Opinie o Okna Wiśniowski (Grupa Wiśniowski Sp. Z O.O. S.K.A.) w Wielogłowy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. w Wielogłowy

magister

WITAM problem na k006 jakim jest palenie w toaletach i nie tylko wynika z tego ze nowi kierownicy i nowy dyrektor nie reagują na ten problem albo udają ze nic nie widzą nowy dyrektor jest osobą bardzo ambitną i powinien jakoś uporać się z tym

Aha
@magister

To dziwne że biuro może palić, a produkcja już nie.

Xyz
@Aha

Dziwne, że biuro jechało dzisiaj na wycieczkę a podobno cięcia w firmie. Ktoś z produkcji słyszał o tym wyjeździe w ogóle czy była to tajna akcja?

Wyrocznia
@Xyz

Jaka ta wycieczka?

Walio

Skwar jak w piekle przez 9h przy spawaniu a premia ta sama co te nieroby z montażu. Gdzie jest sprawiedliwość? Pytamy kierownika bo majster ma wyrąbane bo w klimie siedzi.

@Walio

Trzeba było się uczyć albo włazić w odbytnicę to byś miał klime

Wyrocznia 2

Może ta wyrocznia od tych sprężyn makro z K006 weźmie się do roboty w końcu, bo jak narazie to tylko ściema i palenie. Wszyscy widzą że masz chęci na zostanie majstrem, ale oby to się nigdy nie spełniło.

k006
@Wyrocznia 2

WYROCZNIA to leser i największy nierób

K006

Informacja ta dla zarządu Wisniowski wiem dobrze ze czytacie te informacje wiec proszę o zwrócenie uwagi na problem który się powtarza notorycznie papierosy t toaletach, zadam jako pracownik godziwych warunków pracy a mianowicie nie można skorzystać z wc gdzie na ponad 70 facetów na wydziale k006 jest jedna toaleta i dwie kabiny w której notorycznie się pali papierosy i są zajmowane przez palaczy nie można skorzystać jak ktoś potrzebuje, nie da się wytrzymać tego smrodu a palić chodzą z linii Panela a zwłaszcza zmiana krzyska i nowego brygadzisty z ubiadu wiadomo powiązania rodzinne pozwalają na palenie w wc, a także pracownicy z okleiniarka gdzie nie maja co robić i chodzą na oglądanie filmów do wc dziennie 15 razy jeden za drugim chodzą wczoraj jeden był 17 razy a jak się stoi za drzwiami wc. To słychać filmy albo gry, i tak się tu pracuje, jeśli firma nic nie zrobi z tym a zwłaszcza bhp Krzysiek lub ten drugi to będę zbierał dowody zdjęcia jak wyglądają wc. Po nich ja nie myśle. Chorować na raka. A nowy dyrektor to porażka przychodzi prowadzi mobing na pracownikach stoi od tej toalety 4 metry z swoim kolegom DJ i nie reaguje na palenie w wc i to jest zarząd firmy.

Dj
@K006

Tak to prawda są panowanie co regularnie co godzinę chodzę na papierosa na koo6 to naprawdę problem

Docent
@K006

Po prostu coś pięknego i nie drogo :)

Kunak
@K006

Najpierw zajmij się robotą podpierdalaczu bo skoro tak wszystko obserwujesz to znaczy że czasu masz sporo. A jak chcesz mieć świeże powietrze w toalecie to sobie tam drzewko posadź. Może być banzai.

Krzysztof
@K006

Wam się w głowach po przewracało ! widzę że myślicie że detektor myśli takimi kategoriami jak Wy . On nie jest od tego żeby zajmować się czy któryś pan siedzi w kiblu czy gra czy pali .On odpowiada za produkcję a co jak co to jak nie przychodzi to źle jak przychodzi jeszcze gorzej ! sami nie wiecie co chcecie . bram jest coraz więcej i chyba nikt nie powie że nie ma poprawy ! . może wcześniej zanim zaczniesz kogoś oczerniać zastanów się nad Sobą . to że zlikwidowali łazienkę to nie wina detektora następnym razem napisz na T.W. i szukaj oparcia w samym szefie jak zobaczy jak pracujesz na pewno się ucieszy .widzę że naprawdę nie masz co robić dlaczego jeśli Ci tak źle nie zgłosisz sytuacji do skrzynki BHP ???czy też nie zadzwonisz

