Opinie o VG Polska Sp. Z o.o. w Chełmek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy VG Polska Sp. Z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VG Polska Sp. Z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VG Polska Sp. Z o.o. w Chełmek

Tossy

Pracuje się też w weekendy?

@Tossy

Chyba nigdy się nie dowiem.

@Tossy

wychodzi na to że chyba nie :D ale nie załamuj się

Nie zamierzam.

@heh

Przyjmuję, że tak, najwyżej się zaskoczę.

@Tossy

przeczytałem że zeskoczysz, już sobie myślę skąd z jakiegoś mostu? a tu jednak chodziło o zaskoczenie

@Tossy

ah to czytanie ze zrozumieniem, nigdy nie wiadomo kiedy się przyda

@heh

trochę wygląda jakbyś gadał sam do siebie? a w domu to wszyscy zdrowi?

Ad

Czym się różnią opakowania premium od tych zwykłych?

Jaro
@Ad

Premium są bardziej ekskluziw ;) A tak serio, rusz głową, rocket science to nie jest, na chłopski rozum idzie wywnioskować różnicę, czyż nie? Różnią się jakością, ot co.

Ad
@Jaro

Oczywiście, że różnią się jakością, na to jestem w stanie sam wpaść, chodzi mi o pozostałe różnice. Czy inaczej wyglądają, są inaczej robione?

Odpowiedź w linku
@Ad

https://www. vangenechten .com/pl /produkty-rynkowe/opakowania-premium. usuń sobie spacje.

Pwx

Ile może zrobić na początek netto nowy pracownik bez doświadczenia i kiedy można spodziewać się jakiejkolwiek podwyżki?

Dan
@Pwx

a to mój drogi zależy od tego jak będziesz pracował i jak szybko się wszystkiego nauczysz ;p ciężko przewidywać co będzie

Qwe
@Pwx

idź na rozmowę, to sobie wynegocjujesz może jakies warunki pracy :)

cosiek
@Pwx

i co byłeś na tej rozmowie i wynegocjowałeś cos?

KANDYDAT

Witam aplikowałam /em na stanowisko proste prace produkcyjne.Bardzo proszę o inf. na czy polega praca.Ma już długi staż ale nie wiem na czym konkretnie polega praca.A nie mam nikogo znajomego.Rozmowę ma już za sobą .Przebiegła spokojnie .sympatycznie .Drugi tel . ma przyjść na testy ale nie dopytałam czego dotyczą .Z opinii sądzę że firma jest godna zaufania i nie powiem że nie zależy mi aby dobrze wypaść .Dziękuję za odpowiedź a ile ktoś zechce pomóc

Wizz
@KANDYDAT

no pracuje sie przy opakowaniach kartnowych takze fajna, nie za ciezka, czysta praca. chyba to byla bardzo szybka akcja z tym zatrudnianiem na produkcje bo juz nie ma ani jednej oferty ani nawet sladu po niej

WIZZ
@Wizz

Tak zadzwonili rozmowa .Po 2 dniach zaproszenie na testy.Dziś byłam .Atmosfera fajna ale czy się zakwalifikuję dostanę inf. .Dziękuję za odpowiedź

Raptor
@WIZZ

Skoro jesteś już na tym etapie, to pewnie tak :) Powodzenia :)

Liki
@WIZZ

A jak testy przebiegły?? opowiesz coś więcej o nich

@Liki

Witam testy polegały najpierw na ułożeniu z ilustracji poprawnego obrazy z jak by to powiedzieć takich niby puzli.Nie umiem tego inaczej nazwać .Drugie zadanie to złożenie kartonów.Nie powiem że nie sprawiło mi to trochę problemów.Ale Panie prowadzące sympatyczne więc stresu jakiegoś nie było.A czy zdane zobaczymy czy oddzwonią .Nic nie powiedziały czy źle czy dobrze się wypadło.

Liki
@Kandydat

Brzmi w porządku. dziękuje pieknie

@Kandydat

a najpierw była demonstracja jak to pudło złożyć, czy sam musiałeś to wykombinować?

kandydat
@?

Samemu trzeba to złożyć .Nie było żadnej demonstracji.Trochę mi to zajęło nie ukrywam .

