opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

EVER GRUPA

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 1630 ocen
Opinie(1943)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(1943)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj GRUPĘ EVER
  • .
  • O firmie
  • .
  • Branże
  • .
  • Usługi
  • .
  • CSR
  • .
  • Wspieramy niepełnosprawnych!
  • .
  • Praca
  • .
  • Kontakt

Poznaj GRUPĘ EVER

O firmie

Branże

Usługi

CSR

Wspieramy niepełnosprawnych!

Praca

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Nowy Dwór Mazowiecki - Ever Grupa Sp. z o.o.
Warszawa - Ever Grupa sp zoo

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o EVER GRUPA

Opinie

Opinie o EVER GRUPA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 13
    • 14
    • 15
    • …
    • 23

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o EVER GRUPA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    [email protected]

    06.07.2019 12:18

    Inne

    Pracuję w firmie Every od 2,5 roku . Jestem na stanowisku Kierownika obiektów w Poznaniu . Przez cały okres swojej współpracy z pracownikami nie słyszałam złego słowa o firmie. Osoby zatrudnione są bardzo dobrze traktowane , zawsze mogą liczyć na pomoc oraz wsparcie ze strony mojej oraz p Dyrektor Regionu Agnieszki Sypniewskiego(można zapytać pracowników)Nie wiem dlaczego p Paweł po roku czasu postanowił się poskarżyć.Nigdy nie był przeze mnie źle traktowany a nawet bardzo ulgowo. Było wiele rozmów z p Pawłem oraz ze współpracownikami aby ich współpraca układała się ( może nie super ale poprawnie). Widocznie p Paweł nie poradził sobie z zakresem obowiązków na Okrąglaku. Proponowały mu pracę na Maratonie ale po paru dniach sam zrezygnował.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik Paweł

    17.07.2019 21:48

    Inne

    Odmówiłem spotkania z panią Agnieszką bo nic by ono nie dało. Zgłaszałem już pani Agnieszce problem jaki wystąpił na Okrąglaku jak jeszcze pracowałem i odpowiedziała mi że z panią Natalią jedną ze sprzątaczek problemu nie rozwiążemy . A propozycji innego obiektu nie dostałem. Kłamstwa na mój temat pani Agnieszka napisała , wiem bo dostałem e-mail od firmy a sprzątaczki były wulgarne i bardzo nieprzyjemne panie Anna i Natalia. Pracowałem i napisałem prawdę co tam na Okrąglaku się działo.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik Paweł

    11.08.2019 11:17

    Inne

    Po roku napisałem co mnie spotkało a sprawę sprzątaczek z Okrąglaka pani Anna znała jak pracowałem i interweniowała. Na jakiś czas był spokój. A pani Agnieszka nic nie zrobiła tylko powiedziała że sprawy z jedną z sprzątaczek nie rozwiążemy. Widzę że na forum zaraz mobilizacja koleżanek pani Agnieszki co pozytywne wpisy jej dały , he he. Szkoda czasu na pracę w tej firmie. Jeżeli sprzątaczki panie Anna i Natalia nadal na Okrąglaku pracują to lepiej nie iść na ten obiekt.
    ReviewUserIcon
    Łukasz Pietoń

    06.08.2019 22:13

    Inne

    SUPER FIRMA POLECAM Z CAŁEGO SERCA ODDZIAŁ KRAKÓW POZDRAWIAM
    ReviewUserIcon
    Były pracownik Paweł

    25.06.2019 18:08

    Inne

    Pracowałem w firmie Ever na obiekcie Okrąglak w Poznaniu. Zwolniłem się ze względu na bardzo złą atmosferę na tym obiekcie. Sprzątaczki panie Anna i Natalia potrafiły tylko obrażać , krzyczeć , utrudniać pracę , dokładając mi pracy. Bardzo chamskie zachowanie tych sprzątaczek. Po interwencji pani Anny z innego obiektu było trochę spokoju a potem znowu się zaczęło. Wychodziły sobie czasem w czasie pracy na miasto , były bardzo złośliwe. Pani maneger Agnieszka nie stanęła po mojej stronie była także nieuprzejma. Powinni zwalniać takie sprzątaczki , które nawet kiedyś na mnie doniosły. Teraz pracuję gdzie indziej i mam lepsze warunki.
    Company logo
    EVER GRUPA

