Opinie o Oemeta Polska Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Oemeta Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Oemeta Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oemeta Polska Sp. z o.o. w Toruń

z dzielnicy

skąpy grubas płaci czapke gruszek wiec dobrze sie zastanówcie nad podjęciem pracy w tej firmie!

tencotampracował

no można się załapać na umowę o pracę,ale to chyba nie jest wielkie nie wiadomo co.W Biedronce też dostaniesz umowę o pracę. Jeżeli chodzi o premię to są, gorzej ze sprzedażą jak i konkurencyjnością produktu.

VW to trup!

kariera firmy Oemeta jest taka sama jak ich główny klient czyli Volkswagen hahaha

akcje lecą na pysk!

no spasiony folksdojczu to już twoj koniec razem z koncem folcwagena!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Oemeta Polska Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.

znawca firm

IDIOTA???

arek
@znawca firm

Firma ma tylko biuro we Wrocławiu. Produkcja jest w Niemczech . We Wrocławiu mają wynajęte mieszkanie i tam jest cała działalność . Przedstawicieli szukają często,gdyż Szef sam nie wie czego chce i dlatego jest taka duża rotacja. Ogólnie praca jest ciekawa .

były
@arek

ciekawa ale uja płacą!!!

znawca firm

firma miesci sie we wrocławiu, a nie toruniu!!!

arek

traktowanie pracowników teoretycznie powinno być okej, teraz się nie zdarzają już w obecnych czasach żadne skandale w tej kwestii, jednak napiszcie proszę jak wyglądają relacje pracowników w firmie z szefostwem - to dla mnie ważna sprawa, czy jesteście mi w stanie pomóc i to tutaj dokładnie opisać? pozdro

tadek

No dobrze, czym sie zajmuje oemeta to juz wiadomo, ale napiszcie proszę jak oni tutaj traktują obecnie pracowników? Zaintrygował mnie też komentarz kolegi o nicku killer, nie zwiastuje on bowiem zbyt dobrej przyszłości. Są jakieś oznaki problemów finansowych w firmie, czy oznaki problemów innej kategorii?

janek

Oemeta to firma, która jest znana z preparatów chłodząco-smarujących do obróbki metali i szkła, a także w specjalistycznych olejów technicznych do zaawansowanych technologicznie procesów obróbczych. Są częścią sporej niemieckiej korporacji i działają głównie po europie. Jestem zdziwiony tymi komentarzami, spodziewałem się czegos więcej.

marcin

nie wiem co za ty stoi tak naprawdę, być może to, że jednak będzie nowa rekrutacja w końcu prowadzona, mam nadzieje, że sam da rade sie do nich załapać, bo mam już CV przygotowane i mam doświadczania sporo, a słyszałem właśnie głosy, że od nowego roku ma się coś ruszyć no i teraz pozostaje tylko czekać.

fachowiec

a gdzie tam [usuniete przez moderatora] jak leci od ręki więc nie ma problemu w wypowiedzeniem hahahah

ciekawski

a [usuniete przez moderatora] to jeszcze żyje czy już całkiem się zapasł i zajarał na amen??

prawnik

xxx - 2013-05-04 00:51:21 J[usuniete przez moderatora] ,ostrzegam przed pracą w tej firmie i także przed współpracą z tą firmą. [usuniete przez moderatora] i dziwię się że istnieją jeszcze na rynku/ [usuniete przez moderatora] wydaję się że wszyscy to [usuniete przez moderatora] a sami są święci......hipokryzja!!!!!Kolego, jeśli ten cały prezes Cię oszukał to złóż sprawę do Sadu Pracy we Wrocławiu, on już kiedyś podobno z hukiem przegrał sprawę ze swoim byłym pracownikiem i w Sądzie podobno cienko piszczał, tam już go dobrze znają we Wrocławiu, więc pewnie rurka mu zmięknie bardzo szybko haha

zodiak

dobrze się dobrali baranki jedne buahahaha

xxx

[usuniete przez moderatora] ,ostrzegam przed pracą w tej firmie i także przed współpracą z tą firmą. [usuniete przez moderatora] i dziwię się że istnieją jeszcze na rynku/ [usuniete przez moderatora] wydaję się że wszyscy to[usuniete przez moderatora] a sami są święci......hipokryzja!!!!!

znawca polskiego niemca

może baby dawno nie miał buahahahaha

konik

Znowu szukają przedstawiciela na Wielkopolskę. Coś [usuniete przez moderatora] znów nie pasowało!

zenek

Boluś nie nerwuj się chłopie, ten portal nie służy do robienia szkoleń o chłodziwach, to niech Wam już firma sama zrobi, no chyba że w firmie nikt nie ma o tym zielonego pojęcia ale to już nie nasza broszka, nara Boluś

Bolesław

Zenek - 2010-10-27 22:54:35 to samo można powiedzieć o Tobie, tyle, że akurat u Ciebie jest nieco inny przypadek, albo wiesz kim jesteś albo nie wiesz (wpis anonim lub jakieś fałszywe inicjały) hahahah, a co do tej firmy to trafiłeś (-aś), ale akurat my dobrze zarabiamy w przeciwieństwie do Was i mamy płacone od wyników, a nie od pokłonów bitych prezesowi jak u Was haha, to powodzenia na rynku hahahahahahaWasze wymiany zdań są żenujące. Szukałem ciekawych informacji o chłodziwach a znalazłem (usunięte przez administratora) . Jak sobie nie radzicie - zmieńcie branżę. a'propos wymienionych wyżej fachowców z dużych koncernów moje zdanie: sprzedają odpady naftowe jako emulsje jednocześnie nic nie wiedząc o obróbce ... pozdrawiam świadomych użytkowników obrabiarek !

władek suwenir

w tej branży w Polsce jak dobrze chleba komu trzeba nie "przesmarujesz" to daleko nie pojedziesz i na chleb nie zarobisz haha jaki kraj taki obyczaj haha

Zostaw merytoryczną opinię o Oemeta Polska Sp. z o.o. - Toruń

Oemeta Polska Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Przeskok 6 lok. 2
    50-319 Toruń