@K006

Może w końcu się wezmą za kopciuchów śmierdzieli

Belzebub
@K006

W poniedziałek słyszałem że ci z okleiniarki grają turniej w Fife w kiblu o 9:20 chyba mają grać

@Belzebub

Koszulki supermena tez są spoko

Belzebub

Ambitne słowa jak na kogoś kto pracuje na #okleiniarka

twojstary
@K006

mam pomysł! zlikwidujcie toalety to nie będzie problemu. btw jak masz czas żeby liczyć kto ile do klopa chodzi to ja nie wiem co ty przez cały dzień robisz (choć się domyślam????). gdzie zapisy na turniej w fife?

Dobromir
@K006

Ewidentnie trzeba komuś normę podnieść skoro ma tyle czasu aby liczyć kto ile razu do toalety chodzi. PS:Chętny na turniej w fifke. Proponuję aby wygrany dostał paczke fajek by miał co palić jak ogląda filmiki w kiblu.

champions league
@twojstary

U panów koło toalety oni tam mają czas żeby liczyć ile razy kto w kiblu był tak że myślę że czas na zapisy te mają chyba że lista już pełna (*_*)

Struś prawnik
@K006

Niech się za robotę wezmą a nie patrza co kto robi i rozmawiają z dziewczyną non stop

@K006

Majsterki też popalają i nie mówię tu o kibelkach ;) jak się kiedyś coś zajara to nic dziwnego jak na halach przykitrani nawet kopcą śmierdziele

Dziewczyna
@Struś prawnik

Panowie, jeśli rozmowy ze mną wzbudzają aż takie emocje to zapraszam na dyskusję w poniedziałek. Może być na temat palenia w toalecie lub o rozgrywkach. Oby tylko na poziomie - nie takim jak tu reprezentujecie. Zobaczymy, kto się wstawi. Zapraszam. Wiecie doskonale, gdzie mnie znaleźć. Pozdrawiam zainteresowanych. A swoją drogą wydaje mi się, że każdy zarządza sam swoim czasem wolnym przed pracą i w czasie przerwy? Coś się zmieniło?

Bardzo spokojna i rzeczowa rozmowa, jedynym - bardzo dużym - mankamentem jest fakt braku jakiegokolwiek kontaktu po jej przeprowadzeniu. Jeżeli na zakończenie pierwszego etapu rekrutacji podaje się informacje, że kontakt będzie do konkretnej daty i później go nie ma to ciężko jest traktować potencjalnego pracodawcę poważnie.

Brak

Leszno

Orientuje się ktoś może czy jest teraz rekrutacja kobiet do pracy na produkcji?

@Ania

Panie są regularnie zatrudniane, również na produkcji, dlatego warto złożyć CV.

nujka

a na produkcji to na jakie stanowisko może się zatrudnić kobieta?

nujka

są jakieś takie wybrane dla kobiet czy coś?

@nujka

Nie ma miejsc pracy specjalnie przystosowanych dla kobiet więc składać można na dowolne stanowisko. Problemem może być jedynie ciężar takiej pracy, dlatego kobiety najczęściej pracują przy lżejszych pracach takich jak kontrola, czyszczenie, pakowanie, obsługa CNC, uszczelkowanie, malowanie elementów itp. Przy czym "lżejsza" nie znaczy lekka.

jasne, rozumiem

dziękuję batrdzo za odpowiedź

bardzo*

dużo kobiet tu pracuje?

@fendi

Wiesz co, no podejrzewam, że nikt takich statystyk nie prowadzi

@fendi

Przynajmniej ja nie liczyłem...ale może ktoś ma takie hobby

@fendi

W każdym razie odosobniona nie będziesz ;)

@Delo

nie miałam na myśli statystyk

@Delo

o to mi chodziło właśnie

Kaka

i można się załapać na takie prace bez doświadczenia?

com
@Kaka

jak poczytasz oferty pracy to się dowiesz zapewne czy na to co cie interesuje można bez doświadczenia się dostać

Xxx

Chciałbym pozdrowić dwóch panów z k002 którzy w toalecie koło ocynkowni galwanicznej bardzo głośno rozmawiali w dwóch jednej kabinie panowie mieli 160 cm wzrost jeden miał brodę a drugi włosy na żelu pozdrawiam

nukko

Jak tu wam się pracuje? Bo zastanawiam się nad aplikacją

Jest stabilność?