@kandydat

fajnie że o tym mówisz serio wielkie dzieki, a Tobie życze powodzenia, oby się udało dostać, bo same dobre rzeczy słyszałem o tej firmie

eyo

czy w firmie zdarzają się nadgodziny?

Kosi
@eyo

no jak wszędzie, czasem jest więcej pracy i są te nadgodziny potrzebne ale są zawsze całkowicie wypłacane. Nie ma za to dni wolnych czy coś, tylko zawsze kasa co jest bardzo na plus jeśli ktoś potrzebuje dodatkowo dorobić. Ja to się czasem sam zgłaszałem jako pierwszy chętny i gotowy do nadgodzin, bo zawsze coś dodatkowego się przydaje

eyo
@Kosi

okej, dzięki wielkie

Dorota

Hej, widziała ofertę na Asystentkę w sekretariacie. Jest tu ktoś kto pracował na tym stanowisku? Czy angielskiego używa się na codzień w swobodnej rozmowie? Jak wygląda rozmowa o pracę na to stanowisko? Z góry dziękuję za informacje.

Aro
@Dorota

Skoro wymagają angielskiego na poziomie min C1 to na bank będziesz go używać na codzień, w swobodnej rozmowie z pracownikami nie, ale na płaszczyźnie kontaktu z klientami/kontrahentami na pewno

@Aro

no zapewne ma to być po prostu osoba która w większości z takimi klientami będzie się kontaktować

avia
@Dorota

jak chodzi o rozmowę rekrutacyjną to na bank będą weryfikować język, także ja bym na Twoim miejscu powtórzyła sobie podstawowe słownictwo branżowe, w pracy z klientem, taki biznesowy język :) nie zaszkodzi na pewno

Aro
@:)

No tak. W końcu będzie obsługiwać centralkę telefoniczną, organizować spotkania/wyjazdy biznesowe, w związku z czym, tak jak mówiłem, język to konieczność.

@Aro

no otóż to, jak widać zgadzamy się w tej kwestii czyli wszystko w normie ;)

Bartek

Sytuacja na rynku pracy jest ciężka, rozglądam się już dłuższy czas za czymś w okolicy, wszędzie mnie z kwitkiem odprawiają, bo trudne czasy i tak dalej. Czy u was znalazłoby się miejsce na pracownika? Nie mam dużego doświadczenia, dopiero stawiam pierwsze kroki w związku z czym mógłbym wykonywać jakieś prace produkcyjne, pracować fizycznie, może magazyn? Proszę o informację, bo trochę mnie desperacja już łapie, a mimo to nie chcę iść do pierwszej lepszej firmy, tylko jednak coś z renomą, gdzie są dobre warunki, a z tego co zasłyszałem, to tu jest całkiem nieźle.

@Bartek

No VG Polska to zdecydowanie jest renoma to w tym wypadku akurat bardzo dobrze trafiłeś, fajnie się można tutaj zaczepić na dłużej

Bifur
@Vicks

co masz na mysli mowiac zaczepic na dluzej? po czym to stwierdzasz?

@Vicks

No właśnie jeszcze nigdzie nie trafiłem, choćbym chciał ;)

@Bartek

jest pare ofert pracy na pracuj pl więc trafiłeś i wciąż możesz trafić :D

@Bifur

a stwierdzam to po tym, że sam trochę już tu pracuje. Firma ma przyszłość, ma renomę, ma pracę i klientów a zatem jest stabilna, a chyba niektórzy w obecnych czasach właśnie tego potrzebują

@Vicks

Ale nie dostałem pracy i nie wiem czy dostanę, stąd nie mam podstaw do nastawiania się w tym kierunku. To, że oferty są już wiem, zgłosiłem kandydaturę

Jakie rodzaje opakowań tworzy VG Polska?

