AVEEX Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie o AVEEX Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

To znaczy, co nalezało do Twoich obowiązków hen, a czego nie było w umowie, ani nikt nie wspomniał na rozmowie rekrutacyjnej w Aveex?

hen

Praca w tej "agencji" była jedną z moich większych pomyłek. Atmosfera bardzo dziwna, mało kto się do siebie odzywał, szef wiecznie z niezadowoloną miną. Zatrudniają ludzi na stanowiska, które średnio wiążą się z faktycznymi obowiązkami. Firma na końcu świata w domu szefa.

Zostaw opinię o AVEEX Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AVEEX Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością