ARSANIT Sp. z o.o.

Opinie o ARSANIT Sp. z o.o.

To nieprawda! Na rozmowie kwalifikacyjnej nie przekazuje się uczciwych informacji o warunkach pracy oraz o tym w jaki sposób podczas pracy pracownicy są poniżani przez jednego z "mistrzów" zmianowych. Człowiek ten używa wulgarnych wyrazów, obraża i poniża pracowników. W trakcie mojej bytności w zakładzie odeszło bezpośrednio z tego powodu około kilkunastu nowych pracowników! Trzymajcie się z dala od tej firmy!!!

jony

witam , a jak tam kierowcy zarabiają bo widziałem ogłoszenie że potrzebują .

niet polecam

w tej firmie jest brak systemu motywacyjnego-niby sa jakies premie ale i tak Ci uwala za cos zawsze sie znajdzie powod, smieszne pieniadze za obowiazki ktore zrzucaja Ci na plecy 1300 zl to jest smiech na sali nie polecam tej firmy (usunięte przez moderatora)

LUPE FUESNTE

PRACA DLA LUDZI BEZ AMBICJI!!!NIE POLECAM

Firma ARSANIT Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Pracowałem w Arsanicie na magazynie (styropiany) praca trochę ciężka, , 1100zł miesięcznie bodajże. Jak ktoś lubi pracę na magazynie to powiem szczerze że nie jest tam aż tak źle. Zarobki małe, praca czasami bywa ciężka. Trzy zmiany (nocki najcięższe), ale warto spróbować i przekonać się samemu ;)

ARSANIT

Witam. O warunkach pracy i płacy zawsze informujemy na rozmowach kwalifikacyjnych, ponadto praca, którą trzeba wykonywać jest pokazana interesantom w praktyce. Przykro Nam, że po mimo tego wszystkiego ktoś decyduje się na prace u Nas, a po zaledwie jednym dniu przepracowanym na następny nie przychodzi i wypisuje bzdurne rzeczy na temat firmy. Pozdrawiam.

Pppp
@ARSANIT

,,Przykro Nam, że po mimo tego wszystkiego ktoś decyduje się na prace u Nas" - za takie pieniądze to powinno być Wam bardzo przykro, wstyd w ogóle to powinniście zamknąć interes jak jest Was nie stać uczciwie zapłacić za uczciwą prace, a nie samemu się tylko obławiać!

nikon

Szkoda gadać ludzie zarabiają tam grosze a robią jak za 5 a umowa wiadomo o dzieło i tylko tyle

Firma arsanit to jedna wielka pomyłka . Pracują tam ludzie chyba bez ambicji bo na magazynie szef płaci 1500 zł z czego 400 jest odliczeń więc zarobki nie są rewelacyjne a praca w 100 % nie adekwatna do zarobku . Polecam tą prace tylko zdesperowanym na maxa

A jak wygląda tam praca na magazynie czy ktoś może sie wypowiedzieć bo mam kozie tam być zatrudniony ??

anonimowy

Aktualnie jeszcze pracuje w firmie, ale tez mysle nad zmiana pracy i pewnie nie tylko ja z tego co slyszalem. Bardzo marnie placa. Zawsze na rozmowie obiecuja złote góry, a w praktyce jest zupelnie inaczej. Zdania typu "sobotami mozna sobie dorobic za 12h - 200zł" są prawdziwe o ile te soboty sa... zdarza się ze mozna robic, ale to rzadko. Druga sprawa, mowia ze szukaja ludzi NA STALE. Nie, oni nie potrzebuja ludzi na stale tylko na "sezon" od ok. kwietnia do pazdziernika. Osobiscie nie polecam. Chyba ze komus wystarczy 1090 zł na reke.

NEO

Nie napisałem tego aby podlizać sie prezesowi, mnie on nie interesuje, tak jak on nie interesuje się firmą. Dla niego istotny jest rachunek bankowy. Tam są ludzie, a ludzie to firma. Zniechęcanie pracowników i złe zarządzanie to nie robi prezes. Dzisiaj ciagły problem, styropian nie dociera na termin do klienta, tynki cienkowarstwowe? tanie więc na czymś zaoszczędzono, zużycie? bycie dobrym sprzedawcą nie znaczy że się potrafi dobrze zarządzać !

witam wszystkich. ja jeszcze tu niestety pracuje ale myśle że już niedługo. z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej a nic nie wskazuje na to żeby sie polepszyło. patrzą tylko na siebie i na to gdzie by tu jeszcze skubnąć pare złotych pracownikom i to nie jest tylko moja opinia. NIE POLECAM TEJ FIRMY.

Myslacy.

Ciekawe czy dostales medal od szefa za ta wypowiedz..(usunięte przez moderatora)

NEMO

Więc czemu zmienia ciągle pracowników, dlaczego nie płaci w terminie, na długopisach nie buduje się firmy, ale na deklaracjach i relacjach z klientami TAK? oczywiście tych bez pokrycia. NIKT NIE MA MONOPOLU NA WSZYSTKO, PREZS TO MOZE KIEDYS ZAUWAŻY, ale dla niego i firmy może być za późno!!!

bardzo nowoczena i rozwijająca sie fima polecam!!!dobre produkty w dobrej cenie reszta tez ok.Polecam wspołprace!

PH ARSANIT

A ja jestem bardzo zadowolony z pracy w firmie Arsanit, jeśli coś potrzeba to zawsze jest ,jeśli jest problem to jest on zawsze rozwiązywany a firmy nie buduje się na długopisach firmowych, mój przedmówca chyba się nie nadawał do sprzedaży jeśli uważa że jego dźwignią marketingowo w budownictwie są długopisy firmowe.Może w spożywcze byś coś po handlował...Polecam nowoczesną rozwijającą się firme Arsanit w której zarabia się godziwe pieniądze i można nabyć bogate doświadczenie...Pozdrawiam ;) PH ARSANIT

Szkoda gadać,nieterminowe wypłaty,ciągle wszystkiego brak,wzorników,długopisów firmowych,na wszystko szkoda,nawet na serwis aut służbowych a jak już się pojedzie do mechanika to tylko raz bo potem na czerwono stoi u niego ARSANIT-tylko gotówka.Omijajcie szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o ARSANIT Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w ARSANIT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ARSANIT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ARSANIT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ARSANIT Sp. z o.o.