Opinie o BEPEMA CIESZANOW w Lubaczów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BEPEMA CIESZANOW. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BEPEMA CIESZANOW o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEPEMA CIESZANOW w Lubaczów

hej123

nikt nie zmusza do pracy w tej firmie!!!!!! po tym co piszecie to gdybym was miał u siebie też bym was wypieprzył bo tylko narzekacie a krowa która dużo ryczy mało mleka daje i najlepiej ją zabić!!!!

nie płacą w terminie,zmuszają do urlopów bezpłatnych,a żeby iść na urlop wypoczynkowy to nie puszczają,tak nie powinno być,900zł to jest za mało,za pracę w zakładzie meblarskim

niewolnictwo, niewolnictwo i jeszcze raz niewolnictwo

No to nie ciekawie u Was !

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie BEPEMA CIESZANOW.
Leszno
hekel

negatyw 100% [usunięte przez moderatora]

w demokracji panuje wolnosc słowa i wyznania,uwazam ze prawde nalezy wyrazac chocby przez internet

anonim - 2010-03-03 20:44:16 Jeżeli macie odwagę obrażać osoby znane w waszym otoczeniu, mieście, gminie, powiecie, województwie itd. to miejcie na tyle odwagi żeby zrobić to osobiście i twarzą w twarz a nie anonimowo za pośrednictwem internetu. czy pisanie prawdy jest obrazą??? proszę napisać co tu jest napisane co jest nieprawdą?? czy firma płaci regularnie ?? czy zmusza sie do urlopów bezpłatnych? czy w sposób własciwy dyrektor odnosi sie do nas pracowników>>?? czy 900 zł miesiecznie to godna płaca??

Czy którakolwiek z obrażających dyrekcję osób i przy okazji innych pracujących w tej firmie ludzi czytała regulamin korzystania z serwisu? Paragraf 8 punkt 2 regulaminu dla użytkowników brzmi : "Niedopuszczalne jest umieszczanie w serwisie oraz przekazywanie za jego pośrednictwem treści i materiałów sprzecznych z obowiązującym prawem i z zasadami współżycia społecznego, treści wulgarnych, obscenicznych i pornograficznych, treści uważanych powszechnie za obraźliwe, naruszających dobra osobiste innych osób, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, propagujące przemoc, nagannych moralnie, oraz nieuprawnionego korzystania z cudzego wizerunku, naruszających dobre obyczaje i zasady Netykiety."

dobra dusza

To ja proponuję iść z tym pytaniem do szefa?? Wszyscy krzyczycie anonimowo a jakoś nikt się nie odważy do jakiegoś dyrektora czy właściciela coś powiedzieć.

dlaczego nie podniesli najniższej krajowej

pracowalem w 2 zakladach i nie bylo takiego syfu i obrazania pracownikow jak w bepemie

niebadacz - 2010-03-02 17:48:12 a ja mam pytanie, kto zmusza do pracy w tym zakładzie?? Ludzie jak tak wam źle to się pozwalniajcie, posiedzicie na bezrobociu czy popracujecie bez ubezpieczenia będzie wam lepiej. Nikt was nie będzie tak męczył jak w pracy??? Na utrzymanie nierobów harują ludzie uczciwie pracujący, chcący uczciwie i godnie żyć.

niebadacz

ludzie chcecie jeszcze troche pozyc to ten zaklad zegnajcie lewa reka

anonim - 2010-02-27 17:09:28 A ja się niezgadzam, bardzo dobra firma , mają chwilowe trudności ale dobrze że jest praca. Dyrektor bardzo dobry i dba o nas wsich. Pewnie że się nie zgadzasz, jak bym był z tej samej sekty co ty też bym chwalił

dyrektor chamski a segregacja ludzi zajmuje sie kierowniczka

spina

Na bramie tej firmy powinien wisiec napis:[usunięte przez moderatora]

ANONIM

Firma porażka, juz wyplata miala byc do 7 a, dostalem tylko 500zł a do dnia dzisiejszego nie otrzymałem reszty... naprawde unikajcie ja na pare kilometrow...

Zostaw merytoryczną opinię o BEPEMA CIESZANOW - Lubaczów

• Jak się pracuje w BEPEMA CIESZANOW?

Zobacz opinie na temat firmy BEPEMA CIESZANOW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BEPEMA CIESZANOW?

BEPEMA CIESZANOW
2.5/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Sienkiewicza 6
    37-611 Lubaczów