    17.07.2019 14:28

    Pracodawca

    Szanowny Pracowniku, żadnych pojawiających się opinii czy skarg nie bagatelizujemy oraz nie traktujemy w kategorii "żale". Zwyczajnie zależy nam na dobrych stosunkach pracowników i przełożonych- wiemy, że w pozytywnej atmosferze każdemu pracuje się lepiej i efektywniej (nam i Wam). Jesteśmy dużą firmą i czasami zdarza się, że pewnie informacje do nas nie docierają, dlatego każda taka opinia jest dla nas bardzo cenna- możemy zareagować (w przypadku każdego szczebla pracowniczego). Dlatego też nie musi się Pan obawiać przekazania konkretnych informacji- to dzięki nim będziemy w stanie zbadać całą sytuację, wykonać niezbędne kontrole (bez nich niestety błądzimy we mgle). Natomiast jeżeli nie chce Pan spotkać się bezpośrednio z P. Józefem, może Pan porozmawiać z nami- wysłuchamy i doradzimy, wspólnie dojdziemy do porozumienia. Odnośnie kwestii przenosin- proszę zauważyć, że przeniesienie pracownika jest dużo łatwiejszym i szybszym procesem niż przeniesienie przełożonego, stąd nasza propozycja wyjścia z niekomfortowej sytuacji. Jeżeli chce Pan porozmawiać o tym szerzej, zapraszam bezpośrednio na adres mailowy [email protected] Postaram się pokierować Pana do odpowiednich osób- nie chodzi o wyłapanie, kto wnosi skargę, lecz o namierzenie realnej osoby, która ma konkretny problem i umożliwienie poprawy tej sytuacji.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    24.07.2019 13:19

    Inne

    Dziękuje za odpowiedź i za chęć pomocy, ale to wszystko ładnie brzmi w słowach. Gdybym nawet zdecydował się przenieść na inny obiekt, to już p. Józef znalazłby sposób, aby przekazać nowemu przełożonemu złe zdanie o mnie. Tak byłoby nie tylko w moim przypadku, ale każdego innego. Oczywiście jest dla mnie zrozumiałe, że łatwiej i szybciej jest przenieść pracownika, tylko może gdybyście choć raz zrobili przeniesienie dyrektora lub kierownika na inne obiekty to inni nie czuliby się tak pewnie. Może warto o tym pomyśleć. A tak to szanowny pan Józef czuje się bezkarny. Przecież my pracownicy znamy się nie tylko na swoich obiektach, ale też znamy sie z innych. I każdy ma dokładnie takie samo zdanie o tym człowieku, więc coś musi być na rzeczy. Ja w każdym razie zaczynam szukać sobie innej pracy, znajdę pewnie szybko, tym bardziej, że mam II grupę. a pan Józef niech sobie dalej pracuje i niech nadal będzie przekonany, ze jest nietykalny . Jest takie powiedzenie: mądry .... ustępuje. Dlatego ja ustępuję.
    ReviewUserIcon
    Basia

    14.07.2019 08:41

    Inne

    Witam bardzo dobrze mi się pracuję w firmie Ever na kierownictwo nie mogę powiedzieć złego słowa.Z Agnieszką Sypniewska znam się 14 lat pracowałam z nią w innej firmie i do tej pory pracujemy razem.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.07.2019 22:53

    Inne

    Pracuję w ever grupie od prawie 4 lat nigdy nie zaznałam złego traktowania czy przykrego słowa wykonuję swoje obowiązki sumiennie, a przełożeni okazują mi szacunek. Piszę tu o Pani Dyrektor Agnieszce Sypniewskiej która przez ponad 3 lata była moją bezpośrednią przelozoną. Lepszej szefowej nie można sobie wymarzyc kobieta konkretna bez problemowa szanująca pracowników. Praca bezstresowa wszystko na czas żadnego problemu z chemią jak jest problem zawsze zostaje w logiczny sposób rozwiązany kadra kierownicza konkretna i przyjazna pracownikom zawsze można polegać jak coś się zadzieje. Z całego serca polecam ever grupę bo osobiście jak i ja tak i koleżanki z obiektu żadnych zastrzeżeń nie mamy.
    Company logo
    EVER GRUPA

    10.07.2019 09:54

    Pracodawca

    Dziękujemy za miłe słowa! Satysfakcjonuje nas Pani zadowolenie i mamy nadzieję, że nic się nie zmieni :-)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.07.2019 14:07

    Inne

    Ja również dziękuję za pracę zrozumienie ze strony pracodawcy wspaniałą atmosferę i sama sobie życzę jeszcze wielu tak udanych lat w ever grupie. Dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Polina

