Opinie o Futuro Finance Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Futuro Finance Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Futuro Finance Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa sprzętu biurowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Futuro Finance Sp. z o.o. w Wrocław

LS

Ile czasu po wysłaniu aplikacji czeka się na odpowiedź?

@LS

Po przesłaniu CV wszyscy aplikujący otrzymują na adres mailowy informację, że dział HR będzie kontaktował się z wybranymi Kandydatami w celu ustalenia kolejnych etapów rekrutacji. Jeżeli profil Kandydata jest zbieżny z oczekiwanym na oferowanym stanowisku kontaktujemy się telefonicznie w celu umówienia spotkania.

kandydatka-Ania92
@Futuro Finance Sp. z o.o.

Dzień dobry, Przeprowadzam się do Wrocławia na koniec kwietnia. Czy będą państwo jeszcze rekrutować na stanowisko Doradcy?

@kandydatka-Ania92

Tak, zachęcamy do aplikowania przez nasz portal rekrutacyjny www.worklevelup.pl lub przesłania CV na adres rekrutacja@futurofinance.pl.

Mateusz Grzesiak

Praca bardzo średnia. Przełożony uczył mnie jak ładnie kłamstwa ubierać w słowa. Wmawianie ludziom, że jak mają problem i wezmą ofertę Futuro (mało atrakcyjną dla klienta, po prostu czasem nie mają wyjścia) to będą mogli spać spokojnie w nocy. To jest czysta totalnie nieetyczna manipulacja. Atmosfera też jest średnia, przynajmniej była dla mnie, ludzie którzy myślą że są królami świata, bo się ładnie ubierają do pracy i chodzą na Grzesiaka, przez co sztuczność pała od nich na kilometr. Widać, że niektórzy mowy ciała uczyli się na pałe z YouTube’a. Wprawne oko na pewno to wychwyci. Jeżeli ktoś lubi taką atmosfere to na pewno mu się spodoba. Wynagordzenia były na czas, ale to tyle z plusów. Nie ma tam przyszłości. Zmieniłem pracę i teraz jest niebo w porównaniu ze sztuczną ziemią tam. Mam normalny zespół, inteligentny, naturalny i przede wszystkim atmosfera jest nie do porównania, bez żartów na poziomie gimnazjum. Pozdrawia były pracownik.

Mariano Italiano

Cześć, jak to jest z tą wyższą podstawą? Mam 6 letnie doświadczenie w sprzedaży, niekoniecznie w finansach, ale wiadomo, sprzedaż to sprzedaż (uogólniając). Doceniają doświadczenie, wyższa podstawa jest możliwa, czy to bajka i zarabia sie tylko na premiach? Pozdrawiam

@Mariano Italiano

Potwierdzamy, że aktualnie na stanowisku Doradcy Klienta gwarantujemy stałe wynagrodzenie podstawowe do 3 500 zł brutto (zależne od posiadanych kompetencji oraz dotychczasowego doświadczenia zawodowego), a także nieograniczony system prowizyjny. Zapraszamy na rozmowę, z chęcią opowiemy więcej o korzyściach współpracy z Futuro Finance!

Zbigniew
@Mariano Italiano

Hej, To sciema. Mam 8 letnie doświadczenie w bankowości i zaproponowali mi najniższą krajową ????????????????????????????

PracownikFF-Ola
@Zbigniew

Zbigniewie, od kilku miesięcy nikt w Futuro nie ma takiej podstawy. Zmieniły się warunki. Może to jakaś stara rekrutacja.

@PracownikFF-Ola

Potwierdzamy. Wszystkie osoby zainteresowane rekrutacją do Futuro Finance zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy na www.futurofinance.pl

Judyta

Jest szansa na wyższą podstawę niż 3500 brutto? Rozumiem na rękę ale brutto to trochę mało....

@Judyta

Zgodnie z informacją zamieszczoną w ofercie pracy, na wynagrodzenie Doradcy składa się stała podstawa wynagrodzenia do 3 500 zł brutto + nieograniczony system prowizyjny. Zapraszamy do aplikowania.

kiedyś byłem na rozmowie
@Judyta

Jeszcze nie tak dawno kierownicy mieli takie podstawy więc o czymś to świadczy ...

