Opinie o Topi Polska Barbara Tokarska w Piła

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Topi Polska Barbara Tokarska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Topi Polska Barbara Tokarska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Topi Polska Barbara Tokarska w Piła

Administrator Nowy wpis

Topi Polska Barbara Tokarska poszukuje pracownika na stanowisko Serwisant. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Marcin Nowy wpis

Przecież firma jest od dawna zamknięta

KLIENT

Wiem, że firma TOPI POLSKA jest już zamknięta ale potrzebuję namiary na panią, która pracowała w biurze i jeździła dużym busem. Poratuje ktoś??

Jakub Nowy wpis
@KLIENT

Skąd wiesz, że firma jest zamknięta, bo nie było na forum o tym żadnych informacji. A co z pracownikami? Wszyscy zostali zwolnieni i dostali odprawy? Wiesz jak to wyglądało?

Jacenty Nowy wpis
@Jakub

Mnie tez interesuje co dalej z firmą. Może jej nie zamknęli tylko przenieśli w inne miejsce?

biedrona

Prawda jest taka, ze w zasadzie brak bezpośredniego kontaktu z szefostwem podczas pracy wiec mobing to jakaś ściema. Zarządza nami brygadzistka - fajna, kadry tez. Praca przewidywalna, godziny produkcji i urlopy tez. Urlop na plus za dlugość i termin w lipcu, wolne świeta i dlugie weekendy. W calym zakladzie nowoczesnie i przyjemnie czysto. Szatnie i wc duże. Stolowka ladna. Nie narzekam i mogę z czystym sumieniem polecic.

procownik
@biedrona

kłamstwo

EWA P
@biedrona

SZKODA ŻE ZAMKNĘLI ZAKŁAD ,PRACOWAŁO MI SIĘ PRZYJEMNIE SUPER KOLEŻANKI I SZEFOSTWO .BRAKUJE MI TEJ PRACY .

@EWA P

Dobrze, że zamknęli zakład. Po rozmowie o pracę gdy już ją dostałem o umowę trzeba było się dopytywać. Umowy nie dostałem, pieniędzy za te kilka dni pracy też. Zachowanie właściciela karygodne. Stosunek do pracownika też. Słoma z butów kołnierzem mu wychodzi.

andi

Witam zainteresowanych praca w topi. Firma sie rozwija i caly czas mamy duzo pracy, ja sie ciesze bo sie nie nudze a i godziny szybko mijaja. Faktycznie jest bardzo czysto na terenie calego zakladu na co nie narzekam bo to przyjemne. Szefostwo wynagradza aktywnosc i sumiennosc w pracy. wydaje mi sie ze jestesmy zgrani i w pracy panuje mila atmosfera. Zdarza sie, ze trzeba zostac po godzinach albo przyjsc w sobote ale jest za to placone. zazwyczaj pracujemy w stalych godzinach.praca jest czysta, sucha, jest cieplo i kawy nie brakuje. jestem zadowolony

Elif
@andi

Nadgodziny codziennie a w sobotę jak się przychodzi to płacili jak za zwykle godz pracy

Chmurka
@Elif

Coś pokręciłeś Elif od 01 lipca 2019, pozostała tylko jedna osoba w zakładzie odpowiedzialna za sprzedaż materaców.. Wszyscy dostaliśmy odprawy i większość znalazła zatrudnienie w innych zakładach.

Chmurka
@Elif

Skąd ty jesteś człowieku przecież od lipca zakład przestał produkować

@Chmurka

Skoro zakład przestał produkować to co się stało z osobami obejmującymi produkcyjne stanowiska? Opiszesz proszę to, jak praca w Topi Polska wygląda obecnie?

beti
@Iwona

zapewniono nam 3 miesięczne odprawy i jeżeli wyraziliśmy wole to zapewniono nam pracę w zakładach o takim samym lub podobnym profilu produkcji. Topi zostało zamknięte. tesknię - po czasie doceniam

Jakub
@beti

Czy praca, o której piszesz została załatwiona w innych oddziałach tej firmy, czy po prostu zakłady szukające pracowników zaproponowały rekrutację?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Topi Polska Barbara Tokarska? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Stella

@beti Czy to faktycznie nastąpiło? Trudno w to uwierzyć!

zadowolony ludzik

Z zasady do pracy idziemy pracować a ponieważ wszędzie brakuje ludzi to są nadgodziny ale ja nie narzekam!!

karol

atmosfera strachu w całym zakładzie

@karol

Karol, czy zechciałbyś bardziej szczegółowo wyjaśnić swoją opinię na temat sytuacji jaka ma miejsce w Zakładzie Produkcji Materaców TOPI POLSKA Barbara Tokarska?Dlaczego tak źle oceniasz atmosferę w tej firmie? Czy poza tym możesz powiedzieć też coś o niej dobrego?

