Techformont Sp. z o.o.

Chełmek

Techformont Sp. z o.o.

Opinie o Techformont Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zofia

Jak wygląda rekrutacja na pracownika produkcji? Czy Techformont posiada duży park maszynowy? To bardzo ważne z punktu widzenia osób, które poszukują pracy właśnie w tym obszarze w okolicach Chełmka.

Posiadasz bieżące informacje na temat wynagrodzenia w techformont? Twoja opinia może być bardzo pomocna.

norbi

zgadzam się z Tobą,@jergu , że pracuje się dla kasy, ale atmosfera w firmie ma tez ogromne znaczenie,

jergu

Zgadzam sie z kolega. To nie szef to szanowny Pan prezes. Gadaniem to w portfelu mi kasy nie przybedzie.

Smyku

Szef (Janek) myśli że jak miło zagada i pochwali to wystarczy żeby pracownik był wydajny i sie starał. Człowieku ludzie pracują żeby zarabiać pieniądze a nie żeby ich ktoś po głowie głaskał i prawił filozofie.

Zostaw opinię o Techformont Sp. z o.o. - Chełmek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Techformont Sp. z o.o.