    08.07.2019 22:51

    Inne

    Witam, Pracuje w firmie Ever w Poznaniu około 3 łat. Zaczynałam pracę na stanowisku jako pani pokojowa, teraz jestem brygadzistą obiektów hotelowych. Firma Ever daje możliwość rozwoju zawodowego. Firma pomaga w ligalizacii osób, i jest tolerancyjna do ludzi z zagranicy. Mam personel który pracuje wiele lat, to znaczy że mamy dobre warunki pracy, bo do nas wracają ludzi i z roku w rok.
    Company logo
    EVER GRUPA

    10.07.2019 09:58

    Pracodawca

    Dziękujemy za miłe słowa! Staramy się umożliwiać naszym pracownikom rozwój zawodowy, dlatego cieszymy się z Pani awansu i życzymy dalszych sukcesów Pani Polino :-)
    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    28.12.2018 00:06

    Inne

    Pracowałam w tej firmie 3 lata i tylko kasa była na czas, a poza tym to masakra pracowałam na dużym obiekcie i obowiązków miałam zadane tyle co w innym zakładzie robiły by to dwie osoby i ciągle mi dokładala roboty, premi, podwyżki o tym można zapomnieć, umowa tylko zlecenie, o innej umowie zapomnijcie, a i nie chorujcie, bo ja poszłam na L4 i w trakcie choroby zadzwoniła kierowniczka i powiedziała że mam już nie przychodzić do pracy i moje pytanie brzmi, czy tak mogła postąpić zwalniają mnie a L4?
    ReviewUserIcon
    Krzywy

    11.01.2019 17:23

    Inne

    Powinna Pani oddać sprawę do inspektora pracy , ewentualnie odwołać się do sądu pracy
    ReviewUserIcon
    xxxxxx

    23.04.2019 15:28

    Inne

    serio aż tak
    ReviewUserIcon
    Mariola

    02.03.2019 22:11

    Inne

    Ktoś może wie jak się pracuje w Lublinie ? Jakie obiekty tam mają w Lublinie? Byłar oferta w internecie że szukają . Ja pracuje przy sprzątaniu i chce zmienić , mówią podobno że sprzątają w Felicity i gdzieś jeszcze ( gdzie ?)
    ReviewUserIcon
    Pracownicza

    13.04.2019 23:09

    Inne

    Jest dobrze. Mają jeszcze tutaj jakieś obiekty ale nie wiem jakie . W felicity praca normalna , środki do mycia są , nie trzeba się o nic prosić , nawet głupie zaświadczenie o pracy można dostać szybko . Ostatnio jest przyjętych kilka nowych osób do pracy. Kierownik dobry człowiek , każdy ma do niego szacunek i on bardzo szanuję ludzi a teraz mało jest takich ludzi którzy mogą uszanować każdego i każdemu pomoc jak ma problem . Nie krzyczy , tylko normalnie rozmawia. To bardzo ważne że szanuje pracowników . Może właśnie dlatego dobrze się pracuje . Jak firma nie będzie miała przedłużonej umowy w felicity i kierownik odejdzie to wszystko się rozsypie . Taka prawda jest . Dobrze że można w teraźniejszych czasach pracować bez stresu i w dobrej atmosferze. To bardzo ważne m .
    ReviewUserIcon
    Rajmund

    25.03.2019 09:36

    Inne

    Witam czy ktoś ma może doświadczenie związane z pracą w Płocku (Galeria Mosty)? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Radek

    07.01.2019 11:03

    Inne

    Czy ta firma zatrudnia tylko osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności?
    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    13.01.2019 19:17

    Inne

    Raczej tak, bo za to mają dodatkowa kase
    ReviewUserIcon
    Alicja

    01.07.2018 12:01

    Inne

    @Joanna Przede wszystkim, nie podawaj proszę żadnych danych osobowych pracowników firmy Ever. Jest to niezgodne z regulaminem. Mogę spytać, co dokładnie zostało przez Ciebie zgłoszone, oraz co konkretnie otrzymałaś w odpowiedzi? Niestety, ale nie napisałaś żadnych konkretów. @Leszek Czy jesteś pewny, że znasz definicję mobbingu? Jeżeli tak, to napisz, proszę, czym on się w Twoim przypadku objawiał oraz jak konkretnie go uświadczyłeś w firmie Ever. Jest to bardzo poważny zarzut, który nie może zostać zarzucony bez żadnych konkretów. Dlatego żeby uwiarygodnić Twoją opinię, proszę Cię o konkrety.
    ReviewUserIcon
    Zoli