Stawiają na rozwój?

@nukko

mi się dobrze pracuje. nie narzekam. jak się zastanawiasz, to myślę, że warto spróbować

@nukko

Tak, firma ma stabilną sytuację

@nukko

Jeżeli tylko chcesz się rozwijać, to nikt tej możliwości blokował nie będzie

@nukko

A jakie stanowisko rozważasz?

@Pako

Okej, to pewnie spróbuję się tutaj dostać w takim razie, bo całkiem spoko to wygląda.

@nukko

próbuj, próbuj, sam zobaczysz jak jest

Janos

niektórych tu chyba zazdrość zjada

Janos

za to ty wyzywając innych w taki sposób, to dopiero pokazujesz wysoki poziom, nie ma co.

mośka

Jakie języki obce są wymagane w firmie?

oprócz angielskiego jakby co

bo to taka podstawa

@mośka

Polski głównie i Ukraiński też mile widziany

Zależy od stanowiska zapewne

@mośka

Więc napisz może o jakie ci chodzi

Tia, bo polski to język obcy...

mośka

i bierz tu na serio takie odpowiedzi...

@33

jakieś związane z kontaktem z klientami najlepiej

ටොම්
@mośka

Przyda się francuski lub niemiecki, ewentualnie włoski. Działy są przypisane do konkretnego kraju Europy, Ewentualnie handel krajowy gdzie przyda się faktycznie polski, który dla większości rodaków jest jak najbardziej "obcym" językiem.

@ටොම්

dużo osób pracuje w takich działach?

tenf

myślę, że po kilka

ටොම්
@mośka

Około 10 do 20 osób na dział.

Francuski

Zależy czy chcesz szybko awansować. Jeśli tak to dużo francuskiego

Angielski, niemiecki, słowacki,czeski

mośka

dobra, dzięki już wiem wszystko, znalazłam dla siebie miejsce i aplikowałam

@mośka

udało się? miałaś rozmowę?

Dostała ostatnio jakaś kobieta telefon ,w sprawie rozmowy rekrutacyjnej na produkcję ? Wysłałam CV miesiąc temu ale nadal cisza

lara

no z reguły jest tak, że sobie firmy zastrzegają kontakt z wybranymi kandydatami, więc no nie mają obowiązku dzwonić.

Hehe

Mogłeś sam wystartować na dyrektora ciekawe czy by cię przyjęli ? Pewnie nie bo lepiej komuś tu (usunięte przez administratora) obrabiać niż powiedzieć prosto w oczy żal pl . A nowy dyrektor robi co do niego należy

W tej firmie nie ma ludzi niezastapionych. ciekawe gdzie jej będzie lepiej.

nuta

Czy firma oferuje pracownikom szkolenia? Jakie są możliwości rozwoju?

@nuta

Wszystko zależy od kierownika. Ale tak są kursy i szkolenia

nuta

W sensie, że kierownik proponuje komuś wykonanie szkoleń?

Abc
@nuta

Mało który kierownik w tej firmie sam z siebie zaproponuje Ci szkolenie. Jeśli Ci zależy, raczej Ty zgłaszasz propozycje szkolenia, które Cię interesuje kierownikowi, ale przeważnie nie ma środków na finansowanie takiego kursu. Brak finansowania ma za zadanie ostudzić Twoje zapędy do rozwoju.

Lolo
@Abc

Kasa na szkolenia jest.... Jeśli ktoś mówi ci ze nie ma to znaczy że blokuje Ci ścieżkę kariery i że sprawdzasz się na danym stanowisku. To co prawda jest straszne bo jesteś uziemiony do póki nie zmienisz firmy

@Abc

Ja raz poszedłem do kierownika przemilczę którego bo chciałem zrobić sobie kurs. Powiedział że mogę, on nie widzi przeszkód ale jak sobie za niego zapłacę. To jest właśnie podejście do szkoleń w firmie Wiśniowski.

