Tommy Hilfiger

Opinie o Tommy Hilfiger

krzyś

ludzie firma, szyld to jedno ................zacny, ale firma to też ludzie, czyli zależy jak trafisz, tak wynika z waszych wypowiedzi.........może warto gdzieś napisać, wyżej.........

Aneta

@MB z Twojej wypowiedzi rozumiem, że jeśli chodzi o pracę w firmie, to bardzo dużo zależy od tego, w którym konkretnie sklepie się pracuje oraz od kadry kierowniczej. Jeśli występują problemy z działaniem programu rozwojowego, czy inne nieprawidłowości, to zawsze warto zgłaszać je do firmy. Próbowałeś to robić?

????

Bardzo słaby pracodawca ... niskie zarobki ... Mało kompetentne osoby na stanowiskach funkcyjnych ... Szczerze nie polecam ...

MB

W Tommy jedyne na co mogą liczyć pracownicy to outfity a i tak zawsze jest problem, żeby je otrzymać. Pracuje obecnie w CH Annopol i jest tragedia. wynagrodzenie żenujące. Po podniesieniu najniższej krajowej na umowie jest niewiele więcej, a premie zależą wykonania budżetu i ostatnio ich brak. Managerowie nie znają angielskiego, tzn. kierownik sklepu zna, ale żaden zastępca. Nie jest to dobry pracodawca. Programy rozwojowe to kpina (w zasadzie ich nie ma zwłaszcza, że jeden z zastępców kierownika nie znosi konkurencji,a że sama nie ma ma żadnych studiów i nie zna angielskiego boi się dać komukolwiek awans). Tak to wygląda u nas w sklepie, być może w innych jest inaczej.

Aneta

Pracujesz w Tommy Hilfiger? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Xxxx

Przypominam niektórym tutaj wypowiadającym sie, ze to serwis o ocenie pracy/pracodawcy a nie jakości obsługi. Wchodząc na tego typu serwis nie obchodzi mnie kto jak został obsłużony...

takt

Zwłaszcza, że Tommy Hilfiger to dość znana firma właśnie wśród młodych ludzi. Studenci mają w sobie taką "świeżość" i na pewno lepiej oddają politykę firmy właśnie w sprzedaży jej produktów. Młoda siła, chęć i zaangażowanie na pewno jest w cenie. Pozdrawiam :)

klientka

kierownik (jak się sam przyznał) w jednym z Warszawskich sklepów tak ze mną rozmawiał że czułam się jak w żenującej randce w ciemno z napalonym i wygłodzonym samcem. Ponadto mówił tak głośno, a wręcz krzyczał że czułam na sobie spojrzenia innych klientów i miałam ochotę się zapaść pod ziemię. Więcej zakupów tam nie zrobię

ksanta

Witam serdecznie,,jestescie mi w stanie pomóc do kogo mogę się zwrócić w temacie obsługi sklepu w warszawie centrum Factory.......wydałam w tym sklepu ponad 1600 zł.dostosowałam się do pieczątek stawianych na paragonach mimo wszystko odmówiono mi wymiany towru na mniejszy.zawsze kupuje wniemczech jest to racja ,że nasz towar bardzo się rózni...bardzo prosz o kontakt

Klientka

Piszę tu z powodu nie rekrutacji ale obserwacji pracowników...obecnie w Piasecznie w FH w Hilfigerze-odzież w witrynie znajduje się kartka 'poszukujemy utalentowanych sprzedawców'. Ja się zastanawiam co znaczy 'utalentowany'. Ani razu nie podszedł do mnie żaden sprzedawca w tym sklepie oferując pomoc. Sama szukam rozmiarów, rozwalam rzeczy a i tak nikt nie podejdzie...dziewczyny zajęte są plotkowaniem z kolezankami które akurat je odwiedziły. Pan przy kasie robi wrażenie jakby pracował za karę i chciałby mnie za to ukarać. Faktycznie tam pracownicy mają talent...

Moskwa

Zobaczcie na pracuj.pl jak co tydzień wychodzi ogłoszenie i szukają pracowników. Rozumiecie w warszawie gdzie jest 1 711 324 osób NIE MOGĄ ZNALEŹĆ KIEROWNIKA ;)) Przecież to jest ŻART-ABSURD na skalę Międzynarodową !!!! I Jak myślicie gdzie jest PROBLEM ???? Menagerka na poziomie szkoły zawodowej ;)))

Bigos

Ja proponuję by te dzieci co tam siedzą i udają, że zarządzają lotem błyskawicy ponownie wrócili do szkoły i wznowili naukę !! Ale czy myślenia da się nauczyć czy z pewnymi cechami człowiek się musi urodzić..?? Taka "Menagerka" była dobra jak istniał stadion dziesięciolecia i ruscy przyjeżdżali po majtki do Polski ale jak widać czasy się zmieniają a ludzie niektórzy nie tyle co stoją w miejscu co się jeszcze cofnęli. Gdzie oni się uczyli zarządzania ...z Bryków?? W warzywniku ?? A może rozmawiali ze szpilką lub pomadką a może u fryzjera szukali porady???? To skandal, że tak słabi ludzie ubodzy w wiedzę i kompetencję pracują na takich stanowiskach!!!!!

Tea Time

Trzeba być bardziej elastycznym człowiekiem...Nigdy nie zdarza się aby z każdą rekrutowaną osobą można było spędzić taką samą ilość czasu na dowiedzeniu się jak najwiecej o kandydacie. Kolejną rzeczą jest fakt,że jezeli miała miejsce sytuacja tego typu to widocznie osoby rekrutowane miały wiele do powiedzenia i zaprezentowania siebie z jak najlepszej strony. Więc reasumując...to zakompleksienie na swoim punkcie. Życzę powodzenia w kolejnych etapach rekrutacyjnych jeżeli takowe się odbędą

!

Rekrutacja w Warszawie to jakiś żart! Rekrutacja odbywała się w jednym z Warszawskich sklepów. Przyszłam na umówioną godzinę lecz sprzedawca poinformował mnie, że jest opóźnienie i żeby poczekać z pół godzinki (w tej samej sytuacji było jeszcze kilka osób przede mną) W efekcie czekałam 1,5 godziny i nic nie zanosiło się, żeby Panowie rekruterzy zainteresowali się tym faktem więc sobie odpuściłam i wyszłam (było ich 2, rozmawiali przy herbatce z jakąś panią ponad godzinę) Szkoda, że przynajmniej żaden z Panów się nie pofatygował do mnie i reszty czekających osób w celu przeproszenia czy wyjaśnienia sytuacji choć doskonale widzieli, że czekamy. Skoro już na wstępie tak nie szanują ludzi i ich czasu to wolę nie myśleć jak traktowani są pracownicy. Żenada!

Zostaw opinię o Tommy Hilfiger - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tommy Hilfiger