    10.09.2018 10:19

    Inne

    Tak, masz rację. Szkoda że nie widzi jakie z siebie robi posmiewisko, ludzie to widzą, śmieją się z niego i wszyscy mają go za nic, za jego podłość i lekceważenie ludzi. Żeby być dyrektorem to jeszcze trzeba mieć kulturę, wiedzę i szacunek
    ReviewUserIcon
    Gregor

    26.11.2018 17:15

    Inne

    Łał, to tak jak myślałem, Ania menadżerem, a Marta pewnie jeszcze wyżej poszła, ha ha ha ,przez te parę lat sporo się zmieniło. Pozdrawiam stary skład ze Złotych ,jak jeszcze Anka była kierownikiem
    ReviewUserIcon
    Monika

    07.08.2018 09:00

    Inne

    Ktoś wie jak się pracuje w ever w promenadzie ? Jaka atmosfera ?
    ReviewUserIcon
    Ja i ty

    26.11.2018 12:44

    Inne

    Człowieku idź na Gsr to zobaczysz co wyprawia tam Pan RJ banda kretynow.
    ReviewUserIcon
    Ja i ty

    26.11.2018 12:50

    Inne

    Pracuje się jak na wszystkich obiektach tej firmy. Czyli wymogi a kasy minimum no i ludzie jakich zatrudniają masakra leśne dziadki po udarach ale cóż liczy się grupa i kasa dla firmy i tyle sztuka jest sztuką.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    23.11.2018 17:12

    Inne

    A jak wygląda praca w tej firmie w nowo powstałej galerii ' Nowa Stacja " w Pruszkowie?
    ReviewUserIcon
    sodyn

    25.10.2018 17:59

    Inne

    Omijajcie tą firmę z daleka ... serdecznie odradzam ....
    ReviewUserIcon
    Robinson

    09.10.2018 19:52

    Inne

    Dno, dno i jeszcze raz dno Moje sugestie dla Ever Grupa Sp.z o.o.: Dno, dno i jeszcze raz dno Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wymienić przynajmniej dwóch dyrektorów
    ReviewUserIcon
    Robinson

    02.08.2018 12:19

    Inne

    Takiego wrednego i obrzydliwego typa jak dyrektor pan Józef to chyba drugiego nie ma w tej firmie. Nie szanuje pracowników, drze się na nas, ludzie sie skarżą, że obgaduje niepełnosprawnych, ale jak juz są świadkowie to udaje jaki to on jest miły i kulturalny, zresztą do innych tak samo sie zachowuje. Ludzi ma za nic, a sam sie wielkie g... zna na robocie. Tak samo traktuje naszego kierownika, co on mysli że ludzie nie widzą i nie słyszą? dlatego odchodzą z tej firmy
    ReviewUserIcon
    Gość

    07.09.2018 08:59

    Inne

    Przestań wypisywać głupoty. Wszyscy wiedzą jaki on jest. Jak masz głupio bronić, to lepiej nic nie pisz. Masę ludzi przez niego odeszło z firmy począwszy od zwykłych pracowników po kierowników. Ktoś może pomyśleć, że jacyś pracownicy się na niego żalą (bo z pewnością pijaki, nieroby itd), ale nawet inni dyrektorzy nie znoszą pana Józefa. Nie jest on lubiany, na samo wymienienie jego imienia ludziom robi się niedobrze.
    ReviewUserIcon
    Beti

    14.09.2018 13:39

    Inne

    Hahahahaha, to chyba sam Pan (usunięte przez administratora)siebie broni, bo żadnej jego kierownik nie stanie za nim w obronie
    ReviewUserIcon
    Gość

    29.08.2018 09:36

    Inne

    Ever Rondo Onz1 Warszawa To jakaś masakra! NIE POLECAM TEJ PRACY!!! Wszystko trzeba robić,a płacą grosze. Kuchenkowe 14p DNO!!!
    ReviewUserIcon
    Gość