Były dyrektor

Chciał bym pozdrowić bar mleczny wydział ko15 malarnia ????... będzie mi brakować tych pysznych posiłków ????

Nuck

Będzie roczna czy nie będzie? Pewnie nie, bo „podwyżki” i stołówka za 250 haha ha

@Nuck

Tak będzie. 1 czerwca

sekwoj
@Nuck

Co cię tak bawi? Nawet nie wiesz, a już siejesz ferment

Artur

Witam może ktoś coś powiedzieć na temat pracy w charakterze kierowcy na międzynarodówce jak wyglada ? Ktoś coś ? Z góry dziękuje

Putin
@Artur

Przygotuj się na ekstremalne doznania. rozładunki od 1-17 średnio 8 miejsc to nic dziwnego. Dostawy pod dom to też norma. Skaczesz jak małpa i dziennie otwierasz kilka razy naczepę z lewej lub prawej strony. Jesteś magazynierem, tragarzem, kurierem jednocześnie. Duża część odbiorców nie ma wózka widłowego i stały tekst słyszysz "pomożesz?". Wjeżdżanie na ograniczenia tonażowe to też norma w razie mandatu firma nie da złotówki ich nie obchodzi to że ich klient nie ma firmy tylko dorabia po godzinach i kupuje jedną bramę w miesiącu. Po rozładunku czeka cię sprzątanie naczepy składanie konic i przygotowanie się do załadunku spedycji lub materiałów do produkcji. Jedyny plus to wszystkie weekendy w domu o ile weekend uznasz czas w piątek wieczorem po załadunku do niedzieli 13 i jedziesz w świat.

Wyrocznia.

A to że Łukasz został dyrektorem to bardzo dobrze jest dużo lepszy niż Dawidek który zamiast zająć się produkcją zajął się donoszeniem na swoich ludzi itd bardzo zły człowiek nowy dyrektor zawsze skupiał się na produkcji na zadaniach i żeby harmonogram był zawsze zrealizowany panie Dawidzie trzeba trochę zrozumienia i pokory żeby na danym stanowisku się znajdować ludzie nie maszyny żyją oddychają czuja mają rodziny problemy itd trochę szacunku ale życie doswiadcza takich ludzi życzę powodzenia i wyciągniecia lekcji.

Co to za (usunięte przez administratora)wymyślił że na jednym dziale z umowami nie na stałe podwyżek nie dostali a na innych dostali. Takie coś podchodzi pod dyskryminacje i stalking. Gdzie jest zarząd że na takie coś pozwala, a o sumieniu już nie wspomnę.

stalker

Czy ty w ogóle wiesz co to jest stalking? Jeśli nie to poczytaj... BTW nie używaj słów których nie rozumiesz...

K006

Tu dopiero jest dyskryminacja gdzie stary pracownik z wiedzą o robocie ma gorszą stawkę godzinową niż taki co przychodzi świeży z marszu zielony nie wie nic zero odpowiedzialnośc rozeznania w temacie i on na start ma stawkę wyższą na od takiego co potrafi wiele. Może trzeba się zwolnić i przyjąć na nowo i poudawać niedorajde dobre i co parę tygodni ochronki a i lepiej zapłacą boś nowy .

ringo

Jak wyglądają rozmowy rekrutacyjne?

konti
@ringo

przychodzisz, rozmawiasz, opowiadasz o doświadczeniu i chyba niewiele więcej, ale trudno się tak ogólnie odnieść do każdego stanowiska

@konti

Taki ogólny standard chyba jest, tak mi się wydawało

@konti

A jeszcze tak nie mam wybranego stanowiska to zapytałem ogólniej, żeby się zorientować

konti
@ringo

a, no to ciężko w takim wypadku powiedzieć cokolwiek więcej, bo wróżyć z fusów nie będziemy

Laki

Jestem tu od niedawna, zostawiam coś po sobie, jeżeli są tu osoby, które się zastanawiają nad podjęciem pracy. Pracuje się ogólnie całkiem nieźle. Z ludźmi zgrzytów nie mam, ja ogólnie trzymam się z daleka od takich rzeczy i każdemu to polecam. Jak się robi swoje, to jest spoko. Wdrożyłem się dość szybko, bez większych problemów. Jak popracuje dłużej to jeszcze coś dodam, zobaczymy czy sytuacja się zmieni, czy nadal będzie tak jak obecnie.

