Opinie o VG Polska Sp. Z o.o. w Chełmek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy VG Polska Sp. Z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VG Polska Sp. Z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VG Polska Sp. Z o.o. w Chełmek

Juka

Z tego co można zauważyć to raczej polecacie VG jako przyszłą firmę?

oczy
@Juka

odpowiedź jest chyba całkiem logiczna patrząc po opiniach na tym profilu ;)

@oczy

Niby logiczna, ale chciałbym też usłyszeć a raczej przeczytać coś aktualnego.

oczy
@Juka

no to potwierdzając tamte słowa dodaje aktualizacje. Tak warto tutaj pracować, jeśli oczywiście branża i obowiązki odpowiadają. Praca jest czysta, warunki dobre, nie ma zabójczego tempa pracy, a i na ludzi również nie ma co narzekać

@oczy

Bardzo dziękuję, wszystko się potwierdza co czytałam i też to co wcześniej slyszałam. Myślę że nie ma się co więcej zastanawiać

Boss
@Juka

Nie zastanawiam sie. ja też się wahałem i prawie by mi miejsce sprzątneli sprzed nosa ale zdązyłem jeszcze i pracuje już 2 lata.

102030

Wartościowa firma z potencjałem. Pracuję tu na przestrzeni kilku lat więc mogłem zaobserwować jak się zmieniała z czasem. Ogólnie jak wszędzie, ma swoje wady, ale ma też dużo zalet. Ja jestem, zadowolony i póki co nie zamierzam się stąd ruszać i co najważniejsze, mnie też nikt ruszać nie zamierza. Najważniejsze, że jest stabilnie. Znaczy dla mnie, bo mi właśnie na tej stabilności zależało. Kasa jest ok. Zawsze mogłoby być lepiej, ale biorę co dają i na życie wystarcza. Chyba póki co tyle ode mnie.

Koczek
@102030

wiadomo każdy patrzy przez pryzmat swoich doswiadczen. ja to mialem tragicznego pecha do wybierania firm do pracy. co jedna to byla gorsza. dopiero vg odczarowalo tą złą passe bo już traciłem nadzieje na cos normalnego. zostalem bo podejrzewam ze drugiej takiej firmy juz nie znajde

Nik
@Koczek

bo coraz mniej jest takich firm. inne to tylko patrzą zeby coś wykrecic pracownikowi i jak najmniej od siebie dawac.. jak słysze też czasem po znajomych to się nóz w kieszeni otwiera

Koczek
@Nik

fakt mam też kilku takich ale no nie ma co gadać o innych tylko trzeba o sobie myśleć . oczywiście nie jestem za byciem egoistą ale jednak praca to praca. nikt za nas jej nie wykona i nikt za nas nie zarobi

Gaja

Dalej szukacie specjalisty ds zakupów?

Sein
@Gaja

no ja takiej oferty nie widzę.

Maggie

Witam. W jakich godzinach pracuje biuro?

@Maggie

godziny standardowe jak wszędzie. niczym to się nie różni

@odp

Yhym. Ja pracowałam już w różnych w zależności od miejsca. 8-16, 14-22, 10-18. Więc najwyraźniej nie wszędzie jest tak samo i się różni.

@odp

Dlatego rozumiesz, wolałabym usłyszeć konkrety

aha no to dla mnie standardowe to są 8-16 a resztą to są raczej niestandardowe

@Maggie

ale może za mało jeszcze w życiu widziałem. nie pracowałem w aż tylu firmach żeby znać każde możliwe godziny pracy biura

Unu

Jest tak.

Werka

Dzień dobry, czy na produkcję przyjmują również kobiety?

Majlo
@Werka

Oczywiście. nie ma przeciwskazań żeby kobiety również pracowały na produkcji.

Werka
@Majlo

A czy bedę sobie w stanie poradzić ze wszystkim bez problemu? Czy są jakieś cięższe prace?

Bartosz

Stanowisko operator wózka - na ile zmian praca?

@Bartosz

jak reszta.. na 3 zmiany się pracuje na chyba wszystkich stanowiskach (oczywiście jeśli chodzi o fizyczne) 6-14-22

zmiany
@Never

Potwierdzam - 3 zmiany.

@zmiany

dzięki, bez potwierdzenia pewnie by mi nie uwierzyli

zmiany
@Never

Napisałeś chyba, więc potwierdzam co w tym dziwnego?