    22.08.2018 14:44

    Inne

    Ever, firma jak firma było wszystko dobrze dopóki nie zmienił się menadżer na jednym z prestiżowych budynków (Rondo ONZ 1) Warszawa. Teraz w tym monencie jest jakaś masakra, wprowadza swoich ludzi którym brak kompetencji i dostają pieniądze za nic. Idzie tam gruba kasa pod stołem i nikt tego nie widzi albo nie chcę wiedzieć. Pani Justyna która chyba nie ma lustra w domu żądna władzy jak mało kto ma jakiś dziwny układ z Panem menadżerem Dariuszem R i po prostu dostaję pieniądze za nic bo na pewno nie za swoje godziny przepracowane. Jest to jakiś dziwny układ między menedżerem a brygadzistą o którym nikt nie mówi bo się boi. Nie polecam tego obiektu bo trwa tam wojna o stołki i władzę
    ReviewUserIcon
    Alicja

    07.07.2018 16:05

    Inne

    @Joanna Oczywiście, że jest to podanie danych osobowych. Zapoznaj się z regulaminem serwisu - tam wszystko jest opisane. Konkrety potrzebne są dlatego, że jako moderator forum GoWork.pl staram się uzyskać dla innych użytkowników jak najwięcej szczegółowych informacji. Niemniej jednak, skoro otrzymałaś odpowiedź, która - jak twierdzisz - nie była na temat, to czy próbowałaś znowu pisać w sprawie sytuacji, która spotkała Cię w firmie Ever Grupa?
    ReviewUserIcon
    Joanna

    14.07.2018 21:25

    Inne

    Witam cię Alicjo nie nie pisałam wyżej i nie ma to już dla mnie żadnego znaczenia.Mam dobrą pracę ,super kierowniczkę obiekt też w porządku i to mi wystarczy.Pozatym nie rozumem jednego na mnie fukasz żę udostępniam dane osobowe a ztego co czytam wypowiedzi innych również padają nazwiska i tego nie korygujesz więc określ się jasno albo nie udostępniają wszyscy albo jawnie ujawniamy personalia.Bądz obiektywna dla wszystkich sskoro odsyłasz mnie do regulaminu to odeślij wszystkich.Przepraszam za ten ostry wywód ale nie nawidzę fałszu i obłudy.Nazwałabym to inaczej ale jednak jeszcze mam trochę taktu i kultury
    ReviewUserIcon
    Rafałek

    12.08.2018 20:36

    Inne

    Alicja nie usuwaj postów innych użytkowników którzy opisują patologie w ever gdańsk
    ReviewUserIcon
    Andzia Lodz

    26.07.2018 11:35

    Inne

    Pracowalam w tej firmie 8 lat co z tego.,ze wyplacalni na umowe 2 gr Lodz gdzie nie ma poszanowania dla dobrego dlugoletniego pracownika .Zmieniaja nazwe firmy.Zeby pracownik z tak dlugim stazem nie mial umowy na stale wstyd bo ciagle zmiana nazwy o.urlop trzeba sie prosic bo inna osoba ciagle bierze wolne a ja nie bo ona pstryk i wolne ciagle ja zastepowalam moja umowa konczy sie w lipcu i nie przedluzam z ta firma umowy bo mam dosc nie sprawiedliwosci a zapieprzalam nie jedno krornie po 8 godzin na Sukcesij porazka jak zdrowa osoba nawet dziekuje nie uslyszalam a kierownictwo i brygadzistki z Sukcesji komedia pomylek siedzialy z (usunięte przez administratora) i kawke pily gdzie nie bylo ludzia ja na serwisie zapieprzalam dwa pietra na raz z grupa bo panie (usunięte przez administratora) nie podniosly moje gratulacje wcale sie nie dziwe ze ludzie odchodza ,ze nie macie ludzi do pracy zastanowcie sie nad soba i zacznicie szanowac ludzi tych ktorzy nie nawalali zapieprzali z 2 gr inwalidzka bo nie boja sie pracowa c 8 lat jestescie nie sprawiedliwi i dlatego nie przedluzam z wami umowy a tak na marginesie taki dlugoletni pracownik powinien miec umowe na stale
    ReviewUserIcon
    Andzia Lodz

    28.07.2018 00:52

    Inne

    PS Najlepsze obiekty gdzie mi sie dobrze pracowalo to Enel Med 4 lata same nocki ciezko ale to nic sanepidy i audyty ale dalam rade Asco i Medicower tez nocki najgorszy obiekt to Sukcesja szkoda mi tylu lat z kim mi sie dobrze pracowalo brygadzista z Sukcesij Janusz i.kierowniczka J.K..ktora mnie przyjmowala w 2010 r byla super byla bo bardzo sie zmienila na nie korzysc ostatnio a szkoda bo bym nie odeszla bo 8 lat ale chce by w koncu byla sprawiedliwosc moze moje odejscie cos zmieni Slyszalam ze E .G. ma miec od Wrzesnia umowe zlecenie i tak powinno byc bo gdy miala umowe o prace na Medicowerze to ciagle wolne brala co troche ja ja zastepowalam a ona nie ma grupy i nie powinna miec umowy dobrze przynajmniej teraz nie bedzie co troche wolnego brala moze w koncu cos sie zmieni Andzka Lodz
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w EVER GRUPA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - EVER GRUPA

