Opinie o Fundacji im. Bł.Anieli Salawy w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fundacji im. Bł.Anieli Salawy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fundacji im. Bł.Anieli Salawy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacji im. Bł.Anieli Salawy w Kraków

Ciekawa

CzY ktoś mi może powiedzieć o co ten cały raban? Jedni na drugich oskarzeniami rzucają a nic konkretnego... Może tak ktoś od początku o co chodzi? Sama tu pracuje i maam kilka zastrzeżeń ale proszę mnie oświecić co jest złe lub nie bo długo też mnie nie było w pracy a nikt nic nie chce mi powiedzieć...

Rysiek
@Ciekawa

Sama się przekonasz.Kwestia czasu.

Rafal

Niestety takie czasy jak za rządu P. Chlopickiego już chyba nie wrócą. Prezes był psychologiem z wykształcenia i zatrudniał ludzi z wielkm sercem . Za jego życia w Ostoi był fantastyczny zespół, były turnusu dofinansowane , aktywizacja zawodowa a teraz ? ceny które zmieniają się z dnia na dzień zupełnie nie na możliwości ludzi chorych ...

pracownik były
@Rafal

Dlaczego Pana wpisy zostały usunięte ? .Przecież pisał Pan prawdę

Rafał
@pracownik były

Nie mam pojęcia kto usuwa moje wpisy i jak to jest możliwe a dlaczego są usuwane to chyba prosta odpowiedź prawda w oczy kole i jest niewygodna widocznie ...

Podopieczny

Witam wszystkich opiniujących. Czy ktoś z was może wie jak można skontaktować się z biurem fundacji a dokładnie z Panią Prezes. Piszę dlatego, że nie można dodzwonić się do biura, nawet do Woli Batorskiej. Nie ma żadnego kontaktu z tą fundacją, a dodzwonienie się graniczy z cudem.

Alina
@Podopieczny

A dlaczego się dziwisz,że się nie można skontaktować. Przecież Ci ludzie są tam dla posadek,etacików, a nie dla pomocy chorym.

A co złego zrobiła P.Prezes .ze chowa się i nie odbiera telefonów .

@pracownik

Wiele rzeczy.wystarczy popatrzyc na finanse fundacji.

@Paweł

Wiele rzeczy to są ogólniki .co konkretnego zle zrobiła /

Rolą P Prezes było wywalenie poprzedniego zarządu ,który jest teraz przedmiotem organów prawnych delikatnie ujmując ,ale ona sama nie ma kompetencji do bycia Prezesem Fundacji .Nie ma kompetencji również vice prezes .

Fundator

Zarzad zajmuje się wyłącznie sobą. Relacja Pani Vice Prezes i Kierownika Woli Batorskiej to czysty nepotyzm.Oboje pobierają niemałe pensje z pieniędzy fundacji.Tymczasem pracownicy zarabiają grosze.Na przykład opiekunki.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Fundacji im. Bł.Anieli Salawy? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Elżbieta

Czytam te wszystkie wpisy i zazwyczaj jest tak ,ze ludzie ananimowo piszą nieprawdę a tu ku mojemu zdziwieniu sama prawda .Pisze koordynator ,pisze pracownik ,pisze były pracownik ,opiekun itd .Jedno jest pewne osoby które zarządzają po pozbyciu się fachowców nie rozumieją po co tam są - misja ,organizacja pozarządowa lll sektor i wszystko dla ludzi chorych .A tam dbanie o własny interes ,stołki i miejsca pracy niczym przedsiębiorstwo Należy przywrócić byłych pracowników powołać do zarządu ludzi8 z powołaniem .Jestem odpowiedzialna za to co pisze jesli ktoś chce zweryfikować

obserwator

Pani prezes która była szeregowym pracownikiem Fundacji wygryzła ze stanowiska bylą prezes która również dziwnym trafem została prezesem po śmierci P. (usunięte przez administratora)a jakim wiedzą to pracownicy biura którzy pracowali w tamtym okresie ale również obecni .Nie wspomnę o przyczynach jej wyrzucenia ...Faktem jest ze obecna p Prezes powinna ze względu na brak jakichkolwiek przeslłanek do pełnienia tej funkcji szybko zrezygnować .Ona o tym wie !!!! Więc na co czeka ????? zadaje jej to pytanie ????i czekam na odpowiedz j

@obserwator

Zauważcie że to przy obecnej Pani Prezes zmienił sie w większości cały zespół ludzi (sklep, wola batorska i punkt opieki) którzy pracowali tam od wielu lat i byli dobrzy w tym co robili. Poprzednia Prezes została powołana przez śp Stefana Chłopickiego już wcześniej do zarządu wraz z drugą osobą dlatego nią została. Obecna zaś podstępem wygryzła poprzednika mając chrapkę na to stanowisko.