@zmiany

przecież nie powiedziałem że coś w tym dziwnego. tylko się trochę droczę

@zmiany

poza tym chyba odnosiło się do wszystkich stanowisk a nie do zmian

Kier
@Bartosz

Były oferty na operatora? aplikowałeś już? czy to było tylko rozeznanie się w terenie?

włodek
@Kier

Są teraz.

Kier
@włodek

Dzięki za info, nie sprawdzałem tego codziennie więc mogło mnie ominąć

doggo

a pracujecie w tygodniu, czy weekendy też?

@doggo

a no i od razu wesołych świąt dla was wszystkich

Melman
@doggo

a czy ktoś już o to tutaj nie pytał? ja już nie pamiętam jak to było bo trochę mniej tu wchodze jak i tak ciężko z ofertami ale może gdzieś się przewinie ta informacja jak dobrze poszukasz

@Melman

było jakieś pytanie, ale nikt nie odpowiedział konkretnie

Melman
@doggo

no to musiałby się jakiś pracownik odezwać jak jest w tym czasie teraz

@Melman

no na to czekam przecież ;)

adam12

Czy można tu liczyć na stabilne zatrudnienie? Szukam pracy na lata, z poprzedniej wyleciałem bo byłem nowy, a przyszła pandemia no i wiadomo...chciałbym uniknąc powrótki z rozrywki

Tuson
@adam12

Tutaj jest cały czas stabilna sytuacja pomimo pandemii, więc jeśli tylko będziesz wykonywał swoją robotę jak należy i przychodził do pracy to nie będzie powodów do zwalniania. Ale oczywiście najpierw musisz się dostać

@adam12

jeśli po twojej stronie będzie ok i będziesz dobrze pracował a nie odwalał maniane, to nie ma przeciwskazań, żebyś się na dłużej zaczepił

@Tuson

to prawda, że to nie jest branża, na której pandemia faktycznie odcisnęła takie piętno, bo zapotrzebowanie na produkty nadal jest

@Tuson

zresztą, skoro teraz przyjmują, kiedy inne zakłady robią cięcia kadrowe, no to to się rozumie samo przez się ;)

Danio
@Kos

tyle rad tutaj padło że już chyba nic więcej nie trzeba dopowiadać. zgadzam się też ze wszystkim. fajna stabilna praca. roboty nie brakuje.

axon

prowadzicie jakieś socjale, gdzie można poczytać aktualności, czy coś?

@axon

chyba nic z tego. no ja przynajmniej niczego takiego nie znalazłem

@ten

jasne, rozumiem :)

@axon

pozostaje chyba tylko strona oficjalna firmy

@ten

a tą to już mam obczajoną

@axon

no to niestety choćbym chciał to nie da rady nic więcej wyczarować, musi wystarczyć to co jest

Retor

Zastanawiam się ogólnie co o niej sądzicie jak się wybija na tle konkurencji itp

Szu
@Retor

Co sądzimy...no ja mam dobre zdanie, bo warunki pracy są ok

@Retor

Konkurencji nie analizuję, ale o VG mam dobre zdanie

@Retor

Ale to z perspektywy pracownika

Korab
@Dworak

No czy nie taka perspektywa jest najlepsza? tylko wy wewnątrz wiecie jak jest naprawdę i jakie macie warunki pracy zapewnione.

@Korab

Nie wiedziałem co autor pytania miał na myśli, bo może pytał stricte o produkty i ich porównanie względem konkurencji

@Dworak

Nie no porównania nikt nie musi mi robić, chodziło mi ogólnie o to jak oceniacie po prostu tutaj produkty, warunki, to co robicie i całą firmę

Retor

Uważacie że VG Polska to znana firma w branży?

Szu
@Retor

z branżą przedtem nie miałem nic wspólnego, wiec nie wiem, ale no jakaś płotka to to nie jest

Letos
@Retor

no myślę że dość znana patrząc na to też jakie firmy obsługuje, bo to nie są tam jakieś małe nieznane firemki

Letos
@Retor

i swoją drogą to jak o tym nie wiesz to możesz poczytać na stronie tam wszystko jest opisane

@Letos

Rozumiem, jakie np.?

@Letos

A, w takim razie poczytam.

Dawid

Na jakie pytania przygotować się na rozmowie o prace ?

Lex
@Dawid

A jakie stanowisko właściwie? nie na każdym będą identyczne...