Brumi

Cała strona jest temu poświęcona, polecam zajrzeć

@Brumi

Skoro już tu wszedłeś i wiesz to mogłeś chociaż odpowiedzieć.. no ale rozumiem że to już za wiele, idę na stronę szukać

Brumi

Ale po co, skoro musiałbym zrobić dokładnie to co ty - najpierw wejść na stronę, potem jeszcze skopiować i wkleić. Serio, to minimalny wysiłek, a znajdziesz tam wyczerpujące informacje :)

Quebec

Pamiętam, że kiedyś sporo osób o biuro pytało. To jak coś jest nowa oferta, na obsługę klienta, Fajne stanowisko, jeśli ktoś lubi pracę z klientem. Jedyne takie mocne wymagania to w sumie dobry angielski i znajomość Office

@Quebec

Witam. Czy firma dofinansowuje np kartę multisport .? Jak wygląda kwestia socjalna.

zak
@Quebec

można pracować zdalnie, czy tylko stacjonarnie wchodzi w grę?

inf
@zak

No w ofercie nie ma takich informacji więc ciężko stwierdzić ale przecież ziomki na rozmowie się wszystkiego dowiecie, przecież idąc na rozmowę nie musicie się decydować od razu na zatrudnienie

koko
@Quebec

czesc! a jest to oferta nowa w ogole, czy to stanowisko istało juz wczesniej? jakies info wicej ?

inf
@koko

e no raczej nie wymyślili nowego stanowiska nagle :D tak sądzę

Flow
@koko

nowa to jest pod tym względem że wstawiona na portal 26 września także dopiero co ;p ciekawe ile już się osób zgłosiło konkurencja pewnie spora

Quebec
@koko

Oczywiście, że obsługa klienta działała już wcześniej ;) To jeden z filarów każdej firmy przecież.

dolas
@Flow

Jeszcze aktywna oferta, więc możesz dołączyć do grona ;)

Flow
@dolas

Ja pracuje w firmie, więc nie jestem zainteresowany nową ofertą, tak tylko napisałem z czystą ciekawością

dolas
@Flow

Ah, rozumiem, przeoczyłem ten fakt

Max

Czy wypowiadają się tutaj też graficy komputerowi?

Vans
@Max

hmm jeszcze nie zauważyłem żadnego grafika tutaj ale może coś mnie omineło a co potrzebujesz

Zapytać nie zaszkodzi.

@Elo

Chodzi mi o to, czy są przyjęcia na to stanowisko, czy ktoś opisuje warunki pracy, wymagania i zakres obowiązków taki ogólny

Przyjęć niestety nie ma.

@Elo

Rozumiem, a skoro tu już jestem, to czy mógłbym uzyskać odpowiedź na resztę pytań?

@Max

Powiem tak, ja jako grafik nie pracuje, więc nie za bardzo mogę się wypowiadać za nich, musisz poczekać aż tu jakiś wpadnie chociaż wątpię. Warunki pracy ogólnie w firmie są dobre, firma jest po prostu dobra więc jak inni mają dobrze to i oni na pewno również

@Elo

W porządku, rozumiem. Dziękuję za chęci ;)

@Max

Starałem się jak mogłem, ale za wiele niestety nie pomogłem ;p najlepiej iść i sprawdzać taka rada od emnie

Ins

a jak na operatorce maszyn? nie trzeba mieć doświadczenia na tym stanowisku? idzie się nauczyć od zera?

@Ins

z tego co wiem to tak na początku pracuje sie z pracownikiem i on przez jakis czas szkoli na danym stanowisku

Kaj
@Ted888888

a jest jakiś określony czas kiedy trzeba się nauczyć np 2 tygodnie czy do skutku

@Kaj

Z tego co sie dowiedziałem na rozmowie kwalifikacyjnej jest uzależnione poniekąd od osoby która sie uczy , trwa to okolo 1-2 miesiące .

Kaj
@Kaj

o to dzięki za info w takim razie

Muniek
@Ted888888

Sporo czasu.. czyli trochę tego jest do nauczenia i ogarnięcia, bo zazwyczaj faktycznie z 2 tygodnie są szkolenia. Ale to dobrze w sumie świadczy, znaczy że dokładnie chcą nauczyć i przykładają do tego wagę

@Muniek

Dokładnie tak ,podobno mimo ze to stanowisko "operator maszyn" to jednak maszyny wymagają więcej nauki.

