talerzem za 4 tys?zalosne,Mozna tyle pracowac,inspekcja pracy chyba w to nie wnika co.A jakbys pracowal jak na umowie 40 godzin w tygodniu,to zarobisz 2200 wiec ciagnac 2 etaty w jednej firmie zarabiajac 4 tys.(usunięte przez administratora)

Ktos
@Widocznie-Niewidoczny

Wracac do domu i spac na stole,sie usmialem.Czemu wogole wracales do domu?,wystarczylo spac na parkingu mialbys blizej

niepracownik

To z tym ,BHP czy podobnymi sprawami socjalnymi to każda duża szanująca się firma to ma,wiec bez fajerwerków,super jest to,że jest to polski pracodawca,który dogląda tematu na miejsu ,że inwestuje,płaci podatki i mega wpływa na rozwój zadupia jakim jest Sądecczyzna ,trzymam za ta firmę kciuki życzę powodzenia i dalszego mega rozwoju.

@Widocznie-Niewidoczny

Popieram w 100%. Pracuję na produkcji i nie narzekam czasem na współpracowników ale to wszystko ????

Pol
@Widocznie-Niewidoczny

Poczęści zgodzę się, ale z drugiej strony jeśli ten Pan jest takim bohaterem dla Pana to dlaczego nie rządzi sam firmą i nie postawi się innym korpo przecież go stać a jeśli szanuję ludzi to niech innym podbiera . Też bym się przejmował biznes jest twardy i proste reguły w nim panują. I nikt go nie zniszczy bo za duży jest .

Wit
@Widocznie-Niewidoczny

To co piszesz jest w większości cywilizowanych firm które mają szacunek do pracownika. Niestety ta firma takiego szacunku już nie ma.

Brawo
@Widocznie-Niewidoczny

Świetna firma....... ludzie dorabiają na lewo i prawo aby przeżyć. Przykład z mojego działu. Niejaki(usunięte przez administratora) w dziale IT, 90% czasu spędza na swojej stronie internetowej i handluje częściami do aut na allegro. Pożytek z niego żaden(usunięte przez administratora)

Widz

Ile zarabia menadżer w tej firmie?

Xxx

K015 siatki. Brygadzista stosuje (usunięte przez administratora). Może dyrektor przyjrzy się bliżej temu co dzieje się na tym dziale i porozmawia z pracownikami.

Xxx

Niema innego wyjścia. Gość ma manie wielkości a w rzeczywistości jest bardzo malutki. Stworzył (usunięte przez administratora) ze swoimi (usunięte przez administratora)i myśli ze jest nietykalny. Nie jeden z wyższego stołka spadł I miejmy nadzieje ze tak się to skonczy. Czasy (usunięte przez administratora)sie skończyły i jego nieuchronne nadchodzi.

Oko
@Xxx

K015 siatki haha tam na jednego pracownika jest dwóch majstrów

Abel

Jak wysłać CV? Przez neta czy złożyć papiery?

Stary

Szefie a kiedy będą podwyżki wynagrodzeń? Czasem lepiej mniej milionów zarobić aniżeli stracić dobrych pracowników. W samym Krakowie czyli zaledwie 100km stąd zarobki na tych samych stanowiskach są o 30 procent większe. Ja zbudują sądeczanke będzie już za późno aby walczyć o ludzi dzięki którym to wszystko osiągnąłeś.

Rozumny
@Stary

Coś mi się wydaje że to ostatnie o czym pomyślą zyskać mniej żeby pracownicy zarobili więcej, po ostatnich kwitkach sam zacząłem się uważniej rozglądać na rynku pracy.. A z tą sadeczanka nie ma szans pewnie ktoś z lokalnych moznowladcow już zadbał o to żeby im nie uciekła tania siła robocza, jak to możemy się tylko domyślać :)

gumny
@Rozumny

To widać, że nie jesteś sam. Ja też szukam, jak juz nie będzie co to wyjazd do wiekszego miasta. Z drugiej strony co sie dziwić, narobili stanowisk menadżerskich i innych kierowniczych, że ktoś na to musi tyrać. Prawda jest taka, że jest przerost kadry zarządzającej jest niepokojący...

