Opinie o bodzio.pl - Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j. w Goszcz

Opinie o Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j.

M4D

Reklamacja to jakieś nieporozumienie. Chcą wcisnąć na siłę narożnik powystawowy z ewidentnie odbarwionym poszyciem w cenie katalogowej. Zdecydowanie NIE polecam.

Urlop

Urlopy do 15 stycznia? Też tak macie?

Niki
@Urlop

Hej. Czy wszystkie nasze sklepy zostają otwarte? Nic nie ma sprecyzowanego w nowym rozporządzeniu...

Dwie niedziele to za mało, trzeba się nachapać.

@54321

Dokładnie. Piszą o kolejnej niedzieli przed weekendem. Myślą,że ludzie nie mają innych planów. Aż się chce iść na L4. Żeby chociaż te niedzielę były za dodatkową kasę. ????

Kola
@54321

No tak przecież w tej "sytuacji" sprzedawca to powinien być w pracy 24h dzień w dzień ! To jest chore my tez mamy swoje życie nikt tu pracą nie żyje, ludzia się coś w głowach po przewracało !!!!!

Małgorzata

Nie polecam Kupiłam meble kuchenne, przyjechaly (część) odłamane i pokryte białą mazią, niektóre szafki połamane, więc zwrot. Po tygodniu przyjechaly nadal połamane!!! Kuchnia w rozsypce! Nie polecam

Sprzedawca

W ogłoszeniu tylko godzina i data na którą mają przybyć kandydaci do pracy na stanowisko sprzedawcy. Efekt tego taki, że na miejsce przybyło około 50 osób stojąc obok siebie w małym salonie. Na wstępie poinformowano że to praca w zastępstwo czego nie było w ogłoszeniu więc część osób zaczęła wychodzić (słabo stracili czas i pieniądze na dojazd przez brak podstawowych informacji w ogłoszeniu). Rozmowa to bardziej zostawienie cv i 2-3zdania więc kolejka rozbita momentalnie. Ogólnie bardzo nietypowa rekrutacja na dzisiejsze czasy na pewno brak tam profesjonalizmu. Z drugiej strony mam taką refleksję że to tylko praca na chwilę tylko na pozycji sprzedawcy może to inne firmy przesadzają robiąc rozmowy jak na prezesów wielkich korpo kiedy rekrutują na zwykłe powszechne stanowiska bez większych wymagań.

Powiedz coś o sobie. Dlaczego do nas rekrutujesz. Czy odpowiadają Ci warunki.

zawiedziony klient

Komoda, która w sklepie wyglądała bardzo ładnie okazała się miną i to bardzo drogą miną. W produkcie nic nie pasuje. Otwory (wiercone fabrycznie) są poprzesuwane przez co szafki odstają i mają różną wysokość. Półki na różnych wysokościach a materiał z którego została wykonana to ostatnie (usunięte przez administratora)

Zdziwiony

Dlaczego wszystkie sklepy meblowe są ponoć pozamykane wszędzie o tym piszą i mówią w tv, a bodzio jest otwarte? Co to za sklep?

@Zdziwiony

Bo w tej pracy nikt nie dba o zdrowie pracowników. Na wiosnę też wszystkie sklepy meblowe były zamknięte,ale BODZIO otwarte ????

@Zdziwiony

Zamykane są meblowe powyżej 2tys m2, Salony Bodzio nie mają takiej powierzchni. Pozdrawiam

Przeciez są duże salony i one są otwarte. Ale bodzio ma uklady u samej góry nawet wybory to pokazały

Sebastian
@1234

Wiesz, ze jak ci nie pasuje i tak boisz sie o bezpieczeństwo to zwolnij sie i problemu nie ma

Szok

W sumie trochę ja rozumiem rzeby przez RZ ha ha ha nie ośmieszaj się

Była pracownica

Może tajemniczy klient by się przydał? A może brak kierownika? Wcale bym się nie zdziwiła bo to generalnie wielki problem w tej firmie A szkoda. Brak szkoleń, brak informacji i generalnie brak jakiegokolwiek zainteresowania od strony kierownictwa. Jest bo jest. Jakos się kręci.chcecie zarabiać to weźcie się w garść pozdrawiam.