Puzon
@Ted888888

No i dobrze, u mnie w poprzedniej firmie sadzali przy maszynach mówili "tu masz to to i to, robisz to tak tak i tak" a potem radź sobie i już rób sam...A potem różne piękne kwiatki wychodziły, także dobrze, że przykładają tu wagę do odpowiedniego przygotowania pracownika...

Jaki jest tryb pracy na produkcji?

Kowik
@Michał

8 godzin standardowe 3 zmiany jak w wielu firmach, żadne dziwactwa ;p

@Kowik

a zarobki na początek ?

zozol

poza tym takie info podają na pierwszej rozmowie, przecież nie robią z tego tajemnicy

Lena
@Kowik

Czy można chodzić tylko na jedną zmianę? Czy jest to jakiś problem?

Kol123
@Michał

Trzy zmiany w kolejności 1,3,2.

Dawid

Czy wynagrodzenie to najniższa krajowa ?

Kol123
@Dawid

Wszystkiego dowiesz się na rozmowie.

miro123

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda tam praca na produkcji itp , czy lekka , jak wynagrodzenia i ogólnie ??

Lora
@miro123

Nie jest cieżka, jest nawet bym powiedziała całkiem przyjemna, czysta, nie nosi się jakiś ciężarów, ogólnie naprawdę fajna robota :)

@Lora

Jaka płaca na początek bez doświadczenia w tym zawodzie ? Możliwe sa nadgodziny ?

bob
@Lora

Chyba w biurze. Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd. Praca jest ciężka trzeba harować 8 godzin. Człowiek rąk nie czuje a ty piszesz że lekka praca!!! Żenujące!!! Jak taka lekka praca to czemu jest taka rotacja ludzi???

Lora
@bob

harować 8 godzin? A kto pracuje mniej? Każdy "haruje" 8 godzin minimum, niektórzy pracują na zmianach 12 godzinnych, więc nie rozumiem skąd to Twoje oburzenie ;) Poza tym nie napisałam, że praca jest lekka, tylko że nie jest aż tak ciężka jak może się wydawać, radzę czytać ze zrozumieniem

Bob
@Lora

"Nie jest ciężka, jest nawet bym powiedziała przyjemna, czysta nie nosi się jakiś ciężarów, ogólnie naprawdę fajna robota." i czego tu nie można zrozumieć??? ELDORADO! PROSZĘ NIE WPROWADZAĆ W BŁĄD PRACOWNIKÓW SZUKAJĄCYCH PRACY. Jak ktoś napiszę prawdę to od razu zarzuca się mu czytanie ze zrozumieniem. Jak ktoś pisze "praca nie jest ciężka" to znaczy że jest lekka!Przerzucanie kilka ton opakowań przez 8h to jest nie ciężka praca??? Tak może pisać tylko osoba siedząca za biurkiem bo na pewno nie pracownik, który to robi! Żegnam.

Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy rekrutacyjnej do VG Polska?

Yeti

Ciężko przewidzieć, nie wiem jakie konkretnie teraz pytania zadają, bo ja to już dawno rozmowę mam za sobą, ale raczej nie słyszałem opinii żeby jakieś specjalnie dziwne były czy odbiegające od normy. Zawsze warto sobie coś chociaż ogólnie poczytać o firmie żeby mieć pojęcie gdzie się idzie :D niezależnie od tego jakie to stanowisko

?

a na jakie stanowisko chcesz rekrutowac? to chyba tez ma znaczenie

@?

Chciałbym aplikować na operatora maszyn

?

to raczej jakiś pytań czy zadań z kosmosu nie będzie, raczej standardowe, nie wydaje mi się, żeby trzeba było jakoś wybitnie się przygotowywać

@?

Okej czyli nie mam się czym stresować tylko po prostu trzeba iść

MilyPan

Czy na każdej zmianie jest podobna fajna atmosfera i ludzie? Czy którejś zmiany unikac?

pelek
@MilyPan

nie no ludzie raczej wszędzie ok

kolo
@MilyPan

wiadomo że raz lepiej raz gorzej jak wszędzie przecież nie ma firm idealnych a przede wszystkim nie ma ludzi idealnych ale ludzie sa pracuja wcale nie odchodza a to chyba mówi samo za siebie

Kizo
@kolo

a no mówi też tak uważam, od lat pracuje w tej firmie, rzadko tutaj co prawda wchodze bo nie czuje takiej potrzeby, ale prawda jest że firma porządna i warta tego żeby się nią zainteresowac

nowy
@Kizo

na jakich stanowiskach pracujecie? czy trzeba było mieć na nie doświadczenie czy przyjęliście się tak o po prostu

Ahoj

Czy na produkcję trzeba mieć książeczkę sanepidowską?

xolo
@Ahoj

Wypadałoby mieć, ale nie jest to mega konieczne przy zatrudnianiu

@xolo

Aha, a potem w trakcie zatrudnienia trzeba już wyrabiać, nie?

