Oemeta Polska Sp. z o.o.

Toruń

Oemeta Polska Sp. z o.o.

Opinie o Oemeta Polska Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Toruń.

Pedro

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

helmut z hamburga

gruby folksdojcz ateista jeszcze żyje?

Chętny do pracy

Jak ktoś nie ma chęci do pracy to nie wypowie się pozytywnie!!

samo sedno

typowy niemiecki mały kołchozik na polskiej ziemi, zarobki jak w bangladeszu, wymagania japońskie, a produkt radziecki

Jakim pracodawcą jest Oemeta Polska Sp. z o.o.? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Iwona

@maly otik rozumiem, że według Ciebie firma nie oferuje możliwości rozwoju zawodowego dla pracowników. Dalej pracujesz w Oemeta Polska? Chętnie usłyszymy więcej o warunkach pracy i wymaganiach na Twoim stanowisku.

@Iwona 06.03.2017 13:44

nie juz nie pracuje. Ja bylam handlowcem .. jak pisalam najwiekszym minusemjest produkt :( W mniejszych stawkach mozna bez problemu znalezc produkty o wiele lepsze i mniej problemowe.. a mowi sie " niemiecka jakosc " ... w tym wypadku zdecydowanie nie :D

Jakub

Zastanawiam się jaki jest powód takiej ciszy na forum. Jest tak dobrze w pracy czy przeciwnie?

Iwona

@obserwator - a czy możesz napisać więcej o swoich doświadczeniach związanych z pracą w Oemeta Polska? Co konkretnie masz na myśli pisząc, że po roku zatrudnienia pracownicy są zwalniani? Czy to dotycz wszystkich pracowników? Możesz opisać konkretne sytuacje, gdzie takie działania firmy miały miejsce? Mam nadzieję, że będziesz mógł uzupełnić swoją wypowiedź.

Iwona

Czy w Oemeta Polska Sp. z o.o. jest jasno zarysowana ścieżka rozwoju i kariery? Czy każdy z pracowników ma poczucie, że jego praca może skutkować awansem? W dzisiejszych czasach możliwość rozwoju jest bardzo ważnym kryterium podjęcia zatrudnienia w danej firmie.

obserwator
@Iwona 13.08.2017 18:28

taaa, jasno jest zarysowana, 2 tysie netto i orka, a po roku wylot i nowy zawodnik i tam w koło macieju haha

ciekawa

jaro konfabulator jeszcze żyje czy w końcu padł na zawał spaślak poznański?

Iwona

@dealer a Ty pracujesz w firmie? Chętnie poznamy Twoją opinię na temat pracy w firmie.

koneser

jaro które zioło jest teraz najlepsze?

weroi

Skoro stawki zaczynają się od 9 euro za godzinę, to rzeczywiście warto się do nich załapać. Przecież o takie zarobki jest teraz dość trudno, a bardzo by mi zależało na zatrudnieniu się u nich właśnie.

maly otik

nie można narzekać na pensje oraz uczciwość pracodawcy. Minusem jest brak możliwości rozwoju zawodowego, atmosfera w pracy średnia ( chociaż też zależy lepiej się nie wczuwać i robić swoje ) , największym minusem jest produkt - cena niekonkurencyjna, jakość przeciętna, długie okresy dostawy....zdobycie nowego klienta graniczy z cudem ...

tak mówią , rzeczywistość inna

maly otik

nie trzeba mieć żadnych umiejętności :) również nie nauczysz się niczego nowego - brak szkoleń chyba ,że na własną rękę i masz duże chęci- ale uwaga i tak nikt tego nie doceni ;) zwłaszcza finansowo nie ma na co liczyć . Największy problem jest taki ,że produkt nie jest konkurencyjny cenowo więc mała szansa na zdobycie dużego klienta. jeżeli jednak się uda na premie narzekać nie można. Na DŚ duże firmy do obsługi.

znam temat

2 tys netto za taka wymagającą prace specjalisty ds. sprzedazy w niby niemieckiej firmie to kupa śmiechu

jajaaa
@znam temat 08.06.2016 12:34

na DŚ są dobre premie- duże firmy do obsługi więc polecam aczkolwiek bardzo średnia atmosfera, ograniczone zaufanie plus użeranie się ze szczeblem wyżej ( sami nie wiedzą jakie mają oczekiwania byle nachapać się kosztem handlowców ) ....zdobycie nowych klientów graniczy z cudem ze względu na mało konkurencyjne ceny oraz średnią jakość.

z dzielnicy

skąpy grubas płaci czapke gruszek wiec dobrze sie zastanówcie nad podjęciem pracy w tej firmie!

tencotampracował

no można się załapać na umowę o pracę,ale to chyba nie jest wielkie nie wiadomo co.W Biedronce też dostaniesz umowę o pracę. Jeżeli chodzi o premię to są, gorzej ze sprzedażą jak i konkurencyjnością produktu.

VW to trup!

kariera firmy Oemeta jest taka sama jak ich główny klient czyli Volkswagen hahaha

akcje lecą na pysk!

no spasiony folksdojczu to już twoj koniec razem z koncem folcwagena!

były
@arek 22.10.2015 13:03

ciekawa ale uja płacą!!!

znawca firm

firma miesci sie we wrocławiu, a nie toruniu!!!

arek

traktowanie pracowników teoretycznie powinno być okej, teraz się nie zdarzają już w obecnych czasach żadne skandale w tej kwestii, jednak napiszcie proszę jak wyglądają relacje pracowników w firmie z szefostwem - to dla mnie ważna sprawa, czy jesteście mi w stanie pomóc i to tutaj dokładnie opisać? pozdro

tadek

No dobrze, czym sie zajmuje oemeta to juz wiadomo, ale napiszcie proszę jak oni tutaj traktują obecnie pracowników? Zaintrygował mnie też komentarz kolegi o nicku killer, nie zwiastuje on bowiem zbyt dobrej przyszłości. Są jakieś oznaki problemów finansowych w firmie, czy oznaki problemów innej kategorii?

janek

Oemeta to firma, która jest znana z preparatów chłodząco-smarujących do obróbki metali i szkła, a także w specjalistycznych olejów technicznych do zaawansowanych technologicznie procesów obróbczych. Są częścią sporej niemieckiej korporacji i działają głównie po europie. Jestem zdziwiony tymi komentarzami, spodziewałem się czegos więcej.

marcin

nie wiem co za ty stoi tak naprawdę, być może to, że jednak będzie nowa rekrutacja w końcu prowadzona, mam nadzieje, że sam da rade sie do nich załapać, bo mam już CV przygotowane i mam doświadczania sporo, a słyszałem właśnie głosy, że od nowego roku ma się coś ruszyć no i teraz pozostaje tylko czekać.

fachowiec

a gdzie tam [usuniete przez moderatora] jak leci od ręki więc nie ma problemu w wypowiedzeniem hahahah

ciekawski

a [usuniete przez moderatora] to jeszcze żyje czy już całkiem się zapasł i zajarał na amen??

Zostaw opinię o Oemeta Polska Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oemeta Polska Sp. z o.o.