    Arkuszowa 39 01-934 Warszawa

    NIP:5261020441

    KRS:0000038562

    https://www.grupaever.com.pl/
    Branża główna: Sprzątanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.05.2018 13:51

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Młody

    23.06.2018 12:22

    Inne

    I centrala firmy nic z tym nie robi ?
    ReviewUserIcon
    Joanna

    29.06.2018 18:43

    Inne

    Witaj młody niestety nikt nic z tym nie robi zgłosiłam sprawę do inspekcji pracy ale odpowiedz jaką otrzymałam była wogóle nie na temat,centrala taka sama
    ReviewUserIcon
    Janusz

    14.06.2018 16:37

    Inne

    Ever w Remontowej dramat .Jóźwiak pełen kompleksów , ludziki jak roboty .Wyzysk i ściema pełną gębą.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    23.06.2018 15:57

    Inne

    A ten Jóźwiak, kim jest na stoczni kierownikiem, dowódcą zmiany???
    ReviewUserIcon
    Leszek

    22.06.2018 19:24

    Inne

    U was też jest mobbing i zastraszanie ludzi jak Lesznie czy w Ostrowie
    ReviewUserIcon
    Ja346

    20.06.2018 16:07

    Inne

    Pracowałem w centrali, jakiś czas temu. Firma naprawde porzadna, atmosfera ok, fajni ludzie, miło wesolo. Normalnie, robotę swoją trzeba bylo zrobic, ale nauczyc sie tez mozna bylo duzo. Biuro fajne, nowe. Są szkolenia, są wyjazdy, są benefity. Bardzo dobrze wspominam chociaż o podwyżkę było troche ciężko.
    ReviewUserIcon
    bozena

    28.11.2016 21:31

    Inne

    przeczytalam kilka opini wyzej i jestem w szoku. przyjedzcie do lublina i zobaczcie jak sie pracuje. tu nikt zlego slowa nie powie na ta firme. pieniadze na czas . podobno tym co pracuja na umowe o prace w listopadzie wyplacili kilka dni wczesniej zeby mieli na zakupy przed wszystkich swietych tak mowil kierownik . ja przyszlam do pracy jak juz byl ever ale kolezanki mowia ze wczesniej byla taka kierowniczka w tej poprzedniej firmie ze wyzywala ich od brudasow i nierobow i miala swoje wybrane pracowniczki z ktorymiu pila kawe a reszta robila za nie i byly tylko ploty i nic nie robienie . teraz jest dobrze. ja sama jestem w szoku ze mozna pracowac w takiej fajnej atmosferze. szkoda ze w niedziele tez trzeba pracowac ale i tak kazdy idzie na reke. W Lublinie kazdy mowi po obiektach ze w felicity pracuje sie najlepiej . nikt nikogo nie oszukuje, kazdy wie co ma robic , pieniadze na czas a my murem staniemy za kierownikiem bo on szanuje ludzi i kazdego zrozumie i kazdemu poda reke nie to co w innych obiektach. przyjezdzajcie do lublina i zobaczcie jak sie pracuje. Swoje zrobic trzeba i orobić sie ale kazdy z usmiechem wychodzi i przychodzi do pracy bo kierownik mi powiedzial jak mnie przyjmowal ze nie pozwoli zeby jeden drugiego gnebil a kazdy jest czlowiekiem czyims ojcem, matka i nie mozna nikim poniewierac bo gramy w jednej druzynie i te slowa zapamietam do konca zycia. on tak mowi wszystkim nowym ale to sie sprawdza w zyciu i codziennie . zapraszamy do lublina . zobaczcie jak sie pracuje i dajcie sobie spokoj z wymyslaniem .
    ReviewUserIcon
    Obserwatorka

    07.06.2018 23:45

    Inne

    "Dawno, dawno temu..." Ludzie się zmieniają, szkoda, że na gorsze. Szkoda. Jedna z obecnych Pań brygadzistek ma bardzo duży wpływ na Pana kierownika, który przez to traci szacunek i autorytet wśród pracowników. Mam nadzieję, że to się zmieni bo przyszłość firmy w Felicity może być nieciekawa. Mimo wszystko życzę sukcesów i podwyżki pracownikom.
    ReviewUserIcon
    Obserwatorka

