Grapil Sp.j. Grażyna Sobieraj

Piła

Opinie o Grapil Sp.j. Grażyna Sobieraj

on

Jeśli chodzi o moją rozmowę kwalifikacyjną to przebiegła w całkiem miłej atmosferze. Na początku poproszono mnie o rozwiązanie testu na abstrakcyjne myślenie takiego jak tu http://smart-tester.eu/narodowytest/ trzeba bylo miec powyzej 110 pkt i mi się udalo (radzę sobie go przerobić przed pójściem na rozmowe), następnie prześledzono moje dotychczasowe doświadczenie itp. Ogólnie jestem bardzo zadowolony ;)

maja

dlaczego nie polecacie? właścicielka wydaje sie byc mila, firma ladna...

obecna

zdecydowanie odradzam.

info

czy ktos pracowal w Grapilu? Jakie warunki pracy, pl, czy ktos cos wie?

xxx
@info 29.01.2014 15:50
czy ktos pracowal w Grapilu? Jakie warunki pracy, pl, czy ktos cos wie?

Nie polecam!

Zostaw opinię o Grapil Sp.j. Grażyna Sobieraj - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grapil Sp.j. Grażyna Sobieraj