Kot
@Stary

Kolego podobne zarobki jak u nas w firmie maja kasjerki w biedronce i lidlu tyle ze maja większe dodatki na święta i nie taka tyraczka jak w AW. Sezon się pomału bedzie zaczynał i tylko z mojego działu ok 7 osób planuje zwolnić się a kilka juz to zrobiło. Stawki podnieśli a premie obcięli i tym sposobem zarabiamy tyle samo co 2lata temu. Skoro sama dyrektor personalna rezygnuje z posadki to nie zapowiada sie nic dobrego.

Są jakieś przyjęcia na działy ?

K006

Mam pytanie do dyrektor personalnej odnośnie wysyłanego E-maila odnośnie dyscypliny i schodzenia z stanowiska wcześnie, nas wysyłacie na cały tydzień urlopu żeby nas z niego się pozbyć, a na wydziale k006 okleiniarka Panela robi co chce przebierają się na wydziale nie korzystają z szatni żeby szybciej wyjść z pracy i na przerwę schodzą z stanowiska 5-10 minut przed 10 a nas pilnuje się co do minuty a tym wydziałem nie ma się kto zająć dyrektor ma to gdzieś a u nas wysłać najlepiej na tydzień urlopu bo pracy mało ciekawe czy to zgodne z prawem jak nie składam wniosku o urlop trzeba z prawnikiem pogadać. U nas dyscyplina i pilnowanie z zegarkiem a tam samowolka

Toldi
@K006

Skoro taki (usunięte przez administratora) jesteś to idź i zapłać. A i tak na urlop polecisz. Trochę pomyśl. Jakbyś miał firmę a nie miał roboty to byś zwolnił ludzi a nie ratował ich urlopami. (usunięte przez administratora)

Szary
@Toldi

Ratował urlopami? Po co trzymać tych wszystkich chłopców co przez większą część dnia po kiblach czy telefonami się bawią? Wystarczy popatrzeć jak na panelu chłopcy się gonią i pokazują sobie filmiki i leją ze śmiechu. Ich ratujemy ? Flakami przewraca że jednych przeganiają od roboty do roboty a Ci się tam świetnie bawią. Jeden dział a dyscyplina różna.

bordatrice
@Szary

Ciekawe spostrzeżenia ale każdego praca wygląda z daleka pięknie i ładnie, ale pewnie gdybyś trafił na tą okleiniarke to byś tak pośladków nie spinał, a to że ktoś się śmieje w pracy to chyba nic złego o tym nie świadczy ewidentnie musi się im tam dobrze pracować a ciebie to boli bo zaraz na swój wymarzony urlop pójdziesz i nie będziesz miał jak obserwować co się dzieje w okół ciebie. Jeszcze punkciki sobie wpisz za (usunięte przez administratora) Może pod koniec roku jakieś nagrody zgarniesz ????

Super Bohater
@bordatrice

Śmianie nie jest przestępstwem ale gdy my śmiejemy się lub śpiewamy sto lat na pożegnanie budzi się stado...właśnie czego? Szympansów, tarzanów? To zawody, który jest bardziej pierwotny w darciu? Więc jak to jest ? Nie jest zakazem, a nas przedrzeźniacie. Funkcjonuje chyba zasada: co wolno wojewodzie to nie Tobie smro.dzie? Wojewodów jest od groma. Należy im się jedzenie, wysoka premia, dużo czasu wolnego w pracy i najlepiej żeby nikt nie egzekwował jak pracują. Przestrzeganie dyscypliny boli, ale wszystkich obowiązuje to samo rozporządzenie, a dążenie do przestrzegania tego rozporządzenia to podpie..rdalanie. Tak się składa, że to otwarta przestrzeń widoczna z różnych miejsc na hali. Góra, bok, tył. Ale na koniec roku mogę sobie przyznać nagrodę Super Bohater(usunięte przez administratora)Jako nagroda w przyszłym roku potrójna porcja na stołówce i miejsce w strefie VIP. Tak działa Bezpieka.

