Opinie o BEPEMA CIESZANOW w Lubaczów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BEPEMA CIESZANOW. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BEPEMA CIESZANOW o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEPEMA CIESZANOW w Lubaczów

marian

widzę, że moderowanie forum komuś dobrze idzie. Wszyscy piszą o wyzysku bez wypłaty a "młodziak" brednie jakieś i głupie pytanie, a może Mateusz albo Mariusz :) nie młodziak.... najgorszym złem jakie spotkało Bepeme to wzięcie w swoje ręce zarządzania przez właściciela, który nie ma pojęcia o tym co robi :) może kiedyś ktoś mądry to wykupi za długi i znowu wrócą dobre stare czasy. Do tej pory nie można zrozumieć jak p. Sadowy zniszczył taką firmę (i to własną) choć patrząc na kadrę zarządzającą (synuś Mateuszek i żonka Ela hahah...) to nic dziwnego

sar
@marian

Tak siedzę i czytam brednie jakie piszecie. Marian, skoro p.ES źle zarządza to napisz jak to ma wyglądać wg ciebie. Może akurat masz ukryty talent jakim jest umiejętność zarządzania firmą i ktoś z twego talentu skorzysta? Sam mam firmę i wiem że wiele rzeczy inaczej wynika z punktu widzenia pracownika a inaczej z punktu właściciela. Pana E.S znam osobiście od wielu lat i wiem że bardzo przykłada się do tego co robi. wiem też że każdą złotówkę jaką zarobi nie wydaje na siebie, ale przeznacza ją na firmę, także i na płacę dla Was.A że płaci, tak jak płaci to niestety jest spowodowane sytuacją w jakiej znajduje się dzisiaj bardzo wiele firm. Jako pracownicy musicie uświadomić sobie jedno, że wszyscy tak wy jak i właściciel i jego rodzina jedziecie na jednym wózku. Ja swoim pracownikom cały czas to powtarzam, a kto nie potrafił tego zrozumieć to odchodził i szukał sobie innej roboty.Niestety kapitalizm i ekonomia jest bardzo brutalna i nie ma litości dla nikogo. Niedawno rozmawiałem z pewnym właścicielem firmy który zajmuje się dystrybucją mebli. Ponieważ p. E jest naszym wspólnym znajomym,zapytałem go dlaczego z nim nie współpracuje. Powiedział mi bardzo ciekawe zdanie - BEPEMA nie jest w stanie wykonywać mebli w cenach które oni im zaproponowali. Niby nic, ale inni jednak w tych cenach robią i jakoś żyją. Poszukajcie sami odpowiedzi dlaczego nie potraficie być konkurencyjni na rynku.A ty Marianie masz wspaniałą okazję aby podać swoją myśl co należy zrobić aby taki stan rzeczy zmienić.I jednym ze sposobów jest zwiększenie efektywności Waszej pracy. Dopóki nie uświadomicie sobie, że los firmy zależy także od Was to będziecie mieli tak jak macie.

ONA
@sar

brednie to Ty piszesz czlowieku!!! -,,A że płaci, tak jak płaci to niestety jest spowodowane sytuacją w jakiej znajduje się dzisiaj bardzo wiele firm" ,-jakie wiele firm?chyba Twoja firma i Bepema = rodzina!!! w jakich ty czasach zyjesz?kto tak placi?tylko wyzyskiwacze-oszucsi!!! 1.100zl/miesiecznie platne w 2-3ratach ,oczywiscie chodzac do biura upominac sie,i sluchac no nie mamy nie mamy oj!!!zalegajac po pare miesiecy z wyplatami,a zycie,oplaty-wydatki dzieci itp itd? nastepnie -,,Jako pracownicy musicie uświadomić sobie jedno, że wszyscy tak wy jak i właściciel i jego rodzina jedziecie na jednym wózku.-he bardzo smieszne,kto jedzie to jedzie,jak sobie poscieli tak sie wyspi-proste!!! wymagasz??? daj od siebie tez!!! szanuj ,-bedziesz szanowany proste!!! a szacunku do ludzi-pracownikow to za bardzo w tej firmie nie ma,przykladowo brygadzista zwraca sie do Ciebie łacina!!!odnosnie Mariusza.K -czlowiek tak falszywy-dwulicowy ze brak słow naprawde!!! ps.zal mi tylko tych ludzi ktorzy daja sie tak wykorzystywac !!!

Karol

zapraszamy bardzo chetnie ;) dobra stala praca,dobrze platna ;))) 1000zl platne w 3-4 ratach;))

marian

ludzie co za brednie piszecie Pan właściciel zarżnął własną firmę na własne życzenie tylko ludzi szkoda. Jak upadłość układową sąd odrzuci to komornicy zjedzą to firmę, sam czekam na odzyskanie długu...