Doradca Finansowy

Rozmawiał ze mną Dyrektor Zarządzający. Ogólne wrażenie OK, z mocnym naciskiem na wzbudzenie w Kandydacie przekonania, że to call center i łapanie klientów, a może nawet praca na chwilę, bo ludzie bardzo rotują. Pan Dyrektor chciał, by rekrutacja wyglądała bardzo poważnie i ustalono, że będzie drugi etap rekrutacji. II etap polegał na pytaniu "Czy przyjmujesz naszą ofertę?". To co mnie bardzo zastanowiło to nazywanie premii prowizją. Wg przepisów od prowizji jest odciągany podatek i składki ZUS, dzięki czemu masz to liczone do emerytury, macierzyńskiego, do wynagrodzenia urlopowego. Tymczasem jest to premia, z której nie ma się żadnych korzyści w przyszłości i ludzie są zaskoczeni.

Bardzo ogólne pytania, które nawet nie weryfikowały moich umiejętności miękkich, które są niezbędne do tego rodzaju pracy. Pytanie "co wiesz o naszej firmie? Dlaczego chcesz pracować w branży finansowej" Takie banały.

LS

Witam. Czy firma prowadzi obecnie rekrutacje? Aplikowałem kilka dni temu na stanowisko ‚Doradca Klienta’ i do tej pory nie dostałem żadnej odpowiedzi. Czy ktoś, kto aplikował, może napisać ile czasu czekał na informację zwrotną?

Głodny Wilk

Spoko praca, godziny przystępne (9-17), W centrum miasta, lokalizacja prestiżowa i najwazniejsze: Hajs się zgadza $$$ :) Umiejętności sprzedażowe mają tu na piekielnie wysokim poziomie. Bez kitu uczą tego, że cena przy sprzedaży nie gra roli. Zaje*&ście rozwoje. Nie w kazdym zespole, ale u mnie kierownik też ciśnie sprzedaż i jak ja cisne a mi nie idzie, to nagradza tematami, na których zarabiam.

www
@Głodny Wilk

potwierdzam!

kandydat-1
@Głodny Wilk

Wiesz może czy będą rekrutować po nowym roku? Będę wtedy szukać nowej pracy i byłbym zainteresowany.

@kandydat-1

Pewnie będą. Zadzwoń i zapytaj ;)

Jason z Power Rangers

Pracodawca rzetelny, wypłata zawsze na czas, premie ultra wysokie (nie tylko najlepsi - 10 000 i więcej). Minusem jest to, że to sprzedaż, więc stres i niepewność do momentu wypłacenia Klientowi kredytu. Kierownicy bardzo pomocni w dopinaniu sprzedaży, więdzą gdzie i jak nacisnąć :) Mi to pasi.

Marlena
@Jason z Power Rangers

Jason dzięki za informacje, właśnie zastanawiałam się nad aplikowaniem do was ;-) CV już wysłałam!

dsag
@Jason z Power Rangers

Potwierdzam!