@obserwator

Pani Prezes sama nie jest w stanie podjąć żadnej decyzji.Jest bardzo chwiejna i calkowicie podporządkowana Pani Vice Prezes,ktora w fundacji robi co chce.Najlrpszym dowodem jest fakt , że mąż Pani Vice Prezes szacuje Woli Batorskiej.

obserwator
@Koordynatorka

Widze ,że macie prawdziwą wiedze.Dlaczego nic z tym nie robicie ?

Omnibus
@obserwator

Obserwator MASZ RACJĘ. Czas na działanie. Zarząd zarzuca poprzednikom niegospodarnosc, zatrudnianie w fundacji rodziny,brak działań na rzecz fundacji,A tymczasem robi dokładnie to samo,A może jeszcze gorzej bo świadomie usuwa osoby,które się nie zgadzaja z nimi. Dlatego w fundacji jest donosicielstwo,promowanie miernot. Mierny,bierny Ale wierny. Są tam także ludzie ,bez kręgosłupa moralnego. Raz kłaniali się poprzednimi zarzadowi,a teraz donoszą nowemu.Ta fundacja to folwark.Nie ma ona nic wspólnego z pomocą dla osób chorych.

Pracownik Fundacji

a ja chciałam podkreślić jeszcze raz, ile nam płacą z pieniędzy które dostają, za narażanie jakby nie patrzeć własnego zdrowia w tym trudnym okresie. zrezygnowałam-brak słów..

Czy zdarzają się nadgodziny w Fundacji im. Bł.Anieli Salawy?

Pracownik fundacji

Sorry jakie godziny nadliczbowe ile sobie urobimy tyle dostajemy i to 17 na godz szok jak nas traktują i dwie pary rękawiczek jedno razowych

Viola

Chciałam się zatrudnić w Fundacji.Jestem młodą pielęgniarką,Ale słyszałem dużo złych opinii o tej firmie. Możecie mi podpowiedzieć czy warto?

Basia
@Viola

Nie warto.Atmosfera straszna. Chaos. Brak zarządzania. I bardzo niskie pobory.

@Viola

Nie warto.Jako pielęgniarką znajdziesz pracę gdzie indziej i będziesz szanowana.

Basia
@Paweł

Swoj swojego by utopił w szklance wody. Jakie to przykre i prawdziwe

@Viola

szkoda nerwów, szkoda zdrowia. zasuwać na kierownictwo, a samemu dostawać ochłapy, co łaska?

PRACOWNIK FUNDACJI

DLA NIE DOUCZONYCH KIEROWNICTWA I PREZESURY I ZARZĄDU ZROWYCH SPOKOJNYCH ŚWIĄT

Rysiek
@PRACOWNIK FUNDACJI

To chyba nie jest najlepsze miejsce na życzenia.

Agnieszka
@PRACOWNIK FUNDACJI

A to prezesura i zarząd to teraz osobne czynniki?

Dorota
@Agnieszka

Widzę,że zarząd nieudolnie próbuje odwrócić uwagę od wpisów poniżej.

Douczona

A to w szkole nie powiedzieli,że nie z przymiotnikami pisze się razem? Wychodzi że i tu ktoś niedouczony pisze. Wstyd

ONA

To prawda. Zarówno pani prezes jak i kierowniczka punktu opieki nie mają wykształcenia wyższego. Znalazły się przypadkowo na tych stanowiskach.To jakaś żenada.

Barbara
@ONA

Wyższe wykształcenie ma natomiast wielu opiekunów, to kompletne nieporozumienie.