Bogdan

wielka prosba prosił bym jakis kontakt z nowa firma powstała na bazie bepema (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie BEPEMA CIESZANOW.

Oczywiście ale w 3 miesiące i płatne po 6 miesiącach

TAPICER

Mam pytanie czy da się zarobić w Bepemie 3500 zl jako tapicer?

janek52M

można złożyć CV.... haha niedługo pracowników braknie jak się jeszcze parę osób zwolni. Jeżeli ktoś jest ciekawy opinii to proponuję do UP w Lubaczowie zadzwonić tam raczej nie polecą tego pracodawcy :) A tak na marginesie ten post o znalezieniu lepszego odbiorcy ... to po prostu ktoś z wielbicieli firmy w biurze ma straszne poczucie humoru :)

w-wa

to może ktoś napisze jak naprawdę jest w firmie bo takie wlasnie sa plotki ze licho stoicie.

asd
@w-wa

A po co Ci ta wiedza ? Jak chcesz wiedzieć więcej to złóż CV, może Cię przyjmą do pracy to sam sprawdzisz.

kwik

To że dla was nie produkują, nie znaczy że upadają. Może znaleźli lepszego odbiorcę?

tedy

moze i nie logiczne a ludzi szkoda.Produkowali dla nas meble a teraz juz nie wiec takie nielogiczne pytanie ;-)

pytanie logicznie niepoprawne :) skoro słychać, że upada to musi jeszcze istnieć. Tylko ludzi szkoda

tedy

mam pytanko czy bepema jeszcze stnieje?Bo słychac ze upada.

już dość panie [usunięte przez moderatora] niech teraz PIP zadecuduje ! lata pracy i lata poniżenia wydajność wiecznie za mała wynagrodzenie wiecznie po terminie dość !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ciekawe co bedzie po kontroli a kontrola BĘDZIE

@ja

już styczeń a kontroli dalej nie było heh, każdy w gębie mocny:)

Ej ty "nie z sekty"nie badz taki madry. nie tłumacz sie sytuacja w kraju,bo bepema to nie cały kraj.[usunięte przez moderatora]Jak ci tak dobrze to zrzeknij sie swojej wypłaty na moj cel,bo ja od trzech miesiecy nie mam wypłaty.I co ty na to?

nie z sekty

a co ma sekta do tego to raz a dwa nie odpowiadasz na pytanie: Kto zmusza do pracy w tej firmie???? Wypowiadaja się tu osoby które zostały zwolnione bo młotka nie potrafia trzymać w ręce, nie słuchaja poleceń, robią wszystko żeby nie robić a potem zdziwieni a druga sprawa popatrz na cały kraj wszędzie jest kicha z wypłatami i pieniedzmi. [usunięte przez moderatora]

Panie [usunięte przez moderatora] wreszcie robi Pan porządek w swojej firmie.Na [usunięte przez moderatora] przyszedł wreszcie czas i pora,trochę za późno ale lepiej późno niż wcale.Przyczyniła się do zwolnień bardzo wielu osób niewinnych osób,uczciwie pracujących,ale ona nie lubiła mądrzejszych od siebie i za pomocą byłego dyrektora z którym bardzo się przyjaźniła \\\"kosiła\\\" bardzo dobrych pracowników.Myślę,że wyciągnie Pan odpowiednie konsekwencje wobec niej choćby za tych ludzi.

grrry

ostatnio to chyba sobie ktoś tam robi jaja mamy [usunięte przez moderatora] coraz szybciej ? . zacznijcie używać mózgów albo przyjdźcie i nam pokażcie jak to szybko wy robicie !

gdzie nasze wypłaty?!chyba czas najwyższy zrobić tej firmie porządek,czas udać się do sądu pracy,będziecie nam płacić odsetki!!!tak jak my musimy płacić,wy macie nas gdzieś to po co się nad wami litować!!!

Gdzie kasa za zaległe urlopy?zajmnie się tym inspektor pracy.

wiola

A ja chciałam zamówić u was sofę...ale jak pracownicy tak negatywnie nastawieni do pracy, to może nie ryzykować? Rozpadnie się po 2 tyg....

Zostaw merytoryczną opinię o BEPEMA CIESZANOW - Lubaczów

• Jak się pracuje w BEPEMA CIESZANOW?

Zobacz opinie na temat firmy BEPEMA CIESZANOW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BEPEMA CIESZANOW?

BEPEMA CIESZANOW
2.5/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Sienkiewicza 6
    37-611 Lubaczów