Gloria

Posługiwanie się nawet samym iminiem innej osoby bez jej zgody, na audytorium publicznym, do tego jeszcze wyraźne wskazanie, gdzie osoba o takim imieniu pracuje jest przestępstwem. Posłużenie się nawet samymi inicjałami jest bardzo poważnym naruszeniem Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. W związku z tym, proponuję, aby ta pani sprzedawczyni, która została tu opisana na tym forum, zażądała od administratora strony ujawnienia adresu IP komputera, z którego napisano ten komentarz. Gwarantuję, że otrzyma pani pełne informacje, które pomogą zidentyfikować przestępcę. Grzywna, która może zostać sądownie nałożona na autora posługującego się samym tylko imieniem opisanego sprzedawcy, w takim przypadku może sięgnąć nawet 60 tys. zł + koszty sądowe. Kolejnym etapem może być postępowanie z powódctwa cywilnego o odszkodawanie z tytułu ujawnienia danych wrażliwych jak imię powoda oraz jawne i publiczne naruszenie dóbr osobistym, w tym szarganie i zniewaga wizerunku i imienia powoda. Tak proszę Państwa. Tak właśnie może się skończyć bezmyślne ujadanie na kogoś w Internecie. Prawo znacznie się zmieniło w ostatnim czasie i warto o tym pamiętać. Natomiast osobie, która opisała tu swoje przygody z ów panią pracującą w salonie meblowym, szczerze współczuję. Nie ze względu na arogancję tej pracownicy, z którą przyszło się zmierzyć autorowi posta, lecz ze względu na konsekwancje prawne jakie mogą ją dosięgnąć. Słowem, masz pozamiatane i to konkretnie.

@Gloria

Należy jeszcze udowodnić że ten ktoś pisał CELOWO nieprawdę lub CELOWO obrażał . Wypowiadanie swojego zdania czy opinii nie jest karalne a wprost pożądane . swoboda wypowiedzi to jeden z kanonów demokracji . Jestes klasycznym przedstawicielem ''polskiego chojraka'' który doskonale zna swoje prawa ale o obowiązkach nie masz zielonego pojęcia. Dlatego nie strasz .. ni9e strasz ..bo..się ...zes..... Kaman misku?

Janek
@PIStolet

Niestety nie masz racji. Ustawa wyraźnie zabrania takich praktyk. Pracownica salonu meblowego popowinna bezwzzwłocznie zgłosić tę sprawę.

Marzena
@Janek

Przeczytajcie całe forum wzdłuż i w szerzej. Często padają dane i miejsce pracy, stanowiska itd Sądy mają dość takich spraw. Forum Bodzio, nie jest jedynym forum w którym ktoś podał dane. Takich spraw jest miliony

Górowianin

Od paru dni próbuje zamówić meble w salonie mebli Bodzio w Górze jednak mimo iż sklep powinien być otwarty do 17 codziennie jest zamykany wcześniej A to o 16 A to o 15 A to o 16:30. Pracuje do 16, dojazd zajmuje mi mimo wszystko trochę czasu. I mimo usilnych prób codziennie to samo sklep zamknięty wcześniej. Ciekawe czy pani sprzedawczyni swoje widzimisie odnosnie wychodzenia wcześniej zgłasza. Jeżeli do końca tygodnia tej Pani nie zastanów zgłoszę sprawę do szefostwa.

@Górowianin

..a to w rp meble produkuje tylko bodzio ..

Jo

Świetna praca najniższa krajowa jesteś sprzątaczką tragarzem przychodzisz na 5 jak trzeba bo kierowca ... Cód miód i orzeszki

Sebastian
@Jo

Ciekawe ktory kierowca ci o 5 przyjezdza, wez nie wymyslaj glupot

Kierowca
@Sebastian

Moze nie przyjezdza ale wczesniej zaladowanym autem wyjezdza w trase w roznych godzinach nocnych.