    13.06.2018 00:10

    Inne

    Nie martw się już wszystko będzie dobrze. Była taka jedna Pani - zrobiła swoją kanciapę w maszynowni , przesiadywała tam z ochroną i konserwatorami na kawach i herbatach no i kierownik zlikwidował to, a ona się obraziła i poszła na zwolnienie . Później wróciła do pracy i sciemniała - mówiła że lekarz zabronił jej pracować na drugich zmianach , skarżyła na innych, nawet gadała na swoje dwie najlepsze koleżanki . Leser i tyle , ale odkąd nie ma tej kombinatorki to jest lepsza atmosfera :) teraz dopiero normalnie się pracuje bez tego podpuszczania tej pani ... Myślała że stworzy swój własny folwark i będzie przesiadywała w kanciapie.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    08.06.2018 09:31

    Inne

    Dzień Dobry. Czy ktoś mógłby napisać opinię na temat pracy w Ever Security, w Gdańskiej Stoczni Remontowej, zastanawiam się nad podjęciem pracy. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Alicja

    29.05.2018 16:55

    Inne

    @Zbyniu, w swoim poście użyłeś bardzo poważnego określenia jakim jest mobbing, które Kodeks Pracy wyjaśnia jako działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegająca na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy coś takiego miało miejsce w Twoim przypadku w Ever Grupa?
    ReviewUserIcon
    M

    07.06.2018 19:02

    Inne

    Alicja , a Ty jesteś jakimś spoleczniakiem ? Każdy wie że takie opinie piszą pijaki i (usunięte przez administratora) których zwolnili z firmy.
    ReviewUserIcon
    Zbyniu

    21.05.2018 15:07

    Inne

    Dno i siedem kilometrow mulu porzaka zupelna praca w jakis dziwnych spoleczkach z kapitalem 5000 zl wyzysk jakich malo najlepiej jak bys za darmo robil mobing na pozadku dziennym a juz nie mowie o banderowcach bo to szkoda slow ogolnie slaba firma klamcy ale juz powoli padaja takze sie ciesze pracowalem tam 3 lata i dobr ze ze juz nie pracuje
    ReviewUserIcon
    Felicity

    13.04.2018 22:05

    Inne

    W Lublinie ok. Tylko kierownik od jakiegoś czasu ma jakas fazę i wymaga więcej ale z kulturą i grzecznie więc nie ma problemu. Źle że jeździ po innych galeriach bo jak wraca to wymyśla i wprowadza jakieś nowości . Nie jest źle . Pieniądze na czas i zgadza się . Polecam Ever. Nie oszukują. Umowa do ręki. Stawka się zgadza .
    ReviewUserIcon
    P

    26.03.2018 23:12

    Inne

    Chciałem tylko napisać, ze cieszymy się, ze w Kroto nie ma już brygadzisty M z Jarocina ;/ nie wiemy jak on mógł się tak długo utszymac. Ciagle na telefonie wisiał. Poza tym, kierownictwo w Krotoszynie jest ok.
    ReviewUserIcon
    Mirek

    01.01.2018 09:22

    Inne

    Maja upierdliwe kierowniczki i kierowników placówek. To u nich standard. Pensje mniejsze niż u innych pracodawców i często nie są wypłacane na czas. Nie ma przerw na posiłek - trzeba jeść w trakcie pracy. Ogólna ocena 3 pkt na 10
    ReviewUserIcon
    anonymous

    19.03.2018 21:27

    Inne

    jestem pracownikiem od 12 lat i tu kłamiesz ,wynagrodzenie jest zawsze na czas.
    ReviewUserIcon
    Robert

    23.03.2018 17:13

    Inne

    Pracuję w tej firmie 4,5 roku jako sprzątacz. Nigdy nie było opóżnienia w wypłacie.
    ReviewUserIcon
    Tonik

    17.03.2018 19:33

    Inne

    Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Dobra firma i na forum również dobrze piszecie.
    ReviewUserIcon
    Ever

    23.03.2018 09:21

    Inne

    Oczywiście! Ciągle poszerzamy swoją działalność, w związku z czym rekrutujemy nowych pracowników nieustannie. Ul. Arkuszowa 39-to adres naszego biura, zapraszamy!
    ReviewUserIcon
    anonymous