@ONA

Ważniejszym od braku wykształcenia jest brak wiedzy. Można nie mieć wykształcenia i chcieć uzupełnić wiedze na szkoleniach,albo uczyć się od ludzi , współpracowników. Niestety we władzach fundacji takiej chęci nie ma. Z fundacji odeszło wielu wartościowych pracowników. Szkoda. Niebawem poznamy wyniki działania zarządu, bo też niedługo będzie ogłoszony wpływ z 1 % na rzecz fundacji. W poprzednim roku wpływ z 1 % pozyskał poprzedni zarząd.Z tych środków korzysta obecny zarząd.Pierwsze środki z 1 % obecnych władz fundacji będą w tym roku . To zweryfikuje skuteczność działań zarządu.

Agnieszka
@Barbara

Ale w punkcie opieki i w ogóle w biurze prawie nikt nie ma wyższego wykształcenia.

koorydnatorka
@koordynatorka

Z Fundacji pozbyto się pracowników z wiedzą ,umiejętnościami i długoletnim doświadczeniem .Osoby niekompetentne zajęły te miejsca żeby mieć prace ponieważ nigdzie indziej by jej nie znalazły .Ludzie pozwalniani szybko znalezli prace w innych instytucjach .Tu nie chodzi o działalność na rzecz ludzi chorych tylko o zapewnienie sobie stołków .Cieszy mnie fakt ,ze inni piszący to widzą i może coś z tym zrobią?

Barbara
@Agnieszka

Opiekunowie usług specjalistycznych na ogół mają tytuł magistra, wyjątkiem mogą być osoby nieco starsze-te z kolei mają lata doświadczenia.

@Agnieszka

a ludzie po studiach pracują z podopiecznymi za 17 zl brutto.

@Barbara

Jak mogą ludzie z mniejszymi kompetencjami zarządzać ludzmi w usługach specjalistycznych .,jak moze być kierownikiem usług specjalistycznych osoba o tak niskich kompetencjach i braku wiedzy na temat ludzi z zaburzeniami psychicznymi .Pan Chłopicki przewraca się w grobie a jakby wstał to pogonił by na zbity łeb to towarzystwo wzajemnej adoracji

@ONA

A kierownik w Woli , to jest mąż Pani Vice Prezes? Czy źle słyszałam?

@Opiekunka

Dobrze słyszałaś. Kierownikiem jest jej mąż. A na dodatek nie ma wykształcenia medycznego tylko jest informatykiem. Poprostu załatwiła mu pracę.

Niewiarygodne.
@Opiekunka

Niewiarygodne ,jak może żona będąc w zarządzie kontrolować swego męża ,który jest kierownikiem i istnieje podległość .Sprawdzcie czy to jest zgodne z procedurami o organizacjach typu fundacje, nie mówiąc już o etyce zawodowej .Tam się dzieją naprawde interesujące rzeczy i jak widać grupka ludzi zdominowała całość i robi co chce

@Opiekunka

Informatykiem?To co on robi w Woli?Przecież informatycy są teraz potrzebni i świetnie zarabiają. On musi być wybitnym informatykiem..

Była Pracownica Fundacji
@ONA

a to kierowniczka punktu umie już włączyć i obsłużyć komputer?

Opinia

Proszę też poprosić o kompetencje do zrządzania Fundacją Salawy która jest pod nadzorem Ministerstwa Zdrowia i jak sama nazwa mówi na Rzecz Chorych- Wiceprezesa ..Kompetencje - kwalifikacje winny być znane osobom chorym np żeby czuły się bezpieczne oraz pracownikom zwłaszcza usług specjalistycznych ,żeby były zarządzane przez fachowy zarząd .Pracownicy usług specjalistycznych to np psycholog pedagog pielęgniarka i pokrewne zawody .

@Opinia

To może warto zmienić zarząd,skoro jego działania są tak krytykowane?

@Opinia

A Vice Prezesem jest chyba Pani , która była już związana z wieloma fundacjami . Może jest dobra? Słyszałam, że wszystkich tych fundacji dość szybko odchodziła. Powodów jednak nie znam.

Zdziwiona

Proszę sprawdzić kwalifikacje i kompetencje Prezesa Fundacji czy są wystarczające do zarządzania organizacją do której przynależą ludzie ciężko chorzy i niepełnosprawni .Do zarządzania taka specyfiką wśród ludzi chorych potrzebne są ; Wiedza z tej dziedziny ,doświadczenie ,predyspozycje do zarządzania .umiejętności .Wskazana empatia oraz świadomość po co się tam jest . Trzeba mieć swiadomość .działan pro ludzkich Pana Chłopickiego ,byłego Prezesa i na siłę nie pchać się na to stanowisko .Należy dać szanse osobom Kompetentnym a z pewnością takie się znajdą Wtedy wszystko wróci do normy

@Zdziwiona

Pani Prezes fundacji nie ma żadnych kompetencji. Nigdy nie prowadziła firmy, nigdy nie zarządzała dużą instytucją. Zapewne w tym jest problem kiepskiego zarządzania .