@Jo

... nam pracować nie kazano , wstąpiłem na działo... A. Mickiewicz

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j.?

Tomasz

-mop -wiadro -maseczka

@Tomasz

Jeszcze jakby tak śnieg spadł połamane szufle do odśnieżania

kickster

Nie polecam. Na ochronie salonu przy remoncie stawka godzinowa - umowa zlecenie. Po umówieniu się na datę przychodzę do pracy a tu przesunięcie o tydzień. Żadnego telefonu. Potem wydłużono czas pracy i mimo stawki godzinowej wypłaty nie podniesiono. Na pytanie o mój dodatkowy darmowy czas odpowiedziano "może Pan nie przychodzić".

kutaswdupe

polecam wszystkim ktorzy chca dobrze zarobic

Nie polecam pracy na produkcji ( stolarnia, Tapicernia) Mistrze Marki mają problem z zorganizowaniem pracy, trudno z nimi co kolwiek załatwić, często zapominają o zamówieniu elementów, nie słuchają zdania pracownika a nawet się wyśmiewają. Pracownik jest informowany dopiero na sam koniec dnia aby zostać dłużej, problem z wolną sobotą nawet jeśli ma ktoś coś zaplanowane. Nie polecam pracy u Bodzia

Witam serdecznie , chciałbym zapytać o prace u Bodzia jako kierowca. Jakieś opinie i ogólnie jakieś informacje ? Z góry dziękuje za pomocne wypowiedzi

Xxy
@Zainteresowany

Najlepiej samemu podjechać do firmy i zapytać jak wygląda praca jako kierowca bo jedni będą chwalić drudzy będą narzekać więc nic się Pan tu konkretnego nie dowie

Kierowca bombowca
@Zainteresowany

Co tu dużo mówić jak masz chody albo rodzine w biurze to zarobisz bez znajomosci wypłata słaba i same krótkie trasy!!!

Yyy
@Kierowca bombowca

(usunięte przez administratora) gadasz że jak sie nie jest rodziną i nie ma znajomości to się mało zarobi mój mąż jeździ i nie narzeka na zarobki i nie mamy znajomości ani nie jesteśmy rodziną do szefostwa

Stary podpity
@Zainteresowany

Popieram zdanie kolegi który pisał wcześniej, jeśli nie masz chodow wyżej to zarobić Ci niestety nie dadzą. Będziesz walil krociaki z czymś dłuższym od czasu do czasu i zarobisz Maks 4tys.

Prawda
@Stary podpity

Tak to prawda max 4 tys w sezonie a po za sezonem 3,5 max chyba Ze dajesz łapówki np. Czekoladki i kremówki !!najlepsza była pani Danusia zawsze szło się dogadać!!!

Dawid
@Zainteresowany

Witam czy we firmie przeprowadza się rekrutację chodzi mi o produkcję na stanowiska liderów? Jak to wygląda rozmowa kwalifikacyjna??czy potrzebne jest odpowiednie wyksztalceniew czy tylko doświadczenie na stanowisku pracy? I czy firma prowadzi szkolenia lub wysyła na szkolenia, jeśli np ktoś ma doświadczenie ale ma braki w zakresie obsługi komputera, j obcych czy np jakiś tytuł naukowy, dyplom,podejscie do pracownika.

Ta, szkolenia hahaha: D

Dawid

Dlaczego się śmiejesz? można jasniej

@Dawid

To zależy kto będzie Cię rekrutował , pracownik salonu czy ktoś z firmy. Co do szkoleń nie ma rakowych jak w innych firmach , szkola Cię osobisty które już pracują na salonie , ja osobiście szkoliłem już kilka osób .

Marysia

Salony salonami, ale chodzi o produkcję czy są rekrutacje? Np na magazyniera, lidera,mistrza, kierownika kontrolera itd Czy po prostu nie na czegoś takiego, trzeba najpierw się wykazać. W innych firmach odbywają się rekrutacje, w zależności kto na jaki staż, dyplomy itd

Mateusz
@Dawid

Ja powiem tak.wszystkie zagraniczne firmy, stawiają na kadrę która wnosi jakieś nowe rozwiązania są kreatywni. To że ktoś pracuje we firmie 20 lat jestem stolarzem z wykształcenia nie oznacza że będzie dobrym liderem, bo ma doświadczenie i wyniki. Jeszcze liczy się psychika i podejście do pracowników. Również osoba z zewnątrz po jakimś czasie jeśli jest inteligentna ogarnie temat i może wnieść coś swierzego do firmy. Co na ten temat myślicie?