@Dawid

Czy na rozmowę o pracę da się przygotować? przecież nie jest powiedziane, że jak ja Ci powiem że miałem takie pytania kiedyś tam, to Ty teraz dostaniesz na pewno takie same.. to wszystko zależy, przede wszystkim od tego jak potoczy się rozmowa, jak będziesz rozmowny, ile masz do zaproponowania.. no i tak jak poprzednik napisał, jakie to jest stanowisko

Lex
@Remo

Ale można się nastawić mniej więcej. W sensie rozumiem, że może to być pomocne.

@Lex

Nie wątpię, że byłoby pomocne, ale po co szykować się na coś co może nie nastąpić. No ja od siebie mogę tylko powiedzieć, że podczas mojej rozmowy pytania były normalne, o doświadczenie, poprzednie stanowiska, co mi się podobało co nie, jakich warunków oczekuje, jakie są obowiązki na stanowisku pracy i tak to leciało

@Lex

Sorry, nie widziałem, że dodało się 2 razy

Hub
@Remo

tez mi sie tak kiedys stalo. ta strona lubi się przycinać w taki sposób.

Szukają operatora maszyn.

cedr
@Werewolf

jest gdzieś ogłoszenie czy po prostu wiesz z wewnątrz?

@Werewolf

jakie wymagania jakie warunki? powiedz chociaż coś więcej na ten temat, to że szukają to już coś ale mogę się nie nadawać np to szkoda czasu zabierać

@cedr

Ogłoszenie jest

@Werewolf

wielkie dzięki. z taką ilością informacji to chyba sobie nie poradzę...

@Wito

Nie na Twoje pytanie odpowiadałem, nie wiem czy się zorientowałeś zanim zacząłeś rzucać złośliwościami ;)

@Werewolf

no faktycznie, nie zorientowałem się do końca, mój błąd i to nie miało być złośliwe tylko zwracające uwagę na konkrety które się nie pojawiły po prostu

Wewerofl
@Wito

Wymagania: Chęci nauki obsługi maszyn produkcyjnych Znajomośc obsługi komputera ( Pakiet MS Office) w stopniu podstawowym Komunikatywnośc Dyspozycyjnośc Zaangażowanie

@Wewerofl

to w sumie nie ma tego za wiele, myślałem że jakieś bardziej wygórowane są oczekiwania, a takie podstawowe to jak najbardziej spełniam

@Wito

No na operatora z reguły nie wymagają 3 języków, 5 letniego doświadczenia czy znajomości programu do sporządzania faktur. To nie jest aż tak skomplikowane, żeby Bóg wie czego wymagali.

@Werewolf

a wiadomo to? różnie to bywa z tymi wymaganiami a szczególnie w firmach z dobrą renomą i w której rzadko są rekrutacje

Monia

W jakich godzinach się pracuje?

O jakie stanowisko pytasz

@Monia

Oczywiście o pracowników produkcji, przepraszam myślałam że tu w wiekszości tylko oni się wypowiadają

@lou

Ale z tego co czytam to i tak będzie ciężka spraw z pracą. nie mniej jednak, informacyjnie chętnie sie dowiem

@Monia

no skoro już poczytałaś tutaj to nie mam co dodawać ze swojej strony. rekrutacje nie są jakoś bardzo często a chętnych sporo

i na produkcji pracuje się na standardowe trzy zmiany tj 6-14-22

@Monia

musisz chyba czekac po prostu aż się będzie coś pojawiało i szybko reagowac bo tak jak mówię chętnych zazwyczaj trochę jest. ale samo dostanie się to też nie tylko formalność bo trzeba sie wykazać

Tomko

Ciężko się chyba tutaj dostac co?? tak przejrzałem profil poczytałęm wypowiedzi, pytania i opinie i stwierdzam że to nie taka łatwa sprawa

Dexter
@Tomko

Czy ja wiem, fakt, ze rotacja nie jest wielka i to z tego raczej wynika, że nie ma aż tak często ogłoszeń, ale ogólnie na podstawowe stanowiska idzie się dostać, jeżeli ma się łeb na karku i nie ma dwóch lewych rąk to raczej jest to do zrobienia

@Dexter

No właśnie o to mi chodziło, że stała kadra jest i pracuje i rzadko kiedy pojawia się jakieś wolne miejsce. No i na pewno nie na każde stanowisko wystarczą dobre ręce do pracy bo to też zależy, nie mówię tu właśnie tylko o produkcji

Dexter
@Tomko

No to tak, cieżko się nie zgodzić

@Dexter

Czyli wychodzi na to, że moje spostrzeżenia są całkiem słuszne, no ale nic, sytuaci ogólnej to nie zmieni i praca nagle się nie zmieni, ale dzięki za krótką dyskusję, mogę zamknąć temat

@Dexter

Jakby ktoś miał jakieś info o pracy i rekrutacjach to niech daje tutaj znać

Spoko

Grafik

Dzień dobry. Czy firma nie poszukuje może grafików? Proszę o info, jeśli ktoś coś wie.