Prezes
@Koordynatorka

Zorganizujcie konkurs na Prezesa Fundacji Salawy. Najwyższy czas i podajcie warunki które spełni a poprzeczka jest wysoka adekwatna do działalności tej Fundacji.

@Koordynatorka

Brak doświadzczenia Pani Prezes również ,ale jeszcze chodzi o kompetencje i kwalifikacje.....!

KINGA

DAJECIE SPOKÓJ CHOCIAŻ TERAZ W TAK TRUDNYM CZASIE ,JESZCZE NIE MA WYPŁATY A WY JUŻ ZA ILE PRACUJEMY KIEROWNICTWO I PREZES ZROBI WSZYSTKO ABY NAS OPIEKUNÓW POTRAKTOWAĆ DOBRZE, WIADOMO MY CHODZIMY PO DOMACH I JESTEŚMY NARAŻENI BARDZO

REFLEKSJA

a czy kiedykolwiek potraktowało nas kierownictwo dobrze ? DOWCIP ROKU

Rafał
@KINGA

To pracujmy za darmo.Kierownictwo doceni.

PRACOWNIK FUNDACJI

BRAWO NARESZCIE COŚ TRZEBA ZROBIĆ NIE ODPOWIEDNIE OSOBY NA ODPOWIEDNIM STANOWISKU, Z OPIEKUNEK WIELKIE DAMY NA STANOWISKACH, BRAWO

Urzędnik

To ciekawe, że fundacja z tyloma nieprawidlowościami dalej funkcjonuje.

KINGA

SZOK koleżanki i koledzy co wypisujecie, parę ładnych lat pracuję we fundacji, i całe czasy mam srodki, Wirusa nie było A ja ręce zawsze SOBIE odkarzałam ,ŚMIESZNE

Tomasz
@KINGA

Naturalnie, zwłaszcza przed wirusem,gdybw fundacji nie było takich środków. I po co tak kłamać??

Anka

a to ciekawe, że aktualnie w całej Polsce pracodawcy robią co mogą, żeby zadbać o bezpieczeństwo pracowników, a nasz Szanowny Zarząd i Kierownictwo ma to w głębokim poważaniu, delikatnie mówiąc. Może niech sami jeżdżą i się narażają ? Przy takim braku szacunku pewno wkrótce ich to czeka.

Na pewno napisał tę informację pracownik biura fundacji. Czemu inni pracodawcy sami od siebie myślą o swoich pracownikach i nie muszą się niczego prosić. W takiej sytuacji skoro mamy dorosnąć to żadamy podwyżek bo narażamy nasze zdrowie oraz odpowiedzialności ze strony Zarządu nie Kierownictwa. Inaczej my opiekunku będziemy odchodzić. Bo właśnie teraz jesteśmy potrzebne najbardziej. I to jest dorosła decyzja.

Viola

A może warto sprawę zgłosić do MOPS-u Dziewczyny ?

Anka
@Viola

Ciekawa jestem czy w MOPS-ie wiedzą, ile nam płacą z tych 30 zł ?

IZKA

DZIEWCZYNY WARTO NA JÓZEFIŃSKA ZGŁOSIĆ CO SIĘ DZIEJE Z NASZYMI STAWKAMI

REFLEKSJA

TO PRAWDA ŻE ZA 18 LUB 19 NA GODZINĘ NIE BĘDZIEMY PRACOWAĆ,

@REFLEKSJA

Oczywiscie BRUTTO.

@REFLEKSJA

Koordynatorki z punktu opieki za takie pieniądze nie przyszłyby do pracy w biurze,ale innych łatwiej się wysyła na narażenie zdrowia.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacji im. Bł.Anieli Salawy - Kraków

• Jak się pracuje w Fundacji im. Bł.Anieli Salawy?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacji im. Bł.Anieli Salawy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacji im. Bł.Anieli Salawy?

Fundacji im. Bł.Anieli Salawy