Aga

Pierwsze słyszę ze umów nie przedłużają??? Widziałam ofertę że przyjmują do pracy, tapicerów i kierowców.

Grzesiek Jastrzembski

Hej poszukuje znajomego, który pracował i mam nadzieję, że pracuje jeszcze jako kierowca w waszej firmie, myślę że już minimum 12 lat Ma na imię Krystian i mieszka w Goszczu. Niestety umknęło mi nazwisko, a po zmianie telefonu również numer przepadł. Niestety na Facebooku i nie ma profilu Jeśli z was kojarzy Krystiana to może mógłby przekazać że Grzesiek Bytomia -Szombierek prosi o kontakt . Sorki że tu ale nie mam już pomysłu jak go znaleźć ,

Jacek

witam. zlozylem cv i dostalem oferte pracy "na blatach". moze mi ktos powiedziec jak sie tam pracuje? jaki jest klimat pracy i wspolpracy? jacy sa tam wspolpracownicy, czy praca jest ciezka i jakie sa w rzeczywistosci zarobki (powiedzieli mi 25 zl brutto)?

@Jacek

Chodzi ci o prace na blatach do mebli kuchennych?

Jacek

Tak

Cieżko zrozumieć to co napisałeś

Danuta

Mnie sie podobala praca w tej firmie. Polecam wszystkim.

Hmmm
@Danuta

To czemu już nie pracujesz jak ci się praca podobała?

@Hmmm

Wciaz pracuje ale gdzies indziej

Hmmm
@Danuta

Ja pytam dlaczego w tej firmie bodzio już nie pracujesz

@Hmmm

Bo mnie sie juz nie chcialo

Tapicer

Czy w waszej firmie tapicerzy zarabiają godne pieniądze za ciężka pracę ? Mieszkam niedaleko i mam spory wybór i stawki na sam początek od 30zł/h w wymiarze 40h tygodniowo pod kepnem i to od ręki mam przyjść, a może tutaj się zapytam czy Tapicer dobry tapicer jest warty też przynajmniej tyle, dodam że nie interesuje mnie dźwiganie ciężkich mebli bo kręgosłup jest jeden a szanować się trzeba, samo tapicerowanie to ciężki kawałek chleba z 15 letnim doświadczeniem widziałem jak ludzie niszczą sobie coś co jest najważniejsze, ZDROWIE. Chciałbym tylko się dowiedzieć czy nie zawracać sobie głowy i iść gdzie warunki mojej pracy, pasują samemu pracodawcy. Jeżeli chodzi o akord, bo w komentarzach przeczytałem, że takowy jest, to chciałbym jakies orientacyjne wypłaty, żeby sobie oszacować czy to się opłaca, pracodawcy nauczyli mnie tego, że wyzysk zaczyna się, gdy czegoś robimy dużo i dużo na tym korzysta w tych czasach 5000 na tapicera to jest absolutne minimum na rękę. Pozdrawiam cieplutko :)

Klient Jakość

Niestety mebli s płyt nie polecam, tandeta, kleju naładowane by nawet obrzeża chińskie się trzymały, palcem przejedziesz to się wszystko odkleja

lidzio

Absolutnie nie polecam - zwłaszcza narożników - dykta !

Stary podpity
@lidzio

Dykta to Cie robiła typie, jak ja te wersalki sam nadupcam. Nie znasz się na naszych mebelkach to się kurła nie udzielaj. Cza było nie brać wersalki bajka za 500zl piękny kawalerze. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j. - Goszcz

• Jak się pracuje w Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 236.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 198, z czego 31 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 91 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j.?

Kandydaci do pracy w Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j.