@Grafik

jeśli by potrzebowała to raczej pojawilaby sie oferta. no a jak Ci wybitnie zależy na własnie tej firmie to zostaw cv w biurze albo zadzwoń. no ogólnie podejmij jakąś inicjatywe może to docenią

@Inf

Rozumiem. Dziękuję, spróbuję tak zrobić.

@Grafik

oczywiście nie mówię że to jest pewne działanie, bo nie próbowałem się tak dostawać, no ale zawsze to jakieś działanie poza czekaniem

Inf

no to powodzenia, mozesz dać znać jak coś załatwisz, chętnie sam się dowiem czy takie działanie przynosi jakies efekty. ale to z czystej ciekawości tylko

@Inf

Jeśli nie zapomnę, to to zrobię. BTW. Gdzie mój poprzedni wpis? :/

@Grafik

Najwyraźniej uznano, że nie spełnia warunków. Czemu? Kto wie.

Mob
@Grafik

a jaki to był wpis? napisałeś może coś niewłaściwego albo nie wiem o co chodzi. tak tu czasem znikają niektóre treści

@Mob

Szczerze? Nie pamiętam, coś w stylu "ma to sens". Okej, może i niemerytoryczny i nic specjalnego nie wnosi, ale no regulaminu to chyba nie złamałem.

Życzenia

Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim!!

vg
@Życzenia

Ode mnie również najlepsze życzenia na nowy rok dla wszystkich pracowników obecnych byłych i nawet przyszłych!

@vg

O jak miło, że o kandydatach też ktoś pomyślał ^^

vg
@Miko

Ja jestem szczęśliwym człowiekiem posiadającym prace i stały napływ pieniędzy co w obecnych czasach jest wcale nie tak częste. Także mogę pozdrawiać wszystkich

@vg

No to dobrze dla Ciebie, teraz to jest naprawdę coś pracować w firmie która się utrzymuje

@vg

Zresztą ja też nie bez powodu jestem kandydatem, który chętnie tutaj do zespołu dołączy

Sylwia

Niedawno były Święta Bożego Narodzenia, czy w związku z tym pracodawca zorganizował jakąś Wigilię pracowniczą? Jak to na ogół u Was wygląda w VG Polska? Bardzo chętnie się dowiem, napiszcie proszę.

Mesi
@Sylwia

Każdy by się chętnie dowiedzial ale chyba nie każdy chce odpowiedzieć hehe

Mesi
@Sylwia

także jakby się komuś przypadkiem chciało opowiedzieć jak to tutaj wygląda to śmialo

Wózki

Czy może mi ktoś powiedzieć, jakie wózki widłowe są używane w firmie? Czy np są boczne, gazowe, akumulatorowe...?

odepe
@Wózki

Zwykle wózki na akumulatorowe.

@Wózki

A ma to jakieś znaczenie podczas pracy? pytam tak całkowicie serio, czy jakieś są lepsze od innych?

@???

poczytaj sobie w internecie, przecież nie trudno wygooglować takie rzeczy

???

No sorki, dla mnie to czarna magia, nawet nie wiedziałem jak sformułować pytanie, żeby mi znalazło to konkretnie czego szukam

???

Poza tym, chciałem od kogoś z Was usłyszeć, przełożone na język dla laika, a nie jakieś specjalistyczne teksty dla zorientowanych w branży

@???

Akumulatorowe są chyba jednymi z bardziej popularnych. Są spoko, wydajne, nie potrzebują dużo. Dobrze jeżdżą, są zwrotne, duże ciężary mogą podnieść i wysoko, ale to też zależy jeszcze z jakiej firmy jest wózek

No i dzięki ;)

Mero

No proszę gowork bawi i uczy jednocześnie. też nie wiedzialem o różnicach w tych wózkach. ale no ktoś kto jeździ i zna sie na tym to wie

Zostaw merytoryczną opinię o VG Polska Sp. Z o.o. - Chełmek

• Jak się pracuje w VG Polska Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VG Polska Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 142.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VG Polska Sp. Z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VG Polska Sp. Z o.o.?

Kandydaci do pracy w VG Polska Sp. Z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VG Polska Sp. Z o.o.