CorroCorro

Cześć, pracowałem w Futuro Finance na stanowisku doradcy. Cóż mogę o tej firmie napisać... Może zacznę od początku. Po przejściu przez drugi etap rekrutacji podpisałem umowę o pracę na czas określony (3 miesiące) oraz zostałem zaproszony na szkolenie (3 dni) przygotowujące do pracy na stanowisku doradcy finansowego. Materiału sporo, szczególnie jak dla osoby nowej w świecie finansów, ale dzięki profesjonalnej kadrze szkoleniowej nie było problemu w jego przyswojeniu. Dostajecie potem miesiąc czasu na jego "przerobienie" i w pracy (około godziny przed końcem pracy - zależy od kierownika i departamentu) i w domu, czego końcowym efektem będzie egzamin z całego materiału w elektronicznym systemie szkoleniowym Kogidu (nie ma co się martwić samym egzaminem, na pewno jeden ze starszych stażem doradców lub kierownik da Ci gotowe odpowiedzi z systemu, kwestia nauczenia się "na blachę" lub jeżeli jesteś wzrokowcem zapamiętanie pozycji poprawnych odpowiedzi względem początku pytania, chociaż niekiedy są one podchwytliwe). Piszesz dwa próbne testy, które wysyłasz do sprawdzenia, po czym umawiacie się (z kierownikiem lub dyrektorem) na test końcowy. Z tego, co słyszałem od innych czas pisania testu jest różny. Jedni pisali go cały dzień (!), inni dwie godziny, ale moim zdaniem półtorej godziny jest optymalnym czasem do jego napisania, jeśli jesteś przygotowany i nie ściągasz. Wiecie, kilka godzin na odpowiedzenie na około 220 pytań (w tym kilka otwartych) to dużo za dużo. Kilka osób tutaj pisało, że jest to jedno wielkie call center. To prawda, ale przecież nikt z obecnych pracowników nie da Ci swojej bazy klientów, z której będziesz korzystał. Poza tym, jak sam pozyskasz klienta, a potem sprzedasz mu ofertę to lepiej to "smakuje". Trzy razy dziennie wysyłasz raporty z czasu Twoich połączeń, co dla mnie nie było wielkim problemem, gdyż pracodawca przecież Ci nie płaci za samo siedzenie przy stanowisku pracy. W moim departamencie było przyjęte około 2h połączeń dziennie, ale wiadomo, różnie z tym było, szczególnie na początku nie masz po co się martwić, nikt z batem nie stoi za plecami, jeżeli jesteś pracowity, kierownik z dyrektorem to widzą i na pewno to docenią. Co do pozyskiwania klientów - początki są trudne. Nie zniechęcaj się po pierwszym, drugim, dziesiątym "Nie" od klienta - zaprocentuje to w przyszłości. Jeżeli chodzi o atmosferę w pracy, to jedynie mogę potwierdzić poprzednie opinie, że jest ok. Nikt nie chodzi z głową w chmurach, każdy chętnie pomoże, nawet z najbardziej błahym pytaniem, a ja tych pytań zadawałem sporo, także wiem, co mówię. Pracują głownie osoby młode, po dwadzieścia parę lat, także zawsze znajdzie się temat do rozmowy. O samym toku pracy doradcy nie będę pisał, każdy ma swój indywidualny styl. Firma zaczęła stawiać ostatnio na osoby z doświadczeniem w branży, nie wiem jak jest obecnie, chodzi mi o to czy osoby bez doświadczenia też mają szansę na pracę, ale jak zaczarujecie Panie z HRu to pewnie tak. Nastąpiły również podwyżki pensji (w związku z rekrutacją osób z doświadczeniem), ale złotych gór nie ma. Ja pracowałem za 1500zł "na rękę", nie wiem ile proponują teraz. Co prawda możliwości prowizyjne są nieograniczone, można zarobić bardzo dużo, jednak często pomimo włożonej ciężkiej pracy w klienta, temat się wysypuje z różnych powodów, często nie zależnych od nas. Taki biznes. Lokalizacja ok, budynek OVO obok Galerii Dominikańskiej, także dojazd z każdej części Wrocławia raczej przystępny. Jeśli macie jakieś pytania, co jakiś czas będę tu zaglądał i miarę możliwości będę na nie odpowiadał.

Paula

Pracowałam w tej firmie prawie rok, w tym okresie bardzo dużo się zmieniło. Co zdążyłam zauważyć to fakt że zdobycie tam prowizji często jest szczęściem, mnóstwo odmów oraz braku zdolności klientów ponieważ ludzie podejmujący się współpracy z pośrednictwem kredytowym często nie mają innej możliwości z powodu ich sytuacji finansowej. Pomagają także spłacać ZUS i US, za to super brawa i tutaj widzę że ta firma zaczyna się nastawiać na ten produkt ponieważ kredyty już idą słabiej. Ludzie w futuro i atmosfera jest naprawdę fajna, to mnie tam trzymało kiedy nie miała zrealizowanego planu i dostawałam tylko podstawę... Jeżeli chodzi o zespoły i kierowników są u niektórych widoczne niekompetencję w prowadzeniu zespołu, fakt można być super sprzedawcą ale jak już dostajesz zespół i jesteś kierownikiem można tego nieogarniać. Traci na tym każdy doradca który nie otrzyma 100% pomocy od kierownika. Dużo nauczyłam się przez ten czas w futuro ale powinnam złożyć wypowiedzenie znacznie wcześniej. Są ludzie "urodzeni w czepku" z planem co miesiąc ale wiele osób siedzi tam za podstawę... Jeżeli masz odłożony hajs na klika msc to śmiało próbuj aczkolwiek nic tam na tacy nie zostanie podane...