    19.02.2018 22:16

    Inne

    Witam, szukam opinii o współpracy z konietą elzbietą sztyk. Warszawa Pliss powiedzcie coś
    ReviewUserIcon
    Piotr

    07.03.2018 22:06

    Inne

    Takiego dyrektora to szukać ze świecą dobroć wyrozumiałość pomocna w każdej sprawie
    ReviewUserIcon
    Krecik

    02.03.2018 21:33

    Inne

    Pozdrawiam ekipę z Krotoszyna
    ReviewUserIcon
    Xxx

    01.03.2018 22:02

    Inne

    Hahaha szkoda czasu i nerwów na rozmowę z nimi. Gardzą wydajnymi i solidnymi pracownikami i zastępują ich niezgolami lub ludźmi z grupą bo za takich mają kasę. Liczy się kasa i tylko kasa a nie efekty i jakość. Urządzają sobie casting na ,,miotłę " udają że są tacy profesjonalni chcą przebierać w ludziach pomimo tego że ich nie mają. Hehehe chyba to dla nich swoista forma rozrywki i lubią takie klimaty bo się nudzą. Robią sobie z uczciwych ludzi niezle jaja. Kłamią patrząc ci w oczy. Umowa miodzio... lepiej patrz i czytaj co podpisujesz, Ze o brygadzistce ze skoszonym wzrokiem to już nie wspomnę. Ja bym dał jej miotłę tylko po to żeby na niej odfrunela i ludzi nie straszyła. Trochę pokory bo niedługo będziecie musieli pracowników sobie wystrugać z drewna.
    ReviewUserIcon
    Warszawa

    09.11.2017 10:49

    Inne

    Brygadzistka Ukrainka, Polacy traktowani jak psy, wstyd.
    ReviewUserIcon
    joanna

    14.02.2018 12:28

    Inne

    Witam rozumiem że chodzi tu o brygadzistkę nadię z reduty.Jeżeliu tak to się zgadza bo sama przez nią odejść
    ReviewUserIcon
    Dariusz Mantewka

    24.01.2018 06:54

    Inne

    Pracuję już 4 miesiąc i jak na razie ok Łódź mbank. Płaca, praca, koordynatorka ok. Aczkolwiek są dni ciężkie ale jesteśmy w pracy a nie na wczasach. Trzeba być mobilnym na każde zawołanie, telefon. No ale po pracach na budowach "elektryk" to tu jest wspaniale. Pozdrawiam wszystkich.
    ReviewUserIcon
    Adi

    19.01.2018 17:39

    Inne

    Zostałem zmuszony do podpisania niewypełnionej umowy tj.ilosc godz.stawka,nic.bylo to po przepracowanym miesiacu z chakiem.pan kier. powiedział ze jak nie podpisze to nie dostane wypłaty.zmusił mnie tez szantarzem w/w wynagrodzenia do podpisania pobrania ubrań roboczych kturych nie dostałem.podobno za jakis czas bym dostał,ubior oczywiscie odpłatny jezeli roku nie przerobie.umowa z nazwa innej firmy niz ever grupa z kapitalem zakl.5000zl zał w 2017 r evwer ko oszusci i (usunięte przez administratora) ich.w dodatku jsk zrezygn...dost ..ok.300 zł mniej nix wypracowałem.szkoda moich nerw na wyjasnianie tego trafie hujka na ulicy przypadkiem to dost.w ryj.i sram na to ze to groźba karalna.zlodzieje i pasorzyty.ps.dla dupowlazow napisze ze nie jestem alkocholikiem opierdalaczem i nigdy nie zostalem zwolniony z pracy
    ReviewUserIcon
    Iza z Warszawy

    12.01.2018 10:13

    Inne

    Witam pracuje w tej Firmie od 4 Listopada i do dzsiaj nie mam pensie dałam sprawe do sądu Pracy
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.12.2017 13:13

    Inne

    W wawie na zebra tower bryg.ktura zaliczyla wszystkie firmy w wawa.kierownik baran dozuca jej kase za nic,musi miec chaka na niego.i pan z 1 zm stasiu (usunięte przez administratora) i nierob.nie radze isc tam do pracy bo jak kto nerwowy to ich (usunięte przez administratora) po tyg najwyzej.jebac te swinie.
    ReviewUserIcon
    Awokado

    15.12.2017 20:54

    Inne

    Sabina taka jest ale to nakazdym ich obiekcie tak się dzieję

    Zostaw merytoryczną opinię o EVER GRUPA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.