Opinie o Siuta Andrzej Nazwa Aspamet Siuta Andrzej w Rajsko

Siuta Andrzej Nazwa Aspamet Siuta Andrzej
0 0 14 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 63 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Siuta Andrzej Nazwa Aspamet Siuta Andrzej?

Ryszard Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma szuka aktualnie kogoś do pracy?

Nowy

Wypłaty na czas do tego premia i płatne soboty dla chętnych. Praca ciężka ale konkretna majstrowie wporzadku. 8 godzin normalnie i jak trzeba to płatne nadgodziny Moje sugestie dla Aspamet Zakład Odlewniczy mgr inż. Andrzej Siuta: Poprawa jakości pomieszczeń socjalnych np. Szatnie i łazienki Lubię atmosferę w Aspamet Zakład Odlewniczy mgr inż. Andrzej Siuta za: Uporządkowany system pracy i szanowanie czasu pracownika

@Nowy

Nie pisz głupot łazienki nie ma w ogóle często trzeba się myć samym wężem bo słuchawki urwane woda że stawu śmierdzi jak zgnite jaja szatnie zakurzone że ubranie trzeba codziennie prać napij się wody z kranu tak wygląda ten zakład co do premii jak masz szczęście to zarobisz 2200 na rękę a wypłata faktycznie na czas zawsze około 16 dnia miesiąca żenada

Misiek Nowy wpis
@Dziki oświęcim

Głupoty to Ty "inteligencie" wypisujesz! Ciekawe dlaczego słuchawki znikają zaraz po tym jak taki co robił 2 dni rezygnuje... Woda ze studni głębinowej a nie jeziora.

Dziki oświęcim Nowy wpis
@Misiek

A śmierdzi jak u mnie z szamba zapytaj chłopaków jak się nazywa na zakładzie. Po to jest internet żeby wyrazić swoją opinię każdy ma prawo wiedzieć co go czeka w nowej pracy i trzeba się pogodzić że nie każdy jest zadowolony z pracy w tym zakładzie nawet obecnie zatrudnieni.

byłypracownik

Uciekajcie z daleka od tej firmy lepiej szukajcie pracy obojętnie gdzie masakryczne warunki zero BHP smród syf wszystkie maszyny stare i niebezpieczne minimalne płace do tego szef rozdarty i wszystko wiedzący syn nie lepszy majster jeszcze gorszy nie da się tam pracować normalnie

Tak11Nie
Solo
@byłypracownik

Nie wierzę ludziom, którzy nie umieją używać znaków interpunkcyjnych.

Tak1Nie1

@byłypracownik

Potwierdzam chciałem tam pracować niestety po 2 dniach miałem dość nie polecam

Żubry oświęcim
@Dziki oświęcim

Niestety ludziom bez świadomości o tym zawodzie ciężko się odnaleźć na jakiejkolwiek odlewni. Rezygnacja po 2 dniach to częsty przypadek syndromu : " Idę do roboty byle gdzie i nic nie wiem"

Alibaba
@Żubry oświęcim

Dokładnie, to jest specyfika tej roboty. Co do maszyn to spróbuj jeden z drugim coś produkować i zobaczymy na jakich maszynach to będziecie robić...

Nazwa działu: Produkcja
@Żubry oświęcim

Napisałem że po 2 dniach miałem dość a nie że zrezygnowałem czytaj dobrze ty mądry syndromie.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Mądrala

Żeby być zadowolonym z pracy trzeba ją po prostu lubić. Z niewolnika nie będzie pracownika.

Leszek

Jak komuś nie po drodze z pracą w dobrej firmie to narzeka??

Tak1Nie

Zostaw opinię o Siuta Andrzej Nazwa Aspamet Siuta Andrzej - Rajsko

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie