Opinie o HSV w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy HSV. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w HSV o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HSV w Wrocław

Stiv

czy pracuje tam jescze dyr Sowiński?

desmond08

Cześć, wiele ofert pracy z tej branży i nie tylko znajdziesz na stronie rekrutacyjna rewolucja.pl. Ja właśnie tam znalazłem coś dla siebie. Mają także wiele ofert szkoleń i kursów. Zapraszam :)

grzes

waitam slyszalem ze przez hsv jest 1800 plus 200 premi za frekwencje oczywiscie brutto no i fajny socjal co myslicie o hsv w lodzi pozdro

Workowiec

Api cicho tam

Czy po rozmowie w HSV rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
apolinary

Droga Renato tam nie zatrudniają kobiet sami faceci a zarobki to przez Worka 2000 brutto a przez Pollux 2100 brutto czyli jakoś 1500 zł na ręke

KOWAL
@apolinary

łysy co robi na jedynce to konfident

znowuja

Nie idźcie tam pracować bo to jej porażka jakas.

Fernando

To jest parafabryka!!!

asti

Tak zapytam o podstawową rzecz, czy jestescie zadowoleni z warunków, jakie teraz HSV oferuje? Bo jednak wiem, ze róznie z tym bywa. Ciekawi mnie, czy macie jakiś fajny system socjalny lub cos w tym stylu? Może są benefity pracownicze? Rozumiem, że ta kwota 1800 na rękę jest aktualna, tak? Pozdrawiam.

krzychu

Ja pracowałem przez HR Work 4 miesiące a teraz jestem już w HSV, nie jest źle, że większości ludzi z agencji się nie chce robić i mają 2 lewe ręce to inna sprawa, nierobowi będzie wszędzie źle, a jak za 1800 na rękę nie chce pracować to niech do Brukseli aplikuje na posła parlamentu UE.

Wiarygodny

1800????chyba jesteś jakimś słabym agitatorem tej pseudofirmy

rondel

Za nagadywanie firmom żeby kogoś nie przyjęli jest karalne panie (usunięte przez administratora) dyrektorze nie myśl że ci pieniądze pomogą zbieram dowody twojej winy troche posiedzisz może się coś nauczysz. co to za forum które treści obrażające są likwidowane tak jak w korei jak coś powiesz na rząd coś nie tak to głowę ucinają. Może kiedyś też tak u nas będzie.

jacek

przyjacielu, prawo przyszłego pracodawcy zapytać byłego o kandydata, a skoro nie zostajesz polecony do pracy - to jak dla mnie oznacza, że nie nadajesz się do pracy. I tyle w temacie.

tommy

teraz dają przez agencję 11 zł brutto za godzinę, po 3-4 miesiącach masz gwarancję przejęcia na znacznie lepszych warunkach finansowych, podstawa, premie, dodatki. Co do samej pracy, trzeba się nachodzić ale nosi się styropian a nie cegły, jak ktoś fizycznej pracy się nie boi to nie będzie ciężko

Magister

(usunięte przez administratora)Odradzam zatrudniac się do brygady "C". ekipa jest zajebista ale brygadzista pozostawia wiele do zyczenia. Jak pokażesz że umiesz robic to bedziesz prawie caly czas jebal jak glopi za psie pieniadze. Pozdrawia były pracownik, Wspaniały Magister

ktos

Umowe nie jest łatwo dostać, najpierw trzeba popracować przez agencje troche no i zalezy czy bedą przewidziane miejsca na stałą prace.Praca fizycznie nie jest cięzka ale zapieprzać trzeba niestety. Na początku jest cięzko ale potem to juz przyzwyczajenie ;) Co do atmosfery zalezy oczywisice na jaką zmiane trafisz :P 1900 - 1950 to zarobisz na produkcji z dwiema sobotami. Bez sobót przy normalnej umowie na reke okolo 1700 zalezy od miesiaca.Co do pracy w soboty to zalezy od zapotrzebowania. Zdarzało sie tak ze w sezonie przez 3 miesiące(wrzesień-grudzień) co druga sobota pracująca. Jesli wyjdzie jakis postój czy odbiorcy bedą pracować w weekend to idą 3 zmiany w sobote. Niedziela sporadycznie. No i dodatek na wakacje pod gruszą i konkretna premia świąteczna :)rewelacji moze nie ma jak to Polak sobie marzy ale lepiej zabrac sie do roboty nic pierdziec w stołek

JON
@ktos

czy zaszły jakies zmiany kadrowe na stanowisku dyrektora i planisty produkcji oraz transportu?

elo elo 320
@JON

zmiany na stanowiskach nie zaszly..alekazdy kto chce isc do hsv lepiej niech się 2 razy dobrze zastanowi,bo praca jest w szybkim tempie ,w wysokiej temperaturze i halasie..nie nadźwiga się człowiek ale tempo i temperatura na hali mogą odebrać checi do pracy bardzo skutecznie,generalnie trzeba zagryźć żeby i ukladac kształtki na paletach i owijac streczem

HSV

1700 brutto przez HR WorkForce. Potem od 1900-1950 (chociąż były asy co dostawały po 2000(usunięte przez administratora)

nn

Siemka. Pracowałem swego czasu w HSV w dziale technicznym. Kierownikiem był (usunięte przez administratora),ciekaw jestem kto robi tam dalej. Pozdro

anooonim

Atmosfera jest taka sama jak zawsze. Może od razu nie zwalniają za byle co ale zabierają premie (uznaniową) czy dodatki. Z roku na rok obowiązków więcej, normy jakościowe wyższe do utrzymania a płace stoją w miejscu

Rolnik

Co do zwolnień to były przypadki zwalniana ludzi.[usunięte przez moderatora] to tam za moich czasów był codziennością. Jedna osoba co już też nie pracuje (sama odeszła) była straszona zwolnieniem za to że wziął wolne i poszedł oddać krew.

Rolnik

Straszenie zwolnieniem jak coś się zrobi. Opisał bym moją sytuację, ale że każdy w zakładzie o niej wiedział w tym pan Sss. to szybko by było wiadomo o kogo chodzi. Niektórzy z HSV czytają ten temat. Żeby nie było ja nie pracuje w tym syfie już jakiś czas.

niezalezny

jaki jest naprawdę Dyrektor [usunięte przez moderatora]? tylko on potrafi tak długo wszystkich trzymać krótko za [usunięte przez moderatora]

oszukany

nalezy zrobic wszstko aby zwolnic Dyrektora[usunięte przez moderatora], który stosował i stosuje[usunięte przez moderatora] - sa na to dowody które ujrza swiatło dzienne

Zostaw merytoryczną opinię o HSV - Wrocław

• Jak się pracuje w HSV?

Zobacz opinie na temat firmy HSV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HSV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HSV