ARSANIT Sp. z o.o.

Opinie o ARSANIT Sp. z o.o.

demon

ile zarabia taki doradca techniczno-handlowy

Teodor

Dynamiczny rozwój jest, ale firm konkurencyjnych, którzy tez produkują styropian,a im wieksza konkurecja tym gorzej na rynku ,mniej pracy,mniej pieniedzy,

moder

Jest jakaś szansa na zatrudnie w Arsanit?? Słyszałem od znajomych, że w Arsanit zarabia się 2500-3000 na rękę. Taka praca by mi odpowiadała.

Bomba

Hahahahahahahahahaha Arsanit to tylko imprezy dla klientów i ludzi z zewnątrz. Co do pracy to kiepska.

Firma ARSANIT Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
żeluś

PRACA DLA AMBITNYCHDRTN

bolek

Te okrutne teksty to jest prawda a wasze premie są wdawane na bankietach i festynaw m.i. w koninie z udziałem pewnego kabaretu co nazwa tyczy się chyba ba napewno kierotnictwa (paranapewnonormalni) aco do kompetencji kierownictwa to szkoda pisać

pieniadze

nie dziwie sie ze wszyscy sie pytaja o pieniadze bo rpzeciez faktycznie bez pieniedzy to ciezko sie zyje poweidczie mi cos wiecej an temat samej rpacy kierwcy czy wo gole istnieje szansa dostania takiej pracy mam nadzieje ze sie mi uda i dostane cos takiego z gory dziekuje za pomoc i mysle ze ktos ise zlituje .

bolek

Terminowosść wypła t tych zapomug to ta bo jest co do mobingu oj oj jest na maxa

smok

Oj głupich nie sieją jak widać.Idź zobacz jak się pracuje potem się wymądrzaj

snajper

Ciekawe opinie nie powiem- Smok wydaje sie jednym z tych ktorych rozliczono za efekty jego pracy - inni pewno podobnie - wszyscy be itp itd nikt nie mowi ze w firmie pracuje grubo ponad 100 ludzi ze otwieraja 2 fabryke na dniach, ze beda budowac 3 fabryke - czy wszyscy tam pracujacy sa tak nie zadowoleni czy po prostu robia swoje ... z tego co mi wiadomo to wiele osob pracuje tam wiele lat wiec nie dajmy sie zwiesc tym co zaczeli i uciekli z podwinietymi ogonami bo mydlo w kiblu bylo w plynie a nie w kostce .... nikt nie zmusza nikogo zawsze mozna isc do sspozywczego na kase :) ...

@snajper

Głupi jesteś tyle ci powiem.Rozliczyli za efekty pracy po 5 latach pracy?

@smok

heheh no widzisz błaźnie, dalej cie ta prawda w oczy kuje... heheh ... rozpłacz się...

WSTYD
@snajper

KUJE to kowal w kuźni analfabeto, KŁUJE to w oczy Twój brak znajomości podstaw naszego pięknego języka ojczystego!

@WSTYD

korektor - pewnie z ciebie lepszy jak handlowiec - może idź tą drogą a nie znów szukasz po budowlance... hehhh kłuje - kuje hahhhh dobre pozdrawiam cie i trzymam kciuki :-)

snajper

o miastowy jest buhhahahaa - ćwiok to cie zrobił hehhhh ale nie w mieście buhahaha

hanys przodowy
@snajper

tyś chyba z przerywanego, ciśnienia brakło i robota całkiem spitolona!

@hanys przodowy

buhahaha ... z przerywanego ... ciśnienia brakło buhahhaa chyba ci się bateryjka wyczerpuje heheheh ale lepiej z przerywanego jak mówisz o mnie - niż jak w twoim przypadku z zabawy w słoneczko w stodole buhhahahaha

byłem pracowałem

cały czas jest to samo tam Panowie nie ma co tam iść - magazyn ruina gorzej niż było obowiązki mają chłopaki za całą firme, a pewnie jedne z najmniejszych pensji ! Ktoś pytał jak zarabiaja mistrzowie wiec odpowiadam że ok 2200 brutto na umowie plus premia od stanowiska(chyba). Jako kierowca nie wiem jaka jest praca, wiem, że czasem jeżdżą w sobotę lub w w jakieś dni po świetach jak 99% firmy ma wolne - ale zdaje mi sie ze to raz na jakis czas, ale jest - jak z kasa nie wiem - ale każa wybierac urlopu w zime jak nie ma kursów.

alex

sa bo widzialem stare ogloszenie o prace dla mistrza do arsanitu

alex

czy nikt nie wie ile zarabiaja mistrzowie zmiany w arsanicie ??

Gall Anonim
@alex

Może nie mają mistrzów :)

alex

A jakie zarobki maja mistrzowie ?

smok

Pracowałem długo jako handlowiec i powiem tak,było różnie raz lepiej raz gorzej,ale ogólnie szło pracować i zarobić,póki nie zaczęli się w firmie panoszyć nowopozyskani menagerowie.Popsuła się atmosfera i stosunki a szkoda bo jak mawiał wieszcz-ARSANIT MA ZA SOBĄ SZCZĘŚLIWĄ PRZYSZŁOŚĆ.

pracowałem

Witam Nie polecam tej firmy istny wyzysk na sezon masakra co tam sie dzieje na magazynie to już w ogóle woła o pomste do nieba . Tylko dla tych dlugotrwale bezrobotnych albo zaczynajacych prace nikt kto poznal jak ma funkcjonowac porzadna firma tam nie ma prawa pracowac chyba ze chce byc (usunięte przez administratora)

byłem pracowałem

nie byłem jeszcze, dostajesz 1800 na poczatek brutto i chyba umowe o prace nie wiem jak teraz jest. niby sa jakies premie ale w sezonie przeważnie biorą Ci no chyba ze jestes bezbłędny w co watpie gdyz jest tyle roboty ze o pomyłke nie trudno wiec w sumie premie sa wirtualne. bonusów zadnych czasem i zjeść nie ma czasu.

byłem pracowałem

witam, pracowałem pewnien okres w arsanicie na magazynie i moge powiedzieć jedno - dicz jaka tam panuje przez "logistyka" to jest smieszne, ze jeden czlowiek tak moze sobie robic co chce, a "władza" czyt. (usunięte przez moderatora)pozwala na to - bo to kumple. Na magazynie chora robota wszystko na raz lider czy kierownik chyba ma na imie (usunięte przez moderatora) jakich mało, klnie, krzyczy i stawia fochy po prostu czlowiek jest beznadziejny komplikuje atmosfere tam. nie polecam za tak smieszne pieniadze (ok 1300 zl).

Pablo

Kazdy z was ktory daje takie opinie o firmie ARSANIT , nic o niej nie wie cwoki itd !!!! POZDRO dla starej ekipy !!!!!!!!!!!!!

Richat

nie zgadzam sie z toba !!! jezeli cos potrzeba to tego niema , temat zarobkow pominmy

byłu

Co do kierownictwa do najgorszy jest ten który nic nie robi a tylko mędrkuje tak się dziwnie złożyło ze ostatnio poznałem kogoś z łodzi który opowiedział mi parę historii o(usunięte przez moderatora). Teraz już wiem co to leczenie kompleksów ze szkoły z pracy na monitoringu umierałem ze śmiechu pozdrowienia dla M

Zostaw merytoryczną opinię o ARSANIT Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w ARSANIT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ARSANIT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ARSANIT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ARSANIT Sp. z o.o.