Ela :-)
@karol

Karol - a może ty boisz się swojego cienia i z natury jesteś strachliwy. Nie rozumiem kogo się boisz. Pani kierownik produkcji, kadrowej a może Basi, bo z szefostwem to chyba nie masz okazji ?, może czystość i porządek cię przeraża. Ja jestem zadowolona, a pracuję już długo.

@Ela :-)

Ela, a za co konkretnie cenisz sobie pracę w Zakładzie Produkcji Materaców TOPI POLSKA? Wspomniałaś o porządku, jaki gwarantuje praca w TOPI. To rzeczywiście bardzo ważny aspekt, lecz jakie jeszcze plusy wymieniłabyś na korzyść tej firmy? Będą to cenne informacje dla tych osób, które jeszcze wahają się przed podjęciem pracy w tej firmie.

Wojciech

@marti, skąd od razu podejrzenie iż pod dobre opinie podszywają się osoby z biur zakładu produkcji materaców TOPI POLSKA Barbara Tokarska? Czy Twoim zdaniem pracownikom biurowym pracuje się lepiej w tej firmie,a gorzej tym na produkcji czy też magazynie? Proszę wyjaśnij swój komentarz.

marti

Widać, że szefostwo bardzo dba o dobre imię. Podejrzewam, że większość pozytywnych opinii pochodzi z ich biur, chyba że produkcyjni siedzą po pracy na gowork i słodzą w internecie..

kati

Mobbing. Wszyscy stają na baczność na widok szefa, strach się bać. Wiadomo, ze nie ma do nas z kwiatami przychodzić i czekoladą, ale grozą zieje.. lepiej mu w droge nie wchodzić, stresująca robota i coraz mniej zorganizowana

Aga
@kati

Gruba przesada...jak interesujesz sie tym co do Ciebje w pracy należy a nie zawracasz sobie głowy wynagrodzeniem kolegow czy koleżanek z pracy to żadnego mobingu w topi nie uświadczysz. Rzucasz nieorawdziwe oskarzenia.

Amandos
@Aga

O wynagrodzeniu kolegów jest zakaz rozmowy na ten temat bo szef tak zarządził

Zoja
@Amandos

I oczywiście wszyscy się tego słuchają i nikt tego nie robi ... ha ha ha !!! Ja pracę polecam.

Fretka

Pracuje w topi niedługo, bedzie ok 8 miesięcy. Jestem zadowolona, jest nowocześnie, przyjemnie, ciepło i czysto co rzadko zdarza sie w firmach produkcyjnych a sama praca jest na dobrym sprzęcie. Jestem zadowolona i mam nadzieje, ze zostanę tam ma dłużej ponieważ praca jest przewidywalna i mamy przyjazny grafik co przy dzieciach jest ważne. Przedłużone przerwy świąteczne, długie weekendy, 3tyg urlop w wakacje. Ja polecam.

Santos
@Fretka

To jedyny plus tej firmy długi urlop i święta wolne . Wolne można tylko dostać jak brakuje materiału jak jest za dużo zarobione ze na magazynie miejsca nie ma albo awaria maszyny

Oli

Ja pracuję w TOPI jako szwaczka i jeszcze nigdy nie doświadczyłam ze strony szefowej ani szefa nieprzyjemnych slow. Mówienie o mobbingu to zdecydowanie bardzo duża przesada i poważne nieprawdziwe zarzuty. Praca przewidywalna. Zdecydowanie firma stanowiąca jednego z lepszych pracodawców w Pile.

Wojciech

@kati pisanie o mobbingu jest bardzo poważnym zarzutem. Jeśli taka sytuacja ma miejsce w zakładzie pracy, powinny się o tym dowiedzieć odpowiednie organy. Pamiętaj, że na forum mogą pojawiać się wyłącznie prawdziwe i rzetelne informacje. Na jakim stanowisku pracujesz? Jest coś, co lubisz w swojej pracy? Może atmosfera i relacje między pracownikami?