@Laki

Miales na start cis więcej niż najniższa ?

Kamik
@Nowy

jakie stanowisko? tak mniej więcej bo też się chcę zatrudnić tutaj

@Nowy

Na pieniądze nie narzekam jeśli o to ci chodzi, też chyba logiczne.

@Kamik

Na lakierni, nie wiem czy to cię jeszcze interesuje ale jak coś to pytaj.

@Laki

Miales na start więcej niż najniższa ?

@Nowy

startujesz tutaj może na produkcje?

@Nowy

chodzi mi o to czy może już wysyłałeś papiery i wiesz czy te ogłoszenia na stronie są aktualne??

Rycerz
@jerzyk

Bez powodu na stronie się nie pojawiły - to na pewno. Plus masz na pracuju z datą dodania, zajrzyj też tam, wtedy będziesz mieć pewność, czy aktualne czy nie

rhye
@jerzyk

Wertuj, sprawdzaj i składaj. Jak będzie się zgadzało to się zainteresują

i jak, wysłałeś papiery?

Nodi
@kolorado

Raczej wątpię, że po takim czasie tu wejdzie i odpowie

@Nodi

jeśli się dostał to jest szansa

@kolorado

tak, pracuje. na razie głównie wdrożenie, ale póki co jest spoko. dam update jak popracuję dłużej, bo na razie to nie ma co oceniać

@jerzyk

o to fajnie, ja tak tylko z ciekawości spytałem

A czy wie ktoś może kiedy będą podwyżki(usunięte przez administratora) Mam nadzieję ze te podwyżki będą na poziomie i firma się nie ośmieszy i nie da nędznych groszy. Myślę ze co najmniej 2 zł na godzinę? I tak to jest marnie patrząc na tę drożyznę która panuje .

P
@pracownik

Średnio podwyżki 2 zł tylko

Gruby Dżej Dżej ze wsi
@P

Wiecie Coś czy będzie premia roczna ? Jedni mówią że będzie inni że nie

Xyz
@Gruby Dżej Dżej ze wsi

Co roku ta sama gadka że nie będzie a wy łykacie wszystko jak pelikany

K064

Z zewnątrz duża nowoczesna firma, w środku wygląda to dużo gorzej. Praca na K064 opiera się głównie na dźwiganiu i robieniu kilometrów (20km dziennie to norma) ,dźwiganiu ciężarów do których nie powinno się nawet podchodzić (Bhp). Przymusowe nadgodziny prawie codziennie, 40 nadgodzin +2 soboty to w sezonie norma.Polecam ludziom którzy za kilka lat chcą chodzić pokrzywieni i garbaci ,zarobki max 4100.

@K064

To się zwolnij jak ciebie plecy tak bolą i szukaj roboty leżącej za 4100

Wiele bym oddał za taką płacę , nawet kosztem ciężkiej pracy. Od 3 miesięcy usiłuje się dostać do pracy do was i nadal nic z tego.

M
@Kandydat

To mało roboty gdzie indziej że 3 miesiące już czekasz na tą?

@M

Wszędzie dostaje się 2500 zł

Pracownik produkcji
@Kandydat

Jeżeli naprawdę Ci zależy, to składaj ponownie papiery. Nowy sezon się zaczyna. Zamówień coraz więcej, to i ludzi będą przyjmować. A firma naprawdę warta polecenia. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

@K064

To prawda. Niby nowa technologia a wszędzie (usunięte przez administratora) i wszystko zrobione na pokaz. A pracownicy pracują na pseudo stanowiskach pracy. To co się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. - Wielogłowy

• Jak się pracuje w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 369.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 260, z czego 48 to opinie pozytywne, 70 to opinie negatywne, a 142 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.