Pozostanę Anonimowy
@Paula

W czepku? Nie rob sobie żartów. Tylko konsekwentna praca można realizować miesiąc w miesiąc wyniki. Na caly proces pozyskania i skredytowania klienta znajduje się jego znalezienie, pozyskanie dokumentów, spotkanie, odmowa lub pozytywna decyzja z banków i sprzedanie produktu co wymaga ustalenia strategi i bywa stresujące. To nie jest sprzedaż bielizny przy dworcu swiebodzkim, produktem są ogromne kwoty finansowe. Ale co Ty możesz o tym wiedzieć jak nie robiłaś wyników?

Pozdrawiam
@Pozostanę Anonimowy

Co ja mogę o tym wiedzieć? Przeszłam przez znalezienie klienta, pozyskanie dokumentów, spotkania i ustalanie strategii niejednokrotnie. Raz wszystko zakończyło się sukcesem a za drugim razem temat wysypywał się przez właśnie decyzje banku. Jak już wspominałam, pracowałam tam prawie rok czyli raczej do sprzedaży bielizny na świebodzkim nie można tego porównać. Niestety praca w takiej branży może być niewdzięczna, nie wypowiadam się tutaj żeby pogrążać, piszę jak jest żeby następni aplikując do Futuro mieli pojęcie na co się szykują :)

Toja
@Paula

Co Ty piszesz??? Uważasz, że sprzedaż to kwestia szczęścia? Fakt. Trzeba było się nie męczyć i szukać szczęścia gdzie indziej. W Ff się pracuje na wyniki:)

Dj
@Toja

Ilu tu apologetów firmy;)

Judyta

a szukają teraz może we Wrocławiu Kierownika Zespołu?? pozdrawiam

Karola

a jak tam wyglądają premie? Ile wyrabia średni pracownik, są one realne czy raczej abstrakcja. Proszę o szczerą odpowiedź,

tak
@Karola

Wszystko zalezy od ciebie ile zarobisz

Karola
@tak

Ale w zespole większość wyrabia premie czy nie? Jestem osobą zaangażowaną, nie obijam się w pracy, ale wole się upewnić czy kasa jest realna czy nie

Potwierdzamy, że aktualnie na stanowisku Doradcy Klienta gwarantujemy stałe wynagrodzenie podstawowe do 3 500 zł brutto (zależne od posiadanych kompetencji oraz dotychczasowego doświadczenia zawodowego), a także nieograniczony system prowizyjny. Zapraszamy do aplikowania: rekrutacja@futurofinance.pl

xyyyz
@Futuro Finance Sp. z o.o.

byłem na rozmowie potwierdzam

Pamiętaj, że wynagrodzenie, o którym mówisz, jest zależne od Twojego wcześniejszego doświadczenia i kompetencji, więc nie wszyscy mają szansę na taką podstawę.

Ass-ia

Potwierdzam atmosfera jest super, niedawno dołaczyłam do zespołu i na prawdę na ten moment czuje sie jakbym pracowałą tu już 10 lat. Ludzie są mega, otwarci i pomocni. Nie mogę doczekać się na pierwsze spotkanie z klientem - to już jutro!! Będzie $$$ :D

sii
@Ass-ia

Luidzi

Może ktoś wie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś dobre rady przed rozmową?

@Luidzi

Witaj @Luidzi, obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska: Kierownik Zespołu Sprzedażowego oraz Doradca Klienta. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej: https://www.worklevelup.pl/pl/oferty-pracy Dobre rady? Nie zapomnij o pozytywnym nastawieniu i uśmiechu! Wszystkim Kandydatom staramy się zapewnić przyjemną atmosferę podczas spotkania. Zależy nam na otwartej rozmowie, podczas której będziemy mieć okazję wzajemnie się poznać.

Maja

@były pracownik, jeśli Twój komentarz został usunięty to tylko dlatego, że był niezgodny z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin Nikt nie usuwa komentarzy bez powodu. Wszystkie komentarze są akceptowane - zarówno pozytywne jak i negatywne, ale muszą być zgodne z regulaminem.

Maja

@Głodny Wilk, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Futuro Finance. Czy możesz napisać coś więcej na temat atmosfery panującej pomiędzy kadrą pracowniczą w tym miejscu pracy? Jak ocenisz współpracę pomiędzy pracownikami? Można liczyć na pomoc doświadczonych kolegów i koleżanek? Napisz proszę coś na ten temat.