Luśka

Ja tam pracuję od 5 lat, nie narzekam. Zawsze mamy zaplanowane dni wolne, i trzy tygodnie urlopu latem. Podoba mi się tez ze nie pracujemy miedzy swietami a sylwestrem. Szef jest wymagajacy, w pracy szanuje i wyagradza tych ktorzy wyrabiaja norme i nie chodza na zwolnienia. Wyplaca tez premie za skutecznosc pracy. i jedna kolezanka wygrala duzy telewizor LCD w losowaniu nagrod na koniec roku. Napojow pod dostakiem.

Margo

Szefostwo jest bardzo wymagające, ale jeśli wyrabiasz normę to jest ok. Raczej brak bezpośredniego kontaktu z wlascicielami bo Kieruje nami brygadzistka. Jesli uda sie wyrobic cos ponad normę bywają dopłaty. Urlop zaplanowany z góry to kwestia sporna w zakładzie ale mi odpowiada bo plan urlopów dostajemy w styczniu wiec nie problem dogadać sie z pracodawca męża co do terminu jego urlopu mamy tez przedłużone wszystkie długie weekendy i swieta. Wypłata zawsze na czas, przedmówczyni ma racje co do przesadnej dbałości właściciela o czystość ale przynajmniej pijemy kawe w czystych kubkach i jemy w czystej kuchni. Ja polecam.

Tamara

W Topi właściciel uważa że kodeks pracy to "wymysł komunistyczny" i tak też traktuje swoich pracowników, jak niewolników. Urlop (caly) zaplanowany na cały rok przez szefa nagminnie zdarzają się przypadki że urlop pracownicy muszą wypisać i przyjść do pracy, opieka ustawowa na dziecko to fikcja w tym zakładzie najczęściej przepada a socjalnego funduszu praktycznie wogóle nie ma. Ważniejsze są ściany i podłogi niż człowiek bo nawet kiedy ktoś zasłabnie to kłodzie sie taka osobę na ławeczce lub na podlodze w szatni nie ma mowy i wyzwaniu pogotowia. Normy bez przerwy sa podnoszone.... Mobing, mobing i jeszcze raz mobing.... Pracowałam w tej firmie 7 lat o siedem za dużo. Z punktu widzenia pracownika zdecydowanie nie polecam pracy w Topi Polska!

Bella

Pracuję w tej firmie od 2011 roku, nigdy nie było spóźnienia z wypłata, zawsze na czas. Od poczatku pracy parkuje swoje auto na parkingu firmowym, przed zakładem oraz we wnątrz jest bardzo czysto i bardzo schludnie. Pracujemy na nowoczesnych maszynach szwalniczych co daje nam duzy komfort pracy. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

himera

Za soboty też nie masz dodatków , a jak pracujesz 8 godzin nie wolno parkować na terenie zakładu.

Sławomir

Witam serdecznie wszystkich odwiedzających Topi Polska mówią na to obóz pracy przychodzisz do pracy na godzina 6 rano i nie wiesz o której wyjdziesz do domu nie ma tam żadnego grafiku pracy . Za nadgodziny nie płacą gola stawka godzinowa

zkl

W tej firmie z punktu widzenia pracownika mamy do czynienia z dobrymi warunkami do pracy,klimatyzowana hala,czysta przyjemna praca,uprzelmi i pomocni współpracownicy,praca bezstresowa,wykonywanie obowiązków w ramach umowy o pracę,ja pracowałem tam cztery godziny na tak zwaną"próbę" na magazynie,dostałem 34 złote i napiłem się kawy bez limitu,praca jest tam tak czysta,że pracując fizycznie w stroju galowym po dniu pracy,wygląda się tak samo,nie sposób się tam pobrudzić i chociaż planuję zacząć pracę od października,to byłem gotowy podjąć się pracy magazyniera jednak z drugiej strony cieszę się na nadchodzące lato,mistrzostwa Europy w piłce nożnej,olimpiadę w Rio i oczywiście płotki od bladego świtu do czarnej nocy.

Zostaw merytoryczną opinię o Topi Polska Barbara Tokarska - Piła

Topi Polska Barbara Tokarska