Xyz

Drogi Panie. To jest wolny kraj więc Pan też może zostać weselnym grajkiem .Tak więc proszę sobie zainwestować jakieś około 250 tys w sprzęt do tego opalać co miesiąc składkę zdrowotną ZUS plus podatek do urzędu skarbowego za dochody w danym miesiącu . Dobierać tak zabawy i repertuar żeby trafić w gusta gości . Nie przesypiać nocy , zostawiać rodzinę w weekend zamiast pędząc z nią czas. Narzekać każdy lubi i potrafi , ale nikt nikomu nie broni założyć swoją działalność i zarabiać jak Panu tak żal (usunięte przez administratora) ściska ... (usunięte przez administratora)

Hans
@Xyz

Może świętego z niego zróbcie. Niech se gra jak chce ale tu w pracy nie jest jeszcze brygadzistą żeby się we wszystko wtrącać. Trochę pokory bo nie masz na tyle wiedzy ani szacunku u ludzi żeby tak szaleć.

Jontek
@Xyz

No dokładnie rodzina jest najważniejsza.... A dla ludzi typu grajek to widocznie pieniądze Taka rzeczywistość (usunięte przez administratora)

Grajek
@Jontek

Ale po co tak się zajeżdżać. Można żyć tylko z grania jeśli tak dobrze idzie. Ale chyba chodzi o omijanie tych składek ZUS za wlasną działalność żeby były niższe. Więc nie pitol pan o braku snu. Twój wybór że masz dwie roboty bo kiwasz urząd skarbowy na niższy ZUS.

Wqwy
@K006

To się przenieś na K115 tam będziesz chodził jak w zegarku robił robił żebyś nie zarobił i na zebraniu dowiesz się nic nowego

Xyz

Kiedy będą podwyżki dajcie te aneksy. Nie oszukujcie ludzi - wszystko poszło do góry a wynagrodzenia są dalej takie same.

Byku

Sama sobie rzuciła papierami jak zobaczyła premie za ten miesiąc

Panna Migotka
@Xyz

Żadnych podwyżek nie będzie i premii rocznej też nie

Latający Po Firmie

Co do K006 (okleiniarka) to tam jest taki jeden pan krzywy który tak bruździ i tego (usunięte przez administratora) trzeba wysiedlić bo tam nigdy nie będzie dobrze , nic nie robii , chodzi w swoich ubraniach z czego Kierownik i Derektor mu na to pozwala i na dodatek donosi na wszystkich i wszystko z takimi ludźmi nieda się pracować , tam już by dawno było wszystko poukładane i pracowało by się dobrze ale ten delikwent z audi a6c6 z milionem różnych części jest nie do zniesienia, a najgorsze jest to że Kierownicto na to przyzwala.......

Pan z okleiniarki
@Latający Po Firmie

Lampy do sedana przód tył za 1500 zł są jak jesteś zainteresowany przyjdź na okleiniarke

@Latający Po Firmie

Donosiciele są nawet na innych działach przyszedł ziomek na 129 też tylko donosi na innych ale teraz w modzie jest donoszenie na innych

K006

Mam takie małe spostrzeżenie może ktoś wreszcie zaintenweniuje co się dzieje na stołówce D 3 na k006 a konkretnie chodzi mi o to że są osoby które systematycznie biorą po dwie porcję bardzo proszę a by kierownik stołówki pani zielińska bardziej co do sztuki wydawać posiłki to może by się skończyło to chamstwo

Łysy
@K006

Biorą bo głodni są nie mają na jedzenie tak jest i na innych działach

DDD
@Łysy

Szkoda tylko, że osoby, które przychodzą na końcu, muszą się prosic o swoją porcję. Żenujące jest chodzenie po całej stołówce i pytanie czy ktoś nie ma przypadkiem za dużo porcji. Żeby człowiek sobie na przerwie w spokoju nie mógł zjeść posiłku.

Irena
@K006

Szanowny Panie. Posiłki wydawane są wg ilości zapisanych w systemie ( czyli wg zamówień Waszych Brygadzistów). Problem ewidentnie wynika z niezdyscyplinowana na Wydziale. Jeżeli mogę doradzić proszę temat drążyć z przełożonym, aż do skutku. Życzę powodzenia i wytrwałości:-)

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. - Wielogłowy

• Jak się pracuje w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 257, z czego 46 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 140 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.