@Maja

Atmosfera moim zdaniem jest na bardzo wysokim poziomie. Jest po prostu normalnie, tak jak chciałabyś aby było. Na każdym szczeblu. Na pomoc możesz liczyć zawsze, kolegów, koleżanek, kierowników, dyrektorów etc. Zachęcam, sprawdź.

kamil

Dzień dobry, ja mam pytanie- czy wdrożenie osób z i bez doświadczenia wygląda tak samo? Jak wyglądają możliwości awansu na kierownika zespołu?- czy ktoś ma taką wiedzę i chciałby się podzielić?

@kamil

Kamil,w Futuro przykładamy szczególną wagę do etapu wdrożenia. Wszyscy Pracownicy przechodzą szkolenie wstępne, które koncentruje się zarówno na części teoretycznej jak i praktycznej. Po więcej szczegółów na temat możliwości rozwoju w Futuro Finance zapraszamy do kontaktu z działem HR: rekrutacja@futurofinance.pl

Refelksyjna

Ludzie, Abstrahuje od wszystkich za i przeciw, które piszecie o firmie. Każdy ma prawo wypowiedzi, w końcu żyjemy w wolnym kraju. Mogę Wam powiedzieć swoją refleksję, ale nie na temat FF, ale pracy w ogóle. Jeśli ktoś z Was interesuje się biznesem, czyta książki o ludziach, którzy stworzyli swoje własne firmy lub o ludziach, którzy poprzez swoją pracę zawodową zaszli daleko w strukturach firm to wiedzielibyście, że niezależnie od tego jaką pracę wykonujecie czy jesteście pracownikami FF, czy pracujecie na kasie w Biedronce, czy w sklepie obuwniczym czy na recepcji - wszędzie, ale to wszędzie trzeba po prostu pracować ! oczywiście najłatwiej przychodzi nam wyciąganie minusów, krytykowanie, bo to nic nas nie kosztuje. Ale ilu z Was tutaj piszących odważyłoby się założyć firmę i dać pracę ludziom ?!! Potrafilibyście wziąć na siebie zobowiązania, odpowiedzialność za ludzi, wiedząc, że mają rodziny, kredyty .. ? Pamiętajcie też, że wielu z Was, którzy tu piszą w gruncie rzeczy nie ma czystych intencji i nie jesteście też w 100 % uczciwy do pracodawcy - takie są niestety realia jeśli chodzi o pracowników. Pracodawca zatrudniając Was daje Wam duży kredyt zaufania - szkoli Cię, daje Ci wiedzę i narzędzia,inwestuje w Twój rozwój, motywuje się i zachęca do osiągania ponad przeciętnych wyników - ale dlaczego traktuje przy tym surowo, bo życie pokazuje, że pracownik sam z siebie nie jest skłonny do takiej postawy (zdarzają się pojedyncze jednostki, które potrafią pracować samodzielnie - i tak pracownik to skarb). Twój los zależy od Ciebie - jeśli nie zmienicie podejścia to będzie właśnie takimi wiecznymi narzekaczami: chciałabym zarabiać mnóstwo, ale w sumie nie chce mi się angażować. I w ten sposób tworzy się fala hejtu i nienawiści na tych, którzy mają na tyle determinacji, samodyscypliny, kompetencji i chęci, że potrafią osiągać swoje cele. Wasza praca to jest Wasza inwestycja, jeśli nie włożysz w nią wysiłku na początku jej tworzenia, to nie ma szans, żeby przyniosła Ci zysk w przyszłości. To jak liczenie oczekiwanej stopy zwrotu ;) Pozdrawiam Was !! :)

J.
@Refelksyjna

Prawda:-)

Maja

W chwili obecnej firma Futuro Finance poszukuje pracownika na wolne stanowisko doradcy klienta. https://www.futurofinance.pl/pl/rekrutacja Czy ktoś z Was ma zamiar aplikować na powyższe stanowisko? Może są tutaj osoby, które pracowały bądź pracują na tym stanowisku i mogą wypowiedzieć się na temat ewentualnych zadań i warunków pracy jakie oferuje pracodawca? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

