Opinie o Katarzyna Walasek Radca Prawny Kancelaria Doradztwa Prawno-Podatkowego w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Katarzyna Walasek Radca Prawny Kancelaria Doradztwa Prawno-Podatkowego. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Katarzyna Walasek Radca Prawny Kancelaria Doradztwa Prawno-Podatkowego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katarzyna Walasek Radca Prawny Kancelaria Doradztwa Prawno-Podatkowego w Kraków

Kacper Nowy wpis

Czy kancelaria jest godna polecania na pierwszą prace ?

Niezadowolony Nowy wpis
@Kacper

Zdecydowanie nie. Pani Walasek jest bardzo pretensjonalna i wywyższająca się. Wyglada na to, że skoro zrobiła studia to ma prawo uważać się za kogoś z wyższych sfer, Co niestety nie jest zgodne z rzeczywistością.

Anna Nowy wpis

Bardzo dobry pracodawca! Atmosfera w pracy jest bardzo przyjazna, zarówno Pani Mecenas jak i współpracujący z Panią Mecenas Aplikant zawsze służyli pomocą, chętnie odpowiadali na każde pytanie oraz dzielili się swoim doświadczeniem zawodowym. Pracując w tej Kancelarii, nie miałam problemów z pogodzeniem pracy ze studiami, dzięki możliwości ustalenia godzin pracy w taki sposób, by nie kolidowały one z zajęciami na uczelni. Niewątpliwym atutem pracy w Kancelarii Doradztwa Prawo-Podatkowego Walasek są także uczciwe i jasne zasady wynagrodzenia. Serdecznie polecam!

Jolanta Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może aktualnie rekrutacje?

Klaudia

Z wielką przyjemnością chciałabym polecić Kancelarię Doradztwa Prawno-Podatkowego radca prawny (usunięte przez administratora), w której odbyłam 4-miesięczną praktykę. Była to dla mnie świetna okazja, żeby nauczyć się przygotowywać pisma, wymagające posługiwania się językiem prawniczym oraz wdrożyć się w zasady rządzące pracą w kancelarii prawnej. Niezwykle wartościowy był również bezpośredni kontakt z Panią Mecenas oraz wspólna praca i omawianie spraw, przez co mogłam wiele się nauczyć dzięki jej wieloletniemu doświadczeniu. Należy również podkreślić, iż w tej kancelarii każdy otrzymuje wynagrodzenie, co, w dobie szerzących się bezpłatnych praktyk, świadczy o dobrych praktykach kultywowanych przez kancelarię i zasługuje na pochwałę. Kancelaria stawia na rozwój nie tylko w zakresie prawniczym, ale również językowym, o czym świadczy zwyczaj używania języka angielskiego w trakcie jednego dnia w tygodniu w rozmowach między pracownikami. Jednocześnie atmosfera jest niezwykle miła, delegowane zadania są dokładnie tłumaczone, a w razie wątpliwości chętnie dodatkowo wyjaśniane. Kancelaria ta szanuje również ustalone godziny pracy, przez co pracowanie po godzinach przez praktykantów należy do rzadkości, istnieje również możliwość dostosowania czasu pracy do innych zajęć. Serdecznie polecam tę kancelarię z zasadami i dobrymi praktykami jako rzetelnego i wartościowego pracodawcę!

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Katarzyna Walasek Radca Prawny Kancelaria Doradztwa Prawno-Podatkowego na stanowisko ASYSTENTKA KSIĘGOWEJ? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Anita

Bardzo dobra kancelaria to pewnie zadowoleni ludzie i nie chce sie nic pisać?

Oczekujemy na nowe info odnośnie firmy Kancelaria Doradztwa Prawno-Podatkowego radca prawny Katarzyna Walasek w miejscowości Toruń, bo nie ma sprawozdania od Was!

Caroline TAN

Katarzyna Walasek W Krakowie .(Lwowska 2-Podgorze ,Krakow) Przepraszam,Caroline

Caroline Tan

Zdecydowanie polecam usługi prawnicze Pani Katarzyny Walasek, która ma 15 letnie doświadczenie prawnicze i jest przy tym uczciwa, etyczna, kompetentna i dynamiczna. Pani Katarzyna Walasek oraz jej zespół są w pełni godni polecenia. Zawsze starają się jak najlepiej służyć swoim klientom. 6)

Zostaw merytoryczną opinię o Katarzyna Walasek Radca Prawny Kancelaria Doradztwa Prawno-Podatkowego - Kraków

Katarzyna Walasek Radca Prawny Kancelaria Doradztwa Prawno-Podatkowego
3.6/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Lwowska 2 lok. 8
    30-548 Kraków