Joha
@Ahoj

Najpierw niech cie przyjmą albo chociaz na rozmowe zaproszą, wszystko po kolei

@Joha

No dobra dobra, ale lepiej wiedzieć wcześniej

eh
@Ahoj

no to idź na rozmowę i się dowiedz to będziesz miał wszystko jasne

Leto

Specjalista ds. konstrukcji opakowań - co się robi, wymagane jakieś doświadczenie?

kostek

a jest taka oferta?

Leto
@kostek

Gdyby nie było, to bym nie pytał. Jest na pracuj

kostek
@Leto

no okej okej, nie widziałem po prostu i dlatego pytam. Ale no niestety nie pomogę, bo sam wiem tyle co i Ty czyli nic ;p

odpowiadam
@Leto

Zarządzanie plikami technicznymi/konstrukcjami opakowań Przygotowywanie plików konstrukcyjnych Tworzenie konstrukcji opakowań na potrzeby naszych klientów Współpraca z grafikami firmy Wycinanie na ploterze próbnych opakowań Zamawianie narzędzi Współpraca z Działem Sprzedaży Robi się dokładnie to co jest wymienione w ogłoszeniu :P

Smerf

Interesuje mnie kwestia nadgodzin - są opłacane czy oddawane w dniach wolnych?

Smerf

Super, czyli jest szansa na większy zarobek jak się tylko ma chęci do tego , własnie tego potrzebuję

@Smerf

Nie wiem dlaczego tamtem komentarz zniknął a została tylko moja odpowiedź, ale żeby wszystko było jasne - jeden z pracowników napisał, że godziny dodatkowe są całkowicie płatne.

Beza
@Smerf

Tak, ja pisałem. Nie mam pojecia dlaczego nie ma mojego wpisu, przecież udzieliłem zgodnej z prawdą odpowiedzi.

@Beza

No trudno, już jest wszystko wyjaśnione więc mam nadzieję, że już te wpisy zostaną żeby to miało sens wszystko

Beza

Oby było tak jak mówisz

PracaJaca

Witam zauważyłem że średnio co 2-3 miechy pojawiają się oferty pracy na operatora, była w listopadzie, potem w lutym, w maju i lipcu, ktoś wie może dlaczego tak jest aż taki przemiał ludzi?

@PracaJaca

no to bardzo jesteś spostrzegawczy trzeba Ci przyznać. Jakieś badania prowadzisz że tak to śledzisz:D

jonek
@PracaJaca

może dużo tych operatorów potrzebują, z tego co słyszałem, to przemiału jakoś specjalnie nie ma

@jonek

rozwój, rozwój i jeszcze raz rozwój, a zatem więcej rąk do pracy jest potrzebne, jak jesteś tylko chętny to przychodź a nie pożałujesz gwarantuje Ci

robocop
@Rock

bardzo jesteś pewny tego co mówisz.. dlaczego tak?

@robocop

a dlaczego miałbym nie być? pracuje w tej firmie już długo i wiem jak jest

Zenek
@robocop

Jak to dlaczego? Dlatego ze firma jest godna tego żeby ją polecać i pomimo tego co ktoś pisał o ofertach wcale one tak często się nie pojawiają i tak łatwo nie jest się załapać bo chętnych też troche jest

Zostaw merytoryczną opinię o VG Polska Sp. Z o.o. - Chełmek

• Jak się pracuje w VG Polska Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VG Polska Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 142.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VG Polska Sp. Z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VG Polska Sp. Z o.o.?

Kandydaci do pracy w VG Polska Sp. Z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VG Polska Sp. Z o.o.