Ekspert

Szukanie pracy nie jest prostym zadaniem, ale też nie tak skomplikowanym, jakby się mogło wydawać. Szukający zatrudnienia bardzo często zastanawiają się, dlaczego nikt nie zaprasza ich na rozmowy rekrutacyjne, skoro wysyłają dziesiątki, a nawet setki aplikacji. A kiedy wreszcie ktoś się do nich odezwie, dziwią się, że jest to jest ich pierwszy i ostatni kontakt z daną firmą. Dlaczego tak się dzieje? Jak rozpocząć szukanie pracy? A w zasadzie, jak tego nie robić? Do napisania tego artykułu, skłoniła mnie wiadomość od jednej z niedoszłych kandydatek w odpowiedzi na ogłoszenie o poszukiwaniu osoby na staż. Po wstępnej selekcji aplikacji postanowiliśmy zaprosić szukającą zatrudnienia Panią na rozmowę. Kandydatka chyba jednak przemyślała swoją decyzję, ponieważ tego samego dnia wysłała mi maila z odmową. Jaśnie Pani była zbulwersowana faktem, iż ktoś śmiał zaoferować jej staż. Nie omieszkała również udzielić mi kilku rad dotyczących procesu rekrutacji, zatrudniania i traktowania pracowników. Zapytała, jak to ona biedna ma żyć za pensję ze stażu, opłacić studia, paliwo na dojazd do pracy oraz swoje pasje itd.? Pomijam fakt, że sama wysłała swoją aplikację na staż, mając świadomość (mam nadzieję), czym taki staż jest. Nie byłem dłużny i także pokusiłem się o udzielenie Jaśnie Pani kilku rad o tym, jak wygląda życie i szukanie pracy. Zadałem jej parę pytań i przesłałem „mały elaborat”. Mam nadzieję, że przeżyła, bo do tej pory ani widu, ani słychu. :) 11 krytycznych błędów, jakie popełniasz w poszukiwaniu pracy Nie będę przytaczał tutaj całej treści tej korespondencji, jednak pokierowany impulsem owej sytuacji, postanowiłem spisać najczęściej popełniane błędy utrudniające poszukiwanie pracy. Może ich analiza, przyda się i Tobie, kiedy zdecydujesz się na szukanie pracy marzeń, albo będziesz chciał podzielić się nimi z osobami szukającymi zatrudnienia. Nie jestem doradcą zawodowym ani zawodowym rekruterem. To moje przemyślenia i obserwacje na podstawie doświadczeń, jako osoby zarówno szukającej pracy, jak i przede wszystkim osoby poszukującej wartościowych pracowników i mającej na swoim koncie dziesiątki procesów rekrutacyjnych. (Opis wszystkich błędów znajdziesz w pełnym artykule na moim blogu trenerskim) 1. Szukasz pracy dopiero wtedy, kiedy ją stracisz 2. Szukasz pasywnie (żeby nie powiedzieć leniwie) 3. Nie masz wyznaczonego celu i wysyłasz swoje CV, gdzie popadnie 4. Nie ma Cię tam, gdzie są osoby, które szukają pracowników 5. Jesteś za mało aktywny w poszukiwaniu pracy 6. Wysyłasz standardowe CV, oczekując niestandardowych warunków zatrudnienia 7. Przychodzisz na rozmowę rekrutacyjną nieprzygotowany 8. Nie czuć, że jesteś szukającym zatrudnienia i że zależy Ci na tej pracy 9. Napalasz się za mocno na daną pracę 10. Brakuje Ci pewności siebie. Nie potrafisz się sprzedać. 11. Koncentrujesz się za mocno na sobie, zamiast na pracodawcy Czas na aktywne i efektywne szukanie pracy! Aby znaleźć dobrą pracę i nie klepać biedy, rozsyłanie swojego CV w odpowiedzi na ogłoszenia, już dzisiaj nie wystarczy. Tak samo, jak nie wystarczy dobrze wykonywać swoich obowiązków. To Twój przyszły pracodawca ma „w standardzie” od wszystkich kandydatów oraz jest niezbędnym i absolutnym minimum, żebyś utrzymał swoją pracę. O awansach i podwyżkach nie wspominając. Jeśli oczekujesz od życia czegoś więcej, musisz więcej dawać od siebie. Musisz pokazać i udowodnić, że to właśnie Ty jesteś tą osobą, na którą warto postawić!

@Ekspert

Całkowicie się z tym zgadzam.

Piotrek90
@Ekspert

Przydatny artykuł, cenne wskazówki które chyba muszę wziąć pod uwagę!

Zostaw merytoryczną opinię o Futuro Finance Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Futuro Finance Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Futuro Finance Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Futuro Finance Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Futuro Finance Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Futuro Finance Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Futuro Finance Sp. z o.o.