Opinie o AVEEX Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Warszawa

AVEEX Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
1 2 12 5 1
hen

Praca w tej "agencji" była jedną z moich większych pomyłek. Atmosfera bardzo dziwna, mało kto się do siebie odzywał, szef wiecznie z niezadowoloną miną. Zatrudniają ludzi na stanowiska, które średnio wiążą się z faktycznymi obowiązkami. Firma na końcu świata w domu szefa.

Tak11Nie2
AFT

Niby Plac Defilad 1, a to podwarszawskie miasto :p

Tak3Nie
Ilona
@hen

A co możesz powiedzieć na temat rozwoju zawodowego pracowników? Chciałabym wiedzieć, w jaki sposób AVEEX dba o tę kwestię. Firmy często oferują możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych lub certyfikowanych kursach podnoszących kwalifikacje osób zatrudnionych. Jak wygląda to w AVEEX?

Tak1Nie
ben Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

w punkt:)

Ilona Nowy wpis
@ben

No ok - zgadzasz się ze zdaniem @hen i ja to całkowicie rozumiem. Ale zawsze powtarzam, iż warto jest dodać coś więcej od siebie - doświadczenie każdego z nas mogą się przecież (chociaż minimalnie) różnić. Wiem już, iż Ty też uznajesz atmosferę w AVEEX za "dziwną". A co z zarobkami? Może rekompensują te inne braki?

Darek Nowy wpis

Mnie się dobrze pracuje, mam dużo swobody i nikt nie patrzy mi ręce i nie rozlicza z każdej minuty. Jak ktoś lubi pracę zadaniową, powtarzalną to nie w takiej firmie. ja lubię jak coś się dzieje a dzieje się dużo:) Na razie praca sprawia mi frajdę. ludzie mega fajni:)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 135 dni.

Co wchodzi w socjal AVEEX Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

Izka

Fajnie jak firma się zmienia na lepszą! Spokojnie mogę polecić ich!!

Ranking
Gosia
Nazwa działu: Marketing

Wieloletnia, bardzo udana współpraca. Wyjątkowi ludzie, którzy tworzą naprawdę fajny zespół. Możliwość rozwoju, ciepła atmosfera.

TakNie

Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany w AVEEX Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, którymi warto się podzielić z innymi użytkownikami forum ?

Wiktor

Czy coś się dzieje w firmie?

TakNie

To znaczy, co nalezało do Twoich obowiązków hen, a czego nie było w umowie, ani nikt nie wspomniał na rozmowie rekrutacyjnej w Aveex?

Zostaw opinię o AVEEX Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie