TOPI POLSKA Barbara Tokarska - Zakład Produkcji Materaców - Piła ul. lotnicza 8

Piła

Opinie o TOPI POLSKA Barbara Tokarska - Zakład Produkcji Materaców - Piła ul. lotnicza 8

Fretka

Pracuje w topi niedługo, bedzie ok 8 miesięcy. Jestem zadowolona, jest nowocześnie, przyjemnie, ciepło i czysto co rzadko zdarza sie w firmach produkcyjnych a sama praca jest na dobrym sprzęcie. Jestem zadowolona i mam nadzieje, ze zostanę tam ma dłużej ponieważ praca jest przewidywalna i mamy przyjazny grafik co przy dzieciach jest ważne. Przedłużone przerwy świąteczne, długie weekendy, 3tyg urlop w wakacje. Ja polecam.

andi

Witam zainteresowanych praca w topi. Firma sie rozwija i caly czas mamy duzo pracy, ja sie ciesze bo sie nie nudze a i godziny szybko mijaja. Faktycznie jest bardzo czysto na terenie calego zakladu na co nie narzekam bo to przyjemne. Szefostwo wynagradza aktywnosc i sumiennosc w pracy. wydaje mi sie ze jestesmy zgrani i w pracy panuje mila atmosfera. Zdarza sie, ze trzeba zostac po godzinach albo przyjsc w sobote ale jest za to placone. zazwyczaj pracujemy w stalych godzinach.praca jest czysta, sucha, jest cieplo i kawy nie brakuje. jestem zadowolony

Luśka

Ja tam pracuję od 5 lat, nie narzekam. Zawsze mamy zaplanowane dni wolne, i trzy tygodnie urlopu latem. Podoba mi się tez ze nie pracujemy miedzy swietami a sylwestrem. Szef jest wymagajacy, w pracy szanuje i wyagradza tych ktorzy wyrabiaja norme i nie chodza na zwolnienia. Wyplaca tez premie za skutecznosc pracy. i jedna kolezanka wygrala duzy telewizor LCD w losowaniu nagrod na koniec roku. Napojow pod dostakiem.

Margo

Szefostwo jest bardzo wymagające, ale jeśli wyrabiasz normę to jest ok. Raczej brak bezpośredniego kontaktu z wlascicielami bo Kieruje nami brygadzistka. Jesli uda sie wyrobic cos ponad normę bywają dopłaty. Urlop zaplanowany z góry to kwestia sporna w zakładzie ale mi odpowiada bo plan urlopów dostajemy w styczniu wiec nie problem dogadać sie z pracodawca męża co do terminu jego urlopu mamy tez przedłużone wszystkie długie weekendy i swieta. Wypłata zawsze na czas, przedmówczyni ma racje co do przesadnej dbałości właściciela o czystość ale przynajmniej pijemy kawe w czystych kubkach i jemy w czystej kuchni. Ja polecam.

Tamara

W Topi właściciel uważa że kodeks pracy to "wymysł komunistyczny" i tak też traktuje swoich pracowników, jak niewolników. Urlop (caly) zaplanowany na cały rok przez szefa nagminnie zdarzają się przypadki że urlop pracownicy muszą wypisać i przyjść do pracy, opieka ustawowa na dziecko to fikcja w tym zakładzie najczęściej przepada a socjalnego funduszu praktycznie wogóle nie ma. Ważniejsze są ściany i podłogi niż człowiek bo nawet kiedy ktoś zasłabnie to kłodzie sie taka osobę na ławeczce lub na podlodze w szatni nie ma mowy i wyzwaniu pogotowia. Normy bez przerwy sa podnoszone.... Mobing, mobing i jeszcze raz mobing.... Pracowałam w tej firmie 7 lat o siedem za dużo. Z punktu widzenia pracownika zdecydowanie nie polecam pracy w Topi Polska!

Bella

Pracuję w tej firmie od 2011 roku, nigdy nie było spóźnienia z wypłata, zawsze na czas. Od poczatku pracy parkuje swoje auto na parkingu firmowym, przed zakładem oraz we wnątrz jest bardzo czysto i bardzo schludnie. Pracujemy na nowoczesnych maszynach szwalniczych co daje nam duzy komfort pracy. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

himera

Za soboty też nie masz dodatków , a jak pracujesz 8 godzin nie wolno parkować na terenie zakładu.

Sławomir

Witam serdecznie wszystkich odwiedzających Topi Polska mówią na to obóz pracy przychodzisz do pracy na godzina 6 rano i nie wiesz o której wyjdziesz do domu nie ma tam żadnego grafiku pracy . Za nadgodziny nie płacą gola stawka godzinowa

zkl

W tej firmie z punktu widzenia pracownika mamy do czynienia z dobrymi warunkami do pracy,klimatyzowana hala,czysta przyjemna praca,uprzelmi i pomocni współpracownicy,praca bezstresowa,wykonywanie obowiązków w ramach umowy o pracę,ja pracowałem tam cztery godziny na tak zwaną"próbę" na magazynie,dostałem 34 złote i napiłem się kawy bez limitu,praca jest tam tak czysta,że pracując fizycznie w stroju galowym po dniu pracy,wygląda się tak samo,nie sposób się tam pobrudzić i chociaż planuję zacząć pracę od października,to byłem gotowy podjąć się pracy magazyniera jednak z drugiej strony cieszę się na nadchodzące lato,mistrzostwa Europy w piłce nożnej,olimpiadę w Rio i oczywiście płotki od bladego świtu do czarnej nocy.

Zostaw opinię o TOPI POLSKA Barbara Tokarska - Zakład Produkcji Materaców - Piła ul. lotnicza 8 - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOPI POLSKA Barbara Tokarska - Zakład Produkcji Materaców - Piła ul. lotnicza 8